PDA

View Full Version : Зачервен Пенис



03-31-2006, 11:19
Значи под главичката ми постепенно почна да се зачервява кожата , смятам че съм се пипал с мръсни раце и за това се е получило , тази сутрин сеп огледнах и кожата там ми се е обелила и е мн възпалено , Dr. Smurph надявам се да ми препоръчаш нещо за мазане , надявам се на тебе

DrSmurph
03-31-2006, 12:37
Аз лесно ще ти препоръчам нещо, но само ми кажи как да разбера какво ти е за да ти дам мазило? Водиш ли полов живот? На колко години си? Миеш ли редовно главичката пениса си?

04-02-2006, 01:15
ami ne ne vodq polov jivot , mi samo kogato se kupq ama qvno sum pipal s mrusni ruce i sum se vuzpalil i sq ot mnogo turkane i adski e cherveno , kaji neshto za mazane

DrSmurph
04-02-2006, 01:27
Разбираш, че не мога да ти кажа нещо конкретно за мазане без да съм те прегледал. Интересно ми е от колко дни ити е зачервено? Къпеш ли се ВСЕКИ ДЕН? Миеш ли го ВСЕКИ ДЕН? За сега мога да ти препоръчам да си купиш кислородна вода и физиологичен разтвор от аптеката и да го измиеш перфектно. Не мога да ти предпиша нищо докато незнам какъв е причинителя на възпалението и колко и как е засегнат! Ако проблема продължава и след неколкократно измиване - обади с ена личния ти лекар за да ти се направи нужната промивка.

nikitooo
04-02-2006, 10:14
Dr.Smurph ti po princip lekar li si? Kakwo si zawyrshil kak horata mogat da ti imat dowerie dokaji go! Wijda se che si chel dosta i si lichi che ne si prosto 'potrebitel' no dai malko razqsnenie za teb...

`Death`Whore`
04-02-2006, 10:16
По писането му си личи, че има голяма представа за нещата. А децата вярват на всяка глупост, щом пускат теми във форуми.

DrSmurph
04-02-2006, 11:06
По една случайност съм завършил медицина, и съм работил като лекар няколко години. По настоящем работя във фармацевтична фирма, но това не ми пречи да имам някой познания, с които се опитвам да помогна във форума. Ясно е, че не претендирам да давам компетентни отговори предвид начина на задаване на въпросите, но се старая да бъда обективен и да давам поне насоки за действие на тези от вас които се нуждаят и разбира се на въпроси по които имам познания.
Сами разбирате, че интернет все още не е място в което може да се постави диагноза или да се извърши преглед и лечение. Именно заради това се старая да НЕ бъда максимално конкретен, както и да НЕ предписвам лекарства, които могат да навредят.
Не се боря за слава и доверие, а се старая да помагам когато мога и доколкото може да се помогне в един форум.

vin
02-28-2010, 20:03
и аз имам един такав проблем... от няколко дни кожата на пенисът ми е за4ервена и ме боли като се търка по боксерките ми маи стана това плс помогнете.... :(

amk933
02-28-2010, 20:59
Темата е от 2006... ;)

Ако имаш същия проблем, го опиши в друга, нова тема. Тази всеки, който я отвори дори няма да си направи труда да прочете последния пост, ами директно ще те оплюят, че си я изровил...