PDA

View Full Version : aktrisata lindsay lohan



04-01-2006, 14:49
kakvo mislite za aktrisata lindsay lohan?igrae v kapan za roditeli , 6antav petak i gadni momi4eta:)

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

Danielle
04-01-2006, 14:53
mi mene me kefi.....
ne sym i vurla fenka ama mi e sladka.....
govoreshe se che bila stanala anoreksichka ne znam si kvo... sq ne q znam kak e... obache predi beshe sladka... tq i propq... ama mai v muzikata ne i vurvi mnogo.....
inache "mean girls" mi e edin ot lubimite filmi... ot tam vzeh da q haresvam kato aktrisa :)

BroKeN^DreAmZ`f
04-01-2006, 15:14
Ами слдурка е ...мене лично мноо ме радва :) и верно че в музикат не бива мноо мноо,ам при филмите се справ отлично :)

ThePainIsReaL
04-01-2006, 15:31
Начи .. като певица е бом-бок .. Бляяях.. ужас.. ама за това пък филмите й са супер яки :) Особено Шантав Петък

Като актриса радва окото

rusalkata_
04-01-2006, 15:39
и аз ви подкрепям мацки! :-D слушала съм само 3 неини песнички от които само едната Rumours ме кефеше,но наистина не може да пее.колкото до филмите-много добре играе и много ме кефи като актриса. :D на мен ми стана любимка от филмите "Гадни момичета","Шантав петък","Herbie fully loaded","Confessions of a teenage drama queen". :-D

sometimes_
04-01-2006, 16:25
Vsichkite filmcheta, v koito uchastva sa mno hubavi. Osobeno Shantyv petyk. I pesnichkata i Rumours ne e nikak losha :)

tainstvenata
04-01-2006, 16:52
mi i men mnoyy me kefi kato aktrisa ama mnoyy :) i az po4nah da qharesvam kato aktrisa ot mean girls :P

MaPuXyaHa
04-01-2006, 17:04
и аз ви подкрепям мацки! :-D слушала съм само 3 неини песнички от които само едната Rumours ме кефеше,но наистина не може да пее.колкото до филмите-много добре играе и много ме кефи като актриса. :D на мен ми стана любимка от филмите "Гадни момичета","Шантав петък","Herbie fully loaded","Confessions of a teenage drama queen". :-D И само да допълня не си спомням за кой филм беше..ама и бяха смалили гърдите!!!! :lol:

Danielle
04-01-2006, 17:26
и аз ви подкрепям мацки! :-D слушала съм само 3 неини песнички от които само едната Rumours ме кефеше,но наистина не може да пее.колкото до филмите-много добре играе и много ме кефи като актриса. :D на мен ми стана любимка от филмите "Гадни момичета","Шантав петък","Herbie fully loaded","Confessions of a teenage drama queen". :-D И само да допълня не си спомням за кой филм беше..ама и бяха смалили гърдите!!!! :lol:
"Herbie" za kvo beshe tam da ne nanese psihicheska travma na decata shtot` nali filma e detski hahahhah ne beshe tochno tva prichinata de ama neshto ot sorta......

MaPuXyaHa
04-01-2006, 17:50
и аз ви подкрепям мацки! :-D слушала съм само 3 неини песнички от които само едната Rumours ме кефеше,но наистина не може да пее.колкото до филмите-много добре играе и много ме кефи като актриса. :D на мен ми стана любимка от филмите "Гадни момичета","Шантав петък","Herbie fully loaded","Confessions of a teenage drama queen". :-D И само да допълня не си спомням за кой филм беше..ама и бяха смалили гърдите!!!! :lol:
"Herbie" za kvo beshe tam da ne nanese psihicheska travma na decata shtot` nali filma e detski hahahhah ne beshe tochno tva prichinata de ama neshto ot sorta......Е баш психическа травма едва ли...те сигурно децата от марс падат..не !
А може би понеже е детски ...малко да я преведат в по-детски вид!!! :lol:

LyLa
04-01-2006, 19:32
da preminala e anoreksiqta i slava bogu se e preborila s neq
ina4e q haresvam dobra aktrisa e ,filmite v koito e igrala mi bqha lubimi
a za pevica ne stava
ina4e e naduta malka ku4ka

04-01-2006, 20:33
super super super!!! liubimata mi aktrisa tq i alisha bush sa mi neshtokato ideala za jena...vupreki che sum momiche(no ne sum obratna ei!:)i igrae sushto v hurbi:zareden do dupka :Pp~am tva e gotino che nikoga ne igrae nekva vtorostepenna rolq a vinagi e glavna :)sushto taka igrae i v izpovedta na edna maloletna aktrisa

bilka
04-01-2006, 21:27
Начи .. като певица е бом-бок .. Бляяях.. ужас.. ама за това пък филмите й са супер яки :) Особено Шантав Петък

Като актриса радва окото
True!

`Death`Whore`
04-01-2006, 21:29
Гледала съм "Мийн гърлс" /"мийн" е подъл, бтв/ и филмът е глупав. Тя не видях да има особени актьорски умения. Слушала съм една песен, нищо особено.

ycMuBkaTa
04-01-2006, 21:31
По принцип я харесвам -като външност, като актриса не мога да твърдя, че е кой знай какъв талант.

honey_reflection
04-01-2006, 21:57
Spoko pevica i aktrica, no e po dobra aktrisa od kolkoooto pevisa :lol: . No seriozno, hubava i e pesenta RUMOURS !

ledenata_kralicA
04-01-2006, 22:41
mi gledala sum malko filmi,no e mn hubava-nqkva interesna:)

04-02-2006, 00:27
az ne mislq, az sum 100% SIGUREN, 4e e ZLE
+ tva e grozna, ne moga da razbera zashto q haresvat?
ima golemi tricepsi i otvratitelni luni4ki, malko na kukumqvka mi prili4a v lice

killing_loneliness
04-02-2006, 08:12
Spored men Lindsay Lohan ne e nishto osobeno...Ima kyde-kyde po-dobri aktrisi, a i pewici...

*Poli*
04-02-2006, 11:26
Spored men Lindsay Lohan ne e nishto osobeno...Ima kyde-kyde po-dobri aktrisi, a i pewici...

Podkrepyam. Kato aktrisa ne e koi znae kakvo, e da de hubavi4ka e, sladka, ama ne bih mogla da kaja 4e e super nadarena kato akrisa..... ima mnogo po-dobri....
Kato pevica.... "no comment"...... gledah 1 koncert, kadeto tya pee6e na-jivo i.... #-o gorkata "leko" se izloji....

alice```
04-03-2006, 17:26
Хъммммм...Естественият й цвят коса мн ме кефи...Иначе Хилъри Дъф ми е по-сладка

rusalkata_
04-04-2006, 12:53
и аз ви подкрепям мацки! :-D слушала съм само 3 неини песнички от които само едната Rumours ме кефеше,но наистина не може да пее.колкото до филмите-много добре играе и много ме кефи като актриса. :D на мен ми стана любимка от филмите "Гадни момичета","Шантав петък","Herbie fully loaded","Confessions of a teenage drama queen". :-D И само да допълня не си спомням за кой филм беше..ама и бяха смалили гърдите!!!! :lol:
"Herbie" za kvo beshe tam da ne nanese psihicheska travma na decata shtot` nali filma e detski hahahhah ne beshe tochno tva prichinata de ama neshto ot sorta......Е баш психическа травма едва ли...те сигурно децата от марс падат..не !
А може би понеже е детски ...малко да я преведат в по-детски вид!!! :lol:

да,знам за тва. :lol: верно са й намалили гърдите,щото все пак филмчето е леко детско,а гърдите са й си големички(естествени са!). :lol: :-D

emotions
04-04-2006, 20:31
тая може да ме довър6и... ](*,) се едно гледам Хилари Дъф.. абе то се в гъз :smt021

ElinoR
04-04-2006, 22:24
Мда...не е лоша като актрисааа :wink:
И има "хубави" песнички. :::

Devilsplaymate
04-04-2006, 22:34
Gledala sym 1-2 filma s neq - haresaxa mi . Ama ina4e kato viziq , kato dyrjanie mnogo me drazni ! Ama napravo ... nqmam dumi prosto ...

mil4eto_
04-05-2006, 10:12
не ми е особено симпатична..сладка ,но нищо повече

IKisseDAGirL
04-05-2006, 10:46
ами мн ме радва мене :-) като актриса е добра,а като певица нищо не мога да кажа, тъй като не съм чувала нейни песни
има едно такова приятно излъчване мацката O:)

broken_girl
04-24-2006, 08:46
харесва ми като актриса.Но като певица не.

blondito:)
04-24-2006, 10:58
OxXOOOoOo , edna ot lubimite mi aktrisi, seriozno,osobeno naposled1k mn s1m se zaribila ne6to..i s1vsem se izkefih kato me izkaraha da mqzam na neq,6toto tq e HIIIIPER sladka,a i mislq,4e igrae dobre! Pi4ka na max! Si4ko nai-hubavo samo za neq..:D

black_lady999
04-25-2006, 18:49
като актриса ми харесва страшно много...ама като певица никфа я няма :smt005

mariella_17
04-27-2006, 17:04
na men mi haresva. ne sam gledala vsi4kite i filmi, no tezi, koito vidqh mi haresvat