PDA

View Full Version : Как да отслабнете и да свалите целулита??



S C A N D A L O U S
04-01-2006, 14:46
Няма да повярвате....До скоро бъх доста дебела-не че сега съм супер слаба- и почнах да отслабвам, и естествено ми излезе целулит и то бая...преди ДВЕ седмици майка ми ми каза за диета, която нейно колежка и е казала. Започнах я, и все още я поддържам, а резултата е доста по слаб корем, много добър метаболизъм и.....НИКАКЪВ целулит! Диетата е много проста- яде се само жито с мед...Житото се кипва два пъти и се сваля от огъня, като между двете кипвания да минат поне два часа, щото иначе няма да действа, и житото се яде два-три часа след второто кипване по три пъти на ден с ЕДНА лъжица пчелен мед, но задължително пчелен, не друг.
Ако ви влече са ядете сладко, няма проблем- стига да е през деня, да е малко (не цял щоколад, а половин), и след това да си хапнете житце пак:)Аз комбинирам житото с Република кокос, салати на кенар и малко черен хляб, и резултата пак е ктрахотен:)Успех ви желая:)

ThePainIsReaL
04-01-2006, 15:42
Хм.. щом е подействало .. кво да ти кажа - БРАВО =D>

Айде .. продължавай така

fti4ka
04-01-2006, 15:52
и кво цял ден караш само на жито ли? друго кво може да се яде?

S C A N D A L O U S
04-01-2006, 16:37
ne e CQL den a samo tri puti na den po edna 4iniq sas edna lujica med
ideqta e ne az da produljavam taka,a i koito ima podoben problem,da mu pomogna da go re6i!
moje vsi4ko da se qde zaedno s jitoto,no po malko i ne primerno polovin 6okolad,3 banana i tn...ili ednoto ,ili drugotp na den!
ograni4enie nqma samo za qbulkite:)

fti4ka
04-01-2006, 16:46
и как ше ме нахрани само житото?

Boot
04-01-2006, 16:55
Ако искаш да си рахитична гладна кифла, не те интересуват земни неща като ХРАНА... ](*,)

fti4ka
04-01-2006, 17:06
Ако искаш да си рахитична гладна кифла, не те интересуват земни неща като ХРАНА... ](*,)

как кифлата ше е гладна бе? или ти преносно каза кифла? :-k

Boot
04-01-2006, 17:21
Преносно, момиче, преносно...

fti4ka
04-01-2006, 17:50
Преносно, момиче, преносно...

да беше избрала друга дума много тъпо звучи така... :shock:

04-01-2006, 18:16
mmmm ne stava vapros za rahiti4na a za normalna! ne ste li se zaglejdali po ulicata kvi slanini se nosqt i to mnogo malkii na godini- 14-15 godi6ni....ili po plaja nqkvi slabi momi4eta s drusa6ti se celuliteni zadnici i kraka....otvrat e!:)

04-02-2006, 08:48
и как ше ме нахрани само житото?
i 6to pak da ne te nahrani jitoto to dori e mnogo zasi6ta6to

P.S. blagodarq na S C A N D A L O U S za 4udesnata ideq, 6te probvam

scandalous
04-02-2006, 18:28
MI TO NE STAVA EM DA QDE6 KATO PRASE,ZA DA NE TE ZASITI JITOTO,EM DA IZGLEJDA6 DOBRE..

fti4ka
04-02-2006, 18:44
като няма да ям много поне да е нещо което ще ми е вкусно...

04-03-2006, 08:11
като няма да ям много поне да е нещо което ще ми е вкусно...
mi to jitoto kato e podsladeno dori e mn vkusno
kato ne ti haresva taq dieta prosto ne q pravi nameri si druga, pri koqto 6te se tap4e6 kato prase i 6te otslabva6
ako nameri6 takava obadi se
6tom kato predlojenata dieta ne ti haresva stiga si i namirala kusuri-ne bilo vkusno, ne zasi6talo..
mi nali tova vse pak e dieta ne e 6vedska masa da ti e vkusno i da se tap4e6
egatihorata nqmam dumi..... [-X

ycMuBkaTa
04-03-2006, 08:49
Я ме светнете колко жито се вари, в колко вода. По колко се яде?
Значи дали съм разбрала правилно-вариш го веднъж, кипва, оставя се да преседи 2 часа и после пак се кипва и се яде тогава, така ли?

FlowerinesS
04-03-2006, 09:28
Aз доколкото разбрах кипваш,чакаш 2 часа,кипваш,чакаш 2 часа ,ядеш.
Мисля ,че слагаш толкова ,колкото мислиш ,че ще ти стигне за 3 пъти.А тва е труден въпрос..я кажете наистина по колко жито да слагаме?

nikitooo
04-03-2006, 12:58
като няма да ям много поне да е нещо което ще ми е вкусно...

Kazwat ti dietata , NE ti q nalagat. Momicheto spodelq , ti prawi kwoto iskash!

S C A N D A L O U S
04-03-2006, 13:39
:)az si slagam po edin kg jito i go qm dva tri dni:)vari se vav voda da go pokrie pone edin prust:)

Пепи Дъ Ай
04-03-2006, 13:51
Целулит не се маха. Просто не си имала.

penywise
04-03-2006, 14:00
Защо мъжете нямат целулит?
Защото е гадно! :twisted: :-({|= :smt005

S C A N D A L O U S
04-03-2006, 19:00
Naprotiv,imax i to otvratitelno mnogo,krakata i guza mi prili4axa na jele! a sega nqma po4ti, za dve sedmici e tozi rezultat! opitaite i 6te se ubedite!

hamsterka
04-06-2006, 11:08
prava si jitoto e mnogo hranitelno i kato go qde6 po 3 puti na den ne se i se6ta6 da hapne6 drugo...to zasi6ta dostatu4no.ako se po4uvstva6 gladen hapva6 1qbulka i gotovo.dietata e hubava kato ideq...

ycMuBkaTa
04-06-2006, 11:13
И аз вече цяла седмица ям жито, ама не знам само да не се напълнее от него, защото все пак от жито се прави хляба...и да не стане накрая обратния ефект...Иначе наистина засища и не се сещам да ям друго по цял ден ;-)

Devilsplaymate
04-06-2006, 11:27
Hm , izglejda mi dobra oferta . Ama sym sigurna 4e samo s qdene i bez da si digne6 zadnika ni6to nqma da stane...
P.P : Q pak obqsni za vareneto na jito

ycMuBkaTa
04-06-2006, 16:15
Значи гледай сега - вариш житото, слагаш го в студена вода да го покрие 2 пръстта, като заври го махаш от котлона, да седи така 2 часа, после долей пак вода, защото то ще я е попило и пак го сложи да заври и като заври вече след 2 часа можеш да го ядеш. Аз ям около една купичка с 1 лъжица мед.

Ice_Queen
04-06-2006, 16:39
Значи гледай сега - вариш житото, слагаш го в студена вода да го покрие 2 пръстта, като заври го махаш от котлона, да седи така 2 часа, после долей пак вода, защото то ще я е попило и пак го сложи да заври и като заври вече след 2 часа можеш да го ядеш. Аз ям около една купичка с 1 лъжица мед.
миличка я кажи при теб има ли ефект ??????????????????????????????????????????????????

ycMuBkaTa
04-06-2006, 16:48
Значи гледай сега - вариш житото, слагаш го в студена вода да го покрие 2 пръстта, като заври го махаш от котлона, да седи така 2 часа, после долей пак вода, защото то ще я е попило и пак го сложи да заври и като заври вече след 2 часа можеш да го ядеш. Аз ям около една купичка с 1 лъжица мед.
миличка я кажи при теб има ли ефект ??????????????????????????????????????????????????
Ами аз го ям от скоро не мога да кажа, че има някакви страхотни резултати, тъй като и спортувам всеки ден и то от кое е...не мога да определя, но се чувствам по-добре, така, че мисля, че помага

vra4ka
04-06-2006, 19:09
А колко най-много може да се яде.
Доколкото разбирам диетата е жито и ограничено хранене :D

fti4ka
04-09-2006, 14:19
axaxax lele kvo me napadnahte... mi verno si e 4e sum kaprizen 4ovek ne moga da spazvam dieti.. are nema vi se oplakvam pove4e i bez tva e vlizam ve4e... pravete si dietata i da ste jivi i zdravi :lol: bah mamu neska sum v mnogo dobro nastronie horata me psuvat az im se radvam..:D

Djessica_88
04-10-2006, 21:46
S C A N D A L O U S и откакто си почнала с тази диета с колко си отслабнала :mrgreen:

penywise
04-11-2006, 07:23
Как да отслабнете и да свалите целулита??

секс
здравословно хранене
секс
трениране
секс

terry
04-11-2006, 07:27
Как да отслабнете и да свалите целулита??

секс
здравословно хранене
секс
трениране
секс
struva li mi se ili seki vtori na4in e sex

penywise
04-11-2006, 07:54
не, не... вероятно така ти се привижда...
оптическа измама

очите виждат това, което искаш да видиш :oops:

Ice_Queen
04-11-2006, 12:07
.....аз никъде не видях въпроса :

абе , S C A N D A L O U S , ти си отслабнала хубаво... за 2 седмици ..хубаво.. ама в комплект не ти ли се появиха и стриии ?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????
до колкото знам при РЯЗКО отслабване ( била си пълничка а сега си си много добре -> ЗА 2 СЕДМИЦИ ) е възможно ..как да кажа.. да ти " увиснат месата" ?? ( тук малко прекалих )..
та така де -стрии???????????????????????????????? :roll:

terry
04-11-2006, 12:08
не, не... вероятно така ти се привижда...
оптическа измама

очите виждат това, което искаш да видиш :oops:da be da

penywise
04-11-2006, 12:21
не, не... вероятно така ти се привижда...
оптическа измама

очите виждат това, което искаш да видиш :oops:da be da

О... нима не искаш секс?

terry
04-11-2006, 12:22
не, не... вероятно така ти се привижда...
оптическа измама

очите виждат това, което искаш да видиш :oops:da be da

О... нима не искаш секс?ne sam kazala tova prosto ne6to mi se privijda :lol:

penywise
04-11-2006, 12:26
Ах...

тогава или иди на очен лекар
или прави секс
:oops:

кое предпочиташ :?: :::

terry
04-11-2006, 12:27
Ах...

тогава или иди на очен лекар
или прави секс
:oops:

кое предпочиташ :?: :::vtoroto :mrgreen:

penywise
04-11-2006, 12:28
на мен пък ми харесва да ходя на очен лекар... :-({|=

terry
04-11-2006, 12:29
на мен пък ми харесва да ходя на очен лекар... :-({|=mrazq o4ni lekari

04-11-2006, 12:37
](*,) ебати гнусното е тва...
кажете нещо друго :lol:
и бтв не очаквайте само от диета да отслабнете...тряят си упражнения

Djessica_88
04-13-2006, 08:17
малиииии тва жито мн е гадно като ядеш после нищо друго не ти се яде.......... ама ще го ям две седмици и ще ви кажа дали наистина има ефект :mrgreen: между другото мерси все пак за диетата, S C A N D A L O U S :wink:

Ani_girl
04-13-2006, 17:15
Бързо да отслабна!



Диета е контролирано приемане на храни и течности с цел постигане на определени резултати, измервани в килограми, мускулна маса, мазнини и др. С други думи това е хранителен режим. Диетите са основно няколко типа: отслабителна, поддържаща, наддаваща. Така че, когато следващия път чуете някой да казва: "Аз съм на диета.", попитайте каква е целта на диетата. Имайте предвид, че спортистите, културистите и художествените гимнастички също спазват строг хранителен режим.

Какво не е диетата?

В някой религии има ограничаване на приема на определени храни около религиозни празници (Християнство, Юдаизъм, Ислям и др.). Тези ограничения обаче, не се смятат за диета.
Вегетарианството обикновено не се приема като диета, а по-скоро като религиозен, духовен или етически феномен. Често вегетарианството се налага и поради липса на друг вид храна.
Също така, е грешно да се свързват диетите със заболявания като булимия и анорексия (Anorexia nervosa), които са психологически разстройства, които карат засегнатите да застрашават здравето и живота си с драстични ограничения на калорийния прием.

Грешките при диетите

Произволното започване на диета, която е прекалено екстремна, първоначално води до стрес организма. Неговата реакция, освен видимото намаляване на теглото, е забавяне на метаболизма поради факта, че организма не поема нужните му калории. Забавянето на метаболитните процеси има за цел да позволи на организма да се адаптира към новата среда - с липсващи хранителни вещества. Адаптацията включва и един неприятен за младите дами ефект - възвръщане на предишното тегло и наддаване над него. Това става защото, след стресови две седмици, (когато организма си "мисли", че е попаднал на място, в кoето храна практически няма) вие поемате нормалната си доза храна, но вече със самочувствието на току що отслабнали. Организма тълкува това поемане на храна по различен начин - смята, че вие сте намерили храна и за известно време ще има нормален прием. Затова започва да складира мазнини по различни части на тялото ви, вместо да я оползотворява по нормалния начин.

Другата причина, поради която натрупването е нормално последствие от диетата е забавянето на метаболизма - неговата защитна реакция на вашата екстремна диета.
Елиминирането на голяма част от дневния порцион е доста опасна практика. Особено ако е съчетано с физически упражнения. При този процес със сигурност ще намалите теглото си, но можете да загубите и мускулна маса.

Ако спрете напълно приема на сладко или въглехидрати, това може да ви направи доста раздразнителни и да ви е трудно да мислите. Ефекта е налице поради това, че мозъка ви се храни само с глюкоза, а тя може да се набави само от въглехидрати. Причината за загубата на мускулна маса е, че ако ограничите напълно приема на глюкоза, мозъка ви ще се адаптира така, че да продължи да функционира на кетони, но не изцяло. Поне 15% от приема му ще се наложи да е от глюкоза, а тя ще се вземе от мускулите ви.

Вечно гладни и дебели ли ще сме?

Да, ако спонтанно правите диети без те да са разумни и да са одобрени от вашия лекар или диетолог. Важно е за здравето ви и за правилното протичане на диетата, тя да е съобразена с личните ви навици, стрес, работа (физическа и умствена), сън, брой хранителни приеми на ден.

Ако ще правите сами диетата си, преди това трябва да сметнете вашия калориен индекс. След това, в една умерена диета можете да ограничите с около 20% калорийния прием на ден. Половината от тези 20% трябва да бъдат от физически упражнения. Такъв тип диета ще намали вашите мастни депа, но ще запази невредими мускулите ви. Забавяне на метаболизма няма да има и вие ще продължите нормалния си начин на живот след диетата без да натрупвате килограми.



Диета с картофи

Всички твърдят, че картофите са много калорични, истината е, че това зависи от начина им на приготвяне - задушените, печени и варени картофи са много диетична храна и се препоръчват от диетолозите. Картофите съдържат предимно въглехидрати, а те са основният източник на енергия и след консумацията им се чувстваме сити и силни.



Правилата при тази диета са прости за всички дни закуските между основните хранения са:

10 часа: 1 малка ябълка или круша;

16 часа: 250 г кисело мляко (2% масленост);



Първи ден

Закуска: Плод по избор, кафе/чай, сирене, сухар.

Обяд: Сварете 250 г нарязани на кубчета картофи в 300 ml зеленчуков бульон. Пасирайте ги и ги подправете с 2 с.л. кисело мляко, 1 с.л. доматено пюре, черен пипер, сол и магданоз. Отгоре наръсете 40 г настърган кашкавал.;

За вечеря: Настържете 150 г полусварени картофи. Прибавете 1 яйце, 2 с.л. кисело мляко и 2 с.л. пълно-зърнесто брашно. Подправете на вкус и оформете 4 тънки котлета. Запържете ги в тефлонов тиган без мазнина. Сложете ги едно върху друго, а между тях - резенче сирене. Гарнирайте с една кисела ябълка.



Втори ден

Закуска: Плод по избор, кафе/чай, сирене, сухар.

Обяд: Сварете в 200 ml зеленчуков бульон 200 г нарязани на кубчета картофи. Подправете си с 1 с.л. растителна сметана, сол и черен пипер. Гарнирайте с тях 1 варен пилешки (пуешки) кренвирш;

Вечеря: Задушете 100 г гъби. Разбийте 1 яйце с 2 с.л. вода. Прибавете гъбите и подправете на вкус. От получената смес изпържете омлет. Гарнирайте с 200гр. варени картофи.



Трети ден

Закуска: Плод по избор, кафе/чай, сирене, сухар.

Обяд: Направете си салата от 200 г варени картофи, 50 г кашкавал и 1 круша. Подправете я с 1 ч.л. зехтин, 2 с.л. лимонов сок и босилек.;Вечеря: Сварете в зеленчуков бульон 250 г картофи и ги нарежете на кръгчета. Подправете ги с черен пипер, балсамов оцет, сол и босилек. Гарнирайте с 45гр. свинско филе.



Четвърти ден

Закуска: Плод по избор, кафе/чай, сирене, сухар.

Обяд: Сварете 200 г картофи в зеленчуков бульон. Пасирайте ги и подправете с кориандър, сол, черен пипер и 1 с.л. сметана. Отгоре поръсете със ситно-нарязан лук и 50 г нарязано на кубчета пушено пилешко филе.;Вечеря: Направете си салата от 150 г варени картофи, връзка репички, 70 г кашкавал и накъсани листа маруля. Подправете я с 1 чаена лъжица зехтин, 1 чаена лъжица винен оцет, сол, черен пипер и магданоз.



Пети ден

Закуска: Плод по избор, кафе/чай, сирене, сухар.

Обяд: Към 200 г варени картофи прибавете 1 нарязана краставичка и 1 малка глава лук (нарязана на ивички). Подправете с черен пипер, сол, малко зехтин и копър. С получената салата подправете пилешки гърди, варени или изпечени на скара;

Вечеря: Върху листа салата наредете 150 г варени картофи, половин нарязано на резенчета авокадо и 75 г скариди (1 малка консерва). Подправете с лимонов сок, копър и сол.

Да намалим целулита ефикасно!

Първият и основен принцип на антицелулитната диета е да забравим за полуфабрикатите. Те съдържат излишно много мазнини, сол и химически добавки, дори според етикета им да се приготвени от "екологично чисти продукти". По добре дайте предпочитание на пресните или замразени зеленчуци. Задушени с малко мазнина и подправки те се приготвят също толкова лесно. Западната цивилизация консумира прекалено много мазна, солена и сладка храна.Химичните съединения от лекарствата, които често лекомислено приемаме без лекарско предписание, също ни "помагат" да се сдобием с неприятните бучки по кожата. Полуфабрикатите, солта и мазнините са основните причинители на портокаловата кожа. Ако се ограничавате, това ще ви помогне да се преборите с портокаловата кожа: солата е основната причина в организма да се задържа вода затова намалете нейното съдържание; възможно е да употребявате сол с по - голямо съдържание на калиев хлорид и ниско съдържание на натриев хлорид (предлага се по всички диетични магазини, но вкусът й определено не успява да замести усещането за "истинската сол"), друг вариант е употребата на сол извлече на от водорасли, но засега тя не се предлага у нас. Не по -малко по важност е заместването на бялата захар с нерафинирана кафява (предлага се в диетичните магазини) и най- добре е да заместим захарта с мед-той съдържа много полезни за организма вещества. За тези, които са решили да преминат на диетично хранене и да изключат в голяма степен захарта от менюто си предлагаме тя да бъде заместена с фруктоза. Фруктозата има 6 пъти по - голяма сладост от захарта и не съдържа канцерогенни вещества както заместителите на захарта (които не ви съветваме да употребявате за дълъг период от време). Постарайте се храненията ви да са с честота 5-6 пъти на ден с по-малки порции, така храната ще се преработва по-добре. Ограничете приемането на месо до два пъти на седмицата и наблегнете на соята и млечните продукти. Постарайте се да употребявате обезкръвено месо - киснете го в студена вода това отчасти ще отстрани химичните съединения- антибиотици и хормони, от кръвта на животното, а също и консервантите, с които се обработва суровото месо. птичите меса приготвяйте без кожата и мазнините.Средно антицелулитното меню трябва да включва около 2000 ккал. Дневната потребност на активната жена от белтъчини е около 60 г., а оптималното количество на въглехидратите трябва да бъде 3-4 пъти повече. Това ще ви помогне да избегнете сериозните опасности, свързани с намаляването на теглото: загубата на минерални вещества и мускулна маса.
Съществуват някои основни правила в храненето, които трябва да бъдат съблюдавани, когато имаме желание да намалим или премахнем портокаловата кожа: водата-това е най-естественото прочистващо средство, враг на целулита № 1. Пийте по малко, за да не претоварвате бъбреците си, най-добре четвърт час преди хранене. Нормата е 1,5 - 2 л на ден. Водата трябва да е със стайна температура. Студените течности влияят отрицателно на изработването на стомашни ферменти, което води до непълноценно усвояване на храната, а следователно - до целулит. Китайските народни лечители забраняват консумирането на студени течности, защото освен лошото им влияние в процеса на храносмилането те могат да доведат и до временна импотентност. Друга основна съставка на антицелулитното меню са фибрите-те изпълняват едновременно няколко антицелулитни функции. Благодарение на тях се засилва активността на стомаха и активните вещества се усвояват по-добре, намалява апетитът (значи и теглото) и организмът се освобождава от натрупаните отрови и баластни вещества. Калият е наричан "тайното оръжие" в борбата с целулита. Той играе важна роля в процесите на клетъчната обмяна, осигурява бързо транспортиране на всички хранителни вещества и подпомага отделянето на токсините от клетките. С богати на калий храни ще си помогнете за изхвърлянето на излишната вода от организма, сърцето ще работи нормално и ще се повиши еластичността на кожата. Най-много калий съдържат картофите, патладжаните, бананите, ориз. Храните , които се препоръчват, когато желаете да се "отървете" от целулита си са: рибата и пресните морски дарове; зеленчуците; плодовете; зърнените кълнове; пълнозърнестите продукти; минералната вода; билковят и зеленият чай. А храните, които не се препоръчват са: Колбаси; месни деликатеси; рибни и месни консерви; полуфабрикати, преминали химична обработка; бульони на кубчета; сладки газирани напитки;сладолед;кондензир ано мляко; сладкарски изделия и бонбони; алкохол, кафе.

:):):)
04-14-2006, 15:46
Ей муцка,защо не споделиш как си смъкнала излишните килограмчета за 2 седмици плссссс :lol:

stel4eto__
04-14-2006, 18:04
a primerno kato sam na daskalo kak 6e qm jito sled kato sam qla sandvich vafla ili ne6to drugo ili i tam da si go nosq tva jito :shock: :?: pitam te 6toto az rabrah 4e trqa da se qde jito sled vsqko qdene taka li e ili kakto vinagi az ne sam razbrala? :-D

ycMuBkaTa
04-14-2006, 18:21
Мила, ако ядеш както обикновено и после жито има да чакаш да отслабнеш.
Идеята е да се яде само жито на мястото на храненетата, а повярвай като ядеш от него няма да имаш нужда от друго.

Composure
04-14-2006, 18:34
незнам дали някой е казал това обаче тая диета с меда е пълна простотия ако се остлабва много и ако се приложи на човек над 20 години ще му излязат стрий

значи за отслабване нисковъглехидратна диета и спорт :)
храна : сутрин овесени ядки обед бяло месо най добре варено риба картофи / варени печени / и т.н. най добре за обяд пилешко и за вечеря картофи не трябва да се гладува!!! но не трябва и да се преяжда яде се до насищане и ако може в оппределени количества не 1 ден 50 грама друг 100 :) това за храната

спортът : кардио (каране на колело , бягане) най добре 1 ден бягаде 1 ден каране на колело колелото ( кара се с умерена скорост но продължително трябва да сте облечени добре за да се потите така се изгарят мазнини)бягането(по интензивно и не толкова продължително за препоръчване релефни трасета) това за момичетата за отслабване
за момчетата всичко това горе + коремни преси ( за стягане на корема и
плочките) *колкото можете* лицеви опори кофички полукофички :) на някакъв такт зависи от човека :)

Ако някой има въпроси да ми пише на ЛС.

ВАЖНО: НИКАКВИ ФАФЛИЧКИ НИКАКЪВ ЧИПС НИКАКВИ РАБОТИ КОЙОТ СА В ШАРЕНИ ОПАКОВКИ И ТАКИВА РАБОТИ 1 ВАФЛА МОЖЕ ДА ВИ РАЗВАЛИ ДИЕТАТА

stel4eto__
04-14-2006, 18:52
Мила, ако ядеш както обикновено и после жито има да чакаш да отслабнеш.
Идеята е да се яде само жито на мястото на храненетата, а повярвай като ядеш от него няма да имаш нужда от друго.
ok qvno pak ne sam razbrala..za6to li ne se u4udvam :oops:
a dali s primerno edna 4iniika jito s edna laji4a med 6e izkaram do 4:30 sledobqd ako jitoto sam go qla sutrinta kam 6:30 6toto ponqkoga sam na daskalo do 4 ... :?
ili po to4no vaprosa mi e koko gore dolu moje da izkaram ?

х
04-18-2006, 20:31
az tova go znam s16toto, no s oveseni qdki s mlqko! mn e vkusno, zasi6ta i ima rezultat! opitaite s oveseni qdki \:D/

tainstvenata
04-19-2006, 13:55
ne6to ne razbrah ... zna4i jito s med qde6 ... sas drugite ne6ta

naprimer republika i jivo s med tai li?

Jamalska
04-19-2006, 15:03
az tova go znam s16toto, no s oveseni qdki s mlqko! mn e vkusno, zasi6ta i ima rezultat! opitaite s oveseni qdki \:D/
Овесените ядки вършат ли работа?
Нямам нищо против целогодишно да ям само мюсли хаха
ама става ли нещо?...:/

04-19-2006, 19:51
Тази диета е знам но аз не я използвам за да отслабна или други такива неща аз я използвам просто за здравословно хранене.Всяка година в началото на пролета ям само жито две седмици и после чак до есента се чуствам супер.

SancheZzZz
04-21-2006, 21:33
Аз пък знам начин за премахване на целулит-натъркване на мястото с морска сол, казват че помага ама се прави по-дълго време

ExTr3m3_GiRL
04-28-2006, 11:09
Абе хора аз реших да пробвам тази диета обаче...незнам дали ще подейства :-k Това жито не е ли много калорично :? Гледам в 100г има 350 калорий??? И колко време трябва да се яде жито, за да се отслабне видимо :-k

MTV_GIRL
04-29-2006, 16:23
AWE 6TO NE SE ZAVRETE NQKADE NE STIGA LI 4E MOMI4ETO SE E POSTARALO DA NI POMOGNE KATO GO SPODELI TUK TOVA NE6TO PAK I 6TE KAZVATE 4E NE BILA VIJDALA ILI 4E I SE PREVIJDALO !!! BASI HORATA AMI PROBVAITE I 6TE VIDITE DALI POMAGA WE !!! TQ GO KAZVA DA NI POMOGNE NE VI ZADALJAVA DA GO NAPRAVITE !!! :smt013

648541
04-29-2006, 17:19
AWE 6TO NE SE ZAVRETE NQKADE NE STIGA LI 4E MOMI4ETO SE E POSTARALO DA NI POMOGNE KATO GO SPODELI TUK TOVA NE6TO PAK I 6TE KAZVATE 4E NE BILA VIJDALA ILI 4E I SE PREVIJDALO !!! BASI HORATA AMI PROBVAITE I 6TE VIDITE DALI POMAGA WE !!! TQ GO KAZVA DA NI POMOGNE NE VI ZADALJAVA DA GO NAPRAVITE !!! :smt013

oleeeee macka po spokoino :lol: prosto pitat dali vmesto da otslabnat moje da ka4at nqkoe dr kilo se pak nqkoi kazvat i 4e ot jitoto se debelee
spoko ne se qdosvai naprazno [-X :P

07-01-2006, 11:36
е хайде някой от другите който е пробвал диетата да каже има ли ефект