PDA

View Full Version : ppp



JaYnE
03-31-2006, 17:56
lllll

Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

pickpocket
03-31-2006, 18:00
нз ко да ти кажа ама 34г. не е ли леко стар за теб :smt017

az_sam_malka_i_nz
03-31-2006, 18:51
mi nz spored men e malko starichak za teb ama inache ako mn go haresvash ako moga da go nareka taka bih ti predlojila da mu se obadish i da se razbrete ne e nujno da mu govorish za sex tochno togava ako i toi ima po-seriozni namereniq bi trqbvalo sichko da si doide ot samo sebe si aide uspeh :!: :!: :!: O:)

prinkstan_girl
03-31-2006, 18:56
ne znam ,mislq,4e trqbva da slu6a6 s1rtseto,a ne razyma si! =D>

^KaSiDi^
03-31-2006, 18:59
ooo za boga ne te li pretisnqva ogromnata razlika v godinite?milichka tva sa 18 god,celi 18 god,tozi myj spokoino v momenta moje da e jenen i da ima edno 5 6 godishno detence,ti si na 16,nishto ne si vidqla ot jivota,spored men nqmate pochti nikakkyv shans poradi golqmata razlika,zamisli se kyde tochno biha mogli da se presekat vashite interesi,na edno 16 godishno(bukvalno momichence) i na edin 34 godishen zrql myj,e verno moje da si padash po po-vyzrasni myje,no neka da sa na 25 max,a ne s 18 god razlika,mislq,che e tvyrde mn,molq te zamisli se v/u tova [-X [-X [-X

-=DaRkNeSs=-
03-31-2006, 19:04
боже па тои меже да мине спокоино за твои баща :| Небива толко голем мани го тоя на 34 или колкото беше там :smt018 [-X :-k :-s :smt103 :smt120 :smt119 :smt118

hforce
03-31-2006, 19:50
spored mene avtorkata sa q bili po glavata kato malka, toq 34 godi6en "pi4" moje suvsem spokoino da ti bude ba6ta, spored mene absolutno ni6to nqma da se polu4i, se edno hodi6 s ba6ta ti, zareji go toq, za lubovta nqmala granici drun drun, nameri si nekoi na tvoite godini toq 19 godi6niq spored mene e perf (kato godini) za tebe

Glezlata
03-31-2006, 20:06
Ami spored men ti prosto si vlubena,a i 6tom otno6eniqta s gadjeto ti nevurvqt ti tursi6 druga alternativa toest 34godi6niq. I az sum na mnenie,4e e malko golqmi4uk,no vse pak si zavisi ot 4oveka.Namesva6 i temata za sexa,a vuzmojno li e toi da iska samo tova ot teb? Vse pak e golqm i hitar!Mislq,4e e po dobre da se otkaje6 ot tezi priklu4eniq,da si ostane6 na sigurnoto vse pak tolkova vreme si si s nego i qvno durji na teb i ne6tata mejdu vas 6te se izgladqt! :P

lainagovna
03-31-2006, 20:08
мисля че ти трябва специализирана помощ

PLAMENKO
03-31-2006, 20:09
HAHAAHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHHAAH

добре добре утре ше се смея съсъ моето момиче ...
леле тука има неколко теми дето са разцепващи...

lainagovna
03-31-2006, 20:12
HAHAAHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHHAAH

добре добре утре ше се смея съсъ моето момиче ...
леле тука има неколко теми дето са разцепващи...има ли тема която да не е?

sometimes_
03-31-2006, 20:18
Nqmam namerenie da obijdam ili osyjdam, no naistina ne mislish s glavata si... Vse pak e na 34 godini, a ti na 16! Kakto kazaha drugite - moje da ti e bashta... A ako sluchaino se poluchi neshto mejdu vas, kak mislish, che shte reagirat roditelite ti... Symnqvam se da se zaradvat :-k . Shtom iskash nova vryzka i raznoobrazie - nqma nishto losho v tova, no ne i s myj na 34 godini. Ima dostatychno momcheta na tvoqta vyzryst ili malko po-golemi, s koito syshto mojesh da izgradish stoinostna vryzka. Moje naistina da obichash vyprosniq chovek, no ne bydi tolkova lekomislena, zashtoto posle shte syjalqvash. Ako pitash men - otdalechi se ot nego i s vremeto shte go zabravish, ne riskuvai da opropastish jivota si (zashtoto shte stane tochno taka).

Jessika_MG
03-31-2006, 21:06
AMa tva sa po4ti 20 godini razlika :-k Ako otno6eniqta ti s priqtelq ti ne vyrvqt ne pravi gre6kata da se hva6ta6 s tozi det e na 34.Sigurna sam 4e ima mnogo drugi mom4eta v po-normalni vyzrastovi granici, koito biha ti haresali i s16to sa pi4ove.Za vseki vlak si ima p1tnici ama tozi ne e pytnik za tvoq vlak opredeleno.Se pak pomisli malko kolko sme6no 6te izglejda6 otstrani.Vijdala sam takiva situacii i izob6to ne se gledat s dobro oko. :wink:

03-31-2006, 21:22
Съжалявам, но явно почваш да ставаш курва. Не може да обичаш един човек и да искаш да бъдеш с някакъв 20 години по-голям от теб!
Я си сядай там на парцалките и не се прави на интересна, защото ще станеш поредния боклук.

ThePainIsReaL
03-31-2006, 21:43
За да не те засегна , ще кажа само мисълта си без да коментирам - Мисля ,че грешиш като си мислиш ,че обичаш този мъж.

WILD__BOY
03-31-2006, 22:22
Аз викам да се застреляш! Тоя е на 34. Ти верно нямаш акъл и не пуберитета, а селянията те тресе!

lainagovna
03-31-2006, 22:43
шамара пееше нещо подобно ама с гъзария: "гъзарията ме тресе"

MrAnderson
03-31-2006, 23:40
Наречи го ортодоксално, принципно и праволинейно, но според мен не знаеш в какво се забъркваш. Този човек не е за теб независимо какви чувства изпитваш към него. Мнението ми не е безпристрастно, напротив, предубедено е, но как ще постъпиш в дадения случай зависи изцяло от теб. Съветите, които получаваш тук, не се заплащат. С грешките обаче не е така...

DreamCatcher
04-01-2006, 04:18
ae viq ludi li ste breeee ;D ma tova e 34 godishen haha i predi tova si pomisli dali si vlubena v nego ili v kolata mu parite mu i dr ukrasheniq, :D xexe az da znaete sam si haresal edna leli4na na 37 god ;D taka da me izvejda po zavedeniqta i da mi plashta smetkite, a pa kfo ima si kola da me vozi natuka natam xexe pa kfo ot vreme na vreme q 4u**m hahaa.
PLS ZEMI POMISLI MALKO. NEKFO E NEREALNO

midnight...
04-01-2006, 07:15
стига бе мамка му той може да ти е баща :shock: по-добре си остани с гаджето и не се занимавай с ЧИЧКОВЦИ :idea:

musik
04-01-2006, 14:43
skupa q si opi4ai mozu4eto koeto qvno ne e mnogo golqmo-kvi sa tiq gluposti-vlubena bila.
ako iska6 da se prevurne6 v poredniq parcal-davai-oba4e to4no tva e na4aloto na vsqka dne6na ku..va
tui 4e vmesto da misli6 za 6turotii se zanimavai s po-stoinostni ne6ta i ne se pravi na porasnala gospojica 6toto 6te ti izleze prez nosa

aide [-X

Malko_kote
04-01-2006, 22:06
Lele macka, tvoita istoriq napravo me razbi!!! :) Imam v predvit, 4e edvali nqkoi moje da ti pomogne.4uvstvata si trqbva da izqsni6 s tozi koito obi4a6.Ne se trevoji 4e 6te stane6 nahalna ili 4e 6et izglejda6 ''razgonena pobertetka''.Otiva6 pri vuzrawstniq si vuzluben i mu obqsnqva6:tam obadi mu se, ili kakto se zasi4ate nz, no kato go vidi6 mu kaji 4e iska6 se izasnite, tui kato ti ne moje6 da 4aka6 pove4e.Kaji mu 4e go obi4a6 i durji6 na nego.A puk i si ima6 gadje koeto ne moje6 da luje6 pove4e.Obqsni mu 4e ne iska6 da mu se natiska6 no ne moje da produljavate taka.Kaji mu 4e nqma kakvo pove4e da misli.Obqsni mu 4e i ti si ima6 4uvstva i toi ne trqbva da gi podcenqva...V ob6ti linii taka trqbva da postupi6.
Postavi mu aotimatom. :wink:

Iliqn4eto
04-01-2006, 23:48
според мен ти не го харесваш-просто имаш някакви симпатии към него,а и щом той ти е обърнал внимание се чувстваш щастлива,че един зрял мъж те харесва,а и как не вървис гаджето ти си търсиш флирт с някого,а той е идеалната плячка,дори и за единият му с... но знаеш ли обърни се и ще видиш готини момчета като за тебе ,но малко по-младички :)

sk8girL
04-01-2006, 23:59
според мен ти не го харесваш-просто имаш някакви симпатии към него,а и щом той ти е обърнал внимание се чувстваш щастлива,че един зрял мъж те харесва,а и как не вървис гаджето ти си търсиш флирт с някого,а той е идеалната плячка,дори и за единият му с... но знаеш ли обърни се и ще видиш готини момчета като за тебе ,но малко по-младички :)
Напълно съм съгласна , помисли върху това !

Just_One_Girl
04-02-2006, 00:28
Миличка по-добре не се захващай с баткото! И няма да ти се карам, както другите, далеч не заради това ти казвам. Моят приятел е с 15 години по-възеастен от мен, майка ми наскоро разбра и от цялата работа нищо добро не излезе. Проблеми и само проблеми. И най-големия е, че го обичам, обичам го прекалено много, а в момента ми е забранено дори да чатя с него. Та мисълта ми е по-добре не се захващай с възрастния, защото не знам какви са ти чувствата, но ако наистина ги има с времето само ще се задълбочат. А не вярвам родителите ти да реагират спокойно ако един ден разберат. Само проблеми ще си имаш, и ти и той, а раздялата е изключително болезнена, повярвай ми. Помисли си върху това, което написах и се надявам да вземеш Решението. :-k :roll:

Labelle
04-02-2006, 13:42
Ние момичетата сме наивни създания връзваме се бързо вярваме на всич4ко. Нищо против възрастовата разлика нямам , само където този човек така ще те нарани, че няма да можеш дълго време да се осъзнаеш. Каква любов изпитва той? не знаеш и никога няма да разбереш. Какво иска от живота? Ами добро финансово полжение и семейство, а може би вече си има такова. Как ще се чувстваш сред приятелите му, как ше се чувства той сред твоите? Неудобно. И какво се получава - тайна връзка, непълноценна, връзка без настояще и без бъдеще. склонна ли си заради това привличане да теглиш една на всичко и всички? Струва ли си да развалиш отношенията си с родителите ти, гаджето ти, може би много от приятелите ти заради него? Склонна ли си обществото да ти лепне етикета малка к*рва, пък ти ходи разправяи на всеки че не е така i `e wie se obi`ate? Склонна ли си дажертваш нервите и чувствата си заради него? А сигурна ли си какви са му намеренията и какво точно иска? Помисли си какво печелиш и какво губиш достатъчно силна ли си да се опълчиш срещу всички и не е ли каузата ти предварително загубена.