PDA

View Full Version : Левски FOREVER за всички фенове на синята лавина тука !!!



LoVe_RuSlAn
03-30-2006, 20:38
здраветоте фенове на синята лавина (левски) тази тема е направена специално за нас като за начало искам да ви кажа че тука може да споделяте какво е за вас левски и не само това в тази тема вие трябва ако имате да публикувате интересни факти събития снимки и всичкйо интересно свързано с левски с което разполагате може да предоставяте и важна информация за тях също така сега ще ви кажа имената за които не знае на футболистите от синия отбор и вие ако искате и имате любимец от тях може да напишете кой е той и с какво ви е впечатлил е пожелавам ви фенове на левски да напълниме до горе тази папка ТАКА ВСЕКИ ще научи по нещо ново за любимия си отбор моя любимец от ЛС е Боримиров и гунди бог да го прсоти давам ви също така и един сайт в които има интересни разботи за незабравимия Георги аспарухов прочетет "ден като кошмарен сън"http://www.levskifc.hit.bg/gundi.html



1.Георги Петков, 3.Живко Миланов, 4.Игор Томашич, 7.Даниел Боримиров, 10.Христо Йовов, 17.Валери Домовчийски (58' 28.Емил Ангелов), 20.Станислав Ангелов, 21.Димитър Телкийски, 25.Лусио Вагнер, 27.Седрик Бардон, 11.Елин Топузаков
Резерви: 88.Николай Михайлов, 13.Асен Букарев, 15.Борислав Стойчев, 24.Николай Димотров, 18.Мирослав Иванов, 28.Емил Ангелов, 77.Милан Коприваров \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

LEVSKI FOREVER!!!!
03-31-2006, 09:18
za men LEVSKI e jivota mi si4ko bih dal za LEVSKI !!!!!!!!!!!!!!!

CuST0M1z3
03-31-2006, 10:09
za men LEVSKI e jivota mi si4ko bih dal za LEVSKI !!!!!!!!!!!!!!!

M@Dn3Ss
03-31-2006, 10:21
za men LEVSKI e jivota mi si4ko bih dal za LEVSKI !!!!!!!!!!!!!!!

Няма и не е имало друг футболист в България като Гунди, Бог да го прости.

Mystikal
03-31-2006, 21:31
Това е най истинския отбор с най-великата публиката!За мача с Шалке - Истината е че ЛЕВСКИ показа кои сме ние!Те играха много добре,дадоха всичко от себе си докато не се намеси ония ПЕД***С съдията и провали мача!Защо всичките искат да се подиграят с нас българите!ВСИЧКИ ВИДЯХМЕ ЧЕ ТОВА БЕШЕ АБСОЛЮТНА ПОДИГРАВКА!Евала на всички на стадиона като мен които съдраха гърлата си от пеене за да подкрепим любимия ни отбор - ЛЕВСКИ!!!!!!!!

Ogiiiii
03-31-2006, 22:20
verno evala na publikata behme nomer 1 dori i pri 1:3 taka i trea da bade aide she se vidime na polufinala pak

Fena
03-31-2006, 22:22
verno evala na publikata behme nomer 1 dori i pri 1:3 taka i trea da bade aide she se vidime na polufinala pak

Ако стане чудо и Левски отстрани Шалке купата е наша.

PLAMENKO
04-01-2006, 09:46
ЛЕВСКИ Е ИДЕЯ! ЛЕВСКИ Е СЪДБА!ЛЕВСКИ Е ЖИВОТ!ЛЕВСКИ , ТОВА Е ОТБОРА НА ЕДИН НАРОД!

teenkopele
04-01-2006, 13:36
Гонзо ще излезне като титуляр на мача с ЦСКА утре.

Какво е мнението ви по въпроса? Има ли място Георги Иванов в титулярния състав? :-k

Fena
04-01-2006, 14:01
Гонзо може да играе единствено в Левски, и единствено срещу ЦСКА :lol: Май много им има зъб. Помня преди какви им ги вкарваше... обаче пак го казвам, САМО в Левски може да играе. Беше в Турция и какво? Лъскаше скамейката...Стоичков го викна в Националния, ама и там напълни гащите... докато в Левски не е така :mrgreen: Според мен той е жокера на Левски за мача с ЦСКА, само трябва да го ползват пълноценно. А съм сигурен че Стоилов знае точно как :mrgreen:

{}
04-04-2006, 20:45
мухахахахах! Само ЦСКАААААААААААААААААААААА А !!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

LoVe_RuSlAn
04-04-2006, 21:02
Samo cska ma kato gledame kolko ste skati vie cskarite i kak padnahte mi izbiva na smqh levski forever nqma kakvo da se zablujdavame

lainagovna
04-04-2006, 21:46
не гледам мачове, особено български... играта е много хубава, но да я играеш не да я гледаш...

MaPuXyaHa
04-05-2006, 01:59
Абе хора вие не разбрахте ли ,че ЛЕВСКИ е номер 1

MoRsKa_nimfa
04-06-2006, 13:46
levski forever!!!

theworldleader
04-06-2006, 15:59
za men LEVSKI e jivota mi si4ko bih dal za LEVSKI !!!!!!!!!!!!!!!

Няма и не е имало друг футболист в България като Гунди, Бог да го прости.

Ти на колко години беше МАДНЕС ?

Христо Стойчков къде го слагаш ?
А колко мача си гледал на Гунди ?

GossipGirl89
04-06-2006, 16:05
Кой друг ако не Гонзо и на Кой друг ако не на ЦСКА :wink:

По темата - От малка съм си левскарче и още викам за сините,любовта ми към тях не угасва с годините, с тях пияни от радост ликуват пак стадионите, ех, такава игра правят само ШАМПИОНИТЕ !!!! (малко промених текста ама няма начин)

П.С. Кажи баба фак Ю Райли :wink: :wink: :wink:

teenkopele
04-06-2006, 21:34
Хора, мина първото полувреме и резултата е в полза на Левски. Имаха доста положения и играха доста добре. Да се надяваме, че ще продължат да играят така и второто полувреме.
Нека да стискаме палци на Левски! =D> :wink: :)

teenkopele
04-06-2006, 22:51
Преди малко ми се скапа настроението от една страна, защото Левски отпадна, но от друга съм много горд с играта и въобще с всичко, което Левски показа като отбор. Е, правиха и грешки, но мисля, че това е съвсем нормално.
Съдията този път беше на ниво. Е, имаше някои неправилни отсъждания, но те бяха компенсирани. Не можем да се оплачем.
Да се надяваме, че Левски ще продължи да играе по този начин, както в евротурнирите, така и в българското първенство!

САМО ЛЕВСКИ !

M@Dn3Ss
04-06-2006, 22:57
Преди малко ми се скапа настроението от една страна, защото Левски отпадна, но от друга съм много горд с играта и въобще с всичко, което Левски показа като отбор. Е, правиха и грешки, но мисля, че това е съвсем нормално.
Съдията този път беше на ниво. Е, имаше някои неправилни отсъждания, но те бяха компенсирани. Не можем да се оплачем.
Да се надяваме, че Левски ще продължи да играе по този начин, както в евротурнирите, така и в българското първенство!

САМО ЛЕВСКИ !

Аз си очаквах, че ще отпаднем, но все пак се надявах да бием. Важното е, че изкарахме равен резултат и играхме много добре. Съдията наистина си беше на ниво и този път направихме каквото можахме. Важното е, че ние играхме и го правехме така, както се играе футбол. Наистина съ горд с това, което Левски показа в европейксата си игра и се надявам догодина да им покажем кои сме ние.

САМО ЛЕВСКИ!

teenkopele
04-06-2006, 23:00
Преди малко ми се скапа настроението от една страна, защото Левски отпадна, но от друга съм много горд с играта и въобще с всичко, което Левски показа като отбор. Е, правиха и грешки, но мисля, че това е съвсем нормално.
Съдията този път беше на ниво. Е, имаше някои неправилни отсъждания, но те бяха компенсирани. Не можем да се оплачем.
Да се надяваме, че Левски ще продължи да играе по този начин, както в евротурнирите, така и в българското първенство!

САМО ЛЕВСКИ !

Аз си очаквах, че ще отпаднем, но все пак се надявах да бием. Важното е, че изкарахме равен резултат и играхме много добре. Съдията наистина си беше на ниво и този път направихме каквото можахме. Важното е, че ние играхме и го правехме така, както се играе футбол. Наистина съ горд с това, което Левски показа в европейксата си игра и се надявам догодина да им покажем кои сме ние.

САМО ЛЕВСКИ!

НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ ОТ СОФИЯ!

Disorder
04-07-2006, 12:09
Преди малко ми се скапа настроението от една страна, защото Левски отпадна, но от друга съм много горд с играта и въобще с всичко, което Левски показа като отбор. Е, правиха и грешки, но мисля, че това е съвсем нормално.
Съдията този път беше на ниво. Е, имаше някои неправилни отсъждания, но те бяха компенсирани. Не можем да се оплачем.
Да се надяваме, че Левски ще продължи да играе по този начин, както в евротурнирите, така и в българското първенство!

САМО ЛЕВСКИ !

Аз си очаквах, че ще отпаднем, но все пак се надявах да бием. Важното е, че изкарахме равен резултат и играхме много добре. Съдията наистина си беше на ниво и този път направихме каквото можахме. Важното е, че ние играхме и го правехме така, както се играе футбол. Наистина съ горд с това, което Левски показа в европейксата си игра и се надявам догодина да им покажем кои сме ние.

САМО ЛЕВСКИ!

Играхме отлично и само можем още повече да съжаляваме за измисления картон на Бардон в първия мач. Явно като има числено равенство и Шалке не са толкова добри :) Но така е, български отбор няма право да стига толкова надалеко и без това много дълго ни оставиха да играем в Европа.

САМО ЛЕВСКИ!