PDA

View Full Version : kakvo da pravq



passion92
03-31-2006, 07:28
zdraveite ... zna4i ... hodeh s edno mom4e ... obi4ahme se ... toi postoqnno mi go pokazva6e ... no edna ve4er otidoh na diskoteka bez nego .. toi neiska da doide za6toto vyv vaprosnata diskoteka puskali 4alga pyk toi mrazi 4alga ....tam .... az se napih ..... i mu izneverih ... nadqvah se da nerazbere i misleh da ne mu kazvam ... kato se pribrah toi mi be6e pratil kupi6ta emaili da mi kazva 4e me obi4a i 4e ako mu izneverq 6te go naranq ujasno mnogo .. 6te go sasipa ..... iiii az ... mi stana kofti kat vidqh toi kolko me obi4a pyk az kakvo sym napravila ... i mu kazah ... sled koeto toi mi se razsyrdi izleznahme ... da se razberem ...(m\u drugoto daje mu se nasylziha o4ite kogato izleznahme az da mu se izvinq). i kaza 4e toi po-kysno e do6yl v diskoto da me iznenada oba4e me vidql s drugo mom4e i si trygnal .....oba4e re6il da si zamyl4i i da vidi dali az 6te mu kaja .... .... posle se opitah da go nakaram da mi prosti ... zadyrjah si vryskata .... no malko po-kysno po4na zimnata vakanciq ... i nqkva mry6a ot veliko tyrnovo doide i se lepna za negu ..... izlizaha na kafe seki den ... nakraq na men mi pisna i go zarqzah ... a tolkova me bole6e .... i kato go zarqzah na drugiq den razbrah ot bretov4ed mu 4e onaq kat razbrala 4e sym go zarqzala i vednaga mu nahvyrlila i trygnali ..... sega toi postoqnno povtarq 4e q obi4a i t.n. .... moite priqtelki sa 4atili s negu i te kazaha 4e ot 4ata im sa si izvadili izvod 4e toi se opitva da si natqkva 4e q obi4a .. 4e se kara da q obikne i me karat da se borq za negu ... o6te go obi4am pls pomognete .. da se borq li za negu ili da ostavq ne6tata takiva kakvito sa

He3HauKa
03-31-2006, 07:55
Toi te e obichal vednaj a ako chustvata mu sa bili iskrenni moje bi ne e zabravil taq lubov... :-k Ne ostavqi neshtata taka..obadi mu se za kafe da izlezete uj kato priqteli govorete si,izlezte i na sledvashtiq ,po sledvashtiq den.... te neshtata sami shte se naredqt :) :smt016

LP_girl_14
03-31-2006, 08:16
Според мен преди да скъсаш с негое трябвало да поговориш с него,да му обясниш колко ти е трудно да го гледаш постоянно да излиза с другата.Но...ако наистина чувствата ви са взаимни и той все още тайно те обича би трябвало да опитате пак.Една любов не може да дойде насила и колкото и осилия да прави,той не може да обикне друга,ако сърцето му ти принадлежи.Опитай се да си го върнеш,опитай се от пепелта отново да съживиш пожара ;-)

white_chik
03-31-2006, 08:20
ako naistina o6te go obi4a6 bori se za nego.Ako sega ne se opita6 posle mnoo vreme 6te se 4udi6 kvo moje6e da stane

MuJkA_SuLzA
03-31-2006, 08:22
Според мен преди да скъсаш с негое трябвало да поговориш с него,да му обясниш колко ти е трудно да го гледаш постоянно да излиза с другата.Но...ако наистина чувствата ви са взаимни и той все още тайно те обича би трябвало да опитате пак.Една любов не може да дойде насила и колкото и осилия да прави,той не може да обикне друга,ако сърцето му ти принадлежи.Опитай се да си го върнеш,опитай се от пепелта отново да съживиш пожара ;-)
Напално съм съгласен!!По-добре се бори за него ако имаш 4увства към него и тои към теб!!Ако тои таи онази лубов в сърцето си и ти ако поговори6 с него и пожарът ще се съживи!!!(както каза LP_girl_14) :mrgreen:

Jessika_MG
03-31-2006, 08:57
Ako go obi4a6 tolkova kolkoto izglejda bori se estestveno.Dl1jna si da opita6 !

favor_91
03-31-2006, 09:01
mom4eto ti e napravilo kompromis i ti e prostilo....a ti go zarqzva6...gadno si postupila i ot negova strana 6te e trudno da re6i dali da e s teb ili s neq

passion92
03-31-2006, 09:08
dobre ... 6te probvam da vidq kakvo 6te stane :| ... ama malko se symnqvam ... vypreki 4e onq den toi mi se fkliu4i v mirkata i po4na da me zabiva tam nqkvo ... i posle me popita ... dali nqkoga bih se vyrnala otnovo pri negu ....

03-31-2006, 13:18
shtom go obichash se bori za nego..toi ako naistina te e obichal ne moje da spre da te obicha ot nqkakva si celuvka pri polojenie che si bila i piqna.Ako chustvata mu vse oshte sa sushtite shte budete pak zaedno,no ne pozvolqvai na nqkakvi "mry6i" da ti otnemat lubovta pod nosa...dobur nachin da zapochnete da se vijdate e pod predteksta samo priqteli..i taka edin dva tri dena..i ako ima chustva 100% shte si prolichi a togava veche ti si znaesh kak da desitvash...uspex:))

Krem4eto
03-31-2006, 13:34
Бори се за него,но знай едно!Със сигурност той няма да се държи както преди..Ти трябва да му спечелиш отново доверието!!!Мисля че си реагирала много крайно,когато си слъсала с него.Ти не си знаела дали те не са просто приятели нали?!Но пък и дори да ти беше изневерил,ти знаеш че той е искал да ти покаже колко го е боляло...Трябва така да говориш с него,че да го убедиш,че ти тогава си била пияна и че най добре ще е да забрави всичко (колкото и да е трудно...) и да продължите напред,но може и да не се получи...ВСЕ ПАК УСПЕХ!!! :smt023

teenkopele
03-31-2006, 15:27
Ако любовта ти към него е достатъчно силна и истинска- бори се за него. Не го оставяй да си тръгне от живота ти просто така! :wink:
Това, че си му изневерила...гадно е, но всеки човек в крайна сметка прави грешки. Чест ти прави, че си му го признала.
Ако обичта му към теб е била достатъчно силна и все още съществува, би трябвало да ти прости и да се съберете оново.
Това обаче зависи изцяло от него. :)
Успех. :wink:

IKisseDAGirL
03-31-2006, 15:44
Според мен преди да скъсаш с негое трябвало да поговориш с него,да му обясниш колко ти е трудно да го гледаш постоянно да излиза с другата.Но...ако наистина чувствата ви са взаимни и той все още тайно те обича би трябвало да опитате пак.Една любов не може да дойде насила и колкото и осилия да прави,той не може да обикне друга,ако сърцето му ти принадлежи.Опитай се да си го върнеш,опитай се от пепелта отново да съживиш пожара ;-)
напълно съгласна!! :)

sexy_diva
03-31-2006, 16:24
Opitai da si go varne6.Ako ne stane opitai da go zabravi6:)Stiskam ti palci i se nadqvam otnovo da se saberete :D

sometimes_
03-31-2006, 16:24
Znaesh li, mislq si, che e izlizal s drugata da ti go vyrne malko... da razberesh kak se e pochuvstval toi sled iznevqrata ti. :-k (Prosto predpolagam).
Sled kato go obichash tolkova mnogo :arrow: ne se otkazvai ot nego v nikakyv sluchai. I naistina trqbvashe predi da skysash s nego da mu obqsnish kak stoqt neshtata, a ne da deistvash bez da obmislqsh posledstviqta, no veche e svyrshen fakt... Obadi mu se, izlezte zaedno i shte si prolichi po dyrjanieto mu dali te obicha. Ne se otkazvai, po-kysno shte syjalqvash!
Jelaq ti uspeh, nadqvam se da si go vyrnesh :) !

03-31-2006, 20:03
dobre az da se borq za negu ami ako toi ve4e e obiknal drugata :( ami ako ve4e nqma mqsto za men v negovoto syrce .... tazi ve4er si govorih s edno .... iii toi mi razkaza za taq 4e predi se lepela na nqkyf i toi q otrqzal ... posle po4nala da se vla4i po vyprosnoto mom4e i hodela seki den u tqh bes toi da q e vikal .. karala go da hodat na kafe i t.n. ... oba4e na negu mu pisnalo ot neq i q zapoznal s negu i tq se lepnala za negu i po4nala da hodi pyk u tqh i t.n. e tfa mom4e koeto mi razkaza taq istoriq est neznae 4e az o6te imam 4ufstfa kym biv6iq mi ..... oh mnoy me e strah ako trygna da se borq za negu i toi ako me otblysne i kaje 4e obi4a drugata i togava 6te se naranq o6te pove4e ..... aaa zarqzah go bez da govorq s negu za6toto 1 neguv fr mi govore6e kupi6ta gluposti 4e toi bil trygnal s taq zad gyrba mi i 4e me obijda kogato me nqma i nqkvi takiva i az zaradi tova go zarqzah :| i po-kysno razbrah 4e toq koito mi razkazva vsi4ko tova e lyjel za6toto me e haresval i e iskal da skysame

passion92
03-31-2006, 20:32
dobre az da se borq za negu ami ako toi ve4e e obiknal drugata :( ami ako ve4e nqma mqsto za men v negovoto syrce .... tazi ve4er si govorih s edno .... iii toi mi razkaza za taq 4e predi se lepela na nqkyf i toi q otrqzal ... posle po4nala da se vla4i po vyprosnoto mom4e i hodela seki den u tqh bes toi da q e vikal .. karala go da hodat na kafe i t.n. ... oba4e na negu mu pisnalo ot neq i q zapoznal s negu i tq se lepnala za negu i po4nala da hodi pyk u tqh i t.n. e tfa mom4e koeto mi razkaza taq istoriq est neznae 4e az o6te imam 4ufstfa kym biv6iq mi ..... oh mnoy me e strah ako trygna da se borq za negu i toi ako me otblysne i kaje 4e obi4a drugata i togava 6te se naranq o6te pove4e ..... aaa zarqzah go bez da govorq s negu za6toto 1 neguv fr mi govore6e kupi6ta gluposti 4e toi bil trygnal s taq zad gyrba mi i 4e me obijda kogato me nqma i nqkvi takiva i az zaradi tova go zarqzah :| i po-kysno razbrah 4e toq koito mi razkazva vsi4ko tova e lyjel za6toto me e haresval i e iskal da skysame
tfa be6e ot men

honey_reflection
03-31-2006, 20:44
Ako toi kazva na vsqkoq s koqto trugne.. "obicham te" i vse i go povtarq non-stop, togava toi ne ceni dumata.. ne znae kakvo e liubovta!! I ako e taka nqma smisal da se borish za nqkoi, koito vsqka e edno "obicham te"..!!

passion92
03-31-2006, 21:31
em nie predi da trygnem bqhme ne6to kato priqteli i toi mi be6e kazal 4e na momi4e nikoga ne e kazval dosega 4e q obi4a ... i kato trygnahme i dosta vreme mina dokato mi kaza obi4am te i kato mi go kaza pyrviq pyt i sled tfa po4na da mi go dokazva ..... :| offf nz kfo da mislq :| nz toi kfo misli za men ... a spored men nqma smisyl da se borq za negu ako negovite 4uvstva kym men ve4e ne sa sy6tite

honey_reflection
03-31-2006, 21:42
da taka e! Parvo se obedi za chuvstvata mu!!
No chesno da ti kaja, ne mislq che neshto ste stane.. zashtoto ako naistina chuvstava neshto kam teb nqmashe da trugne s druga vednaga kogato skusa s 1 momiche!!

ThePainIsReaL
03-31-2006, 21:50
Лесно ми е да се поставя на твое място , но ми е трудно да ти кажа , че си била права,защото и аз съм правила подобни глупости и знам те колко нараняват хората около нас . Но сигурно знаеш , че нищо не си заслужава , ако не се бориш за него ..Бори се за любовта си , може пък момчето точно това да иска :roll: И си вземи поука от тази ситуация .. колкото и гадно да звуча , много добре те разбирам . Така че , ако наистина държиш на него , покажи му го.