PDA

View Full Version : Да остана ли с него или да се върна при бившия ?



sometimes_
04-01-2006, 17:35
Преди около година ходех с едно момче, но бях глупава и му изневерих, след което скъсах с него. Той е много стабилен и си останахме добри приятели, въпреки че го нараних.
Със сегашния ми приятел сме заедно от 9 месеца и преди го обичах страшно много. Постоянно плачех за него и т.н, но в последните месеци той се държеше ужасно с мен, гогвореше ми по много гаден начин, не се съобразяваше с мен за нищо, защото беше на ясно, че не мога без него. Обаче след всичките нагрубявания и след всичките сълзи усетих, че вече не го обичам толкова силно. Говорих с него, казах му, че ако се държи по този начин не искам да съм с него и той обеща да се промени. Е, промени се - държи се много мило и внимава да не ме обиди с нещо... Но все пак заради него се мъчех месеци наред.
Сега обаче бившото ми гадже ми намеква, че иска да сме заедно. А той е изключително добър, знам , че никога не би ме наранил или обидил. Сега е в казарма и се виждаме рядко, но... :(
И започнах да се чудя кого от двамата да избера. Да остана със сегашния и да продължавам да страдам или да се върна при предишния (към когото все още имам някакви чувства) и да бъда щастлива??? :(

ProstoAz
04-01-2006, 17:39
Да остана със сегашния и да продължавам да страдам или да се върна при предишния (към когото все още имам някакви чувства) и да бъда щастлива??? :(

На така зададен въпрос мисля, че вече имаш правилния отговор? :wink:

Krem4eto
04-01-2006, 17:48
При предишния!!!Той щом е мил и внимателен,значи той е човек,който държи на теб!А другия се е опитал да се подиграе с теб...

Jessika_MG
04-01-2006, 17:50
Bydi 6tastliva :smt007

F4ence
04-01-2006, 21:59
Ooo i az ima sy6tiq problem ako izkliu4a tova 4e sega6noto mi gadje ne mie syzdavalo problemi.Samo deto mnogo me revnuva. i zatyi se karame. Ta na yprosa...Spored men ti trqbva sama da si priceni6, ako ve4e ne izpitva6 sy6tite 4uvstvam kym sega6niq kakto v na4aloto se vyrni pri biv6iq[a toi 6tom proqvqva pak interes,makar 4e si mu izneverila... zna4i dosta e razmislqval i lubovta mu e naddelqla pred razo4arovanieto].A toz sega6niq qvno i toi te obi4a... 6tom se e promenil ... zna4e e osyznal gre6kite si.No mi se struva 4e ti iska6 da se vyrne6 pri biv6iq ... 6tom kazva6 4e s nego 6te si 6tastliva prosto - BYdi 6tasliva! tova e nai vajnoto za vsi4ki!No ti si pomisli nanovo... da ne zagubi6 pove4e ot tova koeto 6te spe4eli6. :| :smt006

Iliqn4eto
04-01-2006, 23:51
е както виждаш мила,ти сама си знаеш отговора,но просто искаш някой да ти го подвърди;)Бъди с бившето-той те прави по-щастлива,ама накрая гледай от двамата нито един :?

sometimes_
04-02-2006, 02:10
Mnogo sym obyrkana ! Znam, che bivshiq shte mi dade mnogo poveche sigurnost i lubov, no...kak da ostavq segashniq :( . Toku shto bqhme zaedno i si govorihme dosta vreme, a toi se razplaka !!! Nikoga ne sym go ochakvala ot nego - tochno toi, koito e bil vinagi...nepokolebim i nikoga ne sym uspqvala da go trogna osobeno, a sega mi plaka na ramoto kato malko dete i me gushkashe vse edno shte e za posleden pyt :smt010 . Kazva, che syjalqva za vsichko, koeto mi e prichinil i shte se promeni, no neznam dali da mu vqrvam... i drug pyt mi go e kazval :( . Vijdam, che me obicha, no rqdko go pokazva...
A drugiq...toi e po zrql, znae koga i kakvo da kaje...
Nqmam ideq koi da izbera - ot edna strana mi e pyrvata istinska lubov, koito me naranqva hilqdi pyti, no...nqkak ne moga bez nego. Ot drugata strana - momcheto, za koeto mechtaq - mil, dobrichyk...i moga da mu imam pylno doverie, no oshte 6 meseca shte e v kazarma.
:smt010 :smt010 :smt010

IKisseDAGirL
04-02-2006, 07:44
миличка не се измъчвай.. изчакай бифшият ти да излезе от казармата и тогава ще му мислиш :wink:
засега си остани със сегашния и опитай малко да се успокоиш, апък когато другият се върне, ще прецениш според собствените си чувства, отношенията с приятеля ти, обстоятелствата :roll:

midnight...
04-02-2006, 08:20
чакай чакай чакай :shock: аз от всичко до тука разбрах че си със сегашния ти приятел защото се държи вече по-добре от преди, но искаш да си с другия, защото и той би се държал добре..аз ли нещо не схващам незнам ама не би ли трябвало да си с някого когото обичаш? някого за когото умираш, а не седиш с него само заради добро поведение?!

sometimes_
04-02-2006, 09:37
midnight... ne stava vypros samo za dobroto dyrjanie, no i ti ne bi iskala da si s chovek, koito te naranqva postoqnno, nali? Iztyknah dyrjanieto na priqtelq mi kato prichina, poradi koqto chuvstvata mi se promeniha i veche ne go obicham kato predi, dori sama neznam kakvo izpitvam kym nego.
I zashto da sym s nqkoi, po koito umiram, sled katoi toi se dyrji s men kato s bukluk i ne zachita mnenieto mi??? E, ne e taka postoqnno, no ima sluchai kogato...ne moga da ti opisha kak me e obijdal.

midnight...
04-02-2006, 13:49
ами тогава защо си още с него, по-добре остани сама за малко за да намериш подходящия

nymphetamine_girl_199239
04-02-2006, 13:59
varni se pri biv6iq

sexy_diva
04-03-2006, 16:45
Какво чакаш...върни се при бившето си гадже.Настоящото ти гадже може да се е променило,но мъжете не се променят за дълго...така че след известно време пак ще се държи по същия начин.

penywise
04-03-2006, 16:48
Мен ако питаш радвай се докато можеш да избираш.
Ще дойде времето в което ще бъдеш избирана...
Нека не забравяме, че времето е приятел на мъжа:)

Иначе... не знам - вие жените сте странно племе. Колкото повече ви мачкат, толкова сте по-влюбени, привързани...

Я ми кажи като е бил такова ангелче предишния що си отишла при оная другата тухла? :?:

sometimes_
04-04-2006, 12:07
penywise, za tova kazah,che bqh glupava... I az neznam zashto bqh s drugiq, moje bi prosto za trypka,neznam... :( . Sled tova mnogo syjalqvah. Prosto togava ne iskah takava seriozna vryzka, kakvato iskashe toi...

penywise
04-04-2006, 12:10
penywise, za tova kazah,che bqh glupava... I az neznam zashto bqh s drugiq, moje bi prosto za trypka,neznam... :( . Sled tova mnogo syjalqvah. Prosto togava ne iskah takava seriozna vryzka, kakvato iskashe toi...


Ми... случва се човек да сгреши. Друг е въпроса дали вярваш, че той ще бъде "същия" (спрямо теб).
Аз бях... връщаха се при мен (едно момиче... еххеее бяхме млади) - и пак, и пак... и всеки път мен ме болеше...

За това - за тоя живот ми стига толкова....:)
А едно нещо като се счупи - после и да го лепиш...

04-04-2006, 12:11
az smqtam 4e trqbva da produlji6 da si sus sega6niq i da vidi6 dali otnovo 6te go obikne6.ako li ne prosto skusai s nego za6toto pone 6te dade6 pokoi na du6ata i surceto si.opitai i sus stariq-moje da si 6tastliva s nego.kakto baba kazva ,,STARATA LIUBOV RUJDA NE HVA6TA``...... :oops: