PDA

View Full Version : Imam strahoten problem s nai-dobrata mi priqtelka!!!!!!!!!!!



Malko_kote
03-30-2006, 22:37
Molqvi pomognete mi!!!!!!!!!
Az vinagi sum znaela, 4e nqma istinski priqteli, no tq prez vremeto po nqkakuv na4in mi be6e pokazala e4 me obi4a.Be6e mi se slu4ilo ne6to mnlo6o i tq mi be6e mn supri4astna.Oba4e dnes nqkak si............ne be6e taka.Ne samo dnes koeto e nai0lo6oto.Sega ve4e sme po-golqmi i nahitrqli i znaem jenskite nomera, tq mi prave6e dosta musotii sprqmo ome4tata.Sega tova qnma zn.Dnes mn jestoko me predade zaradi edno mom4e s koeto se svalqt.Az i napravih mn golqm skandal, kogato ostanahme nasame.I stignahme do konsensus, 4e 6te sme samo na zdrasti i 4ao, toest tq me popita''OT SEGA NA TATAK SAMO NA ZDRASTI I 4AO LI 6ET SME?'' i az i otg.''TI SAMA SI GO ZASLUJI''.Sled koeto az izlqzoh s edna druga pr, poneje vs tova stana v nas i q gu6nah bez ritualnoto cunkane i si trugnahme po putq.
Sega az zn 4e tq e vinovn ai 4e e postupila mn gadno sprqmo men,no vupreki vs mi emn mu4no.Kakvo da pravq.??????????????????????
POMOGNETE MI HORA PLS PLS PLS!!!!!!!!!!

Estranged
03-30-2006, 22:52
Ъ... Да не си харесвала това момче и ти? Казвала ли си й го? Ти въобще нищо не разясни. Я дай малко повече подробности...

03-30-2006, 22:58
hi spokoino macka i az dneska se skarax s nai dobrata mi priatelka 6e se sdobrite no pri men e mnogo lo6o tq prosto mi zabi no6 v gurba i sum re6ila kolkoto i da mi e trudno da q zareja za malko 4e az se opitvam da q vkaram v praviq put ama 4ovek inat i neinoto gadje e absoluten bokluk i mu se vodi po ukuva iskam samo da kaji na vsi4ki normalno misle6i xoda da ne pipat nikoga narkotici tva e mno mno lo6o prosto ot edno iskam samo 1 da probvam i to se pristrastqva6 vednada PLS nedeite da posqgate tolkova li nqma kakvo da se pravi za da pipa6 takiva pulni pomiii [-X

Malko_kote
03-30-2006, 23:18
Na ednata macka kazvam da e spokoina, znam 4e tova ne si erabota.Narkoticite sa gadno ne6to.:)
Na drugata macka iskam da izqsnq, 4e tova mom4e vuob6te ne go haresvam.Bqh mn qdosana poradi edna pri4ina.Tq be6e napulno naqsno i vupreki vs ne zarqza mom4eto s koeto se svalq6e za da doide i da me uspokoi.O4akva6e se 4e sled 5 godi6no priqtelstvo tq e dlujna da zareje mom4eto i da doide pri men.

ThePainIsReaL
03-31-2006, 18:46
Na ednata macka kazvam da e spokoina, znam 4e tova ne si erabota.Narkoticite sa gadno ne6to.:)
Na drugata macka iskam da izqsnq, 4e tova mom4e vuob6te ne go haresvam.Bqh mn qdosana poradi edna pri4ina.Tq be6e napulno naqsno i vupreki vs ne zarqza mom4eto s koeto se svalq6e za da doide i da me uspokoi.O4akva6e se 4e sled 5 godi6no priqtelstvo tq e dlujna da zareje mom4eto i da doide pri men.


Естествено ,че ти го очакваш .. ама понякога хората са егоисти (дори и най-близките) , така че не се чувствай разочарована . Приеми го нормално .. ти опита ли се да поговориш с нея ? Каза ли какво си искала и тя колко те е наранила ?

П.П И аз се бях скарала с приятелката си , не си говорихме месец ... но понякога нещата са в ръцете на времето .. дано и с вас да е така
А и мислиш ли че петгодишно приятелство трябва да завърши със здр - чао :?:

Malko_kote
03-31-2006, 19:09
Am az govorih s neq i i obqsnih tq mi akza sumati opravdaniq koito ne bqha osnovatelni i bqha pulni luji.Ot sega na tayuk, ni6to li4no s neq.Tq si zasluji da sm esamo na zdr i 4ao.:)Mersi na vs:)

04-01-2006, 20:55
ami shtom te e predavala tolko mn puti i ti e zabivala noj v gurba ne mislq che ti e bila chak takava priqtelka.Az imah nai-dobra priqtelka 10 godini zapoznali sme se v detskata gradina kogato sme bili tri godishni i posle bqhme v edin klas i vinagi sme vurveli zaedno i sme bili zaedno i v dobri i v loshi momenti,no idva moment v koito vsqka trqbva da si poeme po putq,zashtoto tochno v tazi vuzrast haraktera na choveka se izmenq i toi se gradi kato lichnost...ne misleh che tova shte povliqe na priqtelstvoto ni,no eto che se sluchi...imahme veche razlichni interesi,vsqka iskashe da hodi na dr mqsto...razbirase sme si pravili i mn kompromisi,no i tova ne pomogna a puk i tq dosta propadna...ottogava nqkak si ne moga da namerq sushtite srodni dushi..dokato ne vlqzoh v edna gimnaziq i tam se subrahme strahotna kompaniq v nashiq klas...5-6 momicheta i sichki sa super gotini i pecheni...mojesh da razchitash na tqh vuv vsqka situaciq i s tqh kupona vinagi e na lice :mrgreen:
No da ne zabravqme che nqma priqteli,a ima samo hora na koito mojesh da razchitash v opredeleni momenti , a nai-dobriq priqtel/ka e taq/tozi v ogledaloto :-)
Sorry ako sum vi dosajdala s mnenieto si no iskah da razkaja nqkude i moqta istoriq :?

Malko_kote
04-01-2006, 21:47
Mersi na vs koito sa re6ili da mi pomognat, kato napi6at nakoi drug red.Ama li4no az mn si q obi4kam i nz dali 6te uspeq da i teglq mainata.6666666666666666te se opitam.Mersi na vs.:0

{b0nb0n4et0}
04-02-2006, 14:21
Моята най-добра приятелка също беше направила така,само че аз и го върнах 10 пъти отгоре.Не ми трябват предателки,само истински приятелки!

Malko_kote
04-03-2006, 20:03
Da macka prava si.Kogato vidi6, 4e pr na koqto si raz4itala, vqrvala, pomagala, obi4ala.....i to tolkova mn vreme(v moq slu4ai 5 god)te predade, prosto ne si zaslujava da se zanimava6 s neq.Qsno mi e, 4e nqma istinski pr no ima takiva na koito da vqrva6 i raz4ita6 i tui kato tq ne e ot tezi sme samo na zdr.
I mersi na vs.

favor_91
04-06-2006, 20:32
suglasen s NeJna_Droga^ !