PDA

View Full Version : Автобиография:



machoka
04-01-2006, 17:05
Добър ден,

Нека всеки в тази тема сподели автобиографията си, в един по-нестандартен вариант. Имам предвид, примерно да каже кога е роден, в кое училище учи, участвал ли е в някакви конкурсни мероприятия, някакви значими неща през живота си до момента, спортува ли нещо и ако да, какво, колко приятели/ки е имал, ако щете на колко е бил 'първият път' :shock: .. нещо, като визитка за вас.

Споделяйте това, което желаете и нека разберем за всеки по нещичко интересно :wink:

pickpocket
04-01-2006, 17:48
тва е ного добра тема брао мой човек. ето ме и мен :
име : Митко Иванов

учи: 7мо СОУ (благоевград)

роден: 16 февруари 1990

спорт: миналата година тренирах беизбол ама нещо ме домързя и се отказах :mrgreen: .Са яко се кефа на баскета и си играя като имам свободно време.
приятелки: е те тука хич ме нема :oops: (за съжаление)

сега е ваш ред :arrow:

fast_girl
04-01-2006, 18:15
име:Мария Инджова

учи:Софронйи Врачански(Пловдив)

родена:08.06.1989

спорт:до преди няколко години спортувах интезивно,но получих тежка контузия и се малойе да спа.Луда фенка съм на футбола и на ралитата надявам се и бъдеща пилотка. :lol:

е това е от мен сега е ваш ред

Dr. Kazimbutt
04-01-2006, 19:05
Името :arrow: Казвам се Димитър, но ми викат Митко, Митак или Мите (кой както го кефи). Кръстен съм на дядо ми (този, който ми е по бащина линия).

Рождението :arrow: Роден съм на 25ти ноември, 1988 г. Уча в 95то СОУ (което в момента мразя, но съм убеден, че ще ми липсва, след като завърша).

Музиката :arrow: За мене тя е нещо велико. Най-доброто изкуство.
Слушам рок (всичките му разновидности), блус и малко метъл (хеви, защото само той ме кефи). Любимите ми изпълнители са: Джими Хендрикс, KISS, Guns n' Roses, The Rolling Stones, Motley Crue, Red Hot Chili Peppers и не на последно място, една страхотна българска група - ФСБ.

Спортът :arrow: Тренирал съм 2 години Таекуон-до, но се отказах, понеже треньорът ми си имаше любимци и обучаваше само тях (аз не влизах в тази категория). Иначе цъкам баскет, подритвам хекче и карам двуколесно превозно средство. Много ме кефи и хокеят на лед, но той няма почва у нас (за съжаление).

Хобита :arrow: Обичам да дрънча на талпата си, да чета и да рисувам.

Други интереси :arrow: Космос, извънземни, индианци и свръхестествени щуротии...

Master_88
04-01-2006, 19:06
Виктор Георгиев
роден съм 1988 г (12 декември)
Музикални предпочитания: техно,хаус
Спорт: харесвам тенис на маса
Забележителни изяви: одобриха ме за манекен,но не приех,защото нямам време
Образование: В момента съм 11 клас в професионална гимназия
Приятели: няколко истински и много "познати"
Гадже-в момента не
През свободното си време пиша във форума на teenproblem.net :D гледам ТВ,сърфирам
За друго не се сещам

ledenata_kralicA
04-01-2006, 19:15
mi hi:)
име:Мила Михова(Мила си ми е цялото име и мн мразя да ме питат:))
Уча в 31во СУЧЕМ в Сф
от 10 години тренирам гимнастика(не си мислете че съм кльощава:))
родена съм на 25.06.1991г и след 3 месеца ставам на 15 \:D/
зодия Рак
с гаджетата-в момента нямам:)
мн обичам Ади(тя си знае:)))))))))),да ям сладко и някви др неща
И не мога да пиша на кирилица хахаха
мн обичам да си слушам музика и напоследък да кисна във форума
по принцип не бях толкова мързелива,но напоследък не ми се прави нищо друго,освен да спя
в характера си мразя страшно много неща-че се оставям другите да ме тъпчат,че прекалено много вярвам и очаквам,че понякога се сдухвам без причина,че се провалям точно когато някой разчита на мен....
има и други,но поне се старая да оценявам хората и да съм добра приятелка,макар че истинските ми приятели вече се броят....на единия пръст на ръката ми :roll:
мразя си училището и класа щото са само момичета и са големи интригантки,а и нямам за какво да си говоря с тях
опитвам се да се държа с оценките и засега се справям екстра :wink:
обичам лятото и морето-мразя да пътувам,но това ми е стимул
бля-бля,мн се разплямпах
това засега,ако се сетя за др ,ще допълвам:)
Айде,bye
TO BE CONTINUED..... :mrgreen:

djigi
04-01-2006, 19:19
Съобщението е изтрито!

korn___
04-01-2006, 20:11
roden na 26.10.1987 u4il sum do 8-mi klas vklu4itelno v 28-mo SOU (p4elata go znae kade e)sled 8-mi klas kandidatstvam v popov ne me priemat i v kraina smetka vlizam v voro6ilov kato bitov tehnik i ne sujalqvam 4e taka stana sa zavur6vam mislq 4e 6te mina s nad 4.50 taq godina kat nikoga :} kogat bqh malak nqkade be6e mai 5 ili 6-ti klas trenirah leka atletika poneje imam dosta silni kraka i s malko trenirovki moje i da stana medalist poneje imam takova tqlo 4e po nqkolko na4ina moje da mi se vdigne adrenalina ama adski mnogo (nai lesno stava kat izbesneq i zaritam nqkogo)ne sled dulgo sprqh da treniram ... kvo da kaja ... detska mu rabota .... hodq na fitnes ot vreme na vreme ... treniram si glavno v nas na sustezaniq za umstveni ka4estva ne sum se qvqval sa sum na takova ne6to na rabota moje bi v nai golqmiq serviz za bqla i 4erna tehnika v cqla bulgaria K&K serviz v drujba 1 kvo drugo da kaja ... do sega za tolkova mnogo godini samo 2 momi4eta sum obi4al istinski s ednata sa sme si super dobra kompaniq vupreki 4e se vijdame na 3-4 meseca po 1 put ...

midnight...
04-01-2006, 20:26
цвети се казвам, цялото ми име е цветомира, родена съм на 21.07
след 8ми клас влезнах в паралелка с туризъм, тренирала съм от 6ти до 8ми клас спортни танци, а лятото си цъкам тенис когато ми падне
хобито ми е рисуване, повече от всичко друго това ме увлича.
може да се каже че имам повече познати отколкото приятели, като цяло съм супер позитивен човек и ако нещо лошо ми се случи много рядко му се поддавам защото най-често си казвам "е този път нямаше късмет, но за това пък вече ще си имаш едно на ум" :wink:
за музиката какво да кажа...баща ми ме запали по рока, но си слушам и ретро и т.н. немога да живея без музика!
другата ми слабост е театъра, е не да играя разбира се, а да гледам.
имам склонност към събиране на какви ли не работи за които все не намирам място, но аз и без това не съм перфекционистка.
сега май дойде ред на въпроса за loveeee - до сега мисля че само 1 път съм се влюбвала, не че имах късмет, но беше хубаво.според мен всеки човек е пристрастен малко или много към това чувство
за сега това се сещам ако има нещо ще добавям :mrgreen:

aBeP4eTo
04-01-2006, 22:17
"Тя е гаден, лош, инатест скорпион роден на 21.11.1988година. В момента учи в Природо-Математическа гимназия, но не се интересува нито от Математика, нито от десекция на жаби. Не е луда, но не е и нормална. често незнае какво иска и е доста неориентирана във всичко. Мъжемрака-Феминистка или нещо по средата на двете... Мрази хора, които не са открити или хора, които пораждат конфликти м/у стиловете в музиката. Доста лъчезарна и усмихната може да се усмихва дори в 6 сутринта след тежка вечер. На почти 18 години е и все още незнае на коя планета е ](*,) Има два типа хора такива, които могат да я харесват и такива, които могат да си гледат работата. Обича да насолява всички, който обичат да изтъкват колко са велики.
:smt013 Най-много мрази да я нараняват и иска някой ден да спрат да го правят, защото всеки път, когато я наранят става по-празна :( Обича мама и габито и още няколко човека :smt008 Иска някой ден да си различен да не е риск. :-D "

Ами тя... aBeP4eTo

M@Dn3Ss
04-02-2006, 07:51
Име: Делян, ама почти всички ми викат Делю

Роден на: 20 Февруари 1991

Уечнието: От 1ви клас си уча в 1во СОУ, но след 7ми вече съм в паралелка по информатика. И аз я мъча математиката в момента, пък дано излезе нещо с моя акъл :lol: .

Музиката: Слушам и се кефа най-много на trance и DnB(Dance също ме кефи, но не толкова), но също така и малко Alternative, а и много обичам песничките на Левски и БТР :lol: . Любими групи/изпълнители: The Prodigy(нищо, че не свирят от гореизброените стилове, те си нямат стил) на първо място, като най великото нещо, което съм слушал; D-Devils; Faithless; Tiesto; Astral Projection; Carl Cox; Moby.

Спорт: Преди тренирах баскетбол, но не траеше много дълго. В момнта при всяка възможност гледам да разцъкам един стриит. От много одавна играя и тенис на маса, въпреки, че нещо напоследък се няма кога и с кой.

Хобита: Колекционирам вина :lol: , но колекцията ми е новичка и още много малка. Кефа се на идиотщини :lol: и шашави работи, Също така минава към хобитата за момента и бъзикането на компютри и webmastering.


Интереси: Коли, въпреки, че нямам още шофиоркса книжка :( . Музика, кино, компютри и некви такива банални вече :lol: .

DimmuBorgir
04-02-2006, 08:01
Казвам се Живко. Роден съм на 25.04.1990 г. в Плевен, сега живея във Велико Търново :) След седми клас кандидатсвах за ПМГ(природо-математическа гимназия за по-изостаналите :lol: :twisted: ). Така и така, приеха ме... Но в тази паралелка, която най-малко желаех, а която баща ми искаше... Той не е замесен :lol: :lol: :lol: т.е. математика с немски :) Имам няколко по-добри изяви(около десетите места :) )... Ходя на състезания по математика и информатика. Страшно много се зарибих по немския език, въпреки че, малко ме помързява, но вчера започнах да чета една книга, на доста високо ниво :lol: Не, че се хваля, защото изобщо не е за хвалба да извадиш още на първата страница 30 непознати думи :lol: Слушам само метъл, най-много блек(мелодичен, симфоничен, сега мисля да си намеря отнякъде atmospheric black metal банди :) ,но като цяло слушам всякакви блек метъл банди :) ), доста готик(но не готик, в който се усеща едно като техно [-X ) и малко мелодичен дет(гледам да няма постоянен "твърд" вокал и музиката да не е една и съща, а да си е точно МЕЛОДИЧЕН! :) ), но слушам и БТР, Контрол и други хеви метъл банди(чужди)... Забравих да кажа, че наскоро взех трето място от една олимпиада по математика :-D Въпреки че, участваха само ученици от Велико Търново :) Приятелка нямам, но имам много приятели :)

Jamalska
04-02-2006, 08:22
Ем кат сте казали ...;)
Дафинка ми е истинското име..който не ми вика Ина ми вика Джамалска...даже и баща ми хах
Ъъъ 7клас си го завърших в 150то тогава ОУ...са май е СОУ...
Сега уча 31 СУЧЕМ (Сядам да Уча Че си е Ебало Майката)...Бастилиата-не-случайно му викат така :smt011
Ъм...от как се помня зарибявам хип-хопче ама съм сменила фаворити доста пъти...Миналата съм почти всички елементи и в момента най-сериозно ми се откроява брейкденса...Най-много са ми повлияли в живота именно музиката и хип-хоп културата,сблъсъка с разбиранията на расТафарите за живота и срещата с някои хора...От останалите се уча по отрицателния метод...правя напук и уча какво не трябва да се прави с лицемерните човешки същества...
Ъм...спортове...танците броят ли се?Иначе хек ми е най-голямата най-старата страст...фрийрън малко...баскетбол...ин лайн скейт много харесвам...
Ам там гаджета ли беше ко беше...Никога до сега не съм обичала...мислех си го веднъж ама съм се лъгала...Карам го на съботни забивки(не знам що се събота)...

Тъй....не че някой ше го прочете ама ай да има;)

Twista
04-02-2006, 08:48
Казвам се Мария и съм родена на днешната дата преди 15г. в гр. Шумен. От 2-годишна живея в София. Завършила съм основното си образование в 48ОУ. В момента уча в 35СОУ с немски език.
Като малка се занимавах доста със спорт(карате, плуване, спортни танци, фигурно пързаляне, волейбол...), но накрая не се спрях на нищо конкретно. Играя чат-пат футбол с приятели или греба с баща ми в Панчарево.
Като музикални стилове съм минала само през два: рап и метъл. Първото го харесвам от 3-4клас, а второто беше едно моментно, но доста дълбоко увлечение. =) Абе просто перфектната комбинация...
Нямам точно определено хоби, но пък затова се интересувам от много неща: музика, астрология, коли, мотори, кучета, книги и т.н.
Като характер повечето казват, че съм твърде сериозна и мълчалива. Е, само тези, които наистина ме познават, ще го отрекат. :wink:
За любовта мисля, че няма какво толкова да кажа, или просто не ми се говори на тази тема. Явно не попадам на подходящите хора.

`Death`Whore`
04-02-2006, 09:05
Виолета Нинова. На почти 20 години от София.

Не спортувам поради 2 причини:
1. Мързелива съм и много бързо се уморявам.
2. Нямам нужда да поддържам фигурата си.

Музика - предимно дет метъл, харесвам много произведения на пиано и цигулка, харесвам лигави песни с хубави вокали /например Кристина Агилера/.

Трябва ли да пиша как ми казват? Лети /с ударение на "Е", макар че е по-яко с ударение на "И" :) / - от баба, на която съм кръстена. Тя е баба Лета /Лека И Пръст!/, а аз прекарвах много време с нея като малка, защото ме водеше на Алианс и обявих, че трябва да ми казват "Лети" /не че го помня, мама ми го е разказвала :) /. На хората, с които се запознавам, казвам, че съм Вили. Казват ми, че приличам на пингвин, един ми казваше Баба Яга, Вещице и тем подобни.

Характер...не обичам да се анализирам. Бързо избухвам, често крещя, преувеличавам...но по принцип съм добричка. Понякога говоря каквото, където и когато не трябва...

Хоби нямам.

teenkopele
04-02-2006, 09:15
Като сме почнали... :mrgreen: ,

Казвам се Теодор, най-често ми казват: пчелата, Тедо, Тео, Теузис- измислено от френдовете в 7клас...така и не разбрах защо, но както и да е. На 16 съм....тази година чуквам 17. Роден съм на 21.08 8) ....яко се кефя на тази дата! Зубрил съм от 1 до 3 клас в 112 СЕУ 'Стоян Заимов', след това от 4 до 7 включително в 35 СЕУ/СОУ :mrgreen: 'Добри Войников'. Яко преписване яко нещо...като започнах от 5 клас все още не мога да се спра. Като наркотик е....но както и да е. За изпитите...еми ко за тях....яко се бях здухал, маа то и нормално, като по мат. супер зле, а по бг. език....3ти наизуст и това беше :mrgreen: . Някаква темичка я бях копнал в малък формат и пред входа на даскалото почнах някво рязане и т.н.....малиийййй колко публика събрах... :mrgreen: Стига толкова....
После с наще и брат ми година и кусур изкесих в Англия :o :? . Не беше по собствено желание,но както и да е...там в ново даскало, нов език и т.н...Супер зле беше, но все пак научих някои работи...защо арабите са толкова мразени по света например....то и аз ги напразих, но както и да е...
После пак в България...малийййй като разбрах, че си оставаме тука, какво стана....купониииии, ала-бала....абе луда работа...нямам думи простооо....! \:D/
Сега съм в някакво ТЪПО частно даскало (Писна ми от здухани сноби и някви богаташки копеленца, които се правят на велики...а всъщност са толкова малки и смешни пози, че няма на къде), защото имах проблеми с документите и нямах избор, но се надявам др. година да съм някъде другаде....
Зарибих се с графити 8) ...колко ме кефят просто не е истина...в началото само някви скици и от там.....абе супер им се кефя. Скоро почнах с тагване и направих една бомба в 35то, но това не е всичко...
Е, излиза малко солено, но както и да е...
За преписването...вече съм измъдрил какви ли не начини, тук да не пропусна да кажа, че като бях в Англия в даскалото....им бях събрал очите...щото си бях надраскал някви формули на едни химикалки и после случайно ги видели...и като извънземно ме гледаха, но това е друга история) ....ееее стига де. Спирам с това...хахахахх :mrgreen: .
Като ми дойде музата....какви простотии и мизериии правя...нямам думи просто. Тези, които ме познават малко по-добре ще се сетят.
Хобита имам доста.....РИБОЛОВА, малко компи, графити, и каквото друго ми дойде в главата...аааа и ходене на футболни мачове, не на последно място. \:D/
Тренирал съм....карате, плуване, футбол, баскет \:D/ ...от време на време праскам по някой фитнес и това е. Коремни преси в нас... :mrgreen: .
Гаджета.....еми намират се. :)

Ееее, егати дългия пост написах....евалата на този, който го прочете! :mrgreen: \:D/ =D>

miloto_girl_4e
04-02-2006, 10:14
ми... аз се казвам Ралица, но хич не си харесвам името [-X
викат ми Рали, Раличка или мило(идва си от ника ми :mrgreen: )
еми.. родена съм на 12ти април 1990 година(пада се четвъртък и ме е много яд, че не съм се родила на петък 13ти :smt019 )
най-великата зодия съм - Овен(по тоди повод колекционирам оФце и имам много неща свързани с тях :P )
ам... уча в НТБГ :arrow: от 6 клас си мечтая да влезна там и... успях :mrgreen: :mrgreen: \:D/ \:D/
като малка обожавах леката атлетика, но ... така и не почнах да тренирам ... ,но от даскало съм ходила на състезания и съм печелила едно първо и две втори места :wink:
сега не спортувам нищо ... мързи ме :mrgreen: :mrgreen:
влюбвала съм се ... и още съм влюбена, но човека вече не е до мен ... ,но .. нали знаете, нещата, които не ни убиват ни правят по-силни :D
имала съм околко 6 гаджета, с 5 оттях съм ходила сериозно(разбирайте над 3 месеца), с единия от тях(последния) ходих само 3 седмици и го скъсах ... просто един вид.. нямаше химия между нас ..
доста съм влюбчива и .. това е кофти :?
ам... какво друго ...
обожавам компа си и съм яко зависима от него :oops:
ако нямам интернет почвам да нервнича ... все едно пушач да няма цигари.. ужас :shock:

machoka
04-02-2006, 10:19
ъХ, к'ви интересни хора имало тук :D

fti4ka
04-02-2006, 10:31
аиде и аз да се вкюча.. казвам се Мария на 18г. от София.. тренирала съм 8 години худ. гимнастика на Герена от клуб Левски :-D сменила съм много треньорки като последната ми беше любима както и аз на нея заради което съотборничките ми ме мразеха.. не съм печелила медали защото като изляза на терена и се спичам.. много обичах да хода на тренировки и сега това време ми липсва :( след 7ми клас влязох в някво шибано у-ще дето нямах приятели и изгубих 3 години от живота си.. след това се преместих в друго където хората бяха готини но аз вече не бях същата.. най-големия ми недостатък е че съм мързелива.. мога да прекарам цял ден в лежане без това да ми омръзне..човек на крайностите съм.. искам всичко или нищо, средно положение няма.. ми това е засега друго не се сещам :)

04-02-2006, 12:25
a avtora na temata nqma li da pi6e ?

Fena
04-02-2006, 13:24
Роден съм на 14 Юли (Деня на Френската революция :P ). Първите няколко години живея в софийския квартал Бъкстон. Нищо не помня от тогава. Сменили сме доста жилища до момента. Сегашното ми местоживеене е Хиподрума. В този квартал завърших и детската градина (сигурно пета подред...). Помня че много мразех да ходя, особено обедното спане. Бягал съм два пъти от детската градина :mrgreen: Първия път мина успешно, обаче в нас не се зарадваха като ме видяха :mrgreen: . Втория път вече Лелките си имаха едно наум, и при опита ми за бягство най-дебелата ме догони...каква ирония :? От първи до четвърти клас учех в кварталното 51-во даскало. В трети клас някъде видях компютър за първи път. След четвърти клас майка ми много искаше да уча в СМГ-то. Цяла година ходене на уроци ала-бала...абе ужас беше. Тогава още не ми беше дошъл акъла в главата, а и тъкмо беше излязло Diablo :twisted: ии не успях да влезна в СМГ-то. От пети до седми клас уча в 132-ро. Майка ми пък още от шести клас ми говореше за едно училище ТУЕС ( Технологическо у-ще електронни системи към Технически я университет) със уговорките че ще уча сериозно за изпитите след 7ми клас там. То е с отделни изпити по Физика и Математика. Тъй като и бях длъжник от четвърти клас за неуспешното ми кандидатстване в СМГ-то, а и защото в това у-ще се учи програмиране и много неща свързани с PC-тата, решавам да се потрудя малко и да вляза. Всичко е хубаво, но изпитите са супер злобни...както и да е, потрудих се, справих се ! Та сега си уча в ТУЕС. Малко съжалявам, защото просто ни спукват задниците от учене...ама като се налага :? А и все пак съм и обещал на майка ми да и купя къща на морето като стана голям програмист ! http://forum.4at.info/Smileys/default/gen4-laugh.gif

Тренирал съм плуване 3 години. Отдаваше ми се този спорт, но се наложи да го прекъсна, заради изпитите след 7ми клас. За което в момента съжалявам страшно много ! Имам 2 медала от състезания - един бронзов и един сребърен. Страшно много обичам да ритам футбол, да излизам с приятели...абе нормалните неща на тази възраст.
Не признавам никаква друга музика, освен Trance-a. Всичките му разновидности, от вокалите на Progressive Trance-a до махащия глави GOA и Psychedelic Trance.
Опитвал съм се да се занимавам с правене на музика, графични дизайни и обработка, и програмиране. Програмирането го учим в даскало и ми върви. Обаче понякога страшно много писва и се насочвам към музиката и дизайна. И двете ми вървят, обаче не мога да ги владея до съвършенство едновременно.... :roll:

Имам костенурка от 4 години вече. Всичко около мен минава и заминава по един или друг начин. Нещата обаче, които никога няма да ми изчезнат са кактуса ми и костенурката ! Много се грижа за тях, и ще ги гледам винаги. Накрая като нищо дори ще ме надживеят :lol:

The PoNy-GoTh
04-02-2006, 13:34
Име - Тедо (за по-кратко) иначе 3-те имена - Теодор Иванов Паничерски
Години - 17
Роден в Гр. Пловдив учещ в пгвад "Христо Ботев" специалност - Производство на мебели.
Музика - Готик, Електро готик, пънк,Блек метъл, Метъл, транс -когато върти пой
Интереси - Коне и всичко свързано с тези животни - събирам всякакви неща :) ; Fire Poi - въртене на вериги в краищата на които има запалени парчета плат (може от хавлия или Кевлар) напоени с бензин ... все още се учи но има време \:D/
Гажжета - в момента е с момиче в което е яко влюбен и не поглежда друго - сериозна работа ... в момента след като пусне още 2-3 пост-а ще се запъти към близката поляна за да потренира ...

sometimes_
04-02-2006, 16:50
Ami kazvam se Ani. Vsyshtnost Ana, no mrazq da me narichat taka. Rodena sym na 24.10.1989g., zodiq Skorpion. Priqtelite mi kazvat, che kato sym qdosana, po-dobre da nqma nikoi okolo men, che stava losho :wink: . Rqdko se qdosvam, no qdosam li se...mnogo trudno mi minava.
Ucha si v edno i syshto uchilishte veche 10 godini. Predishniq mi klas beshe super, segashniq e oshte po-hubav.
Nai-golqmata tragediq, koqto sym prejivqvala beshe predi 2 godini, kogato pochina nai-dobriq mi priqtel. Beshe samo na 16 godini, imashe problemi sys syrceto i typite lekari mu obyrkaha lekarstvata... Beshe mi ujasno trudno da go prejiveq... Na ediniq den bqhme zaedno, na drugiq den me sybujdat s novinata, che e pochinal :smt010 .
Slusham vsqkakva muzika, ot vseki stil si haresvam po neshto :wink: .
Nai-golemiq mi nedostatyk e, che proshtavam mnogo lesno i posle syjalqvam. Lesno se doverqvam, ot koeto vinagi sym stradala.
Za liubovta... Pyrvoto mi gadje me narani mnogo, bez da mi kaje trygnal s "nai-dobrata mi priqtelka", dokato men me nqmashe za nqkolko dni. V posledstviq namrazih vsichki momcheta. Bila sym s dosta momcheta (samo na celuvki, nishto poveche), no byrzo mi pisvaha. Sega sym s pyrvata si liubov, no ... i s nego neshtata veche ne vyrvqt mnogo dobre.
Vypreki vsichko obache sym izkliuchitelno vesel chovek. Rqdko izpadam v depresii i rqdko sym tyjna. Vinagi gledam da izvleka polojitelnite neshta ot vsichko i v 90% ot vremeto si sym usmihnata ili se sysipvam ot smqh.
Imam dve istinski dobri priqtelki i mnogo priqteli... :)
Obshto vzeto - tova sym az. :P

Sinister_Doll
04-02-2006, 17:14
Znam, 4e nikoy nqma da pro4ete tova, ama nali dnes si nqmam rabota...

Kazvam se Martinka, Vikayte mi Martinka ( :-D ) ili Sinister4e.
Moje i Tin4e, Martens, Msartinooou ili kakto si iskate bez Marta... Tva ne e vajno.
Rodena sum na purviq den na proltta, kogato slunceto se poqvilo v 5 4asa za da me posre6tne. Taka kazva mama :p Na 16 sum. Zodiq ovne sum. U4ila sum v 3 u4ili6ta- 123- to ot predu4ili6tna do treti klas; 127 (nay ujasnoto u4ili6te na toq svqt) ot 4etvurti do sedmi... Izkarah si izpitite s peti4ki i se zabutah 1- vo SOU, kudeto sa edni ot nay- lubimite mi i cenni su6testva na toq svqt :-D
U4ila sum angliyski ot predi da zapo4na da u4a bulgarski. Mukna se po 4astni u4ili6ta ot mn malka, no sum prekusnala ve4e treta godina. U4ila sum edna godina v "Succes" i 6 godini vuv "Pharos", kato usporedno s tova sum u4ila i v daskalata mi. U4ila sum tri godini nemski. V momenta u4a vtora godina ispanski. Trenirala sum pluvane, basketball, moderni tanci... Karala sum kursove vuv "Visage", sram i pozor!
Nekvi drugi gluposti za men... Imam rotvayler i dve kotki, no imam alergiq i ne jiveqt pri men.
Bila sum vlubena vednuj, no imam gnusen problem s obvurzvaneto i tova ne produlji dulgo.
Slu6am hubafka muzika- Metul i Gothic. Glavno Melodic Black, malko Death, Gothic, Power, Trash i mn, mn, mn, mn drugi. Padam si dori po nqkoi Neo Shits. Mn haresvam Rock, Hard Rock, Retro... Muzikata e moqt jivot! Ne moga bez neq!
Pi6a stihotvoreniq i razkazi... U4a se da svirq na electri4eska kitara...
Mrazq malki gnusni pozyor4eta i rozAfki cincifucii. Nenavijdam 4alga, no poznavam mn svestni hora, koito slu6at taq boza...
Stiga vi tolkova za men.

RoyTheReaper
04-02-2006, 18:17
:lol:

Briseis
04-02-2006, 22:25
Ами казвам се Деница /добро начало ли беше?/.Само на 14 съм, а рожденният ми ден е на 24.09.Лично аз се определям като доста по-разумна от масата на моите години.Родена съм в едно малко провинциално градче - Горна Оряховица.Не съм се местила от града ми и все още съм си тук.Не знам благословия или проклятие е това.Нали знаето всяко нещо си има своите плюсове и минуси.

Първите години ги изкарах у дома - с майка.Тръгнах на градина сравнително по-късно.Наложи се да спра по здравословни причини.По-късно от предучилищната до 7-ми клас бях в 3 ОУ.Имах мечти после за ХГ ВТ, но по лошо стечения на обстоятелствата съм в ПГЛПИ "Атанас Буров"...Тъжно, но истина.Смятам тук да вметна за Английския. Уча го 8 година вече.Голяма страст ми е.Защото не научавах нищо ново на държавното у-ще, помолих наще да се запиша на У-ща Европа.Догодина съм сертификатен курс ^^

За музика...Хмм какво да кажа...Стил точен също.Мисля, че ми личи какво слушам.Във всеки случай не е ЛП :smt016

За хоби?? Ми...Обичам да рисувам и то много ^^ Май това е като се замисля.А да...Събирам снимки :smt004

За любов да кажа ли нещо? Разбивали са ми сърцето /ах, колко балано звучи O:) / май два пъти.Не съм сигурна за първия, че ме боля толкова много.Пак два пъти съм и била влюбена...Ах...Сега си имам приятел, много държа на него, но не е като първите двама :smt011

04-03-2006, 19:17
hi!mmm kaam se viki rodena sam na 13.05.1992 na petak 13ti v 18.18min!taka ami na4i slu6am sqkva musika bez 4algata,v sedmi klas sum no ne moje da se kaje 4e u4a.. :) imam 2sestri i dvama bratq!!!! =P~ nqmam gadje za sajalenie

rosskata
04-03-2006, 19:59
:mrgreen: Mи както виждате от надписа над аватара се казвам Роска-тоест Росица се казвам но ми викат Роска, или Роскеее. Родила съм се на 5.08.1986.
Тъпо е да кажа какво уча и какво спортувам, едва ли е кой знае колко важно но все пак- уча в Икономически университет Варна, преди учих в пета езикова във варна.

:arrow: Спортувам гребане с лъжица от паница и вдигане на пълна и сваляне на празна чаша, както и бягане след автобуса- най-често неуспешно.
Слушам каквото ми пуснат :mrgreen: Нямам нищо против никоя музика(освен можеби дет метъл) , най-много обичам рок. Любими групи са ми Аеросмит, Depeche Mode, Nirvana.

:arrow: МНого съм разсеяна- феноменално разсеяна. :-s пособна съм да търся часове нещо, което е в ръката ми- или да си търся слънчевите очила докато съм с тях, както и да забравя нещо в момента в който са ми го казали :smt005 . Винаги закъснявам за всичко, и винаги правя всичко в последния момент.

:arrow: Никой и нищо не мразя [-X . Гледам да се усмихвам коклото се може повече :mrgreen: , и да не мисля за лошите неща, които ми се случват. Болен оптимист съм, но понякога като се депресирам ставам много черногледа. :smt009 Отстрани изглеждам леко простовата, защото съм гръмогласна и не обичам превземките и хора които "се държат на положение". Дразнят ме хора, които са като коне с капаци и не могат или не искат да приемат чуждото мнение и чуждите възгледи за живота (за съжаление те са много :| )

:arrow: Прекалено съм откровена и често съжалявам за неща дето съм казала. :-s
Обожавам приятелите си- не мога да живея без тях. Около мен винаги трябва да има хора и дандания, иначе ставам много тъжна. :(

:arrow: Ужасно съм мързелива. Обичам да лежа на слънце и да пуша. Също да чета книжки \:D/
:arrow: Нямам гадже, нямам връзка над един месец. Не съм срещнала човека, заради когото бих се лишила дори от една частица от свободата си,заради когото бих правила компромиси със себе си.

Спирам че много дълго стана. :mrgreen:

forrzi
04-03-2006, 20:11
ъъъ
такам...
начи казвам се Александра и съм на изключително крехката възраст от 13 години
макар че не риличам на толкоз
страшно много съм мързелива,имам слабост към бира
уча в едно много смотано даскало-22СОУ
запалена съм по ....оф...тъпо е вече да се казва
аве,повечето мисля че знаят за кфо говоря
обожавам да слушам депресанска музика,ама не мноо често
падам си супер мноо по Beastie boys,Jamalski,Placebo,Garbage,Arctic monkeys
понякога ми избива и си тегля некфи бг хип-хоп парчета
купон да става :-D :-D :-D :-D
обожавам приятелите си,но за жалост те нещо мене не ме :shock:
обичам да си правя нещата сама
да си правя гривни,да си дошивам панталони,да шия разни глупости
когато некой панталон ми е дълъг го кръцвам-просто ми е слабост
наскоро извърших атентат срещу хубавата ми косица,която вече не е толкоз убава
мисля,че всеки носи различното в себе си,просто някой хора в желанието си да се почувстват приобщени го притъпяват
хихи
кфо съм дълбоко
и...неам гадже-никой не ме ще
това е :smt033
ааа
И СЪМ ТВЪРДО ПРОТИВ НАРКОТИЦИТЕ!!!

LyLa
04-03-2006, 20:24
Nakratko :
Rodena sum Qnuari 1989 v Sofia
Jiveq v kvartal Belite Brezi - mn qk kvartal!
Kato po malka sum hodila na pluvane,gimnastika,narodni tanci xexe
Sega na ni6to ne hodq,ot murzel razbirase,no mislq da trugna lqtoto na ezda za6toto stra6no obi4am konete
Iskam stra6no mnogo da nau4a ispanskiq ezik ,me4tata mi e da obikolq nai krasivite i ekzoti4ni mesta po sveta..Iskam nai ve4e da se mahna ot Bulgaria i 6te go napravq jivot i zdrave!
Obi4am da se zapoznavam s mnogo novi hora (razbirase ne v 4ata)
Hobi nqmam
Gadje su6to nqmam i ne izpitvami nai malka nujda.Za biv6i nqma kakvo da razpravqm interesno
Muzika slu6am vseki den -dosta razli4na kato vid
Imam ku4e ,kotka i som
Imala sum vsqkakvi jivotni - zaici,morski svine,tarantula,mi6ki,ribi
Za napred iskam da si vzema iguana.Kakto se zabelqzva sum golqm lubitel na jivotnite
Ne pu6a i nai mrazq da pu6at okolo mene,stra6no mnogo me drazni
Ne piq tvurd alkohol
Nai obi4am da si piivam bira s priqteli kogato navun e golqma jega
Drugo drugo..ima i drugi ne6ta ama sega ne se se6tam

Ludata_Mi6ka
04-03-2006, 21:08
Казвам се Михаела (казват че трябвало да сам кръстена на баба си Милка ама аз си знам че сам на прадядо ми Михаил) фамилията ми Михайлова (тя не трябвала да е такава ама тай са случило :D ) казват ми Mu6ye, Mi6ka, Mi6o (мн ме дразни последното, все едно сам мъж :P ) Ми6ки *и6ки, Мусайбе, Мими (блях!!!) Мика (ужасТ направу хихикл)

Родена сам на 11 Септември 1991 (не се гордея с годината) във Велико Търново.

От 1-ви до средата на 7-ми бях в едно мн малко и скучно училище после ме преместиха в едно голяямо и страшно училище където доизкарах 7-ми. Зех изпита и сега сам в ЕГ "Проф. д-р Асен Златаров" -ВТ

Слушам:как майка ми се кара със сестрата :) :) :) иии всякакъв вид музика, която ми харесва

Спортувам гребане с лажица... ядене на вита баница 100 метра...и от известно време се занимавам с Айкидо...

Хоби...хммм трябва да се замисля...напоследак почнах да чета книжки...

Интересно ми е да правя психоанализ на хората около мен... :D :D :D

Eleonora
04-03-2006, 22:18
Az se kazvam Eleonora,ot Sofia sum,ot Bukston,zodia oven4e,nai-dobrata zodia.Trenirala sum pluvane,basketbol[vupreki 4e sum nisik4a]i sportni tanci.Ot 1-vi do 7-mi klas u4eh v 142ro,a sega u4a v 19-to.
Obi4am da pi6a stihove,mislih da izdavam kniga i taka....

lainagovna
04-03-2006, 23:16
sss

Aragorus
04-03-2006, 23:19
Казвам се Цветан и живея в едно малко градче до Варна
имах доста разнообразно децтво преминало през събиране на картинки от дъвки турбо строене на къщички по дърветата, падане с колело след това със скейтборд и накрая с ролери :), даже съм бил и манекен (до 6 годишен)
след това чичо ми ми подари симсон, падах и с него адски много..
до към 8-ми клас учих в СОУ Васил Левски гр.Долни Чифлик, но после реших да се махна, защото малкият град ми действаше подтискащо и съм 10-ти клас в СОУ Любен Каравелов във Варна.
Обичам да слушам музика да излизам на диско с приятели, да карам с приятели (Ride or die) обичам да свиря на китара, и да спортувам...ходя на фитнес и смятам да се записвам на плуване.
интересувам се от йога и от здравословно хранене :)
Цецо защо си тъп?!
Ами яко ми е да съм тъп!

_SeXy_kIsSsS_
04-03-2006, 23:47
Казвам се Борислава.Родена съм на 17 август и страшно много мразя рождения си ден!Учила сам в училище Вапцаров до 7 клас след това кандидатствах за ПМГ "Доктор професор академик Асен Златаров" и ме приеха води се математическа гимназия ама аз не цепвам нищо по математика там сам заради езиците.Слушам всякаквя музика,тренирала сам почти всичко в момента не тренирам нищо иаче през свободното време играя футбол..баскет..тенис на маса и тенис на корт..билярд..и дарц :) Всяка сутрин тичам по 1 час участвам вав почти всякакви конкурси.Много обичам да плувам..аммм...много съм суеверна...Обичам да се лигава и да правя сякви простотий имам много friends.Карам скате роилери...много се кефя на пистовите мотори...и на трабанчетата :mrgreen: Незнам кво др да кажа :lol:

killing_loneliness
04-04-2006, 08:19
Казвам се Ана(много си обичам името). Родена съм на 12.02.1991 в гр.Русе

Образование: До 4 клас съм учила в СОУ"Христо Ботев". След 4 клас кандидатствах в МГ"Баба Тонка" и ме приеха, а след 7 клас трябваше да кандидатствам отново(и искам да се похваля- кога друг път иначе- оценките ми бяха 6.00-мат и 5.625-бел) и избрах да уча в МГ отново.

Хобита: обичам да рисувам- ходила съм три години на СИП рисуване и 3 месеца на курс по рисуване.Математиката ми допада много- бях на първо място на ЗМС... Музиката си ми е голяма страст- обичам да пея, а и да свиря- в момента се уча да свиря на китара. Много обичам да слушам музика- най-вече готик и симфоник метъл...

Връзки: хапсолютен провал....

{P}HoNeY{P}
04-17-2006, 09:11
Ime-Ina
Zodia-rak
U4a v 133 sou
Treniram basketbol
A do konkursite spe4elix 1 konkurs ot frenskiq institut i "Malkata kralica na Balgaria"
Imam gadje kazva se Deniz
Doma6en lubimec-ku4e

soul
04-17-2006, 17:35
Аз съм Катрин.Родена съм на 28.11.1989г. в София.Уча в езиково училище-с английски.Тренирала съм худ. гимнастика,но се наложи да прекъсна,което беше грешка.Сега ходя на плуване.Обичам да съм сред природата,най-вече на планиан.Това е мястото,на което успявам да се отпусна и да се почувствам жива! :D Доставя ми голямо удоволствие и да ходя на театър!!!Не мога да живея без музика.Слушам предимно рок и ретро,но се отклонявам и с няколко песни и в др стилове.Най-много слушкам Nirvana,Depeche mode,Aerosmith,Red Hot Chilli Peppers!Друго,което мога да кажа за себе си е че съм мн свободолюбива-на моменти тва е качество,но друг път е недостатък.Е,на кратко е тва! :smt006

tainstvenata
04-17-2006, 19:21
Ime :Desislava Mihailove reseva

godini :na 26 avgust 6e staam na 14 :)

u4ili6te OY "Nikolai Petrini" (Jambol) 7 klas

treniram tennis na kort ot pove4e ot 3 godini :)

obi4am da izlizam s priqteli da se zabavlqvam kakto vsi4ki mai :)
nemoga bez kompa si ... nemoga bez muzika ... :) emi .. tfa e mai :) xaxax

KiLLeR_InSTiNkT
04-17-2006, 20:12
Az se kazvam Eleonora,ot Sofia sum,ot Bukston,zodia oven4e,nai-dobrata zodia.Trenirala sum pluvane,basketbol[vupreki 4e sum nisik4a]i sportni tanci.Ot 1-vi do 7-mi klas u4eh v 142ro,a sega u4a v 19-to.
Obi4am da pi6a stihove,mislih da izdavam kniga i taka....
Бре и ти ли си от Бъкстон душа?
Аз съм Лидия, на 18, живея в София. Обичам да ходя на фитнес, кефим се на купончета. Ако някой иска да ме пита още нещо да заповяда на лс :mrgreen: засега това е.

kukli4ka_17
04-20-2006, 20:00
Viktoria Todorova
19.03.1988 v kjustendil
u4a v gimnazia v dupnica
trenirala sam 3god voleibol,a sega tanci po diskotekite i fitnes
gadjeta-vse o6te trupam broiki/no ne za sex/,a za seriozna vrazka,4estno kazano me e strah
obojavam da se grija za van6nia si vid-frizior,kozmetik,manikiur,solarium i dre6ki

white_chik
04-20-2006, 20:31
ami are i az da se razpi6a
ta kazvam se adelina,no mnoo malko hora mi vikat taka ,za koeto sum adski blagodarna.pove4eto mi kazvat adi,a naposleduk rozi 6toto familiqta hmm mi e mnoo specifi4na rozova (ne se smeite)
rodena sum na 18.01.1991 v sf i sum kozirog.do 7 klas u4eh v 125 mnoo qko daskalo ot vsi4ki strani,a sega u4a v 164 ГПИЕ ili purva ispanska gimnaziq.klasut mi e malko skapan ama kvo da se prai.
otkuum sportove ne sum se zanimavala s ni6to seriozno (za koeto mnoo sujalqvam) nz 6to no sum slabi4ka bez da spazvam dieti ili nekvi takiva.hodila sum na sekvi tanci,a naposleduk si hodq na tae bo i fitnes.
za gadjeta-ima dve mom4eta,koito sum obi4ala prez jivota si i s dvete ob6to vzeto ni6to ne se polu4i.nai-dulgata mi vruzka e 4 meseca,no ne obi4ah mom4eto.
imam mnoo poznati.mnoo durja na priqtelite si,no istinski nqmam mnoo (ednata si znae koq e ama are da ne i praq reklama :-D
slu6am 4alga predimno,no kogato sum si v nas predimno retro i tva e mai nakratko

Crazy_teen4e`f
04-20-2006, 20:37
Ами казвам се Пламена.Родена съм на 12 октомври 1993 година.Уча в СОУ "Георги Измирлиев"(гр.Горна оряховица).Тренирала съм спорти танци,а сега не тренирам йищо,иначе ме влекат баскетбола и футбола.Любимите ми стилове музика са метъл и денс.Любимите ми изпълнители са:HIM,Linkin park,Three days grace,3 doors down,Simple plan,Green day,Marilyn Manson,Metalica,Nirvana,Nightwish,Cradle of filth и още много.През свободното си време предимно се шлая из улиците на Горна.