PDA

View Full Version : Целувки с вкус на ...



ThePainIsReaL
04-01-2006, 15:03
Ся си чета стар брой на немското Браво и попаднах на анкета , в която пише че в Германия било много гнусно да се целуваш без някаква ментова дъвка в устата


Интересно ми е , как е при вас ? Възможно ли е въобще винаги , когато си с гаджето да си с ментова дъвка в устата ? И това не омръзва ли ..

И.. като последно : Обичате целувки с вкус на ... :twisted:

He3HauKa
04-01-2006, 15:58
Poneje sam nepushachka mi e kofti momcheto s koeto se celuvam da ima ,,vkus'' na cigari.... Po priqtno e da si svej ili pak s vkus na nqkvi plodove ne sluchaino se prodavat dyfki za ,,svej dyh''... :smt008

^sladyranka`
04-01-2006, 16:00
hah.. ne e zadaljitelno da si s davka.. davkata spored men e za pu6a4i ,sled kato sa pu6ili da si vzemat edna davka(za da ne draznqt polovinkata)...ili pak ako edin ot dvamata e hapval ne6to s po specifi4na mirizma.. moje da podav4i malko :))

Krem4eto
04-01-2006, 19:46
Дъха винаги е важен иначе и на теб и на него няма да му е приятно!!!

party_girl
04-01-2006, 19:51
Интересно ми е , как е при вас ? Възможно ли е въобще винаги , когато си с гаджето да си с ментова дъвка в устата ? И това не омръзва ли ..
дали е възможно?не,разбира се че не е възможно секи път да дъвчеш дъвка докато се целуваш!а това не може дая омръзне-ти просто свкикваш :wink:

Обичате целувки с вкус на ...
с вкус на плодова дъвка..или на нещо сладко \:D/

RoSsY88
04-01-2006, 19:57
Подщи 99% преди целувка съм с дъвка...бившият ми пушеше цигари и беше мн гадно да го целувам след като е пушил...

Glezlata
04-01-2006, 20:00
Eee po gotino e da si useti6 vkusa na 4oveka ot sre6ta :smt016 :smt016 :smt016

Jamalska
04-01-2006, 20:02
Мда след цигара е гадно...аз съм непушачка също и ми е неприятно...Хм иначе дъвка е яко хаха..аз почти никога не си вадя дъвката ми си я каширам...Зависи колко ще се разгорещяват страстите...
Най-сладката ми целувка беше на централна автогара с едно парче бял шоколад м/у нас и беше супер яко:)Лошото беше че не бях яла нищо пт 24 часа и не бях спала и от тоя шоколад ми стана лошо:/

sherry
04-01-2006, 20:30
Не може винаги да сме с дъвки...
Не ме е гнус да се целуваме,когато няма вкус на плодовете в устата,целувала съм го даже след като е пушил,целувките му са сладки винаги за мен

piFka_LP
04-01-2006, 20:34
ox moito gadje postoqno miri6e na cigari ujasno e .......
po dobre na menta otkolkoto na cigari.........

`Death`Whore`
04-01-2006, 20:55
Обичам целувки с вкус просто на уста. Прекалено ментовият дъх е леко неприятен, ако ти не дъвчеш дъвка. Цигареният не ми пречи много, макар че напоследък му отвикнах...

Lev4o0o
04-01-2006, 21:01
Poneje sam nepushachka mi e kofti momcheto s koeto se celuvam da ima ,,vkus'' na cigari.... Po priqtno e da si svej ili pak s vkus na nqkvi plodove ne sluchaino se prodavat dyfki za ,,svej dyh''... :smt008

Мда и аз съм от този тип момчета които Не пушат!И за това никога не бих допуснал партниорката ми да я допусна до себеси (когато се целуваме и то с език...)което ме отвръщава и погнусява [-X
Та що се отнася за предпочитанията ми относно вкуса или там квот е предпочитам да е свеж , а защо ли пък не с вкус на мента или на нещо по-приемливо за да няма конфузни ситуаци!

A3_CbM_MoMu4e
04-01-2006, 21:05
то вкуса в устата идва и от проблеми със зъбите...ей го на сега ми се счупи една пломба и някак си и с дъвка и без и да не пуша и да пуша пак ми е гаден #-o ... той уж отказа цигарите ама щом аз пуша и той пуши...се пак се целуваме :lol: а за дъвките аз не ги вадя от устата дори и когато спя ... се тряя да имам нещо да дъвча щото съм много нервна

F4ence
04-01-2006, 21:33
Az mrazq da se celuvam s gadjeto, kogato tyko 6to e mahnal cigarata ot ustata si. Prosto neponasqm "vkusa" na cigari[makar 4e i az samata pu6a].Ina4e ne sam za dyvkite no az mnogo 4esto gidyv4a za6toto se pritesnqvam da ne me razbere kakvo sam hapvala predi da izlqza za sre6ta,ot tazi gledna to4ka izpolzvam dyvkite za svej dyh,te me predrazpolagat kum celuvki.Ina4e mnogo obi4am kogato idem na kafe toi da si hapne limon4eto ot kolata i az da go celuna togava.Mnogo qkoooo... ;) ina4e s nqkakf strani4en vkys sy6to e mnogo qko kakto i kogato ne moje6 da mu napravi6 plan na meniuto[smisal kogato nqma nikakf "vkus"]. :wink:

04-01-2006, 21:41
Не може винаги да сме с дъвки...
Не ме е гнус да се целуваме,когато няма вкус на плодовете в устата,целувала съм го даже след като е пушил,целувките му са сладки винаги за мен
i az sum na tova mnenie,no poprincip nqmam pretencii kakuv shte mu e vkusa samo da e svej...inache kato se nalaga kakto kazva sherry celuvkite mu vinagi sa sladki za men

Iliqn4eto
04-01-2006, 23:57
ами моят приятел не пуши и винаги има свеж дъх или пък с вкус на черешка от дъвка ;)и с него целувката е много приятна
Иначе предишният все си миришеше на цигари и ми бе кофти или на ракия .. Ой ужас :x

Aragorus
04-02-2006, 00:31
бившата ми пушеше и много мразех когато няма дъвка и даже отказвах да я целувам по димящата паст ;)
дъвките са хубаво нещо...
но по яко е без никви работи
...миеш си зъбките преди да излезеш на среща с гаджето и всичко е ток :roll:

sometimes_
04-02-2006, 02:27
Ot kakto se pomnq vechno sym s Orbit v ustata, veche prosto mi e navik, gadjeto - syshto, no ne e zadyljitelno. Nqmam nishto protiv i da sme bez dyvki...Pak si mi haresvat celuvkite. :D
A inache obojavam da go celuvam kogato e pil vodka,a parfiuma mu napravo e popil po ustnite mu i smeskata mejdu dvete (vodkata i parfiuma) napravo me vludqva :P .

Bubanata
04-04-2006, 20:10
Opredeleno sigarite ne ostavqt hubav duh!!!Az lichno bih predpochela s vkus na krem karamel ili limon i dvete adski mnogo gi obicham