PDA

View Full Version : объркана съм



малкото сладурче
04-01-2006, 17:59
Та моят проблем...Преди 8 месеца едно момче ме заряза дет мн го обичх...имаше мн проблеми,постоянни караници,той беше постоянно на работа и нямаше време кога да се виждаме,мене не ме пускаха да излизам вечер и мн го ревнувах...1 месец мн трудно понесох раздялата,осазнах колко мн е знчил за мен,но тай като сме от различни градове за 7 месеца не се видяхем пак.Мн пати в чата съм опитвала да го накарам да ми даде втори шанс ама той постоянно сменяше темата първите 3 месеца,и той ме обичаше...но с времето всичко изчезна...Имах мн други след него...повечето някакви флиртове за по 2-3 дена,а някой за месец...Но така и не спрях да си мисля постоянно за него.СПрях да си подържам всякаква връзка с него в чата...поянкога на 3 седмици веднаж да ми каже здр в чата и тва е.Декември месец два пъти го каних на кафе ама беше мн зает и ми отказа,а аз си вманиячих,че неиска вече да ме вижда и спрях да го търся в чата...Имам ужасният характер да си вманиячавам неща,които вобще не са вярни.И преди 4 дена бях в неговият град на кафе с приятелки и просто го видях по улицата и се побърках ама той даже не ме забеляза....баси мн му се изкефих...искаше да се затичам и да му кажя здр ама нямах сили да мръдна просто стоях и наблюдавах как отминава...като се прибрах у нас му се включих в чата,някакво предчуствие имах и го направих и го базикнах,че не ме познава вече...явно наистина не ме видял,и като му казах "май наистина не искаш да се виждаме" и той ме покани на кафе....и излязох...до тук добре...ама кафето беше затворено и за тва отидохме на поход до едни скали...Всичко беше невероятно..басикахме се,споделяше ми такива неща,които казваше само на мн близки приятели,а аз мислех,че вече ме има за някаква от чата дето смао от увежение и казва едно здр само и даже не можехме да завържем разговор в чата по дълаг от 2-3 реда,а на живо така добре си говорихме подщи 4 часа...даже и си изключи телефона да не го претесняват...Престраших се и се опитах да го целуна,очаквах да ме отблъсне,щот беше ми казвал в чта,че одавна сме се разделили и всичко е свършило там и ми отговори на целувката...даже горе на скалите се гушкахме...Е,не беше както ходихме да не ме пуска ама от време на време имаше целувки и гушкане...Ама като го попитах,защо не иска вече да ходи с мен,той обясни,че няма време за момиче,че е мн зает и няма да може да ми обърне нужното внимание,че момичетат му пречели на работата,която била мн важна за него,поставял на първо място целите си и приятелите си пред гаджето....След тоя мой тъп вапрос и на двамата ни се здуха изпрати ме и тва беше,даже за чао нямаше целувка...Знам,че вече не ме обича,но изпитва нещо към мен и има още тръпка към мен...Объркана съм мн го обичам...исакм да съм с него ама нямам намерение пак да го моля да съм с него имам си достойнство.Нещо да кажете ... съвет или ко мислите...

Krem4eto
04-01-2006, 18:09
Ами това което си го питала може да означава три неща!
1.Наистина да няма време за момичета
2.Да ти отказва любезно
3.Да си има приятелка(това не е сигурно)

Но все пак той ти е отвърнал на целувката,значи още те обича!Може би трябва да продължиш започнатото.В смисъл,че да продължиш да го търсиш!!!Не се притеснявай,че ти ще го търсиш!Важното е дали ще сте заедно,нали?!

Jessika_MG
04-01-2006, 18:13
Bil e iskren s teb..qvno ot negova strana nqma da polu4i6 mnogo.Za gu6kaneto i celuvkite mislq 4e ste izpitali nejnost edin k1m drug.Nqmalo e ve4e za kakvo da se karate, spokoini ste bili.Ne znam kakyv savet da ti dam.Ti nai-dobre poznava6 4uvstvata si.Ot tova koeto ti e kazal moje da se s1di 4e i da b1dete zaedno to nqma da e za d1lgo.Moje bi edinstvenoto koeto ti ostava e da zapazi6 krasiviq spomen. :-k

ycMuBkaTa
04-01-2006, 18:47
И аз мисля, че той просто е бил честен с теб и наистина трябва да го разбереш.
Моят съвет е да му дадеш това време. Нищо не ти пречи да стоиш до него като приятелка. Мисля, че по този начин един ден като иска връзка и може да има връзка той сам ще те потърси.

Krem4eto
04-01-2006, 18:49
И аз мисля, че той просто е бил честен с теб и наистина трябва да го разбереш.
Моят съвет е да му дадеш това време. Нищо не ти пречи да стоиш до него като приятелка. Мисля, че по този начин един ден като иска връзка и може да има връзка той сам ще те потърси.
Животът не е чакалня!Трябва да се действа,в противен случай те ще се забравят като са от други градове!

djigi
04-01-2006, 18:50
Права си- имаш достойнство! Опитай се да го приемеш абсолютно като приятел, когато има време да излизате и да се изкаравате така вълшебно като деня на скалите, но без целувките! Сама осъзнаваш, че не те обича, а такива случки, предполагам, те нараняват- в смисъл заиграва се, но няма да ти даде това което искаш....

малкото сладурче
04-01-2006, 19:36
Ами няма си гадже от както скъса с мен...И аз мсиля просто да не му досаждам вече и да сме само прияетли,колкто и да го обичам едиственото нещо кеото мога да направя е да се надявам,че някога ще ем поиска пак...Наистина е мн зает и няма вреем за нищо с тая работа и ся никак не му върви с неищо и приятелите му ми казват,че е мн нещастен.Просто исакм да съм с него,преди страшно мн ме обичаше,ама обстоятелствата ни очуждиха и разделиха,може би завинаги :smt010

Krem4eto
04-01-2006, 19:43
Не се съгласявай с обстоятелствата,ако го обичаш се бори!!!Ако чакаш той да те пожелае,може никога да не го направи!!!Бори се за любовта му!!!

RoSsY88
04-01-2006, 19:52
Бори се до край за любовта си!Просто го остави!Дай му време!Бъди близка с него,накарай го да иска да е постоянно с теб,бъди му приятелка,разбирай го...Премахни нещата,които е мразел в теб и за които сте се карали...сигорна сам след време пак ще сте заедно...Успех