PDA

View Full Version : Незнам кво да правя вече



white_flag
03-31-2006, 21:15
та момичето което харесах хареваше един приятел,и той я харесваше...,така и така нищо не стана м/ду тях,тя даже и приятелка не е с него с мене да но тфа е др въпрос,та ся едно др момиче съм си харесал,запознахме се,чатихме си,но ся се оказва че съвсем случайно 8-[ ,тая вечер съвсем случайно отивам да я видя в диското да и кажа здр и т.н. ,ама той не я оставя на мира,танцува зад нея с някви тъпи селски прояви...тя само го гледа нз накриво или не не видях,но супер ми е смотано не можах да си кажа едно здр с нея...ии последните 2-3 пъти когато сме си писали в чата нещо не мой се хване тема за разговор....дайте съвет да действам :-s :-s :-s

ThePainIsReaL
03-31-2006, 21:54
Какъв съвет искаш ? С какво е свързано .. ако става въпрос какво да й кажеш или т.н . та ние дори не знаем коя е тя и как реагира на ситуации , ти я познаваш , не ние .. просто направи това, което сърцето ти иска да направиш .

03-31-2006, 22:08
искам съвет как да прелека вниманието и върху себе си повече ...мисля че е рано да я поканя на среща,но да не стане само късно когато той я покани....сега съм в накво супер гадно състояние....секи съвет как да я едва ли не "сваля",с подараци среща,някви смс-и абе квото и да е кото ще се впечътли....
мерси

DreamCatcher
04-01-2006, 04:29
mi
-zdr
-kak si
-gore dolu
-ti
-e kak super e
-:)
-ae ako nqmash rabota da otideme da piineme poneshto
I ottam ako te haresa moe da se syglasi, ako ne i dopadash ili shte kaje 4e ima rabota, byrza, ima dr sreshta ili ot sorta :D ako ne pa shto da ne izleze s tebe :D vyprosa e da se dyrjish dobre i da ne milish za gluposti i da ne si praish pribarzani reshenie :D

white_flag
04-01-2006, 08:53
е как да се добера до нея като тия постоянно и се натисткат :evil: ,точно от това ми е кофти,като цяло мисля че селските им прояви я дразнят,или поне тфа което правят кое момиче не би го подразнило...това ще го направя,доста съм сдухъх като съм с момиче което харесвам като си говориме така на саме,иначе когато не ги познавам още много ии просто едва ли се "ебавам с тях" супер яку си говориме ии се оказва че после някой и се привързвът към мен като нещо повече от приятел,но тфа ми е шибания проблем че като съм с тая дето аз харесвам и имам чувството че знам кво да кажа но не го казвам зада не прозвучи тъпо в нейните очи...

dream_for_you
04-01-2006, 13:29
ox i az sum taka,ako ne haresvam mom4eto ne mi puka ot ni6to,no ina4e... :oops: spored men za da q vpe4atli6 purvo(6tom misli6,4e za sre6ta e rano)hodi da q vijda6 v daskalo,razberi kude izliza i se mqrkai 4at pat tam,zagovarqi q i posle ve4e q pokani na sre6ta
USPEH!!!

Bubanata
04-04-2006, 20:27
Bih ti preporuchala purvo da izlezete na nqkakvo mqsto koeto ne e shumno kato diskoto i ima po malko hora neshto kato kafence ili neshto takova!!!I taka da si pogovorite i t.n.!!!I posle ako stane neshto stane!!Moje da si izlizate na disko i t.n.!USpeh