PDA

View Full Version : 02.04.2006 неделя 18:00 ЦСКА - Левски (Нац.стадион) 20 кръг



Coki
03-31-2006, 13:23
Споделете вашите очаквания за този изключително интересен мач, който най-вероятно ще реши и шампиона за първенството на България...Защото за купата вече е ясен шампиона - ЦСКА:)

MoRsKa_nimfa
03-31-2006, 13:34
SAMO LEVSKI!

цска1111111111111
03-31-2006, 13:37
цска

CuST0M1z3
03-31-2006, 13:43
SAMO LEVSKI!

Incarnadine
03-31-2006, 13:44
След всичко остава и ЦСКА да победят и вече ще се побъркам! ](*,)
Само ЛЕВСКИ :-D

03-31-2006, 14:02
САМО ЦСКА

zaharcheto_f
03-31-2006, 14:32
samo CSKA :smt019 :smt019

Master_88
03-31-2006, 14:39
ЦСКА

fti4ka
03-31-2006, 14:43
САМО ЛЕВСКИ!

teenkopele
03-31-2006, 15:40
Въпреки загубата вчера мисля, че ЛЕВСКИ ще бие!

CuST0M1z3
03-31-2006, 15:46
Въпреки загубата вчера мисля, че ЛЕВСКИ ще бие!
to i v4era shteha da biqt za nedelq az kazah an 4orbar4etata valerian4etata v torbata che shte ima napylnime vratata s top4enca

xOtkiSsSs
03-31-2006, 18:44
чорбарчетата, а??
ти май не се научи на уважение към противника...
:smt013
e недей се ядосва де поне 90% от цска-рите викат на левскарите говеда а 90% от левскарите на цска чорбари и все пак тва не значи че няма уважение :) А по темата аз съм за левски :) цска нещоне показват добра игра напоследък

Atika
03-31-2006, 19:09
http://www.8ung.at/tomtom1000/cska.jpg

rusalkata_
03-31-2006, 19:23
цесекарка съм и съм оптимистка,че ще бият тъй че САМО ЦСКА!!! :-D :D :-D

Sinister_Doll
03-31-2006, 19:25
SAMO LEVSKI!

:!: :!: :!:

priti_kiti
03-31-2006, 20:13
SAMO LEVSKI!

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Arsenal
03-31-2006, 23:08
Аз не съм на двата отбора,но просто всичко води към двойката за Левски и титла за сините в края на отбора.

fti4ka
04-01-2006, 02:10
обаче левскарите преобладаваме в тоя форум.. :-k :)

M@Dn3Ss
04-01-2006, 09:15
ЛЕВСКИ ШАМПИОН АЛЕ АЛЕ!!!

PLAMENKO
04-01-2006, 09:31
ЦФКА - ЛЕВСКИ 0: 6

БЪЛГАРИЯ ИМА ПРИРОДНИ БОГАТСТВА ...
.......
........, но САМО ЕДИН ЛЕВСКИ ФУТБОЛЕН ТИМ!

teenkopele
04-01-2006, 13:40
Въпреки загубата вчера мисля, че ЛЕВСКИ ще бие!
to i v4era shteha da biqt...


Да, но за пореден път бяхме прецакани. :? :evil:
Мисля, че няма смисъл да обяснявам защо, всеки знае. :wink:

avril_lavigne
04-01-2006, 14:55
Победа за ЦСКА!!!

GLeZoRanA
04-01-2006, 15:07
цесекарка съм и съм оптимистка,че ще бият тъй че САМО ЦСКА!!! :-D :D :-D и аз съм така... силно се надявам ЦСКА да бият , но с играта си напоследък се отачаях надеждата се пак умира последна нещата може и все пак да се обърнат знае ли човек... или ако ЦСКА не бият поне на равен се надявам ...

Sugar_metalka
04-01-2006, 17:05
SAMO LEVSKI!

teenkopele
04-02-2006, 10:21
Хора, дайте някакви прогнози за мача. :wink:

Аз мисля, че ще е или 0:2 или 1:2.

Вие сте! :mrgreen:

miloto_girl_4e
04-02-2006, 11:25
ще бие по-добрият - демек ЛЕвски :wink:
Идва Ред на ЦСКА и Отново 7:2 :!: :!: :!: ::: ::: :::

LoRinSeR
04-02-2006, 11:43
2:0 за Левски това е моята прогноза, но това е дерби и няма значение кой как се представя в шампионата или в евротурнирите.

kissorankata
04-02-2006, 12:37
Само ЦСКА оле....

skate_warrior
04-02-2006, 13:36
http://img239.imageshack.us/img239/9409/cskanew5gt.png

LoRinSeR
04-02-2006, 13:50
След 5 часа ще видиме ;-) Поздрав за всички Левскари :-D

04-02-2006, 14:04
SAMO LEVSKI

hamilcar
04-02-2006, 18:33
Победа за Левски.

Incarnadine
04-02-2006, 18:54
Можеха и много по-добре от тъпи дузпи ма нали бихме... :)

Sinister_Doll
04-02-2006, 18:56
4estita pobeda :-D

skate_warrior
04-02-2006, 19:00
Mnogo sku4en ma4... a otbora na Uevski pokazva kakvi sa goveda. Moje li da ste takiva selqni mi kajete? Celiq otbor i fenovete da vikat "bii 4orbata" ... tva e ! Tva ste vie poduqnski goveda ! Kefete se na pobedada ot duzpa !

Sinister_Doll
04-02-2006, 19:03
Kefim se, merci!
I vse pak mojehme da nabiem
4orbata po glavata mn po- brutalno!

kissorankata
04-02-2006, 19:05
Пф честита победа на Левски.... :?

machoka
04-02-2006, 19:13
Mnogo sku4en ma4... a otbora na Uevski pokazva kakvi sa goveda. Moje li da ste takiva selqni mi kajete? Celiq otbor i fenovete da vikat "bii 4orbata" ... tva e ! Tva ste vie poduqnski goveda ! Kefete se na pobedada ot duzpa !

ъХъХ.. като не може със съдията да се заядете, публиката ли остана? :twisted:

Вижте се колко сакати бяхте бре, спъвате се в тревата :lol:

Най-тактично всички фенове могат да изчезнат от темата, защото отборът им се изгаври с тях в тази среща :idea:

SweetBunny
04-02-2006, 19:45
Abe CSKA igraha ujasno ama ujasno slabo :smt017 :-k I ma4ut be6e super sku4en...Sus tazi slaba igra CSKA naistina se izlojiha 8-[
A Levski igraha pone 3puti po-dobre...i si zaslujiha pobedata, makar gola da be6e ot duspa :lol:

LoRinSeR
04-02-2006, 20:39
Беше един слаб мач за двата отбора. Баща ми, който е фен на Цска ми каза като се прибрах от мача: "Цска не бяха толкова слаби, дори когато паднаха 7:1 от Левски" Казвам най-безпристрастно, че Левски беше отборът с тактическа мисъл за игра, а Цска ритаха безцелно топката. Та драги ми цска-ри вие не достигнахте нашето наказателно поле цяло първо полувреме, а головото ви положение беше от ъглов удар. А за колегата, който говори за публиката, нека аз да го попитам не е ли вярно, че 90% от това, което пееше агитката на Цска беше "К*р за Левски". Нека този който е бил на мача да каже дали съм прав или не ?!? А не Ви ли е срам, че за 4 мача Ви взехме 10 точки ? Честита победа на Левски и всичките му привърженици :!:

Sapphir
04-02-2006, 21:01
Споделете вашите очаквания за този изключително интересен мач, който най-вероятно ще реши и шампиона за първенството на България...Защото за купата вече е ясен шампиона - ЦСКА:)

neznam do kolko e qsen shampiona .. [-X no opredeleno nqma da bude cska osven ako ne kupi shampionata ;) neska kvito bqha murdi nishto ne napraiha izgustih sa ... i poneje az sym kruvna levskarka mn se nakefih kato gi bihme :}

Fena
04-02-2006, 21:49
Като видях с какви играчи започват играта ЦСКА и ми стана лошо ! :evil: 5 младока, от които повечето нямат много опит в сериозни мачове, особено срещу Левски ! Викам си това сигурно е някаква уловка за Левски, незнайно с каква цел :roll: Както и да е, ЦСКА два паса на кръст не можаха да си подадат правилно. Левски диктуваше ритъма на игра през целия мач. Може би заради безобразната игра на ЦСКА, левскарите и те не си даваха много зор, много пропуски правиха. Добре че дойде дузпата, иначе гол Левски нямаше да видят [-X

Като цяло съм много недоволен от мача ! Очаквах много по-злобна битка. Още повече че от това почти зависи шампиона тази година. Почвам даже да съжалявам за пропиляния следобед на стадиона ! :evil:

Dr. Kazimbutt
04-02-2006, 22:36
А не Ви ли е срам, че за 4 мача Ви взехме 10 точки ?
Кои са тия "ние" бе, пич? Да не би някой от вас (феновете) да е слязъл на терена и да е играл?

teenkopele
04-02-2006, 23:01
ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ! 8)

Какво мислите за играта на сините? :-k

MaPuXyaHa
04-03-2006, 02:38
И кво стана бе ЦСКА-ри направо като взехте ,че бихте....чак се омазахте!!!! :lol:

ДА ЖИВЕЕ ЛЕВСКИ!!!

LoRinSeR
04-03-2006, 07:22
А не Ви ли е срам, че за 4 мача Ви взехме 10 точки ?
Кои са тия "ние" бе, пич? Да не би някой от вас (феновете) да е слязъл на терена и да е играл?

Ахх колко жалко е да си чорбар, гласеше една мисъл. Играхте по-зле от Миныор Бобов дол, и няма да си признаете, че ви надиграхме нали.

teenkopele
04-03-2006, 09:29
А не Ви ли е срам, че за 4 мача Ви взехме 10 точки ?
Кои са тия "ние" бе, пич? Да не би някой от вас (феновете) да е слязъл на терена и да е играл?

Ахх колко жалко е да си чорбар, гласеше една мисъл. Играхте по-зле от Миныор Бобов дол, и няма да си признаете, че ви надиграхме нали.
...тааа радвайте се на късмета си, защото това ще ви е...

Не мисля така! [-X :wink:

Disorder
04-03-2006, 10:02
ахахахаха... и какво играли сме слабо... нищо случва се... след време пак ще играем силно, а в Европа винаги е имало само един български отбор, който всява смут и това е ЦСКА!!!
вие "евролевскарите" се радвайте на великите ви победи на Петржалка, Марсилия и Удине...

ние, където имахме неуспешен сезон бихме действащия носител на КЕШ на собствения му стадион, отрстранихме Леверкузен и т.н. все отбори, които напоследък се представят добре...
паднахме от Хамбургер на късмет, които между другото мачкат в бундеслигата и сега помляка и Шалке...
или Монако, които наскоро пак играха финал за КЕШ...

тааа радвайте се на късмета си, защото това ще ви е...

Аз пък не мога да разбера защо винаги умаловажавате победите на противника? Когато ЦСКА отстрани Леверкузен не се ли радва цяла България? Защо сега изтъквате колко слаби отбори ни се паднали и на късмет са стигнали толкова нагоре Левски. Като играха с Артмедия всички казвахте "те са много силни, отстраниха Селтик, вас ще ви размажат", когато Левски победи всички от ЦСКА запяхте друга песен, как си били продали титулярите. После дойде Удинезе - преди мача пак бяха много силни и щяха да ни пометат, а после се оказа че играят по-лошо и от Левски. Ако обаче Удинезе бяха победили, всички щяха да кажат "ами да те играха добре и го заслужиха." Така, че не мога да разбера защо винаги искаме да умаловажим противниковите победи, особено когато става дума за играта им в евро турнирите. В крайна сметка всички сме българи нали?
Айде със здраве.

skate_warrior
04-03-2006, 10:05
Dobre be iskam nqkoi levskar ot foruma da mi kaje za tiq pove4e ot 90 godini su6testvuvane s toq 1/4 final li mojete da se pohvalite samo???

PLAMENKO
04-03-2006, 10:12
абе смешко , "фене" не ми разправяи ти за успехи бе смехар вече КЕШ няма цепиш ли ?! подобрили сме ви сички рекорди в европа тая година ...
на мач като те гледам не си стъпвал , на коцерт бил , голям си фен бе ...

LoRinSeR
04-03-2006, 10:14
аз ще ти го кажа...
заради синята помия, която се изсипа около мачовете с Ливърпул...
а за Артмедия- това изобщо не беше отбора победил Селтик...
нито треньора, нито по- голямата част от отбора...

Удинезе е пред изпадане и пак не дойде с мисъл за победа и т.н. и затова единственото нещо за което могат да бъдат похвалени и е адския им късмет... а да всичко това е продиктувано пак от отношението на малоумните ви фенчета, които си помислиха, че да биеш беззъби отбори като петржалка и удине ви дава право да се наричате евробоец левски европейски и прочие смехории...
пожелавам ви да станете шампиони и да видим догодина дали ще повторите успеха- ако повторите тазгодишното си представяне ще призная, че Левски са евробоец и всичко това не е плод на някакъв див и извратен късмет...

и все пак в Европа свързват Българския футбол с ЦСКА...

Грешка, в Европа за Българския футбол знаят само за Христо Стоичков. Пукаш ли се от яд, че за 5 кръга изгубихте 10 точки, а "генерала" казваше, че след мача с Левски, Цска ще водят с 8 точки.

'wan`a`doo'
04-03-2006, 10:18
А не Ви ли е срам, че за 4 мача Ви взехме 10 точки ?
Кои са тия "ние" бе, пич? Да не би някой от вас (феновете) да е слязъл на терена и да е играл?

Ахх колко жалко е да си чорбар, гласеше една мисъл. Играхте по-зле от Миныор Бобов дол, и няма да си признаете, че ви надиграхме нали.
Да фе ако ЦСКА бяха играли ЧАК толкова зле Левски щяха да вкарат поне един нормален гол или ся ше каеш тва да не ти е ЦСКА да се силят и да вкарват повече голове на слабите отбори. Да ама като помислиш логи4но нали уж Левски през цялото време нападали-да,ама без резултат голям.. ЦСКА са по-добрия отбор...Левски сега спечелиха,ама то една птичка пролет не прави

didka-pitka
04-03-2006, 10:22
CHESTITA POBEDA NA VSICHKI LEVSKARIIII NIE SAM NOMER 1 :!:

thirteen
04-03-2006, 10:24
az sam si kanarka ama simpatizirah na levski =D>

teenkopele
04-03-2006, 10:28
http://www.sportni.bg/?tid=40&oid=867857 :wink: .

skate_warrior
04-03-2006, 10:29
Kupata na Evropeiskite Shampioni i Shampionska Liga e prosto razlika v imenata... Kakvo kato ve4e ne se kazva KESH? Ne vijdam s kakvo tolkova e promenen turnira. Da , vqrno e 4e sega ima i grupi i predvaritelni krugove... po logikata vi na Real M trqbva da im se otnemat vsi4ki spe4eleni turniri za6toto sa se kazvali KESH li?

LoRinSeR
04-03-2006, 10:40
Според мен нещата стоят по следният начин: Босовете които показват на публиката НЕВЕРОЯТНО голямата си превързаност към клубовете си всъщност слагат като приоритет №1 - $$$ Паричките $$$.И какво става споразумяват се подмасата да направят лефски шампион да може догодина да играе в ШЛ където ще е поставен отбор заради по-добрия си коеф., а на ЦСКА ще дадат купата на БГ.Така и вълка сит и агнето цяло.Ама мен не ме топли купата както и всички останали фенове.И какво става в крайна сметка Лефскарите се кефят щото им дигнахме самочувствието до нема и на къде, на Божков му дреме на патката за всичко това(все пак и той печели от цялата сделка), жалките Стиви и Йешич ни поставят Лоурел и Харви в БГ вариант, а кой губи ние които си даваме парите пътуваме из България купуваме билети и най-накрая получаваме това унижение на националния стадион пред цялата страна.

За първи път да съм съгласен с теб. Както Божков, така и Сираков и Батков, гледат материалната страна на нещата. Но най-ме е яд, че не признавате, че Левски все пак проби в Европа, макар и с доза шанс. Дано догодина пак да вкараме 3 отбора в турнирите. България над всичко !

Dr. Kazimbutt
04-03-2006, 11:53
А не Ви ли е срам, че за 4 мача Ви взехме 10 точки ?
Кои са тия "ние" бе, пич? Да не би някой от вас (феновете) да е слязъл на терена и да е играл?

Ахх колко жалко е да си чорбар, гласеше една мисъл. Играхте по-зле от Миныор Бобов дол, и няма да си признаете, че ви надиграхме нали.
Не съм фен на който и да е отбор! Кога ще спрете да се делите на "чорбари" и "говеда"? И пак питам: кои са тия "ние"? Ти да не би да си слязъл на терена да играеш, че Левски да спечели срещу ЦСКА?

vra4ka
04-03-2006, 20:20
Отвратителен мач!
Поне като е уредено малко по-свясно да се бяха представили.
Горките върли фенове на отборите ........ Това ако беше футбол.
И някой ако вярва че Левски е спечелил заради блестящата си игра :lol: [-X :smt013 :smt013

LoRinSeR
04-03-2006, 20:27
А не Ви ли е срам, че за 4 мача Ви взехме 10 точки ?
Кои са тия "ние" бе, пич? Да не би някой от вас (феновете) да е слязъл на терена и да е играл?

Ахх колко жалко е да си чорбар, гласеше една мисъл. Играхте по-зле от Миныор Бобов дол, и няма да си признаете, че ви надиграхме нали.
Не съм фен на който и да е отбор! Кога ще спрете да се делите на "чорбари" и "говеда"? И пак питам: кои са тия "ние"? Ти да не би да си слязъл на терена да играеш, че Левски да спечели срещу ЦСКА?


Ооо не ти не си фен на Цска. Да извадя някое и друго мнение ?!?Под "вие" имам надпредвид, псевдо феновете на Цска, тези, които не признават чуждите успехи. Много ли Ви е тъпо като паднахте ? :evil:

Dr. Kazimbutt
04-03-2006, 20:44
А не Ви ли е срам, че за 4 мача Ви взехме 10 точки ?
Кои са тия "ние" бе, пич? Да не би някой от вас (феновете) да е слязъл на терена и да е играл?

Ахх колко жалко е да си чорбар, гласеше една мисъл. Играхте по-зле от Миныор Бобов дол, и няма да си признаете, че ви надиграхме нали.
Не съм фен на който и да е отбор! Кога ще спрете да се делите на "чорбари" и "говеда"? И пак питам: кои са тия "ние"? Ти да не би да си слязъл на терена да играеш, че Левски да спечели срещу ЦСКА?

Ооо не ти не си фен на Цска. Да извадя някое и друго мнение ?!?Под "вие" имам надпредвид, псевдо феновете на Цска, тези, които не признават чуждите успехи. Много ли Ви е тъпо като паднахте ? :evil:
Ти редовен ли си? Въобще разбираш ли какво те питам?

LoRinSeR
04-03-2006, 20:48
А не Ви ли е срам, че за 4 мача Ви взехме 10 точки ?
Кои са тия "ние" бе, пич? Да не би някой от вас (феновете) да е слязъл на терена и да е играл?

Ахх колко жалко е да си чорбар, гласеше една мисъл. Играхте по-зле от Миныор Бобов дол, и няма да си признаете, че ви надиграхме нали.
Не съм фен на който и да е отбор! Кога ще спрете да се делите на "чорбари" и "говеда"? И пак питам: кои са тия "ние"? Ти да не би да си слязъл на терена да играеш, че Левски да спечели срещу ЦСКА?

Ооо не ти не си фен на Цска. Да извадя някое и друго мнение ?!?Под "вие" имам надпредвид, псевдо феновете на Цска, тези, които не признават чуждите успехи. Много ли Ви е тъпо като паднахте ? :evil:
Ти редовен ли си? Въобще разбираш ли какво те питам?

Абе взе ли хапчетата след вечеря, обясних ти вече. Не аз не съм слязъл на стадиона да играя, а ти ? :-D

Fena
04-03-2006, 20:53
Хаха спрете с тея пирамиди бе ! http://forum.4at.info/Smileys/default/gen4-laugh.gif http://forum.4at.info/Smileys/default/gen4-laugh.gif

vra4ka
04-03-2006, 21:38
LoRinSeR и аз съм фенка на Левски.
Но да кажеш

Ахх колко жалко е да си чорбар, гласеше една мисъл. Играхте по-зле от Миныор Бобов дол, и няма да си признаете, че ви надиграхме нали.

Това е смешно. Първенството е купено. Следователно ЦСКА не играят с истинстите си сили, а ако бяха играли можеха да бият Левски. Така че не приказвай колко зле играят ЦСКА, а погледни как Левски не могат да ги бият като са толкова слаби.
Това вчера не беше победа. При толкова възможности един гол не можаха да вкарат......

LoRinSeR
04-03-2006, 21:42
LoRinSeR и аз съм фенка на Левски.
Но да кажеш

Ахх колко жалко е да си чорбар, гласеше една мисъл. Играхте по-зле от Миныор Бобов дол, и няма да си признаете, че ви надиграхме нали.

Това е смешно. Първенството е купено. Следователно ЦСКА не играят с истинстите си сили, а ако бяха играли можеха да бият Левски. Така че не приказвай колко зле играят ЦСКА, а погледни как Левски не могат да ги бият като са толкова слаби.
Това вчера не беше победа. При толкова възможности един гол не можаха да вкарат......

Кое е купено, мачовете с Беласица, Литекс и Локо ПД ? Нямаха ли Цска 7 точки до преди 1 месец. Като не можеш да обвиниш съдията, остава първенството и къде бяха тези пропуски. Първия удар на Цска беше в 67-мата минута. Повече няма да пиша, с чорбари на глава не се излиза.

vra4ka
04-04-2006, 09:23
Кое е купено, мачовете с Беласица, Литекс и Локо ПД ? Нямаха ли Цска 7 точки до преди 1 месец. Като не можеш да обвиниш съдията, остава първенството и къде бяха тези пропуски. Първия удар на Цска беше в 67-мата минута. Повече няма да пиша, с чорбари на глава не се излиза.


Каква е тази наивност хахаххаха
Естествено че ЦСКА щяха да вземат Шампионата, ако Левски не им беше предостъпил Купата и поискал Шампионата.
ЦСКА не играха по тази причина, но можеше малко повече да се вживеят в ролите си.
И не съм чорбарка, а левскарка , но съм обективна!

PLAMENKO
04-04-2006, 11:47
Ах колко жалко е да си чорбар .... промити мозъци сте , са кво бихме ви смазахме ви ... размазахме ви , Смешни сте , направихме ви смешни и разбира се вече първенството е уредено .. е този път Антон ГЕНОВ СВИНЯТА МАИКА го нямаше да ви даде penalty в 80мин. и да ни биете като миналата година с 1 атака и дузпа... са и НАФТЕКС като ви бият и съвсем ше се радвам!

vra4ka
04-04-2006, 20:13
Аре стига с тая наивност.
Левски не победи ЦСКА с уменията си, а заради уговорката, която се обясни.
Смешно е да се хлалиш с такава победа. За мен си е чист срам...

favor_91
04-08-2006, 02:15
LEVSKI shampion ale ale...

PLAMENKO
04-08-2006, 09:04
Аре стига с тая наивност.
Левски не победи ЦСКА с уменията си, а заради уговорката, която се обясни.
Смешно е да се хлалиш с такава победа. За мен си е чист срам...

Леле лелелелелее АХЬАХЬАХАХАХАХАХА ..............
ясно ясно и с беласица уговорка и с локо пловдив и с литекс и сега с нас..интересно ми е като паднете от Нафтата ще продължават ли уговорките :smt018

sexy_play_baby
04-08-2006, 19:53
CSKA

FikyScHetOo
04-08-2006, 21:59
честно да кажа - нямам определени футболно предпочитания, но не мога да отрека че ЦСКА са силен отбор, и то доста. Но че този сезон не играят добре- също няма да споря. За мен не е толкова важно че единият отбор ще загуби, повече ме притеснява факта, че ЦСКАрите бяха доволни след загубата на Левски от Шалке 04 (много ме издразни факта, че едно ЦСКАрче от класа ми даже размяташе плакат на Шалке след загубата на Левски. ](*,) ](*,) ](*,) :smt021 )