PDA

View Full Version : MOLQ VI KAJETE MI KAKVO DA NAPRAVQ!!!



lonely_geri
03-31-2006, 18:09
Imam edin problem i 6te sam spokoina(nqma da se radvam)ako nqkoi mi dade ideq kak da se spravq!Ot nqkolko dni pred vratata na kashtata ni idva da spi edno bezdomno ku4ence.Malko e,no za jalost e dosta bolno.Hranq go,davam mu vodi4ka,no tolkova mnogo mi e jal.Znam 4e edin den 6te se pribera i oga da go zavarq martvo pred vratata!
Molq vi kajete mi kakvo da napravq.Znam 4e bolite ku4enca gi prespivat i pone ne gi boli.Ne iskam tozi manik da se ma4i pove4e,a ne znam kak moga da ...mu pomogna da si otide bez da go boli!Ako nqkoi proqvi jelanie ili znae nqkakav bezboleznen na4in-nqkakvo ve6testvo,s koeto moga da go prispq...no zadaljitelno da e bezbolezneno...Molq vi pi6ete mi!Shte 4akam savet ot drugi dobri hora!

Moderated by Tiffany
по точка 6 от правилника.

Sinister_Doll
03-31-2006, 18:11
Tva se pravi ot veterinar, nqma da go ubiva6 ti :shock:

lonely_geri
03-31-2006, 18:15
NO NEZNAM DALI NQKOI VETERINAR 6TE MI OBARNE VNIMANIE,A I IZOBSHTO NEZNAM KAK STAVAT TEZI RABOTI S..PRISPIVANETO.NO VSE PAK SI STRUVA DA PITAM!

GreenLadyM
03-31-2006, 18:19
NO NEZNAM DALI NQKOI VETERINAR 6TE MI OBARNE VNIMANIE,A I IZOBSHTO NEZNAM KAK STAVAT TEZI RABOTI S..PRISPIVANETO.NO VSE PAK SI STRUVA DA PITAM!
4akai,zashto iskash da go prispqt!Ako naistinaiskash da se opravi go zavedi na veterinar(shte ti oburne vnimanie zashtoto se plashta) i se opitai da go izlekuvash...prispivaneto ne e reshenie!

lonely_geri
03-31-2006, 18:25
mnogo e bolno,i e malko mnogo se samnqvam da se opravi,ima nqkvi 4erveni petna,edin sased mi kaza 4e e krasta,az ne razbiram,ama vikat 4e shtqlo da umre.naistina e mnogo bolno shtoto samo stoi v edin krai v vhoda i po4ti ne stava ve4e.vse pak imate pravo shte potarsq veterinar,ama neznam kak shte go zakaram do tam-strah me e da go pipam+qvno mnogo e bito,zashtoto kato vidi 4ovek i zamrazva ot strah

miloto_girl_4e
03-31-2006, 19:47
по-добре отиди и се консултирай с ветеринар :!:
той ще ти каже дали ще може да излекува кученцето или ще трябва да бъде приспано...
но ,естествено това се плаща :!:
било те гнус да го пипаш.. вземи някакви стари ръкавици,дрехи,отиди на ветеринар и после всички дрехи в кофата,за да си нямаш ядове :!:
дано кученцето се оправи :!:
стискам палци :!: :!:

Glezlata
03-31-2006, 21:17
Zavedi go na veterinar,moje prosto da e otpadnalo,a ako sudi6,4e nasitina e neizle4imo bolno go zavedi da mu biqt injekciq(avtanaziq),koqto go prispiva.To use6ta samo injekciqta,ne go boli,spokoino! :smt010 :smt010 :smt010

fti4ka
03-31-2006, 21:24
отначало ни обяснява некво сладко кученце и накрая моля ви искам да го УБИЯ... тцссс дори не някой друг ми тя... баща ми така утепал некво друго болно с куршум в десетката и на него му било кофти дето е възрастен и дори не го глеал сладко ли е кво е.. па ти къде си тръгнала...

03-31-2006, 22:42
Според мен е микроспория- кожно заболяване, което се лекува, но е заразно, така че не го пипай с голи ръце.
П.С. Да ти имах "съчувствието"!

03-31-2006, 23:12
Що за гнусни съдистични уклони имаш? Не мога да го разбера това! Жал ти е - чудесно! O:)
Но от това произтича единствено:
1) погнуса
2) желание да го убиеш и това, което е още по - отвратително - сама!
](*,)
Елементарно интелектуално ниво налага следното предположение:
Да се допитваш до посетителите на тийнеджърски форум как може да убиеш безболезнено куче е
1)фрапиращо
2)дори и да е подплатено с добри намерения ( ](*,) ) може да има лоши последствия. Съвсем елементарно - не успяваш (естествено, че няма да успееш) и му причиняваш по - голямо страдание. Тръпки ме побиват от теб, създание да не какзвам какво...

teenkopele
04-01-2006, 13:45
по-добре отиди и се консултирай с ветеринар :!:
той ще ти каже дали ще може да излекува кученцето или ще трябва да бъде приспано...
но ,естествено това се плаща :!:
било те гнус да го пипаш.. вземи някакви стари ръкавици,дрехи,отиди на ветеринар и после всички дрехи в кофата,за да си нямаш ядове :!:
дано кученцето се оправи :!:
стискам палци :!: :!:

Напълно съм съгласен! :) =D>