PDA

View Full Version : за аналният секс



lainagovna
03-31-2006, 20:24
абе момчета не ви ли фаща малко гнус поне, примерно като бодете приятелката си и като го извадите някви кафяви микролайна или направо люспа от домат :shock: :shock:


а вярно анален секс и след това свирка????

`Death`Whore`
03-31-2006, 21:12
И аз се чудя. Бтв, там ако е без кондом, мъжът може да си докара инфекция.

Svetlana_Pei4eva
03-31-2006, 21:20
ama to ne e zadaljitelno da se vadat luspi i nekfi gadosti!a tova 4e e moje da se dokara infekciq ako se pravi analen sex bez kondom si e istina

Jessika_MG
03-31-2006, 22:02
Abe da mu se ne vidi tva e 3tata takava tema det mi popada ;-)

-=DaRkNeSs=-
04-01-2006, 08:00
Aбе мене ме е гнус малко па за вас не знам :roll:

Nofacenoname
04-01-2006, 08:39
Различни хора-различни идеали :-D

martinnest
04-01-2006, 14:32
На мен до сега не ми се е случвало при анален секс да ми попадат каквито и да било гадости по пениса...иначе за кондома подкрепям, въпреки че е по яко без. 8)

LoRinSeR
04-01-2006, 16:30
Зависи от гледната точка, ако нещо се харесва и на двамата партныори, какъв е проблема ?!?

NeNo_pz
04-01-2006, 21:02
Гнусотия бейби :roll:

Svetlana_Pei4eva
04-01-2006, 21:40
az puk ne vijdam ni6to gnusno v analniq sex!mislq 4e tezi koito tvardqt 4e e gnusno dori ne sa probvali....ama kak i da e vseki si ima pravo na li4no mnenie i na vseki mu haresvat razli4ki neshta.na men naprimer analniq sex mi e lubim

thirteen
04-01-2006, 21:44
az lichno ne iskam da mi se sluchva takova neshto kato analen sex :x

lainagovna
04-01-2006, 21:55
az puk ne vijdam ni6to gnusno v analniq sex!mislq 4e tezi koito tvardqt 4e e gnusno dori ne sa probvali....ama kak i da e vseki si ima pravo na li4no mnenie i na vseki mu haresvat razli4ki neshta.na men naprimer analniq sex mi e lubimа на гаджето ти? да се цапа и да му мирише на акита...

`Death`Whore`
04-01-2006, 21:56
Аз не съм пробвала да ям лайна. На някои хора им харесва. На мен ми е гнусно, следователно аз съм предубедена само защото не съм опитвала.

lainagovna
04-01-2006, 21:57
а вярно анален секс и след това свирка????

04-02-2006, 00:18
Аз не съм пробвала да ям лайна. На някои хора им харесва. На мен ми е гнусно, следователно аз съм предубедена само защото не съм опитвала.

Само не се прави на саркастична. Пробвай анален секс веднъж с подходящ партньор и после говори.

`Death`Whore`
04-02-2006, 08:57
Само не се прави на саркастична. Пробвай анален секс веднъж с подходящ партньор и после говори.
Темата е за това дали ни е гнусно или не. На мен ми изглежда гнусно и не искам да го правя.

nikitooo
04-02-2006, 09:09
Само не се прави на саркастична. Пробвай анален секс веднъж с подходящ партньор и после говори.
Темата е за това дали ни е гнусно или не. На мен ми изглежда гнусно и не искам да го правя.

Prawi analen sex s Ken i w sledwashtata tema za analniq sex shte kazwash che ne ti e gnusno! Samo wnimawai Barbie kwo shte kaje... :!:

LoRinSeR
04-02-2006, 09:16
Само не се прави на саркастична. Пробвай анален секс веднъж с подходящ партньор и после говори.
Темата е за това дали ни е гнусно или не. На мен ми изглежда гнусно и не искам да го правя.

Prawi analen sex s Ken i w sledwashtata tema za analniq sex shte kazwash che ne ti e gnusno! Samo wnimawai Barbie kwo shte kaje... :!:

Я пък ти по-спокойно с този тон. Всеки си има право на избор, аз го правя с приятелката ми и ни харесва ...

Svetlana_Pei4eva
04-02-2006, 09:17
az puk ne vijdam ni6to gnusno v analniq sex!mislq 4e tezi koito tvardqt 4e e gnusno dori ne sa probvali....ama kak i da e vseki si ima pravo na li4no mnenie i na vseki mu haresvat razli4ki neshta.na men naprimer analniq sex mi e lubimа на гаджето ти? да се цапа и да му мирише на акита...
e ti si bolen be!kvi sa teq gluposti...tva mnogo rqdko e vazmojno da se slu4i a na men nikoga ne mi se e slu4valo!plus tva ako momi4eto si napravi klizma nqma da ima nikakva opastnost,no i bez klizma pak ne e mnogo strashno :)

04-02-2006, 09:32
Az tolkova puti sum pravila analen sex i nikoga ne mi se e slu4valo ne6to podobno! neznam v koi film ste go videli tva, ama v realniq jivot tva se slu4va mnoo rqdko! nikoi normalen 4ovek nqma da trugne da pravi sex ako mu se sere s izvinenie!!! Osven sexa si go biva! :)

lainagovna
04-02-2006, 09:45
az puk ne vijdam ni6to gnusno v analniq sex!mislq 4e tezi koito tvardqt 4e e gnusno dori ne sa probvali....ama kak i da e vseki si ima pravo na li4no mnenie i na vseki mu haresvat razli4ki neshta.na men naprimer analniq sex mi e lubimа на гаджето ти? да се цапа и да му мирише на акита...
e ti si bolen be!kvi sa teq gluposti...tva mnogo rqdko e vazmojno da se slu4i a na men nikoga ne mi se e slu4valo!plus tva ako momi4eto si napravi klizma nqma da ima nikakva opastnost,no i bez klizma pak ne e mnogo strashno :)ти представяш ли си секи преди секс клизма да си правеше? аз не

LoRinSeR
04-02-2006, 10:24
az puk ne vijdam ni6to gnusno v analniq sex!mislq 4e tezi koito tvardqt 4e e gnusno dori ne sa probvali....ama kak i da e vseki si ima pravo na li4no mnenie i na vseki mu haresvat razli4ki neshta.na men naprimer analniq sex mi e lubimа на гаджето ти? да се цапа и да му мирише на акита...
e ti si bolen be!kvi sa teq gluposti...tva mnogo rqdko e vazmojno da se slu4i a na men nikoga ne mi se e slu4valo!plus tva ako momi4eto si napravi klizma nqma da ima nikakva opastnost,no i bez klizma pak ne e mnogo strashno :)ти представяш ли си секи преди секс клизма да си правеше? аз не

Правил ли си анален секс ? Не е нужно да се прави всеки път клизма, освен ако момичето не е ходило скоро в тоалетната. Пак казвам, всеки има избор дали да го прави или не, все едно да спорим Левски/Цска. За едни е гнусно, за мен е страхотно ( дори го предпочитам пред вагиналния, защото е по-тясничко :wink: ) Успех !

`Death`Whore`
04-02-2006, 10:26
тЕсничко. :)

LoRinSeR
04-02-2006, 10:32
тЕсничко. :)

Тясно се пише :wink:

`Death`Whore`
04-02-2006, 10:33
Много добре знам как се пише "тясно". И макар че бях сигурна, току-що направих справка с мама /завършила българска филология, все пак/, че се пише "тесен" и оттам - "тесничко".

LoRinSeR
04-02-2006, 10:34
Много добре знам как се пише "тясно". И макар че бях сигурна, току-що направих справка с мама /завършила българска филология, все пак/, че се пише "тесен" и оттам - "тесничко".

Провери в тълковния речник, кое е правилното!

^KaSiDi^
04-02-2006, 10:36
hm...awe i spored men analniq sex -tva e mn gnusna rabota,ne bih iskala priqtelq mi da si zavira onaq rabota v dupeto mi.... :?

`Death`Whore`
04-02-2006, 10:36
Не ме изнервяй. Когато следващата сричка съдържа "Е" или "И", думата се пише с "Е"! Тълковният речник е за обяснения на думите, не за техния правопис /тЕхен/!

LoRinSeR
04-02-2006, 10:38
Не ме изнервяй. Когато следващата сричка съдържа "Е" или "И", думата се пише с "Е"! Тълковният речник е за обяснения на думите, не за техния правопис /тЕхен/!

Ти ме нервираш, защото си неграмотна. Успокой топката и на следващия изпит, го напиши с "Я", няма да те скъсат.

04-02-2006, 10:47
ma q se sbiite che e po-bezshumno...ne misla che temata obsujda kak se pishe tesen ili tqsen..a analniq sex

CRaZy_IKT
04-02-2006, 14:10
Абе как ше е гнусно чувате ли се :) Къде ги видяхте тия лайна на мен нито веднъж не ми се е случвало...не съм си правила и клизма.Абе филми колкото щеш

martinnest
04-02-2006, 20:29
Аз немога да разбера като не сте пробвали какво изобщо коментирате !?

cvety_i_bebeto
04-02-2006, 20:32
Зависи от гледната точка, ако нещо се харесва и на двамата партныори, какъв е проблема ?!?

to4no taka....e ne go predpo4itam...no ne e tolko zle..

nikitooo
04-02-2006, 21:36
az puk ne vijdam ni6to gnusno v analniq sex!mislq 4e tezi koito tvardqt 4e e gnusno dori ne sa probvali....ama kak i da e vseki si ima pravo na li4no mnenie i na vseki mu haresvat razli4ki neshta.na men naprimer analniq sex mi e lubimа на гаджето ти? да се цапа и да му мирише на акита...
e ti si bolen be!kvi sa teq gluposti...tva mnogo rqdko e vazmojno da se slu4i a na men nikoga ne mi se e slu4valo!plus tva ako momi4eto si napravi klizma nqma da ima nikakva opastnost,no i bez klizma pak ne e mnogo strashno :)ти представяш ли си секи преди секс клизма да си правеше? аз не

Правил ли си анален секс ? Не е нужно да се прави всеки път клизма, освен ако момичето не е ходило скоро в тоалетната. Пак казвам, всеки има избор дали да го прави или не, все едно да спорим Левски/Цска. За едни е гнусно, за мен е страхотно ( дори го предпочитам пред вагиналния, защото е по-тясничко :wink: ) Успех !

nikitooo
04-02-2006, 21:38
Много добре знам как се пише "тясно". И макар че бях сигурна, току-що направих справка с мама /завършила българска филология, все пак/, че се пише "тесен" и оттам - "тесничко".

Провери в тълковния речник, кое е правилното!

ХАхахахахахаахах тълковния речник - правопис на думите , лелелееле значи в правописния да търсим значението на думата... пич , зле си отвсякъде погледнато! :-D

`Death`Whore`
04-02-2006, 21:42
Да не говорим, че пред "кое" няма запетая.

beB_
04-02-2006, 21:44
axhaxh tsts seki si ima mnenie ...
vob6te ne e tolkova gnusno i gadno kolkto go izkarvate
a ina4e za infekciite sum siglasna

nikitooo
04-02-2006, 21:44
Не ме изнервяй. Когато следващата сричка съдържа "Е" или "И", думата се пише с "Е"! Тълковният речник е за обяснения на думите, не за техния правопис /тЕхен/!

Ти ме нервираш, защото си неграмотна. Успокой топката и на следващия изпит, го напиши с "Я", няма да те скъсат.

Пред го няма запетая!

Ami...
04-22-2006, 07:28
Abe hora, az sym chuval, che kato pravqt analen sex jenito i kato ostareqt, malko se naakvat v gashtiti, shtoto tam "onui" im se e razshirilo ot chestoto vkarvane i izkarvane...Vqrno li e? :roll:

limmon4e_
04-22-2006, 11:24
oxxxxxxxxxxxxxx, kolko temi sa v edno tuk?1?!?!?!/ :-k :-k :-k :smt017 :smt017 :smt017 :-k :-k :-k

`Death`Whore`
04-22-2006, 11:25
Аз съм чувала, че на село казват "гащити" - май е вярно.

lainagovna
04-22-2006, 14:21
стига ми мазахте темата бе!!! спрете тоя спам. де да бях модератор само...

^KaSiDi^
04-22-2006, 14:31
am spored men si izglejda nqkak gnusnichko,verno ne sam probvala,ama .....moe mnenie,nqkak predubedena sam :))