PDA

View Full Version : Azis



Wu-Tang
03-30-2006, 22:08
awe ko mislute za toq gaden debel bukluk koito se pravi na jena
dali 6te ima nqkoi koito da go haresva ...... puk koito go haresva ima nqkvi umstveni otkloneniq spored mene
bili go beli i eb*li tva go 5uh ei sq po slavito
normalno to si4ki 4alga pevci taka trugvat :)))

priti_kiti
03-30-2006, 22:17
xaxa,mn 6e mi e interesno dali 6e se nameri nqkoi koito da aresfa toz pederas :lol:

stasi_girl
03-30-2006, 22:20
az mislq 4e ti imash umstveni otklonenia tva koi kogo i zashto haresva si e li4no mnenie !!! tova 4e ti ne go haresvash ne zna4i 4e i drugite ne trqbva da go haresvat na koito ne mu ponasq da se iznasq !!!!!!!!! #-o 4udq se kak o6te moje da ima tolkova tupi hora a i temata ne e osobeno zabavna bih kazala 4e e mn tupa !!!!!AZ puk haresvam Azis ima glas moje da se pravi na jena no ne mu plashtat za tova 4e se pravi ne jena horata ne slushat kak pushka dokato se ebe a slushat glasa mu i pesnite mu ne hodqt na koncertite mu zada mu gledat pod polata a zada slushat pak pesnite mu i 4algata e mn populqrna muzika v bg ako iskash da znaesh !!! mn teenove q slushat ti qvno ne si kum tqh [-X PROUMEI 4E VSEKI SI IMA SVOE SOBSTVENO MNENIE I NE E NUJNO DA E S UMSTVENI OTKLONENIA ZADA HARESVA DADENA MUZIKA =D> =D>

favichka
03-30-2006, 22:25
напълно съм съгласна със stasi_girl!
няма какво да кажа повече

Wu-Tang
03-30-2006, 22:25
abre kuv e smisala na 4algata e za ko se pee q mi obqsni gadno 4algar4e
se edno su6to nqma nikva stoinost taq muzika nqkvi namazini putki peqt nqkvi tekstove koito sa im izmislili producentite ei tva e 4algata

IdontGiveaFuck
03-30-2006, 22:31
abre kuv e smisala na 4algata e za ko se pee q mi obqsni gadno 4algar4e


По същата логика ще те попитам какъв е смисъла на другите стилове ?Метъл,рап,пънк и бла-бла?Хм?Всеки си има вкус,няма ли да го разберете най-после?Стига с тези теми 'за' и 'против' чалгата
Преди да се заядеш с мен ще ти кажа,че изобщо не слушам чалга !

korn___
03-30-2006, 22:31
abre kuv e smisala na 4algata e za ko se pee q mi obqsni gadno 4algar4e
se edno su6to nqma nikva stoinost taq muzika nqkvi namazini putki peqt nqkvi tekstove koito sa im izmislili producentite ei tva e 4algata

ti puk zadade i edin vupros .... za kakvo se peelo e ka kza kakvo za bezmoza4nite 4algari i tehniq jivot be kak za kakvo ! da si 4algar misli6 4e e lesno li ? da da ama ne ... !a i kakto kaza onazi mnogo zapoznatata ... seki si ima pravo da izbira kakvo da slu6a i ko ida haresva taka e seki ima pravoto da bude prost i da bude tup slepec ot stadoto GLUPACI haide si4ki da budem takiva ! ve4e e moderno da izglejda6 kato pedal e ne kato normalen 4ovek da ne govorime 4e izob6to ne e modno ve4e 4ovek da izglejda kakuvto se 4ustva !modno e da si prost i ograni4en i da spori6 4e ne e taka !as puk ne iskam da sum moden i iskam vseki da me mrazi za tva 4e sum razli4en ne me interesuvat drugite budete prosti budete tupi i slu6aite istinskite laina kato azis i kondio i se mislete za umni jalkoto e 4e moje i da ne go osuznaete i do kraq na jivota si no ni6to de men ne mi e jal za vas poneje i na vas ne vi e jal za men

Sinister_Doll
03-30-2006, 22:42
Ooooobi4am go!
Iiiiskm negovite ruce...
Oooobi4am go!
Da milvat...

Ko be6e tam?

ProstoAz
03-30-2006, 22:54
Хахахахахахахахахахахахах ахахахахахаха,
вече ме карате да се смея във всяка една такава тема.
Първо директно по въпроса: да, харесвам Азис, песните и гласа му!
И второ: не мога да се сдържам повече и да не го кажа - толкова прости и ограничени СЪЩЕСТВА като някои от вас просто не съм виждала. Слушайте си метъл, техно, рап (каквото искате) и се мислете за много умни, за много интелигентни, от това обаче само вие губите. Но аз си слушам чалга и ни най-малко не се възприемам за тъпа, ограничена и каквато и да било друга. Как да се сдържам вече като то пък се ненагледах на толкова простотия и невежество, че то край няма. Бе, вие сте като коне с капаци, бе! Всеки си знаете неговото! Слушай си метъл korn___, мисли си, че метълът те прави по-различен, мисли си, че метълът те прави по-умен, по-велик, по-оригинален и т.н., заблужадавай си се сега, заблуждавай си се цял живот, на мене и на никой, който слуша чалга не ни дреме - то си е за теб и за всички като теб. То бива бива ограниченост и простотия, ама чак пък толкова никога не съм виждала.
Чалгарите били тъпи, какво ми е тъпото ми кажи, бе?!?! Ти познаваш ли ги всички чалгари да кажеш кой какъв е, бе? Аз казвам ли, че метълите са наркомани, защото едни от моя блок се боцкат?! Казвам ли, че миришат, защото един метъл ми осмърдя живота в едно кафенце на Красно Село?!?
Я се осъзнайте, бе! Стъпете на земята. Къде живеете вие? Със сигурност не е тука.
Значи от днеска, който слуша метъл е много умен и интелгиентен, а който слуша чалга е прост педераст/курва, така ли? Де*ба и ограничеността!
Всички, които са от ЦСКА са прасета! Всички, които не обичат палачинки са педали! Всички, които не ходят редовно на училище са наркомани! Всички, които се обличат модерно са курви! Всички, които гледат Вип Брадър са смотаняци!
Да ви имах и акъла!!!

Wu-Tang
03-30-2006, 23:12
w hip hopa se pee za izstinski ne6ta za realnosta takava kakvato e puk 4algata samo lubov tupni gluposti se nqkvi tupni det vi psihirat glavi4kite momi4enca ei tva moga da vi kaja 6toto mozuka vuzpriema mnogo pove4e ot kolkoto tova koeto 4uvate kakto nqkoi metali ako im se pusnat pesnite na zade stava ne6to baq brutalno za satani tupni taka i 4algata ima takiva momenti koito vi karat da iztupqvate xaxxaaxaxxaaxax i takiva tupni puk koito kaje 4e tova koeto kazvam ne e istina 6te mu se izmeq v liceto

ProstoAz
03-30-2006, 23:18
Значи, ето, кой го казва, че чалгата (и метъла) ни карат да изтъпяваме - човек, който изрази мнението си в едно единствено изречение, без никакви пунктуационни знаци и лишено от всякакъв смисъл.
Какво повече има да си говорим?

miloto_girl_4e
03-30-2006, 23:26
не слушам чалга,мразя чалга, но Азис ме кефи :!:
бил педал..дори да е така кво ви бърка вас това?
да не ви *** отзад, че сте недоволни,бе!?
а и...според мен всичко, което прави е просто имидж :!:
не знам.. мен си ми харесва..айде,чакам хората с различно мнение от моето(дето си мислят,че са по-умни от мен и другите дето харесват Азис)да ме оплюят :!:

fti4ka
03-30-2006, 23:31
да бе и аз го глеах при Слави.. ми кво да ти кажа нито го мразя нито ме интересува.. въобще ми е през онаа работа за него.. да си праи квото иска дрееми..

Estranged
03-30-2006, 23:45
Азис е Дет Метал. Вие ко знаете :lol:

Абе... Той е леко издънка на природата и не защото е педал (аз обичам педалите, по-скоро момчетата, които приличат на момичета, абе сложно е :lol: ), а защото кара хората да намразят педалите. Тва е тъпо. Той е тъп, а това е доказано. Абе кво да го коментирам. Аз днес няма да се джафкам с никой, джафкайте си се вие :lol:

Sinister_Doll,

Да милват моито лице
Обичам го до болка
И аз без него не мога
АААА (супер яко изкрещяване, тип блек метъл)
(тук малко турбо ритми)

InSOMnIAaa
03-31-2006, 00:04
abe i mene me kefi azis kvoo !?!!!

fti4ka
03-31-2006, 00:50
abe i mene me kefi azis kvoo !?!!!

а мога ли да попитам кое по-точно те кефи? :shock: :smt017

passion92
03-31-2006, 07:53
az neslu6am mnoy mnoy 4alga ama azis si me kefi ... toi prai 6outo ... osobeno v klipa s malina - ne znae6 ... tam e golqm sladur :P

HouseMania
03-31-2006, 07:57
awe ko mislute za toq gaden debel bukluk koito se pravi na jena
dali 6te ima nqkoi koito da go haresva ...... puk koito go haresva ima nqkvi umstveni otkloneniq spored mene
bili go beli i eb*li tva go 5uh ei sq po slavito
normalno to si4ki 4alga pevci taka trugvat :)))

Казваш, че не го харесваш, а си отделил време да пишеш тема за него?Това как да го тълкуваме?Да не би да послушваш малко преди да заспиш? :mrgreen: :mrgreen: ЛОШО НЯМА, но не занимавай другите с глупости.Аз като не харесвам някой просто не му обръщам внимние и толкоз:)

AnnG
03-31-2006, 08:05
Haresva mi glasa na azis i pesnite mu,no durjanieto mu naistina e dosta taka neprili4no da kaja,ne go odobrqvam 4estno kazano da se pravi na jena i postoqno da govori i to ne sled 23h za svoq 21 santimetrov 4len a to4no po tova vreme go gledat i malki deza koeto ne e mnogo prepora4itelno,no toi si e takuv.Obi4a da skandalizira horata a i da e skandalen vse pak e 4ast ot negoviq imij,no kakuvto i 6te da e,s kogoto 6te da si lqga bilo to muj ili jena tova horata ne bi trqbvalo da gi zasqga i da im pre4i,vse pak nqma vie da si lqgate s nego,nali taka :mrgreen: ,no 4e ima hubav glas v tova nqma spor i nqkoi ot pesnite mu naistina 6e se pomnqt ot fenovete 8)

killing_loneliness
03-31-2006, 08:17
Безразличен ми е - много е прост/проста/просто(?)...Не намирам нищо интерсно в такива хора.

white_chik
03-31-2006, 09:30
Хахахахахахахахахахахахах ахахахахахаха,
вече ме карате да се смея във всяка една такава тема.
Първо директно по въпроса: да, харесвам Азис, песните и гласа му!
И второ: не мога да се сдържам повече и да не го кажа - толкова прости и ограничени СЪЩЕСТВА като някои от вас просто не съм виждала. Слушайте си метъл, техно, рап (каквото искате) и се мислете за много умни, за много интелигентни, от това обаче само вие губите. Но аз си слушам чалга и ни най-малко не се възприемам за тъпа, ограничена и каквато и да било друга. Как да се сдържам вече като то пък се ненагледах на толкова простотия и невежество, че то край няма. Бе, вие сте като коне с капаци, бе! Всеки си знаете неговото! Слушай си метъл korn___, мисли си, че метълът те прави по-различен, мисли си, че метълът те прави по-умен, по-велик, по-оригинален и т.н., заблужадавай си се сега, заблуждавай си се цял живот, на мене и на никой, който слуша чалга не ни дреме - то си е за теб и за всички като теб. То бива бива ограниченост и простотия, ама чак пък толкова никога не съм виждала.
Чалгарите били тъпи, какво ми е тъпото ми кажи, бе?!?! Ти познаваш ли ги всички чалгари да кажеш кой какъв е, бе? Аз казвам ли, че метълите са наркомани, защото едни от моя блок се боцкат?! Казвам ли, че миришат, защото един метъл ми осмърдя живота в едно кафенце на Красно Село?!?
Я се осъзнайте, бе! Стъпете на земята. Къде живеете вие? Със сигурност не е тука.
Значи от днеска, който слуша метъл е много умен и интелгиентен, а който слуша чалга е прост педераст/курва, така ли? Де*ба и ограничеността!
Всички, които са от ЦСКА са прасета! Всички, които не обичат палачинки са педали! Всички, които не ходят редовно на училище са наркомани! Всички, които се обличат модерно са курви! Всички, които гледат Вип Брадър са смотаняци!
Да ви имах и акъла!!!
ne bih mogla da go kaja po-dobre =D> =D> =D>

Bling Bling
03-31-2006, 10:21
Тоя тъп нещастен насран педал,
черен миризлив смотан мангал,
с грим и женски дрехи по сцената се вайка,
иде ми да изкрещя със все сили "ДЕБА ТВОЙТА МАЙКА"!
Чалгата е за най-големите кретени,
смотани копелета от собствен живот лишени,
метълистите и те да мълчат,
щото ако продължават ще изхвърчат,
метъла е тъп, не разбрахте ли сега?
Черни дълги коси, яжте моите лайна!
Аз съм истински рапър, пея за живота,
парите, колите, жените имота,
защото аз ги притежавам,
в никакъв случай не се ебавам.
Рапът е музиката на великите
и умните (да точно като мен).
Те ще живеят като крале до последния си ден!

fti4ka
03-31-2006, 10:23
Тоя тъп нещастен насран педал,
черен миризлив смотан мангал,
с грим и женски дрехи по сцената се вайка,
иде ми да изкрещя със все сили "ДЕБА ТВОЙТА МАЙКА"!
Чалгата е за най-големите кретени,
смотани копелета от собствен живот лишени,
метълистите и те да мълчат,
щото ако продължават ще изхвърчат,
метъла е тъп, не разбрахте ли сега?
Черни дълги коси, яжте моите лайна!
Аз съм истински рапър, пея за живота,
парите, колите, жените имота,
защото аз ги притежавам,
в никакъв случай не се ебавам.
Рапът е музиката на великите
и умните (да точно като мен).
Те ще живеят като крале до последния си ден!

щастлив рапър нема... :-k

DarkSanctuary
03-31-2006, 11:11
w hip hopa se pee za izstinski ne6ta za realnosta takava kakvato e puk 4algata samo lubov tupni gluposti se nqkvi tupni det vi psihirat glavi4kite momi4enca ei tva moga da vi kaja 6toto mozuka vuzpriema mnogo pove4e ot kolkoto tova koeto 4uvate kakto nqkoi metali ako im se pusnat pesnite na zade stava ne6to baq brutalno za satani tupni taka i 4algata ima takiva momenti koito vi karat da iztupqvate xaxxaaxaxxaaxax i takiva tupni puk koito kaje 4e tova koeto kazvam ne e istina 6te mu se izmeq v liceto
Вземи едно огледало и почни да си се заливаш от смях сам на себе си, защото ако бях толкова проста и тъпа като теб именно това щях да направя! ](*,)
Само обърни внимание на писанията си, забележи колко идиотско и лишено от смисъл мнение си дал и колко пъти общо си използвал думата "тъпни". Няма да ти е в излишък да прочетеш някоя и друга книжка, защото речникът ти е под всякаква критика! Всички ние сме глупави и слушаме тъпни ама никой от изказалите се в тая тема не се е изразил по по-глуповато и смешно от теб!
Също така вярваш ли си, че точно в рапа се пее за истинските неща от живота и колко точно са рапърите, които все още пеят за тях, ако изобщо някога са го правили?! Коли, пари, кучки, треви, ланци и прочие ли е реалността и това ли са най-стойностните неща в живота към които всеки един човек се стреми? За такива деца като теб, които умират да си играят на гангстери може би, но не и за някой трезво мислещ и разсъждаващ човек! Айде взимай си водното пистолетче и върви пред блока да се стреляш с дружките ти - "видни генгста дупета" и си припявайте Candy shop на 50 cent!

Sinister_Doll
03-31-2006, 13:57
^npocTo^a3^f^, kato ti pro4etoh mnenieto, napravo se stresnah...
Piy edno valerian4e i spoko!

PS: Glavno b- skite 6itni tip Mi6o 6amare se pee za takiva prostotii.
V interes na istinata ima i mn normalni rap textove, kolkoto i da me nervi zvu4eneto.

ExTr3m3_GiRL
03-31-2006, 15:15
Хахахахахахахахахахахахах ахахахахахаха,
вече ме карате да се смея във всяка една такава тема.
Първо директно по въпроса: да, харесвам Азис, песните и гласа му!
И второ: не мога да се сдържам повече и да не го кажа - толкова прости и ограничени СЪЩЕСТВА като някои от вас просто не съм виждала. Слушайте си метъл, техно, рап (каквото искате) и се мислете за много умни, за много интелигентни, от това обаче само вие губите. Но аз си слушам чалга и ни най-малко не се възприемам за тъпа, ограничена и каквато и да било друга. Как да се сдържам вече като то пък се ненагледах на толкова простотия и невежество, че то край няма. Бе, вие сте като коне с капаци, бе! Всеки си знаете неговото! Слушай си метъл korn___, мисли си, че метълът те прави по-различен, мисли си, че метълът те прави по-умен, по-велик, по-оригинален и т.н., заблужадавай си се сега, заблуждавай си се цял живот, на мене и на никой, който слуша чалга не ни дреме - то си е за теб и за всички като теб. То бива бива ограниченост и простотия, ама чак пък толкова никога не съм виждала.
Чалгарите били тъпи, какво ми е тъпото ми кажи, бе?!?! Ти познаваш ли ги всички чалгари да кажеш кой какъв е, бе? Аз казвам ли, че метълите са наркомани, защото едни от моя блок се боцкат?! Казвам ли, че миришат, защото един метъл ми осмърдя живота в едно кафенце на Красно Село?!?
Я се осъзнайте, бе! Стъпете на земята. Къде живеете вие? Със сигурност не е тука.
Значи от днеска, който слуша метъл е много умен и интелгиентен, а който слуша чалга е прост педераст/курва, така ли? Де*ба и ограничеността!
Всички, които са от ЦСКА са прасета! Всички, които не обичат палачинки са педали! Всички, които не ходят редовно на училище са наркомани! Всички, които се обличат модерно са курви! Всички, които гледат Вип Брадър са смотаняци!
Да ви имах и акъла!!!
ne bih mogla da go kaja po-dobre =D> =D> =D>

Точно така!!!! и аз съм абсолютно съгласна с теб ^npocTo^a3^f^ =D>
Аз харесвам Азис, гласа му, песните му са супер! Това че се държи предизвикателно и СЕ ПРАВИ на гей вас какво ви вълнува????? Нали пее хубаво,нали прави шоу??? :arrow: Еми тогава кво пък ви пречи Азис и чалгата!!

DarkSanctuary
03-31-2006, 15:39
^npocTo^a3^f^, kato ti pro4etoh mnenieto, napravo se stresnah...
Piy edno valerian4e i spoko!

PS: Glavno b- skite 6itni tip Mi6o 6amare se pee za takiva prostotii.
V interes na istinata ima i mn normalni rap textove, kolkoto i da me nervi zvu4eneto.
Аз не отричам, че има и хубави рап текстове, но са малко на фона на безсмислените и пошлите! И всъщност не само Мишо и компания пеят тия простотии, а и повечето западни изпълнители! В днешно време 90% от рапа, които се прави е за да покаже тоя и оня к'ва къща или кола има(не зависимо дали е негова или не...) и колко пички ше съберът на едно място, които да си друсат дебелите и целулитни задници в повечето случай! А най са ми интересни девойките, които си умират от кеф по песни, в които ги наричат курви, няма никакво увжение към тях и едва ли не става въпрос за това как те в общи линии не стават за друго освен за чукане! :-s

DarkSanctuary
03-31-2006, 16:22
Мда това са хубави текстове! Ту Пак също има много добри текстове! Абе има си и добри изпълнители, които не пеят само комерсиални бози и не си обясняват един на друг как ше се гръмнат като се набарат, но за жалост те не са преобладаващата част!

И тъй като все пак темата е Азис ще кажа, че е жалко всичко това, което прави тъй като е само и единствено с цел да се нагушка с колкото се може повече пари и слава, едва ли си умира от кеф да го гримират, фризират и така нататък по 100 часа на ден! А и за всичките пари на света не мисля, че е нормално човек да си дава гъза и да се прави на идиот! На мен ми се струва унизително и най-малкото не си заслужава, но разни хора, разни идеали!

Sinister_Doll
03-31-2006, 17:55
Аз не отричам, че има и хубави рап текстове, но са малко на фона на безсмислените и пошлите! И всъщност не само Мишо и компания пеят тия простотии, а и повечето западни изпълнители! В днешно време 90% от рапа, които се прави е за да покаже тоя и оня к'ва къща или кола има(не зависимо дали е негова или не...) и колко пички ше съберът на едно място, които да си друсат дебелите и целулитни задници в повечето случай! А най са ми интересни девойките, които си умират от кеф по песни, в които ги наричат курви, няма никакво увжение към тях и едва ли не става въпрос за това как те в общи линии не стават за друго освен за чукане! :-s

Komersialen MTV rap...
Gnusen i protiven!
Dam, v pove4eto slu4ai stava duma za "Mn sum lo6, ela da skiva6 kolko pari pravq, 4engetata me gonqt. Ama na men ne puka, 6ot praskam macki...."
Oba4e primerno i brat4ed mi pravi rap i ima ne6ta, koito mi haresvat.

Oba4e stane li duma za rap, az sum luda po Bling Bling
http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

Dr. Kazimbutt
03-31-2006, 18:00
Такива извратеняци като Азис са за затвора.

Game_Over_Boys
03-31-2006, 18:25
Мисля,че поведението му е театър!Иначе харесвам гласа му! :-D

Dr. Kazimbutt
03-31-2006, 18:26
Мисля,че поведението му е театър!Иначе харесвам гласа му! :-D
Аз пък мисля, че ако това е роля, прекалено много се е вживял в нея.

Game_Over_Boys
03-31-2006, 18:32
Мисля,че поведението му е театър!Иначе харесвам гласа му! :-D
Аз пък мисля, че ако това е роля, прекалено много се е вживял в нея.
Не знам,просто поведението му не ми се струва много естесвено!Моето мнение е,че той е просто един проект,от който НЯКОЙ си прави пари!

ThePainIsReaL
03-31-2006, 18:54
:mrgreen: Не му се кефя , не харесвам чалга музиката , и даже съм против нея ( но против това , аз да я слушам , а не другите . Все пак всеки сам си решава какво ще прави !!!!)

:evil:

Sapphir
03-31-2006, 21:43
awe ko mislute za toq gaden debel bukluk koito se pravi na jena
dali 6te ima nqkoi koito da go haresva ...... puk koito go haresva ima nqkvi umstveni otkloneniq spored mene
bili go beli i eb*li tva go 5uh ei sq po slavito
normalno to si4ki 4alga pevci taka trugvat :)))

chai malko pa i ti we ko mu ima na geq ..vij kolko hubavo si pee mn si go haresvam az... po dobre na jena da sa pravi otkolkoto na "satana"

Dr. Kazimbutt
03-31-2006, 22:37
awe ko mislute za toq gaden debel bukluk koito se pravi na jena
dali 6te ima nqkoi koito da go haresva ...... puk koito go haresva ima nqkvi umstveni otkloneniq spored mene
bili go beli i eb*li tva go 5uh ei sq po slavito
normalno to si4ki 4alga pevci taka trugvat :)))

chai malko pa i ti we ko mu ima na geq ..vij kolko hubavo si pee mn si go haresvam az... po dobre na jena da sa pravi otkolkoto na "satana"
Пич, по-добре е да се "сатана", отколкото да си върти педалския задник, обут в прашки. Второто е извращение, тоест не е нормално.

Eleonora
03-31-2006, 22:43
на мен пък ми е противен и няма общо даже и музиката, която прави...
просто е ПРОТИВЕН и тука коментираме АЗИС, а не чалгата...E Azis kvo pee opera li?
Te si vurviat zaedno Azis i 4algiata mi!

mil4eto_
04-01-2006, 10:14
аве защо след като толкова мразите Азис пишете теми за него?!
всеки сам си избира каква музика да слуша.понякога Азис прекалява супер много и е страшно вулгарен/и противен/,но имоа добър глас и яки песни.

Sapphir
04-01-2006, 11:43
awe ko mislute za toq gaden debel bukluk koito se pravi na jena
dali 6te ima nqkoi koito da go haresva ...... puk koito go haresva ima nqkvi umstveni otkloneniq spored mene
bili go beli i eb*li tva go 5uh ei sq po slavito
normalno to si4ki 4alga pevci taka trugvat :)))

chai malko pa i ti we ko mu ima na geq ..vij kolko hubavo si pee mn si go haresvam az... po dobre na jena da sa pravi otkolkoto na "satana"
Пич, по-добре е да се "сатана", отколкото да си върти педалския задник, обут в прашки. Второто е извращение, тоест не е нормално.

sq.. purvo ne sym pich, vtoro vseki si izbira putq v jivota da si varti pedalskiq zadnik kato iska kvo ti preche lichno na tebe? I na men ne mi e priqtno da gledam nqkakvi otvratitelni metali gotic li kak se kazvat neznam oneq s kosite grimovite i noktite i specifichnite aksesuari ama kvo da se naprai prosto ne gi gledam i tva e.. i otnosno azis na men lichno mi haresva kak pee a do tva kak izglejda veche seki da si ima mnenie :}

04-20-2006, 10:31
Какво сте се зачесали, какъв бил Азис този или онзи. На по колко годинисте вие. така като попро4етох някои от изказвания смятам 4е сте пубери.
Всеки музикален стил си има и добри и лоши песни. И ти много отжорения тебе кои те излага, че в рапа се пее за истинския живот. Ако според теб в живота има само убиства, срога, проститутки и т.н. зна4и наистина си много заблуден. Излез и виж какав е истиския живот. Да вярно и това е част от него но не всичко.
А с това че си мислите че като неслушате чалга сте по различни жестоко се лажете. Не стилат музика те прави различен а ценностите които имаш, това да разбираш хгората и да им оставаш те сами да правят своя избор ане да натрапваш своето мнение. Не да кйазваш и да слагаш определение ти си тап а ти готин защтото слушаш такава и такава музика или защото харесваш този или онзи. В интерес на истината и тои мисли сигорно като вас че е различен защото е с различна сексуална оринтация и е така различниса наистина хората които са хомо.
Различниса с това че те несе сабуждат с нацупена физиономия и небарзат веднага да тарсят негативите във всичко. Те искат само едно да си живеят живота такав какавто е. Те неискат някои непрекаснато да им казва че са болни и да ги възприемат като такива. ТЕ НЕСА БОЛНИ АБСОЛЮТНО НОРМАЛНИСА. ДАЖЕ СА МНОГО ИТЕЛИГЕНТНИ И ИНТЕРЕСНИ ХОРА В ТОВА ЧИСЛО И АЗИС.
А що се отнася до песните му в повечето тои разказва своят си живот такъв какъвто е. А за това което е казал в Шоуто на Слави ами това е животат му вас какво ви барка. Тои с кои бил се ебал и на кои бил правил свирки. Или можеби ви е яд че несте вие на негово място. Това вашето си е чиста проба завис. ПОРАСНЕТЕ най после и проумеите че живеете в 21 век. Балгария е на прага на европейския съюз а манталитета на младите хора в нея е на БАЙ ГАНЬО. Ако можеше сега Алеко Константинов да види своя герои колко много пати се е размножил и че тои се променя само кам по лошо сигорно щтеше да се прекръсти сто пъти.
Специално за отжореното рапарче защо като е толкова готин рапа пожечето бг рапари направиха дуети с фолк певици? и то едни от наи извесните?

teenkopele
04-20-2006, 13:00
Мисля, че е човек, който гони своите интереси. Какво говорят, че бил педал, че бил незнам си какъв си, но на него пука ли му...НЕ. Защо?!?...защото се говори за него. Добро или лошо, това няма значение. Нали това го прави по-известен. :wink:
Наш Азис :lol: :mrgreen: , си взима по 5000-6000лв. на представяне, прави си рекламки и т.н. и му дреме. \:D/

SEXtreme
04-20-2006, 13:45
Фолка е проста работа, но ме кефи! Плюс това...НЯМА КАКВО ДА ГОВОРИМ - Азис е номер 1! ХАЙДЕ ДА НЕ СПОРИМ - Азис е номер 1! И в песните, и в разни други неща без конкуренция!
LOL

Най-точното определние за Азис: Изрусен, изсребрен, дебел, циганин, педерас, чалга-певец
:smt006 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

WwanAdoO
04-20-2006, 15:35
Азис ли...ами просто няма какво да кажа за него. Не му слушам песните, не му гледам клиповете. На какъвто иска да се прави-мен не ми пречи. ПРеди няколко години бях чела в едно списание,че е преродената Мадона :lol: А тва,дет пишете за рапа- ще кажа рапа НЕ Е само пари,коли и жени. Само в комерсиялните боклуци били те български или американски или квито там се сетите се пее за простотий. Иначе повечето рап текстове са супер стойностни, истински,говори се за истинския живот,който водят нормалните хора,а не тея дет живеят в къщи на по 5етажа с 2басейна,джакузита и т.н.

teenkopele
04-20-2006, 15:39
Азис ли...ами просто няма какво да кажа за него. Не му слушам песните, не му гледам клиповете. На какъвто иска да се прави-мен не ми пречи. ПРеди няколко години бях чела в едно списание,че е преродената Мадона :lol: А тва,дет пишете за рапа- ще кажа рапа НЕ Е само пари,коли и жени. Само в комерсиялните боклуци били те български или американски или квито там се сетите се пее за простотий. Иначе повечето рап текстове са супер стойностни, истински,говори се за истинския живот,който водят нормалните хора,а не тея дет живеят в къщи на по 5етажа с 2басейна,джакузита и т.н.

Напълно съм съгласен с това, което каза за рапа. :wink:

SEXtreme
04-20-2006, 15:53
Азис ли...ами просто няма какво да кажа за него. Не му слушам песните, не му гледам клиповете. На какъвто иска да се прави-мен не ми пречи. ПРеди няколко години бях чела в едно списание,че е преродената Мадона :lol: А тва,дет пишете за рапа- ще кажа рапа НЕ Е само пари,коли и жени. Само в комерсиялните боклуци били те български или американски или квито там се сетите се пее за простотий. Иначе повечето рап текстове са супер стойностни, истински,говори се за истинския живот,който водят нормалните хора,а не тея дет живеят в къщи на по 5етажа с 2басейна,джакузита и т.н.
И аз съм съгласна за рапа...:)

hamilcar
04-20-2006, 16:38
Азис ли ? Има хубав глас,също така и хубави песни.Това как се облича си е негова работа.Както на някои хора не им харесва как се обличат рапърите,метълите и т.н. Така и на някои не им харесва,той как се облича.Вие си го псувате,той си печели пари.Еееее нека и аз да бъда гей като него.Да се срещам с чалга певиците(нищо,че са тъпи,силиконови както се изразяват "големите гении" в този форум).За това което казахте,че бил тъп,първо се запознайте с него и тогава вече кажете,че е такъв.

П.П. Всеки си има мнение и трябва да се уважава.

1.П.П. За автора -> Ехххх и аз не съм много умен,ама ти определено ме биеш по тъпота.Вземи да прочетеш малко книги.Научи се да пишеш на кирилица.Ако не знаеш как се прави ще ти дам линк да се научиш.

mimetoo
04-20-2006, 20:20
awe ko mislute za toq gaden debel bukluk koito se pravi na jena
dali 6te ima nqkoi koito da go haresva ...... puk koito go haresva ima nqkvi umstveni otkloneniq spored mene
bili go beli i eb*li tva go 5uh ei sq po slavito
normalno to si4ki 4alga pevci taka trugvat :)))
xax nqmam golqmo mnenie za nego ama izgeljda balgarina go haresva shtom se e izdignal tolkoz.blagodarenie na tova che se pravi na gei i che e vulgaren toi se izdigna v obshtestvoto,zashtoto balgarite si obichat seiritre pak toi redovno si gi pravi :smt081
ama inache si ima glas momcheto...

In4iTu_
04-21-2006, 15:53
abre kuv e smisala na 4algata e za ko se pee q mi obqsni gadno 4algar4e
se edno su6to nqma nikva stoinost taq muzika nqkvi namazini putki peqt nqkvi tekstove koito sa im izmislili producentite ei tva e 4algata

ti puk zadade i edin vupros .... za kakvo se peelo e ka kza kakvo za bezmoza4nite 4algari i tehniq jivot be kak za kakvo ! da si 4algar misli6 4e e lesno li ? da da ama ne ... !a i kakto kaza onazi mnogo zapoznatata ... seki si ima pravo da izbira kakvo da slu6a i ko ida haresva taka e seki ima pravoto da bude prost i da bude tup slepec ot stadoto GLUPACI haide si4ki da budem takiva ! ve4e e moderno da izglejda6 kato pedal e ne kato normalen 4ovek da ne govorime 4e izob6to ne e modno ve4e 4ovek da izglejda kakuvto se 4ustva !modno e da si prost i ograni4en i da spori6 4e ne e taka !as puk ne iskam da sum moden i iskam vseki da me mrazi za tva 4e sum razli4en ne me interesuvat drugite budete prosti budete tupi i slu6aite istinskite laina kato azis i kondio i se mislete za umni jalkoto e 4e moje i da ne go osuznaete i do kraq na jivota si no ni6to de men ne mi e jal za vas poneje i na vas ne vi e jal za men

=D> =D> =D> =D> Това е и моето мнение по темата

IdontGiveaFuck
04-21-2006, 16:02
korn___,нищо лично,но не преиграваш ли вече ?Не ти ли омръзна във всяка тема да пишеш колко си различен от останалите и затова всички те мразят ? :shock: Кое ти е различното ?Знаеш ли колко хора има,които като теб харесват korn и т.н?Адски много!Нима си различен от хилядите фенове на Корн?Защо само си внушаваш,че всички те мразели,защото "си бил различен".Стига детски истории,не ти отиват на годините.Ако има нещо-ЛС,защото нямам намерение да пиша повече по темата.Като толкова мразите чалгата и чалгарите,защо още дъвчете тази тема ?И не те обиждам,но със поста си доказваш,че единствено ти би могъл да си прост,защото хората не могат да се определят дали са умни или тъпи според интересите им !

Както казах преди -излезте от света във който съществуват само чалгата и метълът и не си хабете нервите с глупости.
Преди да ме обвиниш,че съм тъпа чалгарка за пореден път ще повторя,че не слушам тази музика.

Da_Bitch
04-21-2006, 17:28
Ем Азис...много много чалга не слушам , но песните му ми харесват.Има хубав глас , нищо че бие на женски . Ам това че на някой не им харесва как се облича , как изглежда-> ем не го гледайте е !

Dr. Kazimbutt
04-21-2006, 17:44
хората не могат да се определят дали са умни или тъпи според интересите им !
Е, ти се изказа! Ако някой има интереси към "състезания", които са от типа "кой ще пръдне по-силно" или "кой ще се оригне по-зловещо", това не го ли прави прост?

IdontGiveaFuck
04-21-2006, 18:27
Добре пояснявам за тези,които се правят на интересни и за тези,които не могат да зацепят :

Сивото вещество на човек не се определя от това,какъв стил музика слуша.Надявм се,че схвана ?

'wan`a`doo'
04-21-2006, 22:02
Тук ще добавя,че има чалгари и чалгари. Има едно момиче-слуша чалга и върти дивите кючеци,ама тва не и пречи да е супер умна, да учи в немската, да е пълна отличничка, да се занимава с хиляда неща и от както я помня (7-8 годишна беше) само книжки да чете... не всеки чалгар е прост,не всеки чалгар е ограничен. На който чаааак толкова много му пречат чалгарите-ами що обръщате внимание уе. И wu-tang тебе какво толкова те грее Азис не мога да схвана,слушай хопеца и тва е. Амаааааааа то навсякъде Азис пускат-а аз що на местата,дет ходя не пускат?! И KOrn_ верно мноо преиграно ти е мнението. Поздрав за чалгарите-слушайте си чалга и си живейте както искате муахахахах

04-30-2006, 23:15
Само АЗииииииииииииииииииииссс сссссссссссс кралят !

moni4ka
05-01-2006, 11:52
Много ми харесва Азис много е сладък има страхотен глас и много хубави песни. :D и мисля ,че няма човек в България който да не е чувал неговите песни . Видях,че се коментират метъли,рапъри ... аз няма да ги коментирам ... не заслужават толкова внимание. :twisted: