PDA

View Full Version : Moderated:Според вас кой е най-якият и върховен гел за коса?



Djo-Pri4eskata
03-31-2006, 16:50
Spored vas koi e nai-qkiq i varhoven gel za kosa? x))...sigurno ste si pomisli ,4e anketa e za drugo ne6to po zaglavieto na temata ,no ne slu4aino dupeta e v kavi4ki x))...,a otnosno jenskite dupeta nai-gotini sa srednite nito golemi nito malki...moje6 da gi pipa6 i da im se naslajdava6 bez da use6ta6 kak nqkoi kokal te ubiva ili kak kato go pipne6 leko 10 min se klati kato jele...za tova macki srednite dupeta te sa varhovni x))


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

03-31-2006, 16:57
Що бе и тези с малки не са никак за изпускане - личен опит :) а за гел-а ... защо точно гел, а не примерно пяна за коса:)> Taft!

Djo-Pri4eskata
03-31-2006, 17:58
mi pqna za kosa ve4e izpolzvah i kosata mi stana dostata4no golqma 4e pqnata da ne vkarva koi znae kakav duparski efekt ,i dostatno golqma za raznobrazqvane na pri4eskata s gel ne6to koeto zadarja dostata4no dulgo vreme...taka 4e molq vi anketa e za gel ne e za pqna x))...,a za dupeto i kvo kefilite da gleda6 nqkoq macka otzad i malkiq i zadnik da se sliva s krakata i osobeno na tezi jivotni taka im li4i lufta mejdu krakata ,4e ne e istina x)) pak i tvardi blqks...nqh-nqh x))...ei i pi4kite s malkite dupeta da ne se obijdat prosto obsujdame koi e nai-dobriq x))