PDA

View Full Version : Разнообразна връзка



liolioо
03-30-2006, 21:33
Често се случва момче и момиче да се харесват много,да има силна страст и привличане но като тръгнат след известно време връзката и става скучна.
Аз специално като си имам гадже,излизам по кафета,с приятели или само двамата..на кино..понякога в някфи зали за билярд и дартс ... У нас или у тях,ходим понякога на купони,дискотеките вече ми писнаха ... Разходки в паркове или по центъра на града ...
И все пак кажете някфи маниери,начини на поведение и други места за развлечение което да направи връзката не само разнообразна,но и интересна :)

LP_girl_14
03-31-2006, 09:19
Според мен не е чак важно местата на които ходите,важно е да сте заедно.Една вразка винаги може да се разнообрази с нещо красиво,романтично-да кажем вечеря на свещи,или пък да прекарате един ден в планината,да си правите отвреме на време некви изненадки,дребни подаръчета,да се провокирате и заигравате постоянно O:)

Black_Cat
03-31-2006, 09:31
Често се случва момче и момиче да се харесват много,да има силна страст и привличане но като тръгнат след известно време връзката и става скучна.
Аз специално като си имам гадже,излизам по кафета,с приятели или само двамата..на кино..понякога в някфи зали за билярд и дартс ... У нас или у тях,ходим понякога на купони,дискотеките вече ми писнаха ... Разходки в паркове или по центъра на града ...
И все пак кажете някфи маниери,начини на поведение и други места за развлечение което да направи връзката не само разнообразна,но и интересна :)
xax misleh 4e samo pri mene e taka,a to imalo i drugi takiva ne6tasni horica :) awe tva za ve4erq na sve6ti ne moga da se saglasq za6toto tova spored mene e nai tupoto,a i ne moje sega primerno na vsqkakva vuzrast momi4eto/mom4eto da bude na takava ve4erq.zamislete se malko predi da pi6ete takiva gluposti! =;

Jessika_MG
03-31-2006, 09:37
Sport :mrgreen:

Black_Cat
03-31-2006, 09:38
e kuv ti sport da ti4ate po livadite li :smt005

Jessika_MG
03-31-2006, 09:44
e kuv ti sport da ti4ate po livadite li :smt005
xaxaxa ne be, krevatna gimnastika...
Ti da ne misli6 4e sporta e samo ti4ane po livadite..a i za6to livadi , da ne jiveem na selo :smt017
Basketbol, volebol, tenis na masa, pluvane ...abe jelanie da ima izmislqt se ne6tata :smt008

03-31-2006, 22:18
вярно никъде не си споменал секс. Като започнете - и всеки ден да е - няма да ви омръзне.
А иначе аз съм на 2 към 1, два дни излизаме, един - почивка.

`Death`Whore`
04-01-2006, 09:31
Писват не местата, на които ходиш, а хората. Аз не ходя по купони, дискотеки и т.н. и за 8 месеца не сме си омръзнали, макар животът ни да е по-скоро обикновен. Просто ми е готино, когато сме сами и 2 часа водим сериозен разговор или просто се радваме един на друг.

InHell
04-01-2006, 12:05
........или се моткаме 3-4 часа в морската градина и правим снимки :) (това в допълнение на горното)

sherry
04-01-2006, 12:59
Ти добре правиш,че се стараеш да разнообразиш връзката ви ;-)
Когато двама души наистина силно се обичат,по-трудно биха си омръзнали,където и да прекарват времето си.Да,по-яко е ако всеки ден правите нещо различно,но не винаги може да се случи това.Просто трябва да държите един на друг,да се изслушвате,да преоткривате себе си всеки ден,да не приемате другия за даденост,така няма да си омръзнете...а и друго...яка идея е да отидеш с гаджето на море през лятото :)

sexy_diva
04-01-2006, 15:26
Otidete nqkade izvan grada.Na mqsto,kadeto ne ste hodili.Tova 6te vi raznoobrazi.