PDA

View Full Version : Ima li drugi otka4enqci (:



Sinister_Doll
03-31-2006, 18:32
Zdraveyte (:
V4era pravih spisuk s vsi4kite malki otka4enosti, prez koito sum minala i si spomnqm... Be6e dosta dulug :-D
Malki nenormalni ne6ta, za koito mn dobre znaete, 4e sa golqma glupost, no si gi pravite, ili nqkoi nenormalni manii. Vsqkvi takiva stranni ne6ta :p
Eto i nqkoi ot moite :D

:arrow: Vinagi, kogato se vozeh v kolata zaedno s na6te na nepoznato mqsto si misleh, 4e me vodqt nqkude za da me zarejat...

:arrow: Dokato sum sama vku6ti si misleh si, 4e v nas ima kameri. Mn dobre zneh, 4e nqma, no vse pak... I si vurvq kakto kukuvica i si govorq tupanar6tini ot roda na "Mn dobre znam, 4e me vijdate..." I super skri6no kradqh zapalkite na mayka mi za da pu6a. Koeto vi govori, 4e ne sum bila lape. Stava duma za sedmi klas.

Eto go lubimoto mi!

:arrow: Pokazalecut na dqsnata mi ruka nikoga ne sedi na edno mqsto! Moga s 4asove da si pi6a vuv vuzduha s nego. Vurvq si po ulicata i samo toy si se dviji i si pi6e textove na pesni, ili napisanoto po tabelite, nqkvi gotini misli...
Estestveno ne si protqgam rukata, a si q durja plutno do tqloto za da ne e tolkova vidno :p
Ako napravq pravopisna gre6ka, kato si dopra pokazaleca sus sredniq prevklu4vam na guma.

:arrow: Predstavqh si, 4e mi 4etat mislite. Razbira se mn dobre znaeh, 4e tva e nevuzmojno, no mn se pazeh da ne si mislq prostotii pred rodnini!
Primerno, sedq si az v gradskiq transport i nqkuv 4ovek mi izglejda podozritelen. I zapo4vam da si mislq "Ako me 4uva6, brukni si v desniq djob!" Ami, obiknoveno ne me 4uvaha...

Sujalqvam ako e imalo takava tema...
I 6te se radvam da ne sum edinstveniq nenormalnik ot foruma ((:

03-31-2006, 18:42
[-X Ne si :lol: zna4i sega da ti kaja i az mi moite nonormalni6ta sa xax zna4i
:arrow: i az samo v nas se oglejdam i si misla 4e se nekoi me nabludavaa i smao se kriq nekva bate xax samo se oglejdam i nekvi takiva drugoto e
:arrow: 4e si misla 4e jiveq 2 jivot xax 6tot prosto sanuvam super mno ne6ta i sled mno dalgo vreme stavat v jivota mi i sa mi super poznati i znam 4e sa stavali i predi of ne znam no ne sam dobre :lol: :lol: :lol:

pickpocket
03-31-2006, 18:53
Arrow 4e si misla 4e jiveq 2 jivot xax 6tot prosto sanuvam super mno ne6ta i sled mno dalgo vreme stavat v jivota mi i sa mi super poznati i znam 4e sa stavali i predi of ne znam no ne sam dobre Laughing Laughing Laughing -тва и на мен ми се случва постоянно

ledenata_kralicA
03-31-2006, 18:56
kato bqh malka,v detskata gradina, si umirah ot strah ot alf(nqma prizraci,
nqma torbalan,dori nqma i baba Qga-samo ALF!!!!!!!!!)
i imahme edna igra4ka-gumen Alf(sestra mi me pla6e6e s nego),i az si
misleh,4e toi (Toi) 6te ojivee i 6te doide da mi kaje:
"NQMA PROBLEMIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!" 8-[ :roll: :-)

Atika
03-31-2006, 19:06
hah .. kato dete , po-golqmata mi sestra imashe encikoopedia za duhove i vsqka vecher si misleh che izlizat ot knigata i debnat iz staqta i umirah ot strah .. sled tova izhvarlihme encikoopediqta , daje nashte me vodiha da mi leqt korshum ..
Drugoto e che nikoga ne spqh s igrashki, zashtoto bqh ubedena che vecherta te si vodqt sobstven jivot i ne iskah da im precha ..

Sinister_Doll
03-31-2006, 19:22
Drugoto e che nikoga ne spqh s igrashki, zashtoto bqh ubedena che vecherta te si vodqt sobstven jivot i ne iskah da im precha ..

Xaxax! I az bqh taka :-D

^FaiNt^F
03-31-2006, 20:19
Drugoto e che nikoga ne spqh s igrashki, zashtoto bqh ubedena che vecherta te si vodqt sobstven jivot i ne iskah da im precha ..

Xaxax! I az bqh taka :-D
i az praveh taka-misleh si 4e tancuvat i peqt... :oops:
:arrow: ako sym sama v nas se 4uvstvam se edno nqkoi me presledva..oba4e pusna li televizora i si4ko se opravq :lol:
:arrow: gledam si typo v edna to4ka a prez tva vreme dokato izglejda 4e gledam typo si predstavqm vsqkakvi situaciiki i kak deistvam v tqh....nekvi razhodki na um....razgovori :lol:
:arrow: kato malka si misleh 4e ku4etata i jivotnite vinagi iskat da mi kajat ne6to :shock:
:arrow: misleh si i 4e moga da upravlqvam grymotevicite i vqtyra :lol:
:arrow: kato vyrvq po ulicata sama i vinagi iam 4uvstvoto 4e pred mene 6e izko4i nqkoi priqtel.....dori da sym v drug grad :lol:

iii o6te takiva gluposti ma sega ne se se6tam :roll:

Sinister_Doll
03-31-2006, 20:22
Setix se za drugo ne6to! Govoeh si s moreto!
Basi i zliq pi4, samo se zaqjda6e :mrgreen:

bilka
03-31-2006, 20:40
[-X Ne si :lol: zna4i sega da ti kaja i az mi moite nonormalni6ta sa xax zna4i
:arrow: i az samo v nas se oglejdam i si misla 4e se nekoi me nabludavaa i smao se kriq nekva bate xax samo se oglejdam i nekvi takiva drugoto e
:arrow: 4e si misla 4e jiveq 2 jivot xax 6tot prosto sanuvam super mno ne6ta i sled mno dalgo vreme stavat v jivota mi i sa mi super poznati i znam 4e sa stavali i predi of ne znam no ne sam dobre :lol: :lol: :lol: Да! Абсолютно същото е и с мен! И често ми се случва да изпадам в ситуации, в коита имам чувството, че са се случвали и преди и съм ги виждала! Но интересното е, че като усетя нещо такова знам точно какво ще се случи в следващите 10ина секунди! Странности...

Briseis
03-31-2006, 20:51
О да....Т'ва с камерите...Към 4-5 клас постоянно ми се струваше, че наще ме наблюдават....Някъде го бях описала по-подробно...
Сега като варя по улиците все си пея....И хората ме гледат странно :-s

Magic*
03-31-2006, 21:13
Понякога си мисля,че хората могат да ми четат мислите и започвам да си им говоря някфи глупости на ум.
След като съм седяла повече пред компа,когато си мисля нещо си представям как го пиша на клавиатурата.
Когато вървя из центъра винаги стъпвам в средата на плочките,а не по ръбовете им.
Като говоря по телефона си мисля,че нашите ме подслушват.
...

ляляляля
03-31-2006, 21:25
Охооо бая откачалки сме се навъдили :D Аз предимно кат бех малка и все си мислех ,че ако не ходя точно по средата на плочките по пътя или не направя нещо КОНКРЕТНО например да поставя една играчка по тоя или тоя начин нещо ще се случи и целия ми живот ще се скапе... :lol: Е тва си е психоза...Понякога се случва даже да си внушавам ,че съм гаден човек,че съм някакъв изруд,което не е така ама просто си внушавам някакви неща и почвам да си вервам ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Boot
03-31-2006, 21:33
Баси, хора, аз като бях малка, когато оставах само вкъщи си събирах всички най-важни вещи (разбирайте - плюшеното ми пате и още некфи простотии), слагах си обувките до дивана и се завивах с едно одеяло. И това всичко, защото исках да съм подготвена, ако дойдат крадци/убийци/някфи-лоши-хора. Идиотка :)
Вече казах, това за чуването на мисли някъде другаде...
Освен това когато ми се върти някое парче в главата имам ОГРОМНА нужда да си напиша някъде текста, който ми се е набил. И за това във всички тетрадки, навсякъде има текстове на песни.
Освен това много често ме осенява музата в тролея. И обикновено си вадя някоя тетрадчица и си творя в нея, а хората ме гледат некфо... странно. Освен това си и чета в тролея, но то май е по-разпространено. ю
Иначеее сутрин като отивам на даскало (понеже ставам ааааадски рано, а квартала ми е много отдалечен и сутрин е безлюден) си пея с мп3-то и си танцувам даже докато стигна до спирката. Но това никой не го знае.
Преди като бях някфо малко сополче и много цъках некфи игри и съм стояла с часове на компа. И като си легнех си представях ситуации в игрите и какво бих направила.
Сигурно и некфи други неща има ама не се сещам в момента...

Sinister_Doll
03-31-2006, 21:34
Aaaa, tva za plo4kite e basi i protivnata zaribqvka!
Vinagi stupvam po sredata i nikoga na s4upena i ne izlizam ot redi4ka, a ako izlqza trqbva da e po opredelen na4in. Ne stupvam na 4erveni plo4ki, preska4am gi. Tva sa 'bombi' ( :-D )... Ne stupvam i po 6ahti i izob6to ni6to metalno ili na mesta nepokriti s asfalt ili plo4ki, za6toto 'otnemat energiq'. Mn mi e trudno da vurvq po paveta, maamu! Teq prostotii sum gi izmislqla nqkude kum vtori klas.

Sinister_Doll
03-31-2006, 21:37
Освен това когато ми се върти някое парче в главата имам ОГРОМНА нужда да си напиша някъде текста, който ми се е набил. И за това във всички тетрадки, навсякъде има текстове на песни.
Освен това много често ме осенява музата в тролея. И обикновено си вадя някоя тетрадчица и си творя в нея, а хората ме гледат некфо... странно.
Иначеее сутрин като отивам на даскало (понеже ставам ааааадски рано, а квартала ми е много отдалечен и сутрин е безлюден) си пея с мп3-то и си танцувам даже докато стигна до спирката. Но това никой не го знае.
Преди като бях някфо малко сополче и много цъках некфи игри и съм стояла с часове на компа. И като си легнех си представях ситуации в игрите и какво бих направила.
Сигурно и некфи други неща има ама не се сещам в момента...

Az ve4e sum suvsem sigurna, 4e ima hora, koito mi 4etat mislite oba4e :mrgreen:
Same here..

Ina4e az sum se budila v 3 prez no6tta za da tvorq,
kato si sunuvam muzata. Xu- xu

Boot
03-31-2006, 21:42
О да, супер редовен номер ми е да се будя през нощта с адски много идеи. Даже аз през нощта съм много по идейна и работоспособна, от колкото през деня.

Love`me
03-31-2006, 22:06
Аз като бях малка винаги си пусках щорите на прозорците, защото ми се привиждаха батмах и робин и много се страхувах.
Другото е, че преди време имах котка тя много обичаше да стои под леглото и като се приблива да ми се хвърля по краката....котката вече умря, но аз все още се пазя като приближа леглото.
Много пъти съм си мислила, че съм осиновена и съм си измисляла как всичките ми роднини са се наговорили да се правят на мили душици, за да не разбера че съм осиноена
Май само това са моите откачени работи, като изключим и страха от тъмно който сигурно никога няма да преодолея :)

Boot
04-01-2006, 07:08
Аз като бях малка винаги си пусках щорите на прозорците, защото ми се привиждаха батмах и робин и много се страхувах.

Хаааахахах, аз като бях малка исках да се омъжа за Батман.

04-01-2006, 09:31
Drugoto e che nikoga ne spqh s igrashki, zashtoto bqh ubedena che vecherta te si vodqt sobstven jivot i ne iskah da im precha ..

Xaxax! I az bqh taka :-D
i az praveh taka-misleh si 4e tancuvat i peqt... :oops:
:arrow: ako sym sama v nas se 4uvstvam se edno nqkoi me presledva..oba4e pusna li televizora i si4ko se opravq :lol:
:arrow: gledam si typo v edna to4ka a prez tva vreme dokato izglejda 4e gledam typo si predstavqm vsqkakvi situaciiki i kak deistvam v tqh....nekvi razhodki na um....razgovori :lol:
:arrow: kato malka si misleh 4e ku4etata i jivotnite vinagi iskat da mi kajat ne6to :shock:
:arrow: misleh si i 4e moga da upravlqvam grymotevicite i vqtyra :lol:
:arrow: kato vyrvq po ulicata sama i vinagi iam 4uvstvoto 4e pred mene 6e izko4i nqkoi priqtel.....dori da sym v drug grad :lol:

iii o6te takiva gluposti ma sega ne se se6tam :roll:

Хахаха и аз така ^FaiNt^F без това с кучетата :lol: Но доста често наистина си представям някви случки и разговори хихи забавно е виждам как ще реагирам в някви супер откачени ситуации! Явно доста тук сме откачени :) Дори понякога си говоря сама :) без да ме чуват хората де :lol: Хора кога ще ходим в лудницта??? \:D/

ExTr3m3_GiRL
04-01-2006, 09:33
Това госта бях аз :-D

Boot
04-01-2006, 09:35
Оу, аз като си играех още си играчки и с часове съм се чудила какво ли е да си плюшена играчка/барби/хамстер. Некфи такива.. :)

`Death`Whore`
04-01-2006, 09:49
Не ходех на училище още, мама излизаше рано и когато се събудех, излизах по пижама пред блока /без ключ, естествено!/ и обикалях като идиот. Все някой съсед ме приютяваше или ме закарваше до мама.

АА, и аз пиша разни неща с пръст. Не постоянно, де. Понякога взимам няколко изречения, броя буквите и добавям междуметия и подобни, за да станат кратни на 5. Или пиша с пръсти леко на клавиатура без такава. По едно време гледах по часовника колко е дълга всяка реклама.

ThePainIsReaL
04-01-2006, 09:57
Много пъти съм си мислила, че съм осиновена и съм си измисляла как всичките ми роднини са се наговорили да се правят на мили душици, за да не разбера че съм осиноена


И аз много пъти съм си го мислила тва.. Ето и още мои тъпотии :
:arrow: Имаше някъв сериал , в който извънземните бяха вградени в стените и тва все още супер много ме плаши и не мога да си представя ,че не е истина ..
:arrow: Като малка си мислих ,че колите са лоши същества и си мислих ,че аз съм "Жълтата" от рейнджърите и се биех с тях..
:arrow: Като духа вятър или вали дъжд рисувах слънце и по средата му слагах косъм от косата си , за да спрат ..
:arrow: Като видех кучета(щото много ме е страх) им казвах наум думата Shire , за да ме оставят на мира
:arrow: А сега щото много много съм се запалила по криминологията и криминалистиката , като ходя си представям кво ше направя при еди-какво си убийство .. или т.н. Много зарибяващо .. даже по-някога наум си убивам омразните за мен хора и се мъча да разкрия убийствата им :lol:
:arrow: + тва за камерите
Бе.. има още мнооооого..

П.П Синистърче , ти верно си била голям откачалник :mrgreen:

`Death`Whore`
04-01-2006, 09:59
Преди време бях много сресирана от един филм, в който на едно момче му изпада косата. И все мислех, че ако се изплаша, ще ми окапе косата. Бях стресирана и от един филм - даваха го на Коледа, за един невидим.

^FaiNt^F
04-01-2006, 10:15
aa sq se setih-vqrvah 4e zad vratata v banqta mi ima nqkakyf lo6 duh ili gnom4e i 6e me napadne v gryb dokato se oglejdam v ogledaloto i z atva vinagi kato vlizah v banqta oglejdah hubavo yjyla zad vratata i ne se kypeh kogato sym sama v ky6ti zaradi duha ot banqta :lol: :lol: oba4e do 6-7 klas prodyljavah da si oglejdam ygyla ve4e po navik....ma se otu4ih 8)

Boot
04-01-2006, 10:17
Лелелелеле, тука всички кфи са паранои... Фън фън :)

Sinister_Doll
04-01-2006, 10:40
П.П Синистърче , ти верно си била голям откачалник :mrgreen:

Znam, znam :-D Ama puk ne sum samo az :p

Eto o6te, ama te ne sa tolkova interesni...

:arrow: Pi6eh po nebeto s edin 'vul6eben' prusten i vuprosniq nadpis ili risunka si vurvqha vinagi nad glavata mi i si gi vijdah :p Stava duma za predi 2- 3 godini ((:

:arrow: Trenirah basketbol i s edin drug vul6eben prusten uru4asvah protivnikoviq otbor i se si misleh, 4e naistina pravq ne6to vul6ebno. Otnovo predi 2- 3 godini :p

:arrow: Kato malka mn se strahuvah ot skeleti... Vednuj ot du6a pote4e rujdiva voda i az re6ih, 4e e kruv i ot tam se stresirah.
I si misleh, 4e 6te namerq skelet zad zavesata v banqta, provisen ot du6a.
I do den dne6en sum mn predpazliva v banqta...

BTW i az si misleh, 4e sum osinovena, za6toto ne bqh vijdala snimki na mayka mi bremenna.

ProstoAz
04-01-2006, 10:51
И аз като бях по-малка и си седях в къщи сама си мислех, че някой ме наблюдава...най-често си мислех, че магазина под нас са ми сложили някаква камера в стаята и по цял ден ме наблюдават. :shock: Лошото е, че и сега от време на време си помислям, че някой ме наблюдава и винаги отварям гардероба да проверя има ли нещо съмнително... :?

Също така до 5-6 клас си мислех, че има някакви духове под леглото ми и вечер ме беше страх да не ме хванат за крачето, за това спях обърната към стаята (не към стената), за да виждам какво става...и до днес си спя обърната в тази посока (вече по навик). :wink:

Като съм си седнала в рейса и съм сама и ми е много скучно, почвам да си мисля разни работи, какво ще стане днес или какво е станало вчера и от време на време си се смея сама. 8-[

Като си седя на компютъра и нямам какво да правя все си измислям нещо от сорта на: "Ако напиша това мнение преди да е свършила песента, която слушам в момента, еди кой си ме харесва" хахахахахах

Иначе и аз понякога си мисля, че хората ми четът мислите и се опитвам да не си мисля някакви глупости, но просто не се получава. :lol:

SweetBunny
04-01-2006, 11:11
Kato bqh 2-3klas vse si mislih, 4e mom4eto, koeto haresvam, se e promuknalo v nas bez nikoi da znae i e slojilo kamera v banqta ... i me vijda, kogato se kupq :lol: :smt017 8-[ I vseki put, kogato se kupeh, bqh maximalno burza i si umirah ot sram :oops: :-D

Otnovo kato bqh 2-3kl vse si predstavqh kak nqkoi 4i4ko edin den 6te doide pri men i 6te mi kaje "koe 6te napravi6 - da ubie6 mom4eto, v koeto si vlubena ili da otide6 4isto gola na u4ili6te; ako ne napravi6 nito edno ot dvete, 6te umre6" :smt005 :-D :-D Prekarvah 4asove da mislq koe 6tqh da napraq :smt081

Zaspivah oburnata kum staqta (a ne kum stenata :smt017 ), za6toto ako nqkoi duh (kradec, lo6 4ovek) doide da me vzeme, da moga da go vidq :-D :smt030

Imalo e momenti v 2-3kl, kogato si misleh, 4e az sum v centura na sveta i az edinstvena moga da 4uvstvam i vsi4ki okolo men ne bqha hora (samo az bqh 4ovek :-D ) i te sa nqkfi roboti, suzdadeni da mi ugajdat :smt041 :smt005
Udivlqvam se na prostotiite si :-k :D

Briseis
04-01-2006, 11:16
Явно всички сме си мислели, че сме осиновени...Тази мисъл ме спохожда и сега :---)

Друга моя странност...Като бях по-малка и като сънувах кошмари, на сутринта винаги питах къде е даденият човек от кошмарите ми.Вечно си мислех, че е истина...

Когато чета една книга не мога да се абстрахирам от нея.Докато не я прочета,нещо ми има.И сякакви ежедневни ситуацийки ги свързвам с книгата.В периодта на "четене" съм способна да не ям, да не излизам, да не спя...Напълно ме обладава O:)

`Death`Whore`
04-01-2006, 11:18
Никога не съм мислела, че съм осиновена, защото прекалено много приличам на тати външно, а по характер - и на мама, и на тати. Като малка също го осъзнавах.

WickedWitch
04-01-2006, 11:36
ami imam nqkolko ne6ta koito pravq ili sym pravila i mogat da se pri4islqt malko ili mnogo kym strannostite
1. naprimer kato sedq v gradskiq transport si puskam na mp3-to nqkav djangyr i zapo4vam da si 6epna dumite na textaili napravo da si peq......emi ne se spiram dokato ne izgonq maximalen broi hora ot okolo mene.
2. tva sys kamerite mi e dosta poznato i na men...imah go kato ideq ot 4ti ta 4ak do 7mi klas....kato izbqgvah da govorq prostotii v nas...to4no 6toto si misleh 4e na6te posle 6e 4uqt i vidqt kvo pravq
3. kogato si vyrvq po ulicata mnogo 4esto imam 4uvstvoto 4e nqkoi me sledi i zatova zapo4vam da obikalqm kato muha bez glava, za da si dokaja, 4e tva naistina e taka...e vsy6tnost ne e...
4. spomnqm si 4e o6te kato malka si zadavah vyprosite: Az kakva sym?, Ot kyde sme do6li nie horata?, Za6to vsi4ki sme razli4ni? i e takiva zatormozqva6ti uma ne6ta.....

DarkSanctuary
04-01-2006, 15:11
Ооо т'ва с писането с показалеца на дясната ръка го има и при мен! Само че аз не пиша във въздуха, а си пиша по краката или по нещо около мен! Понякога толкова много пиша, че се изморявам и почвам да си се дразня! :lol: По едно време твърдо бях решила да спра с това, защото го правех буквално постоянно и го имах за няк'ъв мноу шибан навик и май се бях спряла за известно време, но после пак си почнах! Сега го правя от време на време!
Като бях малка имаше един период в които бях крайно садистична с всичките ми играчки! Знаех си, че можеха да говорят, обаче никога не искаха да го правят пред мен! :lol: В началото започнах с добро да ги убеждавам да ми проговорят, уверявах ги, че няма да кажа на никой, подкупвах ги с всевъзможни неща, но те така и не се дадоха! :lol: По едно време ми писна и реших да взема по сериозни мерки! Стигнах до извода, че щом с добро не става с лошо ще стане! Постоянно ги биех и заплашвах, измислях им всевъзможни мъчения и какви ли не неща за да проговорят накрая, но за съжаление ефектът отново беше нулев! :lol:
Също като бях малка помня, че бях гледала филм на ужасите с кукли, супер много се бях наплашила от тях и реших да действам и да направя нещо по въпроса за да не могат куклите ми да ми причинят нещо....завързах им на всичките краката и ръцете зад гърба....майка като влезе по-късно в стаята остана потресена от гледката! :lol:
Това с вървенето по плочките в права линия също го правя....старая се и крачките ми да са точно през една плочка и да стъпвам точно в средата, а преди като вървех по улиците и там където асфалта се беше пропукал винаги стъпвах и си въобразявах, че така ще го "излекувам"! :lol:
А да не говорим пък, че и до ден днешен като съм сама винаги си говоря...ми ко да правя скучно ми е иначе...понякога аз съм си най-добрата компания! :lol:

Briseis
04-01-2006, 15:55
Сега се сетих за още: Към 1-2 клас бях супер набожна.И беше страх от всевъзможни глупости.Затова, всяка вечер преди да заспя се "помолвах" на Господ.И се молех да не позволява на вампирите / :shock: /, върколаците, човекоядците/о, да вярвах в тях #-o / и всякакви такива да излизат...И вечно спях към стената, да не би от прозореца да изкочи нещо.Друга моя фантазия на тези години беше, че момчетата от нашия клас ще ме отвлекат с камион ](*,) И тоя , който го харесвах, искаше да се ожени за мен :smt012
А веече към 3-4-5 клас, когато навърших 11, все си мислех, че от Хогуортс ще получа писмо, за да вляза в "магическото" даскало.И си представях всевъзможни ситуацийки, като пристигна там какво ще правя.Мислех си, че съм гадже на Рон :lol:
Друго, което правя е нощем към 3-4-5 часа, ставам пускам си лекичко някое техно и танцувам.До към половин час и после пак си лягам.Като е топлично дори си излизам на терасата.Странна гледка ще съм: момичета, по тениска, да си танцува, без привидно никаква музика :-s

midnight...
04-01-2006, 16:26
мноу яка тема
:arrow: имам една кукла която не е много голяма, вързана на плитки и като бях по-малко мислех че иска да ме убие или да ме измъчва или нещо друго, за това когато оставах сама я изнасях на терасата и затварях вратата за да неможе да ме стигне :mrgreen:

:arrow: когато заспивах нали лягам си настрани и нали си закривам едното ухо с косата, защото също си мислех че мога да чуя гласове

:arrow: мислех си че мога да карам хората подсъзателно да си мислят каквото аз им кажа :mrgreen:

:arrow: като бях в детската градина отново преди да заспя обикалях у нас да казвам лека нощ на всичките си плюшени играчки и ако пропуснех някоя мислех че ще ми се сърди и ще настрои другите срещу мен

:arrow: на село имаме едно огромно дърво на което преди като се качвах му казвах нещо много много тайно и го инструктирах да ми пази тайните

:arrow: вечер и до сега когато ставам да пия вода понеже не светвам лампите ами си ходя по тъмното си мисля че у нас живее малко момиченце което ходи след мен, даже си мисля че знам как изглежда, общо взето е много забавна и мисля че е на около 5 годинки

ако се сетя за нещо друго пак ще пиша :mrgreen:

Boot
04-01-2006, 16:30
Аз къъъъъъм... 4-5 клас бях абсолютно убедена, че с достатъчно тренировки ще успея да преместя някой предмет само с поглед. И с часове съм гледала разни вилици, чакайки ги да се преместят.

А освен това, даже май и по-голяма бях, преди да заспя казвах Лека нощ мислено на всички хора, на които държа (разбирайте - семейство, приятели, играчки, домашни животни (живи и мъртви), момчета, които харесвам. На всички)

Swinkenhoffer
04-01-2006, 16:51
някои неща все още си ги правя ...

винаги ме е било страх от снимките вкъщи, особено на някой умрял роднина. понякога като че ли ме гледат какво правя, а това ме нервира адски много. та си нямам никакви снимки в моята стая ...

също така, редовно си въобразявам, че някой от съседните кооперации ми зяпа в прозорците, тъй като не са ни много плътни пердетата (аз пък и пердета си нямам и по едно си бях залепила вестници :lol:), така че почти никога не паля лампи, освен ако не е много наложително.

преди доста време бях решила, че в апартамента ни има скрити камери от някое предаване и си говорех с тях - оффффф, знам, че сте тука ... глупави камери :lol:

мхм, явно имам някаква мания, че всички ме наблюдават :shock:

когато бях на около 5-7 излизах на балкона откъм улицата и започвах да пея ... и то много силно, за да ме чуе цялата улица. хората се обръщаха и аз им се хилех. ебаси срама :lol:

естествено и това с плочките не ми беше чуждо. намислях си желание и ако не стъпя на цяла плочка, нямаше да се сбъдне.

и някакви такива ... :-)

Briseis
04-01-2006, 17:04
Чак сега се сетих...Като бях малка и пеех на "английски", пук то някакви бръщолевеници...И хората от болка даже ме закачаха да им "попея"...Ама аз си слизам по стълбите и грача...И на терасата...Сега като съм с мп3-то пак така, само че поне пея вярно :smt016

fti4ka
04-01-2006, 17:04
абе само аз ли съм нормална у тоя форум 8-[

midnight...
04-01-2006, 17:05
ооо аз се сетих за още нещо като бях 6-7-8 годишна на бъдни веер преди да заспя тайно взимах една чинийка малка такава от чаша за чай и слагах 1-2 сладки защото мислех че дядо коледа идва с човечетата а за тях никой не се сеща и когато се събудех сладките ги нямаше както и чинийката де и бях толкова щастлива че знам малката тайна на дядо коледа :mrgreen: . все се чудех майка ми кога ще забележи че и липсват чиниите, но един лош ден разбрах че мойта мама е взимала чинията когато заспя :evil:


понеже и аз като съм първа смяна като излизам няма никой по улиците и мислено казвам здрасти на всичките ми любими сгради и улични лампи и завои и т.н. :mrgreen:

Danielle
04-01-2006, 17:06
Zdraveyte (:
V4era pravih spisuk s vsi4kite malki otka4enosti, prez koito sum minala i si spomnqm... Be6e dosta dulug :-D
Malki nenormalni ne6ta, za koito mn dobre znaete, 4e sa golqma glupost, no si gi pravite, ili nqkoi nenormalni manii. Vsqkvi takiva stranni ne6ta :p
Eto i nqkoi ot moite :D

:arrow: Vinagi, kogato se vozeh v kolata zaedno s na6te na nepoznato mqsto si misleh, 4e me vodqt nqkude za da me zarejat...

:arrow: Dokato sum sama vku6ti si misleh si, 4e v nas ima kameri. Mn dobre zneh, 4e nqma, no vse pak... I si vurvq kakto kukuvica i si govorq tupanar6tini ot roda na "Mn dobre znam, 4e me vijdate..." I super skri6no kradqh zapalkite na mayka mi za da pu6a. Koeto vi govori, 4e ne sum bila lape. Stava duma za sedmi klas.

Eto go lubimoto mi!

:arrow: Pokazalecut na dqsnata mi ruka nikoga ne sedi na edno mqsto! Moga s 4asove da si pi6a vuv vuzduha s nego. Vurvq si po ulicata i samo toy si se dviji i si pi6e textove na pesni, ili napisanoto po tabelite, nqkvi gotini misli...
Estestveno ne si protqgam rukata, a si q durja plutno do tqloto za da ne e tolkova vidno :p
Ako napravq pravopisna gre6ka, kato si dopra pokazaleca sus sredniq prevklu4vam na guma.

:arrow: Predstavqh si, 4e mi 4etat mislite. Razbira se mn dobre znaeh, 4e tva e nevuzmojno, no mn se pazeh da ne si mislq prostotii pred rodnini!
Primerno, sedq si az v gradskiq transport i nqkuv 4ovek mi izglejda podozritelen. I zapo4vam da si mislq "Ako me 4uva6, brukni si v desniq djob!" Ami, obiknoveno ne me 4uvaha...

Sujalqvam ako e imalo takava tema...
I 6te se radvam da ne sum edinstveniq nenormalnik ot foruma ((:

ti me kefish!! SERIOZNO!!! :)
az syshto kato sum sama v kushti si msilq che ot nqkude moje da me nabludavat... :P
sushto taka ne moga da zaspq vecher ako predi tova ne si pusna muzika na uredbata ili na play-ura .. slagam si slushalki nadupvma muzikata do dupka i densq qko... neshto kato ritual mi e stanalo otkacheno no fakt

ledenata_kralicA
04-01-2006, 17:44
mislq,4e tva s plo4kite po4ti vsi4ki sme go praveli:))))
a kato bqh malka pak,si misleh 4e v moreto potuvat lekite ne6ta,a
po-tejkite si sedqt otgore:))))abe gluposti:)

ProstoAz
04-01-2006, 18:27
Хаха midnight... ме подсети:

Като бях по-малка в ухото на браточед като бил на село му влязла някаква буболечка и аз от тогава та чак допреди 1-2 години винаги си лягах на една страна (нали знаете - задължително с лице към стаята) и горното уше си го покривах с коса, за да не могат да влязат животники. :lol:

И също с брат ми незнам защо, но още от малки чак до днес всеки път като си лягаме си казваме "Лека нощ" и ако после някой се сети да каже нещо след като се наприказваме отново си казваме "Лека нощ" и така...случвало е да си пожелаваме "Лека нощ" и по 20-30 пъти на вечер. :D

Една от предишния ми клас преди 5-6 години се беше разболяла от Хепатит А и наще ми казаха, че това е "болестта на мръсните ръце" и от тогава така съм се вманиачила, че като си мия ръцете и слагам и по кранчетата на чешмите сапун, за да може после като ги пипна да не си нацапам ръцете и да се разболея. :shock:

Sinister_Doll
04-01-2006, 18:30
Xixxixix, minala sum prz po4ti vsi4ki ot izbroenite ot vas ne6ta :-D
Ponqkoga ne vi li e tujno, 4e tezi vremena ve4e gi nqma, a nie sme malko/dosta po- normalni?

ledenata_kralicA
04-01-2006, 18:41
Xixxixix, minala sum prz po4ti vsi4ki ot izbroenite ot vas ne6ta :-D
Ponqkoga ne vi li e tujno, 4e tezi vremena ve4e gi nqma, a nie sme malko/dosta po- normalni?
da be,tupo e ,ama tva s plo4kite ot vreme na vreme pak si go pravq:)))
moje bi ne vsi4ko e izgubeno:) :wink:

Incarnadine
04-01-2006, 20:33
Аз къъъъъъм... 4-5 клас бях абсолютно убедена, че с достатъчно тренировки ще успея да преместя някой предмет само с поглед. И с часове съм гледала разни вилици, чакайки ги да се преместят.

И аз съм си мислила че мога да правя някои неща само с мисълта си - да местя предмети, да внушавам мисли и най-често да карам хората да правят нещо. Не много успешно ама аз не се отказвах :)
А спомням се как лежа на леглото и се взирам в надписа на заглавието на някоя детска книжка... след много гледане започвах да виждам как буквите се местят и се гледах да не мигам да не ги изпусна, защото исках да ги хвана като излезат от корицата... също никога не стана но не знам колко време само съм прекарвала взирайки се в тея "мърдащи" буквички :-D

WickedWitch
04-01-2006, 21:41
o6te ne6to: sutrin kato si vyrvq pe6a ot orlov most kym daskalo peq s cqlo gyrlo nqkoq pesen, bez zna4enie koq....ne zamyl4avam dori kogato minavam pokrai nqkoi 4ovek....
tva s plo4kite i az si go pravq redovno, ama po4vam da si se nervq sama na sebe si i si nalagam da spra

blondito:)
04-02-2006, 00:37
OoO,spoko,i az ne s1m gi podminala tiq ludosti..
na4i,imam nqk1v mn stranen navik,kato si miq z1bite da si plakna ustata vinagi 15 p1ti..,est,i az go praveh tva s plo4kite,trqq da st1pvam s celiq si krak SAMO v o4ertaniqta,bez da izlizam ot tqh,ponqkoga prez edna..alabala,vsqkvi shemi:} , amm, kato malka si misleh,4e kato s4upq televizora ot nego 6e izlqzat aktiorite,..s16to si v1obrazqvah,4e dqdo mi kato hodi na pazar ottam nosi mandjite,naprao gotovi,..ne6ta koit o6te si praq sa,4e s1m si izlmislila nqkva igra s vid 'zakonomernosti'-kazvam si,ako pusnat edi-kva si pesen,na4i edi-6to si,a ako e dr tip-ne6to si dr,..v1rtq si gsm-a i na 4ieto ime popadna,zna4i toi si misli za mene..,igraq si na o6te 1 igra-pi6a si razni ne6ta i s broq na sri4kite na dumite,koito s1stavqt izr,opredelqm dali 6e se slu4i ili ne..xax,mn dobre znam,4e tfa sa p1lni gluposti,ma.. :lol: :-) , o6tee.. i az kat pi6a mn na compa posle kat si mislq,si predstaqm kak bi izglejdalo,ako trqq da e napisano 4rez klaviaturata,.. 4esto si govorq sama po ulicite,kato stane ne6to :lol: i mi se e slu4valo horata da me gledat mn,ama mnoo stranno..:} h11h , drugo,drugo..aa da i s tui za leka no6t-se az trqq s1m poslednata,koqto go kazva:}} , kato malka praneto nav1nka mi prili4a6e na nqk1v v1lk i vinagi se strahuvah ot nego,..kato se gledah v ogledaloto si vikah-e,az kato stana na 16 edi si kvo,e az kato stana na 16 edi-si 6to,ma nai-strannoto be6e,4e si kazvah,4e dotogava nqma da se poglejdam v ogledaloto,p1k to kfo..xax :}, kat lape pak s1m s1bujdala maika si da q tormozq da q pitam ne6to kak mu se vika,kato ne se se6tah,ayy.. e ot malka s1m izvratena hah i si svatosvah me4encata s ku4enca ili nqkvi takia kombinacii..:}} oy,mnn mi se spi,hora i prosto si znam,4e propusnah poe4e ot nai-qkite ne6ta,ama utre na sveja glava sig pak 6e pi6a..:} ae..ina4e mn me kefi temata...;))))

just_a_kid
05-28-2006, 20:15
Аз пък , като бях по-малка, бях обсебена от идеята, 4е 6е дойдат крадци и при всеки 6ум на етажа надувах уредбата до дупка с Metallica, за да си помислят "крадците", 4е има някви големи хора в апартамента, 6ото нали се се6тате, 4е няма да си помислят 4е някво 6 годи6но лапе им е фен :smt005

Devilsplaymate
05-28-2006, 21:58
Значи , забелязах че болшинството са правили като мен . Примерно
:arrow: като бях по-малка и като остана в нас сама по тъмно и като ме е страх, си пусках всички телевизори на един и същи канал , светвах всички лампи и си мислех че хората от телевизора ще ме пазят. :shock:
:arrow: На всички добре познатите плочки. То не беше скачане , то не беше чудо.
:arrow: Същата история и с камерите .
:arrow: Хванеше ли ме страх нощем , се завивах през глава и вече ми беше добре .
:arrow: Началото на тази година реших че съм осиновена :shock: Причината : нямах снимки когато съм била бебе :shock: Не беше особено приятна приумица...

techCandy
05-28-2006, 22:52
Добре, напоследък ме гонеше параноята, че съм шизофреничка....
1во- и аз имам игра с плочките, която още практикувам, само че при мен никога не е имало точки, бонуси и т.н. Просто не трябва да излизам от очертанията, понякога ако са по малки, прескачам по една, и си предствам, че очертанията са някакви невидими ластици, които ми закачат крака, и за тва ако закача ластика си вдигам крака, оабче понякога мамка му, не иска да се разкара, и си ходя със закачен...
2ро- и тва още го практикувам, пея си в асансиора, защото ме страх от него, понякога му говоря, защото като му пея, той е доволен и няма да заседне
3то- освен, че вярвах, че играчките ми, само дебнат да не няма в стаята за да почнат да си правят конференции и т.н. вярвах, че всичко си има душа, понякога си седя в автобуса и си мисля "леле, колко ли и тежа на горката седалка, а представяш ли само какви гъзове са седяли на нея...горката". Мислех си, че ако не се държа добре с нещата си, ше ми организират бунт, или пък ще ме мразят просто.
4то- като бях малка си мислех, че някой човек, като стане от седлакта в автобуса и друг седне, като порасне, ще стане като предишния, затова, все си стърчах....
5то- номера с камерите, разбира се, но не че наще ме гледат, просто някой
6то- винаги се оглеждах и за камери в банята
7мо- мислех си, че душа ме мрази, защото често по тръбите имаше въздух, и преди да потече вода, издаваше един такъв ръмжащ звук, и се тресеше...много ме беше страх
8мо- почти винаги се филмирам, просто се изключвам от реалноста, може най- добрия ми приятел да мине на 20 сантиметра от мене, и няма да го видя, защото просто потъвам някъде
9то- не знам защо, вярвам, че точно това мое потъване, е нещо като, че прескачам в друго измерение, даже си бях нарисувала една много хубава картина, с водни бои, с една дупка...не мога да я опиша, и си мислех, че само трябва да я докосна, за да ме засмучи, и да ме прати в друго измерение
10то- номераа с писането с пръста, който синистър описа, само че аз трия с бек спейс просто, и не е постоянно явление.
11то- понякога си вървя по улиците, обяснявам си нещо наум, но и жестикулирам, сигурно изгелждам дебилно, само че не виждам кой как ме гледа...
12то- разказвам си вицове, пак на ум и после, дали от факта, че си саморазказвам виц, или защото вица е смешен, си се хиля
13то- някой описа случката, когато някоя книга обесбва, до такава степен, че дори не ядеш, и при мене се наблюдава, през цялото време, през което не мога да чета, анализирам...
14то- искам да живе в света на Хари Потър
15то- въображаемата агресия, ако не си представям как разкъсвам нечия сънна артерия със зъби, то си представям, как съм насред нищото, което е черно, аз съм на колене и крещя, докато гласните ми струни не отидат подяволите, много често си представях, как разбивам главата на брат ми с клавиатурата
Май за това се сещам сега......

Lord Vader
05-28-2006, 23:26
ХАХХАХА...изроди такива... :-D ...мислех си, че само аз си скачам като ненормален от плочка на плочка, или само аз псувам камерите в нас...сигурно съм исзписал 50 тетрадки с пръст...и винаги като съм на вън си фантазирам, я че съм Фродо, Леголас, Арагорн, Анакин, ОбИ-УАН..не знам защо...винаги си се представям в разгорещена битка с Дарт Вейдър, в която той убива моя учител...и аз после го накълцвам...и това става в двора на даскалото ми...пред всички..
хах или, че една вечер елфите от Ломидол идват в нас и ми казват..."Ти си ни последната надежда, защото си последния оцелял елф"
или Йода идва и казва:"Ученик мой ти да стнаеш искаш ли?"
Пристига писмо от Хогуордс, с билет за перон 10 3/4...
Всеки ден, преди да си легна се пробвах да овладея силата и да преместя няк'ъв предмет само с воля...ужас...
Убеден съм, че в предишния си живот съм бил велик войн от варварско племе...или съм бил някакъв мореплавател, авантюрист...

Eleonora
05-28-2006, 23:45
Ami te sa mnogo,no eto niakoi:
Vinagi zatvariam vratata kato ia hva6tam nai=otdolu

Ne polzvam asansior

Kogato sum sama v nas i zapo4vam da kre6tia i da si govoria

i drugii :)

Labelle
05-29-2006, 01:35
Аз като малка се изживявах като вещица/гледачка - въобще човек с магически способности. Най-лошото е. че забърквах и приятелките си в тези ми "игрички" - виках призраци и осъществявах контакт с умрели - разни огледала намазани с восък, тъмни стаи , вилици, чаршафи и какви ли не простотоии. А момичетата пред, които ''демонстрирах способностите си " направо си умираха от шубе особено като се заключвахме в банята на тъмно да си говорим с умрели, отделно им гледах на карти и те си мислеха че мога да познавам кой кого харесва и всяакви такива глупости. Най лошото като се замисля е , че май вярвах донякаква степен в свръхестествените си способности.
Като ме оставяха сама за да не ме намери "лошия" (всеки път мислех, че ще дойде) се катерех върху гардероба с няколко играчки и чаках - прекарвала съм часове върху този гардероб, а беше толкова тясно и неудобно.
И до ден днешен не мога да си изкореня навика да си говоря сама, лошото е, че го правя понякога и на обществени места.

FikyScHetOo
05-29-2006, 08:35
Това с плочките е ясно и дори като по навик мразя да стъпвам на границата на плочките
Говоря си пред огледалото
Разказвам си вицове и се смея на тях
Вкарвам се във всевъзможни моменти и ситуации и реагирам в тях
Като гледам филм на ужасите съм по спокойна ако си виждам краката здрави под мен
В асансьора си пея
Когато слушам някоя луда песен ръкомахам все едно бия барабани
Танцувам си по улиците
Пея си по улиците
Казвам истината (това е доста странна привичка...молили са ме да съм по-мила...)винаги без да ми пука кой е срещу мен
Когато съм нервна късам хартия и я гледам как пада през балкона
...Има и още, но за тези се сещам сега :mrgreen:

Sapphir
05-29-2006, 08:53
Аз като бях лапе и си свирех на пианото на втория етаж (бях с една братовчедка) и видяхме истински дух ( е поне на такова мязаше) беше на прабаба и на няква друга и от тогава все някакви духове ми са превиждат.. а да мръдне пердето нещо а дух хахаха трябва да се прегледам...

i_want_u_f
05-29-2006, 12:30
леле,аз имам ужасния навик за абсолютно всичко да чукам на дърво,а за дърво ползвам главата си.Скоро май ще започнат цицинки да ми излизат на челото :)

sometimes_
05-29-2006, 20:03
Хах явно номера с плочките минава при всички, аз още си го имам тоя навик.
Друга простотия пък... Като бях по-малка и се събирахме с приятелките от махалата, викахме Дама Пика и се бях наплашила страшно много. И като се прибирах самичка по тъмното тичах колкото можех, за да не ме настигне и да ме удуши. :-D Даже сега още имам навика като вървя сама в тъмното и поглеждам зад мен, защото си мисля,че ме следи.
Постоянно си представям, че докато спя ме лазят паяци, бръмбари, змии и т.н. За това редовно преди да си легна оглеждам стаята.
Скоро пък бяха ограбили апартамента на гаджето и докато се прибирах същата вечер когато разбрах, тичах като пълна идиотка по улиците, защото си мислех, че ме гонят крадците (това беше преди 1-2 месеца! :shock: ).
Винаги като вървя сама си мисля за простотии и си се хиля самичка, даже и на глас. Дори преди малко ходих до магазина и пак се сетих нещо и почнах да се смея и една комшиика ме гледа от терасата...
Друго - всяка сутрин си сгъвам старателно завивките, защото си мисля, че ако не го направя няма да ми върви през целия ден.
От малка пък имам навика като си легна да завивам всяка частичка от тялото си освен главата, защото ако не го направя духовете под леглото ми ще ме убият. Е, и до днес се случва да го правя.

Като се сетя за още ще пиша :-D .

fRaNkLy`girl
07-12-2006, 21:03
1)Когато съм била на 2-3 годинки и съм се разхождала с наште някъде и ако е ставало както съм искала....БАМ...на коленца и съм си биела главата в земята
2)Говорех си с телевизора.Смятала съм някой герой,че са ми приятели.
3)Много обичах дъвки и си ги плювах нарочно,за да ми купят нова
4)Когато някой ми е симпатичен,му правя изненада след изненада.Будя го за даскало пред вратата му,звъня му в 4-5 сутрин да го питам как е,подарявам му подаръче без причина(малко са хората така тероризирани от мен) :wink:
5)Обичам когато излизам с някое момче да се суржим се едно сме или роднини или гаджета.Млаеее....голям смях пада.Понякога преиграваме,НО е ужасно забавно!!!!
6)Заговарям непознати,когато ме гледат странно или втренчено
Май,май това е! Не е кой знае какво.Във всяко странно нещо има логично нормално обяснение O:) O:)

Briseis
07-12-2006, 22:01
Като бях малка, че и сега, обожавах да гледам привечер как летят гаргите.Като се преместихме и нямах много приятели, това ми бе заниманието всяка вечер.Стоя и на терасата,замислено и наблюдавам гаргите.Успокояват ме...Както казах и сега понякога си ги гледам, особено ако съм тъжна :|

100% ANGEL
07-13-2006, 20:00
Tova za kamerite v ku6ti i 4eteneto na mislii az gq imam taziludost! Tiq 2 ne6ta vse edno az gi pi6a! Samo deto vednuj baba mi mi pro4ete misl;ite! :lol: Az si sedq do neq i si mislq kak mi se qdat purjeni kartofi i tq mi vika:

Communist
07-13-2006, 20:50
В тоя форум всички са някакви психопати ве (в добрия смисъл де :D )
Иначе моите неща са подобни, има камери у нас, четат ми мислите и т.н. Аз лично не мога да заспя ако у нас е тихо 8-[ ако не е пуснат телевизора не заспивам, ужасен навик.

Sexapilna_kukla
07-13-2006, 21:09
Tazi temichka e super,mn radva :D Az neshto se bqh sduhala i kato zapochnah da cheta mi se opravi nastroenieto i prez glavata mi zapochnaha da minavat vsichki gotini momenti ot detstvoto mi... :D
To i az kato vas sam imala nqkakvi takiva paranoi-za plochkite,che me nabliudavat i t.n.Eto i nqkolko drugi,za koito se seshtam v momenta:
:arrow: kato po-malki s bratovchedka mi hodehme pri baba i vecher kato si lqgahme mislehme,che Karakoncho(nqkakav losh,deto otvlicha deca i celiqt e cheren)ni chuka na prozoreca i nie ako mradnehme dori toi shte vleze i shte ni otvleche.I taka kato si vaobrazqvahme,che chuka ne smeehme da mradnem po 20-30min,za da ne ni useti :lol:
:arrow: misleh si,che sam "Eindjal-deteto na cvetqta"-to tova e filmche,ako si go spomnqte
:arrow: bqh si vaobrazila,che s vseki izminal den se smalqvam i mn se strahuvah,che edin den shte stana tolkova malka,che nikoi nqma da me zabelqzva :mrgreen:
Tova se seshtam za sega,ako ima i drugo shte pisha :wink:

MaD_CaT*
07-13-2006, 21:23
ММм...карате ме да се замисля...
аз какви "странщини" правя :-k
:arrow: Ами..като малка,толкова бях страхлива,че си мислех,че като легна да спя и ще стана нощем и ще взема някой остър или просто ръбест предмет и ще се нараня...затова криех всички колани,твърди играчки,линии,пергели и други :shock: после спрях...може би съм решила,че и с меките плюшки пак мога да си навредя, :smt005 а те са много ии не ми се е занимавало да ги крия...и съм се оставила на произвола на нощта и развинтеното ми въображение :mrgreen:
:arrow: като се къпя в банята и почвам мислено да си приказвам,ама все едно водя диалог с някой,случвало ми се е да си мърдам устните докато си говоря,ама естествено без звук :lol: ,но тва го правя в случаите,когато не пея под душа,не се смея,или просто се къпя...
--------
Хммм...аз съм много странно човече....ама нещо не се сещам за някакви явни прояви на невменяемост :smt017 Тази вечер хубаво ще си помисля,естествено след като покрия клавиатурата и мишката..а и тонколонките с нещо...че току виж съм се събудила...да се блъскам с тях по главата :smt005

DaRk_WiTcH
07-13-2006, 22:16
И аз досега вървя само в очертанията на плочките, и то задължително през една :lol: Освен това обичам като видя някой да говори по телефона на улицата да му отговарям или просто като чуя някой диалог :-D .Когато някое куче лае или някфо животно издава звуци му казвам да млъкне :-D (понякога млъкват :lol: ). Понеже вкъщи имаме 2 телефона си мисля че когато нашите са тук и говоря по телефона ме подслушват :-D . През деня когато слушам някоя песен и ми се набие в ума си я слушам на "вграденото мп3" и вечерта когато изляза с приятеля ми се е случвало като сме седнали в някой парк по половин-един час да си слушам песента и да не му говоря :lol: :lol: :lol: .Когато нашите ме ядосват най-безцеремонно си ги псувам наум :-D .Преди с приятелките ми се качвахме на покрива на блока и си правехме "клипове" на някои песни, може и само "снимки" с въображаеми камера или фотоапарат и като снимахме казвахме "Щрак!" :smt005 понякога като сме с приятеля ми пак в някое паркче и ми доскучае ставам и почвам да се въртя :lol: .Понякога като си ходя по улицата имам чувството че всички ме гледат или следят :smt081 (и се обръщам назад да видя кой е).Често като се присетя за нещо (най-често за лафа "Котее, кажи "мяу" -Грух! -Ебаси котката" :smt044 )си се хиля сама и другите ме гледат странно :smt042 .
Еми засега тфа е, което се сещам :lol:

In4iTu_
07-14-2006, 00:31
И аз досега вървя само в очертанията на плочките, и то задължително през една :lol: Освен това обичам като видя някой да говори по телефона на улицата да му отговарям или просто като чуя някой диалог :-D .Когато някое куче лае или някфо животно издава звуци му казвам да млъкне :-D (понякога млъкват :lol: ). Понеже вкъщи имаме 2 телефона си мисля че когато нашите са тук и говоря по телефона ме подслушват :-D . През деня когато слушам някоя песен и ми се набие в ума си я слушам на "вграденото мп3" и вечерта когато изляза с приятеля ми се е случвало като сме седнали в някой парк по половин-един час да си слушам песента и да не му говоря :lol: :lol: :lol: .Когато нашите ме ядосват най-безцеремонно си ги псувам наум :-D .Преди с приятелките ми се качвахме на покрива на блока и си правехме "клипове" на някои песни, може и само "снимки" с въображаеми камера или фотоапарат и като снимахме казвахме "Щрак!" :smt005 понякога като сме с приятеля ми пак в някое паркче и ми доскучае ставам и почвам да се въртя :lol: .Понякога като си ходя по улицата имам чувството че всички ме гледат или следят :smt081 (и се обръщам назад да видя кой е).Често като се присетя за нещо (най-често за лафа "Котее, кажи "мяу" -Грух! -Ебаси котката" :smt044 )си се хиля сама и другите ме гледат странно :smt042 .
Еми засега тфа е, което се сещам :lol:

Абсолютно същите неща, с едно допълнение- когато бях малка си мислех, че под леглото ми има някой и много рядко се доближавах до леглото, защото мислех, че ще ме дръпне отдолу и ще ме изяде... :roll: А се качвах на него, за да спя,с един голям скок от поне една крачка разстояние от леглото...

DaRk_WiTcH
07-14-2006, 08:14
Сетих се още :!:
Значи, като малка (1-2год.) имахме кученце в апартамента и тогава спях в една кушетка, и то като щъкаше посреднощ и аз съм си спуснала крака през една от решетките, си играеше с него и до 4-5 годишна спях със свити крака щото ме беше хванало страх :lol: И аз като съм седяла на компа после си представям някоя дума как изглежда :-D В 1ви,2ри клас една френдка ни беше зарибила, че в блока имаме чудовище и когато някой чукаше по тръбите на парното много ме беше шубе и не исках да оставам сама 8-[ Преди в стаята на дядо ми в тяхната къща имаше един голям портрет на прабаба ми (която почина), и като идваха приятелки там мрънкаха, че портрета ги следи, обаче около година след тфа аз се погрижих и сега има плакат на "Аладин" :smt044 В същата тая къща има доста стъпала, щото е на 2 етажа, и аз се бях стресирала нещо от някъф филм и имах чувството че една от героините се влачи след мен и се обръщах назад да проверя :lol: Преди имах чувството, че някой ме гледа през ключалката на банята и редовно като минавах пред ключалката, я закривах с няква кърпа :lol: За 6тия ми рожден ден нашите ми подариха уокмен с касетка "Малката русалка" ( :smt107 ) и се бях зарибила да я слушам и му изтощих батериите на 2рия ден :-D Обичам да се заравям в гардероба и да си пробвам дрехите :smt082
Еми сега за др не се сещам после мога да добавя :-D

just_a_kid
07-14-2006, 09:35
Аз пък, като си лягах, си представях, колко готино би било, ако на стената, към която се обръщах да спя, имаше малко телевизорче и можех да си гедам детски цяла вечер /защото тогава много се ядосвах, когато майка ми ме караше да си лягам точно като нещо ми се гледа по телевизията, а все още нямах телевизор в моята стая/.
Всички предмети ги считах за живи /то и сега го правя понякога :oops: / и даже веднъж, не знам защо, се бях привързала много към една гъба за миене на съдове :lol: и когато майка ми трябваше да я изхвърли, защото вече се беше скапала, започнах да рева, а тя ми каза, че гъбата щяла да отиде при други такива гъби и щели да се сприятелят. И аз като го чух това, разреших да я хвърли :lol:

Momchence
07-14-2006, 15:08
Хах аз верно трябва някой път да се замисля и да си спомня какво съм правил...много са но не съм се замисля...сега се сетих за едно обаче хахаха
Като малък беше много модерно в квартала да излезеш навънка с филиика хляб намазана с маргарин и чубрица....просто излезеш ли с филиика цялото внимание е твое...това няма пряка връзка с историята де...та по едно време ми писна да ям филиики с маргарин и чубрица от мойте..някак си бяха много еднакви..нали знаете как чуждото винаги е по-вкусно. Та какво правех...сядам на стълбите аз и чакам да мине някой съсед от входа...като мине нали ме пита "какво правиш бе Димчо" и аз се обяснявам как съм се заключил (което не беше вярно) и как чакам да се прибере мама и че съм много гладен...това беше просто като пистолет в тила...и най-безчувстевния човек ще се смили над гладно дете... а пък и съседче:smt005 ...при което питаха дали искам нещо, което само и чаках. Веднага си поръчвах филиика с маргарин и чубрица (ако може разбирасе :lol: ) и така на ден изяждах по незнам колко филиики..бяха толкова вкусни само защото са от други хора...всяка беше толкова различна и неустоимо вкусна..а като мама ми предлагаше от наще направо ми се повдигаше...този метод обаче действаше безотказно...нямаше човек който да не бъде минат:lol:
Иначе това с плочките е много зарибяващо хахахахаха май не съм само аз....аз обаче се ограничавам само по това да не стъпвам на черти...е не винаги ма като почна трудно се спирам, счупените плочки са най-гадни...понякога са толкова натрошени че няма как да стъпиш без да настъпиш черта...а като ся няколко подред натрошени...изагрях...май не съм превъртал цяла улица...пък и хората само се пречкат, Витошка е най-трудното ниво. Много ми става гадно като съм почнал и плочките да минат на асфалт...направо се натъжавам и не ми се върви повече..особено ако е вървяло без грешки..:smt005
Edit: Сетих се още!
Много често си представям какво бих направил на мястото на някой друг. За пример се сещам че съм си представял че съм президент, министър прецедател...ама не само да ми мине мисълта...ей така сутрин си лежа и си мисля и си представям че съм някой и си мисля...изготвям си ситуация..после реагирам на нея..нещо като мини друга реалност..това наистина отнема време...сигурно с часове съм го правил...провеждам мислени разговори с хора..и не само това..когато слушам някоя яка песен си представям как съм примерно барабаниста или китарицста и как блъскам на някфа огромна сцена с много публика...после си представям как говора с някфи хора, някфи фенове...пресконференции...п ърво съм журналист и си задавам въпрос след кето си отговарям....много често си провеждам мислени разговори с някфи хора, приятели...като формулирам и това какво би казал той/тя в случая...просто разговор...така мога да си говора с часове с някой..яйде не часове но половин-един час е достатъчно...по нататък е за диагноза :lol:
И докато някой хора мислят че им четът мислите, аз пък се опитвам да чета мисли...примерно в автобус наблюдавам тайно някой и се опитвам да разбера какво си мисли по поведението му, изражението му.....
Също съм се опитвал да спра за момент да мисля...да си изчиста ума...просто да не мися нищо..да не си говора...да няма картина...не става!!

I_love_dead_people
07-14-2006, 22:15
Мислех си,че приятеля ми е поставил камера из къщата ми и ме гледа по цял ден какво правя :-#

~Teen_GirL~
01-21-2007, 02:16
Radvam se che imam srodni dushi v tozi forum..qvno ne sym samo az ludata..Eto sega i nqkoi moii typichki neshtica koito nqmat obqsnenie za vyrsheneto im..
Kato malka gledax edin film ne si spomnqm tochnu obache imashe edna otrqzana glava zad zavesata v banqta..i az ottogava kogato vlqza tam pyrvo proverqvam dali nqma otrqzana glava :lol:
I az si mislex che ima kameri i nashte gledat kakvo pravq kato sym sama zatva si sedqx mirno i gledax tv..
Nikoga ne spiqx s kraka ili ryce izvyn legloto..Nzm zashto ..moje bi me e bilo strax ot nqkoe chudovishte da ne izleze pod legloto :D
Kato malka ama mn malka..Si vyrvqx samo po kraishtata na trotoara ..predstavqx si che ot ednata strana ima lava a ot drugata voda..Abe luda rabota :D
A i Imax plan ako stane nqkoe bedstvie v grada..Znaex koi igrachki da si vzema i koi drexi..A i koi cenni veshti da vzema ako ni potrqbvat..

Abee dumi nqmam..Ima i oshte izvrateni neshta ama ne se seshtam :-D

bulgarche
01-21-2007, 09:43
:arrow: Осиновен съм
:arrow: Има камери вкъщи
:arrow: Аз все още стъпвам по целите плочки понякога
:arrow: Обичам да има симетрия! Ако с палеца на едната ръка си докосна другите пръсти - правя го и с другата. и полсе пак, но на повечеместа и така на пръст по 3 пъти и се повтаря действеието
:arrow: Каквото кажех си го повтарях, като си мърдах устните и хорта виждаха че казвам същото нещо
:arrow: Като малък се завивах през глава, за да не ме нападне нещо.
:arrow: Загасях лампата, две бързи кразчки и се мятах в леглото по най-бързия начин
:arrow: под леглото...лоша работа :) Сега все още не мога да спя и тъката да ми е на земята :)
:arrow: Само аз съм човек, а хората около мен (сещам се за случай с който се качвахме със семейството по стълбите за вкъщи и аз си играх с фенерче) и те изведнъж се превръщаха в чудовища
:arrow: След някъф гаден филм...като ходя до тоалетна мисля че има някой зад мен
:arrow: Гадно ми е да съм сам вечер вкъщи...
:arrow: представял съм си много мои си битчици с разни хора и начина по който се развива двубоя :-D
:arrow: Често си мисля ако имам снайпер ("Драгунов" примерно как трепя хора)
:arrow: Като се къпя все си мисля че печката която съм си пуснал в стаята е направила пожар. Дръпнах един пожарогасител от даскало, който ми е зад вратата, и сега "има" с какво да се преборя с пожара :)
:arrow: От над 10 години искам да скоча от вкъщи (живея на третия етаж).
:arrow: От дестската градина имам 2-3 съня, за които и сега се сещам, а и пнякога сънувам наново.

AliceSw
01-21-2007, 10:53
като малка докато спях 4есто падах от леглото :shock: затова спя със стол до главата си, а на стола има възглавница и сега още го правя, въпреки 4е ве4е не падам :lol:

когато съм сама вкъщи, имам 4уството, 4е наще ще се върнат, щот са забравили нещо

когато паля цигара, винаги се оглеждам внимателно наще да не са наоколо, демек да ен ме следят :shock:

not_the_same^
01-21-2007, 11:06
хахаах
1. нее тва с плочките още си го правя. адски зарибяващо е и ако ходя на улицата трябва да съм точно по средата

2. като видя подлез задължително трябва да мина през него, иначе съм нарушила веселия дух на подлезите и ще им е много тъжно.Даже като съм с някой и него го карам да минем през подлеза дори и да се заобикаля мн и да бързам

3. като малка като се разминех с някои човек и си мисля"той си мисли 4е аз си мисля за него" и после той си мисли"тя си мисли че аз си мисля че тя си мисли за мен" и тн. Много беше депрсиращо :-D

4. редовно сутрин си пея силно по улиците

5. винаги си мисля 4е в асансйора има камери и си подскачам и правя някфи физиономий на камерите

6. мн често се хиля сама и хората ме гледат странно

7. преди като ям нещо винаги трябва да го сдъвча по равен брой пъти с лявата или дясната страна иначе много си се дразня и почвам от на4ало; или простои като правя нещо с някоя ръка, трябва и с дръгата иначе ще ми се разсърди :roll:

8.хаха като загася компа или телевизора има махам и им казвам чао ако още не съм има казала чао е не съм махнала пак ги включвам и има казвам чао :-D

9. и редовните разговори със всякакви предмети..

Mimka_sweet
01-21-2007, 11:11
Леле :shock: :shock: :shock: Какви простотии съм си мислила и правила аз,просто не е истина!!!Примерно тва за камерите ми е било редовен номер.Или като бях малко много гледах телевизия и нали като съм сама в къщи и наще за да не разберат че съм гледала,после връщах на която програма беше оставено ТВто , същата сила на звука и си връщах дистанционното точно където беше оставено!!!А преди просто се бях вманиачила като докосна нещо примерно с едната ръка,че трябва да го докосна и с другата :shock: абе още много простотии съм правила ама не се сещам.Като се сетя ще пиша :lol:

SunnyG
06-11-2007, 10:14
:arrow: tva sas sanishtata i az sam si go milisla,a mejdu drugoto tova se naricha deja vu ot frenski i oznachava veche vidqno i vapreki che tova go znam pak si mislq che jiveq vtori jivot
:arrow: mnogo chesto do takava stepen si mislq za nqkakvi neshta koito iskam da mi se sluchat che kato se vidq s nqkoq priqtelka pose imam chuvstvoto che sam gi prejivqla i iskam da i gi razkaja no se useshtam sekunda predi da zapochna:)
:arrow: kato sam v nas sama si mislq che ima nqkoi s men no za kameri ne se bqh seshtala :)
:arrow: kogato bqh mnogo malka i hodihme s nashite za riba si misleh che ako i govorq tq she se hvane po lesno
:arrow: misleh si i che imam nqkakvi svrahsposobnosti i che jivotnite mogat da chetat mislite mi
:arrow: kato bqh na okolo 4-5 poneje maika mi i bashta mi bqha pushachi si misleh che kogato chovek zapochne da pushi i da pie kafe znachi veche e golqm
:arrow: kato me pitaha dali kato porasna she se ojenq kazvah "da" i kato me pitaha za koi kazvash ili "tati" ili "brat mi" ,zashtoto si misleh myja ti trqbva da e nqkoi ot semeistvoto...


leleee,az sega kato pogledna kolko sam napisala sam bila ebasi ludoto hlape... :shock: :lol:

yowmaan_niki
06-12-2007, 14:39
Малееее а аз си мислех,че съм някакъв параноик :D
Ето ги и моите лудости:(повечето се повтарят :))
:arrow: Когато пътувам с колата с наще на някое непознато за мен място си мисех,че ме водат да ме продадът някъде на черния пазар
:arrow: Вечер,преди да заспя си мислех,че убивам някого и после бягам от полицията или пък,че имам вълшебна пръчка и правя всякакви престъпления с нея и после се кефя
:arrow: Мислех си,че под леглото ми има нещо и ме беше страх вечр да си пусна ръката да ми стърчи извън леглото или пък юргана да ми пипа земята,за да не се качат по него-дърпах си го целия на кревата.
Също така ме беше страх да стъпвам на земята като лампата не беше светната и стъпвах по мебелите,за да стигна до лампата и тогава я светвах и вече не ме беше страх да стъпвам на земята.Това го казах на сестра ми и нея също я хвана страх да не би да има такива неща и и тя започна да не стъпва по земята като е тъмно :D
:arrow: И вечер,когато ставах за да отида до тоалетната като пусках водата в казанчето гледах да излезна възможно най-бързо докато не е изтегла цялата вода,защото иначе "Дама Пика щеше да ме хване"
:arrow: Аз също съм си мислел,че в нас има камери.Преди време много обичах(и често го правех де :oops: )да заставам пред огледалото и да си гледам пишката и да си играя с нея :-D :oops: . И по едно време си мислех,че огледалото е камера и наще вечер като си легнат ме гледат какво съм правил и ми се смеят.Също така мислех,че в банята има камера и ме гледат как се къпа и си мислех,че и аз като си заживея в моя си къща ще сложа камери в банята :-D
:arrow: Много често (това все още го правя) след като се събуда,ако си спомням какво съм сънувал си мисля какво ли щеше да се случи по нататък в съня ми.Спомням си веднъж баща ми ме събуди за училище и аз му казах "Еее!Тате защо ме събуди тъкмо ми стана интересно и исках да вида какво ще стане със Снежанка!" :D
:arrow: Аз също съм си мислел,че вечер играчките оживяват и си обсъждат какво са ни видели(нас-хората)да правиме през деня и ни се смеят)
:arrow: По някой път,когато ме чака изпит аз си представям какви въпроси ще ми зададът и как отговарям за 6 и често се случва така,както съм си смилел.Също така като направа някое контролно си мисля как ще реагирам ако изкарам 4 или 3 и как ще реагирам ако изкарам 6.
:arrow: И аз съм си мислел,че животните могат да говорят
:arrow: Стараех се и все още го правя(но вече по-рядко) да стъпвам само по средата на плочките по тротоара
:arrow: Мислил съм си,че подслушват телефонните ми разговори
:arrow: Често като си мисля да кажа нещо пъво виждам как го пиша на клавиатурата и после го казвам или като някой каже нещо виждам как го пиша
:arrow: Една вечер гледах Досиетата Х и видях едно мн гадно чудовище и няколко години си представях как то се катери по прозореца на стаята ми докато спя и идва да ме изяде
:arrow: Много често си мислех,че съм осиновен.Това се случва и все още,въпреки,че добре знам,че това не е така.И си представям,че съм дете на някой познат и сме братя с някой мой фр.Много е яко
:arrow: Като малък си мислех,че ставам виртуален рейнджър или спайдърмен.
:arrow: Все още си мечтая някой да ме отвлече заедно с някой мой приятел и си мисля как ще му избягаме и ще му погаждаме разни номера
:arrow: Мислех си,че дявола държи някой мой приятел и някой роднина и двамата в различни клетки и клетките са вързани за въжета и висят над огнена бездна и аз тряа да избера кой да спаса и кой да падне в бездната
Сигурно има и още много такива,за които не се сещам,но и тези не са никак малко. Като се сета за някое ще допиша :)

Valar
06-12-2007, 15:25
Егати колко е забавно!!! :roll:

06-25-2007, 19:43
мен ме беше страх от дядо коледа и още ме е страх!И от клоуни също..мразя гии...
Да и кат бях малка си върях по улиците и си пях ама някво шепнах си..Оо
ИИ си мислех че зад всеки ъгъл вкъщи ме чака някой сс брадва..Ии че всички могат да ми четат мислите и понякога си въобразявах че и аз мога..и си мислех че мога да контролирам времето..и исках да съм супермееен.. :)Ии постоянно като бях сама мислех че има някой в другата стая..ии по едно време постоянно на сякъде виждах някви зомбита..смисъл поглеждам във входа някъф чувал с периферното си зрение иии се едно някво зомбии и мн ме беше страх..да и тва за камерите вкъщи също..и бях убедена че животните ме разбират..и стената също.. :)И имах един плюшен палячо голям..и мн ме беше страх от него..ии ко др.. :Р иИ си мислех че като изгася лампата и се появява някакъв дух или вампир и се приближава към мен..ии докат лежа в леглото че някой ме наблюдава... И говорех на асансиора за да не заседне :Р

zloto
06-25-2007, 20:05
:arrow: като съм близо до майка ми или баща ми се страхувам, че ще ми прочетат мислите
:arrow: вечер като гледам клоните на дървото, което се вижда през прозореца ми и винаги ми се привиждат разни фигури или лица
:arrow: всеки път като видя някой поп и си мисля, че ще ми върви през деня
:arrow: по едно време като четях едно фентъзи и ме беше страх да излизам вечер на двора...
:arrow: нощем съм се събуждала от страх, че ме лазят въображаеми паяци
:arrow: понякога се хиля сама
:arrow: като бях малка и баба ми казваше, че "тъмното хапе боси крачета" и затова цяла нощ стоях будна от страх да не си покажа крачетата изпод завивката

psycho_girl
06-25-2007, 20:10
govorq si naum, vodq si dialog s razli4ni hora
planiram vsi4ko do posledniq 4as prez denq
hm sigurno ima o6te ama ne se se6tamm :-k

ninsy
06-25-2007, 20:25
като малка между гардероба и стената имаше малко растояние и аз слагах една панда да крие дупката че ме беше страх,защото си мислих че там има цигани които само чакат да стане тъмно и да ме вземат..една сутрин ставам и пандата я няма.. представетте си какъв писък наддадох ..направооооо ..е после направихме разместване но аз още си пазя тази панда в случай че изникне някоя дупка :-D

..и от малка имам некаф друг страх да седя сама в нас остана ли само ми се причуват някви шумове..пускам силна музика и пак ги чувам напрао съм голяма бъзла :?

06-25-2007, 20:35
Аз като малка, 1клас, все си мислих, че в шкафовете в класната стая са се скрили чичо ми и братовчедка ми....не знам какво биха правили там.
Също така си мислих, че има нещо под кревата ми

06-25-2007, 20:40
-камерите
-говорех с предмети наум и когато бях сама и на глас:Д
-говорех си сама или издавах щептящи звуци, въобразявах си, че говоря на някакъв език не помня с кого, май с някакво 'същество'...
-плочките
-мислите, даже досега понякога някой като ме изгледа и изведнъж се сепвам и прехвърлям наум какво съм си мислела, тва е несъзнателно вече :D
-страх ме от тъмното и винаги имам усещането за някакво присъствие :-s
-като си мисля за някоя случка през дена или нещо, което ми е хрумнало, понякога неволно си представям как това го обяснявам на английски на някъв събеседник..
-мисля в образи-много ми е странно как повечето хора ми обясняват, че мислели 'на български' :shock: Аз ако мисля с думи трябва да си представям всяка дума като на екран, на черен фон напечатана.
-страх ме беше от някои играчки и мен, мислех че чакат да се обърна за да се промъкнат и...и аз не знам какво
-в банята се чувствах като в капан, или в стаята си, защото си представях как изниква изведъж някой(нещо) и ме ранява :lol: , а няма кой да види
- много се бъркам понякога за някаква случка, дали съм я сънувала ,някой ми я е разказвал, по телевизията ли съм я видяла или аз съм я измислила(обичам да измислям реалити случки)
-тва за ръцете също преди, като срежех нещо с ножица например трябваше да го погаля или нещо подобно, а после ножицата точно по същия начин да я хвана и с другата ръка, и тва много ме дразнеше но продължавах понеже си бях втълпила, че нещо лошо ще стане, ако не го направя :D
-и сънищата, като се събудех и си спомнех съня ако беше интересен пак лягах(когато не бях на даскало) и го продължавах мислено, даже помня как заспивах обикновено и пак сънувах а после към 12 ме будеха и ми се караха...
Има още толкова, но не мога да се сетя както трябва.Мъчно ми е за детството!Колко ограничени сме станали в някакъв смисъл, не мислите ли :?:

ni6to_novo
06-26-2007, 11:51
Лелеее ся като ме накарахте да се замисля осъзнах каква откачaлка съм...имам суупер много откачени наици,някои от които не мога да разкарам и до днес...тва са само някои от нещата,за които се сещам ся:
:arrow: говорех си сама на глас,вместо само да си мисля аз си го казвам на глас(случвало ми се е хората по улиците да ме чуват за тва се отучих...не много от отдавна)
:arrow: камерите вкъщи,пред които внимавах как седя и кво говоря,за да мама и тати не ми се карат после..
:arrow: мислила съм си,че съм осиновена,щото държаха в едно куфарче някви документи(за осиновяване :P )които не даваха да пипам
:arrow: понеже наще бяха разделени за кратко докато бях малка се бях филмирала,че баща ми само използва майка и на една снимка от сватбата им си мислех"той се е ухилил щото ся ще прилъже маика да се омъжи за него"...бтв не помня дали съм му го казала тва ако съм :oops: ](*,)
:arrow: мислех си,че е мн възможно да имам сестра близначка
:arrow: също и че като бебе съм разменена с нечие чуждо(тва е от мн сериали :wink: )
:arrow: говорех си с разни неща и бях сигурна,че вечер оживяват и ако съм ги расърдила ще ми отмъщават
:arrow: имах и даже още имам няколко сънища,които ми се повтарят цял живот и са мн странни
:arrow: като вървя прескачам плочки,пукнатини или вървя в някакъв точно определен ред..
:arrow: припознавам се в някви познати на майка по улиците и веднага хвърлям цигарата
:arrow: контролирам си сънищата-уж сънувам ама като нещо не ми хареса превъртам и решавам кво да ми се случи
:arrow: за кратко имах въображаем приятел-бяла мечка ;/
:arrow: бях убедена че има вселен зъл дух в една моя играчка и се чудих как да я унищожа
:arrow: когато ме чака изпитване , си представям какви въпроси ще ми зададът и как отговарям за 6
:arrow: като гледах досиетата х с баба ми после ми се привидя извънземно на прозореца и бях сигурна,че ще доидат и се чудех как да опазя баба и дядо
:arrow: като ядях нещо винаги трябваше да го сдъвча по равен брой пъти с лявата или дясната страна
:arrow: мечтала съм си да имам какви ли не свръхсили,а също и да съм таен агент на фбр
:arrow: след като гледах предизвестена смърт-на 10 ме беше страх да остана вкъщи и отидох у съседчето и после една седмица ме беше страх от червената лампичка на тв-то и го изключвах от кабела
:arrow: след някои страшен филм се утешавах по следния начин:примерно "тексаско клане"-не ме е страх щото става сяамо ако си в тексас->не може да ми се случи...но виж за "предизвестена смърт"-имах тв и стана лошо... :smt005
:arrow: като излизам винаги имам чувство че не съм заключила (или съм оставила печката включена) и съм се връщала до нас за това
:arrow: майка ми каза една мн зарибяваща игричка с номерата на колите според която за моя брой букви в името ако видя 55 , 555 ,5555 , 05 , 055 , 0555 на номера ще ми донесе нещастие и ако не го искам трябва да пипна човек с име за което петицата е щастие или някакъв неодушевен предмет и да кажа "предавам ти 0555" или квото съм видяла...ужасно е не мога да се отуча :(

Имам още ужасно мн мании...ама явно поне не съм сама :P :smt005

yowmaan_niki
06-27-2007, 12:14
:arrow: като съм близо до майка ми или баща ми се страхувам, че ще ми прочетат мислите
:arrow: вечер като гледам клоните на дървото, което се вижда през прозореца ми и винаги ми се привиждат разни фигури или лица
:arrow: всеки път като видя някой поп и си мисля, че ще ми върви през деня
:arrow: по едно време като четях едно фентъзи и ме беше страх да излизам вечер на двора...
:arrow: нощем съм се събуждала от страх, че ме лазят въображаеми паяци
:arrow: понякога се хиля сама
:arrow: като бях малка и баба ми казваше, че "тъмното хапе боси крачета" и затова цяла нощ стоях будна от страх да не си покажа крачетата изпод завивката


За кое фентъзи става въпрос?

just_a_smile
06-27-2007, 18:04
hah, i az da se izpovqdam sega...
1. kato malka, 6tom si legna, se zavivah s odeqloto, taka 4e samo liceto mi da se vijda i mnogo me be6e strah da ne bi nqkoiq 4ast ot kraka primerno da e navun 6oto... nqkoe 4udovi6te moje da me drupne i krai :roll:
2. bqh si vtulpila v glavicata, 4e postoqnno nqkoi me nabludava. Daje si predstavqh kak g-jata po angliiski se e promuknala kato 4oveka paqk, istoi pod terasata ni i me gleda...
3. a su6to na selo kato spim sus sestra mi v edno leglo, me be6e strah, 4e prez no6tta moga da se subudq do neq, a tq da e murtva :)Predstavqte li si, da spq do trup?! ta zatova ot vreme na vreme gledah dali o6te ima puls :lol: a, i ima6e edna staq s ikona na Isus, ta men me be6e strah da spq v tazi staq, za6toto sum gre6nica i prez no6tta toi moje da me ubie
4. osven tova po edno vreme se bqh vmania4ila da ne se razboleq ot ne6to i neprekusnato si mieh rucete, i to PONE do laktite. A su6to i ne razre6avah na na6te da miqt 4iniite(iskah samo az da gi miq), za6toto im nqmah doverie->toku-vij ostanal sapun po nqkoq 4iniq i posle nqkoi se otrovi..E na6te mnogo se pritesniha za men i daje me vodiha na lekar :lol:
5. starnno, no tova s plo4kite nikoga ne sum go pravila... :::
ima i o6te, ama aide da ne stavam mnogoslovna ;)

BlueDevil
06-27-2007, 22:45
И аз си имам странности...
Сутрин като ставам, задължително стъпвам първо с десния крак на пода, като излизам също тръгвам с десния.
Като броя пари задължително трябва да са обърнати в една посока (навик, останал от майка ми. Работеше в банка 11 години...)
Също така като правя нещо си говоря сама. Ама много говоря. Това трябва така да стана, онова еди-как-си... и т.н. Който не ме познава, може да ме вземе за луда.

Това е, което се сещам в момента. Има и други неща, но те са или отминали с годините, или в момента не се сещам за тях :)

coldspagetti
06-28-2007, 00:08
:arrow: Predstavqh si, 4e mi 4etat mislite. Razbira se mn dobre znaeh, 4e tva e nevuzmojno, no mn se pazeh da ne si mislq prostotii pred rodnini!
Primerno, sedq si az v gradskiq transport i nqkuv 4ovek mi izglejda podozritelen. I zapo4vam da si mislq "Ako me 4uva6, brukni si v desniq djob!" Ami, obiknoveno ne me 4uvaha...

Sujalqvam ako e imalo takava tema...
:arrow: I 6te se radvam da ne sum edinstveniq nenormalnik ot foruma ((:


heh kefqt me maniite ti qko!

:arrow: Poslednoto i az go pravq i daje si izmislqm otgovori ako me popita 6to si mislq taka.

:arrow: 4esto si mislq kak 6te se razviqt subitiqta ako az,nqkoi
priqtel ,rodnina ili t.n. umre

:arrow: Zaradi edin film kato malka bqh paranoqsala i edvam otivah do toaletnata za da ne se pokaje ne6to ot toaletnata 4iniq i da mi zarufa dupeto :smt005

:arrow: govorq si s poznati koito ne sa s men avtobusa daje ve4e i mimiki pravq tc tc vlo6avam se :smt017

:arrow: nqkoi put sum naopaki s ostanalite za dadeno re6enie samo za da si go raziskvame po dulgo vreme ( e te ne go znaqt ) 8-[

:arrow: kato malka mnogo 4esto vodeh v nas razni ne mnogo podhodq6ti jivotni ...i sled kato edna jabka se vkisna i razmirisa pod praga se razmislih :smt005
aa i kopaeh dupka prez stenata do televizora kogato trqbva6e da spq sledobed iaaaauuu (kato se vru6tam v apartamenta si q vijdam o6te sedi )