PDA

View Full Version : PO KVI MACKI SI PADATE?



03-31-2006, 08:26
edin vupros kum mom4etata kvi momi4eta haresvate s kvo da sa oble4eni i za6o? kvo vi podludiava i vuob6e ima li smisal tva det e v glavata i obi4ate li momi4etata da govorat nogo toez da izkazvat mneniata si za vsi4ko i takia ne6a boys HELP ME!!!PLS :lol: ](*,) :-# :smt017 O:) [-(

pickpocket
03-31-2006, 08:34
това момичетата са една тема която е ного добра.Но мисля че жсяко момче харесва различен тип момичета.За мен дрехите нямат голямо значение.Но все пак колко пе секси е облечена толко по добре :wink:

Axel_f
03-31-2006, 14:28
edin vupros kum mom4etata kvi momi4eta haresvate s kvo da sa oble4eni i za6o? kvo vi podludiava i vuob6e ima li smisal tva det e v glavata i obi4ate li momi4etata da govorat nogo toez da izkazvat mneniata si za vsi4ko i takia ne6a boys HELP ME!!!PLS :lol: ](*,) :-# :smt017 O:) [-(

Баси почти нищо не разбрах... :shock: #-o :-# Знам,че не е по темата,ама НЕМОЖЕ ЛИ ДА ПИШЕТЕ ПО-НОРМАЛНО?!?! :shock: :?

Доколкото се пак зацепих ставаше въпрос дали момичетата винаги трябва да казват,каквото мислят,и с какви дрехи трябва да се обличат...Хмм ебаси тия две неща нямат нищо общо...и се пак ДА винаги трябва да казват,каквото мислят.А за 2рия- всяка мацка си има определен стил,колкото момичета,толкова различни дрехи и комбинации,тъй че....

PLAMENKO
04-01-2006, 08:16
edin vupros kum mom4etata kvi momi4eta haresvate s kvo da sa oble4eni i za6o? kvo vi podludiava i vuob6e ima li smisal tva det e v glavata i obi4ate li momi4etata da govorat nogo toez da izkazvat mneniata si za vsi4ko i takia ne6a boys HELP ME!!!PLS :lol: ](*,) :-# :smt017 O:) [-(

Еми моята приятелка сичко ми казва , даже ония ден като се видяхме ми каза че нема да мое се видиме 2-3 дена щото има гости от некаде си ... и аз нещо ми стана гадно и тя ми се навика едно хубавичко ... ама нали ми е кака треа я слушам деба и са си кротувам аххаах :smt007 :smt008