PDA

View Full Version : Kak triabvashe da reagiram



03-31-2006, 21:20
Zdraveite.Imam vypros i toi e kak vie bihte reagirali v tazi situaciq i kakvo mi prepory4vate da napravq az.Predi malko se pribrah ot kafe i si vlizam v bloka a otpred na peikata sednali nqkolko kele6i i mislq 4e ili bqha napu6eni ili piqni.Po4ti siguren sam.I kazaha ne6to obidno vapreki 4e ne 4uh kakvo to4no samo 4uh ne6to 'toq pa'. Ne se vyrnah da se razpravam 6toto bqh sam a te bqha 2-ma 3-ma.Uspqh da zapomnq kak izglejda edin ot tqh spored vas dobre li 6te e zaradi tozi slu4ai da otida sled nqkolko dni s nqkoi po-vliqtelni i da gi postavqt na mqstoto im.Drugiq problem e 4e mai edin ot tqh u4i v na6to daskalo i e ot nai-izpadnaliq klas na cqloto daskalo i moje tam da pravi problemi ako predpriema ne6to.Zasega mislq da si myl4a i da ne pravq ni6to po vuprosa.Ta vie kakvo bihte napravili v podobna situaciq?

korn___
03-31-2006, 21:23
ti si ispusnal momenta ako bqh as prosto 6tqh da zvuna 1 tel na brat mi da vzeme nqkoq truba i veriga ot nas i da slezne da im napravq po nqkoi i drug krasiv spomen i da gi poritam do poluno6t

Sinister_Doll
03-31-2006, 21:24
Ni6to... Ima li smisul da se razpravq6 izob6to?! :shock:
Piy edno valerizn4e, uspokoy se i forget about it.

fti4ka
03-31-2006, 21:29
след дъжд качулка...

pilencetoo
03-31-2006, 21:33
Незнам чувал ли си фразата:,,На простаците с мълчание".Според мен няма никакъв смисъл да се разправяш с глупаци.

miloto_girl_4e
03-31-2006, 22:03
след дъжд качулка...


определено...

03-31-2006, 22:05
Според мен не трябва да им се вържиш на акъла те седят там и само това чакат ако е бил един или двама да ги сритапш на място ама след това вече няма смисъл

`Death`Whore`
03-31-2006, 22:15
Казали са ти "Тоя пък" и ти мислиш, че трябва да стане Трета световна?

rosskata
03-31-2006, 22:16
Забрави човек. Казали нещо, чудо голямо... Нямат друга работа, лигавят се хората. Не си струва според мен да се шашкаш толкова за подобни глупости, още повече да се занимаваш...

PLAMENKO
04-01-2006, 09:48
баце ходи ги преебии , е на мене вчера един от даскалото ми се дървеше в чата , ама като ме види в даскалото е като мишка и след ваканцията ше си го изеде

ThePainIsReaL
04-01-2006, 10:01
Бе.. вие сте откачени . Повод за побой ако си търсиш това е друг проблем :-D Я забрави за това , дори не си чул кво са казали .. Бтв ти за хорското мнение ли живееш ?Ако е така , само ще си изхабиш мозъчните клетки на млади години .. :mrgreen:

Dr. Kazimbutt
04-01-2006, 10:15
Zdraveite.Imam vypros i toi e kak vie bihte reagirali v tazi situaciq i kakvo mi prepory4vate da napravq az.Predi malko se pribrah ot kafe i si vlizam v bloka a otpred na peikata sednali nqkolko kele6i i mislq 4e ili bqha napu6eni ili piqni.Po4ti siguren sam.I kazaha ne6to obidno vapreki 4e ne 4uh kakvo to4no samo 4uh ne6to 'toq pa'. Ne se vyrnah da se razpravam 6toto bqh sam a te bqha 2-ma 3-ma.Uspqh da zapomnq kak izglejda edin ot tqh spored vas dobre li 6te e zaradi tozi slu4ai da otida sled nqkolko dni s nqkoi po-vliqtelni i da gi postavqt na mqstoto im.Drugiq problem e 4e mai edin ot tqh u4i v na6to daskalo i e ot nai-izpadnaliq klas na cqloto daskalo i moje tam da pravi problemi ako predpriema ne6to.Zasega mislq da si myl4a i da ne pravq ni6to po vuprosa.Ta vie kakvo bihte napravili v podobna situaciq?
Ти да не си жена, че да викаш някой да ги бие? Били са напушени, изръсили са някаква простотия... к'во ти пука? Нито са ти налетели да те ритат, нито нищо. Забрави за случилото се.

fti4ka
04-01-2006, 10:40
Zdraveite.Imam vypros i toi e kak vie bihte reagirali v tazi situaciq i kakvo mi prepory4vate da napravq az.Predi malko se pribrah ot kafe i si vlizam v bloka a otpred na peikata sednali nqkolko kele6i i mislq 4e ili bqha napu6eni ili piqni.Po4ti siguren sam.I kazaha ne6to obidno vapreki 4e ne 4uh kakvo to4no samo 4uh ne6to 'toq pa'. Ne se vyrnah da se razpravam 6toto bqh sam a te bqha 2-ma 3-ma.Uspqh da zapomnq kak izglejda edin ot tqh spored vas dobre li 6te e zaradi tozi slu4ai da otida sled nqkolko dni s nqkoi po-vliqtelni i da gi postavqt na mqstoto im.Drugiq problem e 4e mai edin ot tqh u4i v na6to daskalo i e ot nai-izpadnaliq klas na cqloto daskalo i moje tam da pravi problemi ako predpriema ne6to.Zasega mislq da si myl4a i da ne pravq ni6to po vuprosa.Ta vie kakvo bihte napravili v podobna situaciq?
Ти да не си жена, че да викаш някой да ги бие? Били са напушени, изръсили са някаква простотия... к'во ти пука? Нито са ти налетели да те ритат, нито нищо. Забрави за случилото се.

едно уважаващо себе си момиче никога не би извикало някой да набие друг независимо по каква причина.. [-X това е само във ваш стил...

CucAgMuH
04-01-2006, 11:49
Бе и на мене ми се е случвало да ми се дървят разни такива. Отначало не им обръщах внимание - поредните пияни/надрусани(т.е. неадекватни) хора. Каквото и да ги правиш - почти няма смисъл. Обаче когато почнат да стават нагли, трябва да вземеш мерки. Щот на мене имаше едни дето почти ми беше писнало от тях, ама един приятел културист един път беше с мене и тия не го забелязаха на време и пак почнаха. Аз не че им обърнах внимание, ама докато се обърна и вече бяха заели пози по земята - по ниско от тревата. Не че одобрявам това което стана или пък аз съм го накарал тоя човек да го направи... [-X Просто се оказа едно добро решение на проблема. Пък и всички други млъкнаха, след тая случка. :D

WickedWitch
04-01-2006, 12:23
po princip v takiva slu4ai boi dokato myrda.....
v4era mi se slu4i ne6to podobno. 6tqha 2ma metali levskari, piqni ili napu6eni, ili i 2te, da ni biqt. i to za6to: za6toto sedqhme s 1 priqtelka i se liuleehme v zaimov.....teq noseha nekvi jelezni pry4ki i zapo4naha da zapla6vat 4e 6e ni natro6at...emi kvo da praim iznesohme se. oba4e na priqtelkata mi gadjeto i e skin....zvynna 2-3 telefona i ako oniq ne se bqha iznesli 6tqha da si ostanat v parkamalko porazmazani.

teenkopele
04-01-2006, 13:28
след дъжд качулка...

Аха.
Ако си искал да направиш нещо е трябвало да е на момента. :wink: