PDA

View Full Version : proletta i lubovta



Ini4ka
03-31-2006, 20:45
Zdraveite, iskah da sporelq s vas edno moe use6tane! ta to e 4e lqtoto e sezona na lubovtta... men li4no mi idva powera za lubov prez proletta... edno spokoino vreme... krasivo, toplo no ne svrah gore6o... pti4kite petq i gleda6 nqkvi razcafnali darveta na vsqkade... proletta predrazpolaga za lubov spored men, vie kak mislite

Azlan
03-31-2006, 20:51
Zdraveite, iskah da sporelq s vas edno moe use6tane! ta to e 4e lqtoto e sezona na lubovtta... men li4no mi idva powera za lubov prez proletta... edno spokoino vreme... krasivo, toplo no ne svrah gore6o... pti4kite petq i gleda6 nqkvi razcafnali darveta na vsqkade... proletta predrazpolaga za lubov spored men, vie kak mislite Именно !!! това и аз си мислех :) а тази под мен е птичи грип :smt117

midnight...
03-31-2006, 20:52
хахаха абе на вас историята за птичките и пчеличките много ви допада а а хахаха :mrgreen:

strange__
03-31-2006, 21:02
Oooo naposleduk pri men liubovta e na visoko nivo i sym tooooooooolkova 6tastliva :smt016 Nz vremeto igrae vajna rolq,no ako nqma 4ovek,koito da te predrazpoloji kum liubovta prosto si e malshans :? Nadqvam se o6te dylgo da sym v tova systoqnie....to vze 4e mi haresa...xaxaxaa :smt007

`Death`Whore`
03-31-2006, 21:06
По всяко време имам нужда от любов и тя ме влече.

sometimes_
03-31-2006, 21:09
Ne se bqh zamislqla za obshtoto mejdu lubovta i proletta, no sega kato si pomislq mai sym na tvoeto mnenie :) . Proletta predrazpolaga za liubov, prosto nastroenieto e edno takova...liubovno :)

honey_reflection
03-31-2006, 21:15
Spored men, za liubovta vsqko vreme e dobre!!!! Ne smenq dali e lqto, prolet, zima, esen.. vse 1 e!! Stida da e ististaka libovta.. tq idva nai ne ochakvano!!

Sigurno si mislim che "lqtoto i proletta" sa nai dobrite sezoni za liubovta, zashtoto togava se chuvstvame dobre! Toplo vreme.. poveche neshta moje da praim itp.itp.!!

But for love everytime is good :P

remember_the_name
03-31-2006, 21:24
съгласна съм ама само до някъде 6тото ако си сам през проетта е мн гадно но ина4е ако има любов през пролетта е перфектно :)

ThePainIsReaL
03-31-2006, 21:27
Два пъти съм се влюбвала - веднъж в седми клас (март месец - началото на пролетта) , после в осми (март месец - началото на пролетта). Не знам дали има нещо общо , но и сега най - голяма сила в себе си чувставам .. сега искам много да обичам , искам да прегръщам някого , да му казвам ,че не мога без него , да си прекарвам времето с него.. Мисля , че е дори доказано че пролетта събужда тези чувствам у нас , но това не означава че не може да срещнем любовта си по всяко време ! Просто пролет и любов , пролет и романтика още от миналото са били думи , поставяни често една до друга ...

ycMuBkaTa
03-31-2006, 21:31
За мен всеки сезон може да ми носи любов.
Но действително след студената зима ( особено тазгодишната) пролетта направо ме съживява. :) :) :)

ProstoAz
03-31-2006, 21:35
Според мен пък пролетта (и най-вече лятото) са сезоните на флиртовете, на неангажиращите връзки (всички знаете как е - ваканция, море, село и т.н.). А вижте вече зимата (че може и есента) времето е студено и подтискащо, на мен ми се иска някой да ме гушне, да ме стопли, да вкара малко цвят във скучния навън пейзаж... :oops:

liolioo
03-31-2006, 22:13
Поговорете си и за природа хахахахахаа и за цветя и за красиви птички .. майко0о0ооо ...

Сериозно и на мен пролетта много ми допада за сериозни връзки :)