PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Не се виждаме често, а май го обичам !



{{{TeDy}}}
04-01-2006, 20:10
Аз сам на 14 и имам приятел с няколко месеца по малак от мен,но е в по долен клас,и у4и за изпити и неможем да се виждаме 4есто. Той все ми казва,4е ще излезнем,но все отлага 4е има урок,но когато сме заедно се 4увствам перфектно и имам 4увството,4е ни6то,и никой не саществува освен нас , но когато се разделяме искам да умра,защото може скоро да не се видим . Какво да направя , за да се виждаме по 4есто, времето без него е цяла ве4ност ;( Може би си мислите,4е сам много малка и се фантазирам,ама наистина ми е много гадно без него, мисля 4е го оби4ам . :smt060

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

F4ence
04-01-2006, 20:19
Abe to 6tom ne moje6 bez nego kakto ti kazva6,zna4i na 100% go obi4a6. Ina4e spored men nqma na4in kak da mu spre6 urocite. I mi se struva 4e trqbva da go podkrepi6 za6toto tova 4e 6te kandidatstva e dosta vajno za byde6teto mu.Ina4e... tova koeto moje da napravi6 e ... ako ste ot edno u4ili6te i jiveete blizko edin ot drug da se vijdate v daskalo i da se pribirate zaedno ili sled daskalo da si otdelqte pove4eko vreme... no tova e nqma kak ina4e... trqbva da se u4i.POne mu ostavat o6te 3 meseca.. iako izdurji6 na tova naprejenie posle cqlo lqto 6te si postoqnno s nego... za6toto toi nqma da ima pove4e zadyljeniq. :roll: #-o :roll:

Malko_kote
04-01-2006, 20:33
Macka, i az sum na 14 god.Zn kakvo ti e.I az imah edno nqkakvo takova gadje, ama s nego ne se vijdahme 4esto poradi drugi pri4ini.Toi be6e s 1 god po-golqm ot men i ve4e be6e otvoren, a az ne se 4uvstam gotova za tova, no tova ve4e e otdelen vupros.Imam ob6ti predstavi za sustoqnieto ti v momenta.Zna4i vij sega, znam 4e ti e gadno i iska6 da si s nego da te dokosva i t.n., no trqbva da si naloji6, 4e toi trqbva da proqvqva interes kum teb.Ne trqbva da nahalstva6 ili da go kani6 na sre6ta.Ako toi ima interes kum teb, 6te te nameri, ako li puk ne da si gleda rabotata.Na men mi be6e mn trudno da svikna.Qd me be6e mn mi haresva6e i be6e moi tip, ama takuv e jivota:)6tom tvoq lubim e tolkova u4enolubiv, neka bude lubim na u4ebnicite:)zaebi go i nameri qnkoi drug.Sled vreme 6te svikne6 bez nego:)

Glezlata
04-01-2006, 20:46
Ami 4akai mila,ne go karai da ste non stop zaedno,6tom se obi4ate zna4i i toi iska da se vijdate i qvno nqma tazi vuzmojnost.Ne go zadu6avai.Iz4akai da mu minat izpitite i ne6tata trqbva da se opravqt! \:D/

B1as3d
04-02-2006, 06:53
Уффф момичета момичета ... разгледаите и другите гледни точки на нещата ... ей така като са замисля и аз бях така преди пет годинки като бях кандитат-гимназист и много много не се интересувах от приятели приятелки и разните ... Теди мога да ти кажа само да му дадеш времето от което се нуждае и да не го натоварваш и ти стигат му шибаните уроци,когато иска да се разтовари малко и да се разсее предполагам,че ще ти се обади ... както каза се виждате рядко и си мисля,че осще повече го искаш както е при мене историята ма тя е малко по различна!

Айде успех!!! :)

WILD__BOY
04-02-2006, 07:23
Останаха 3 месеца - ако се обичате ще го изтраете. 7 клас е тъпо преживяване.

{Tedy}
04-02-2006, 08:35
Mersi mnogo za savetite O:) ,nadqvam se,4e sled tezi 3 meseca 6te badem zaedno pove4e vreme :smt008 ,no za6to pone ne mi zvanne da se 4uem ili da mi pi6i kato i toi darji na men ??? :smt102 :smt017

sometimes_
04-02-2006, 12:02
E, razberi go. Vse pak trqbva da uchi. A sled kato iskash da se chuete, zashto ne mu se obadish ti? Taka toi shte se otpusne i shte zapochne da te tyrsi. Ne chakai vinagi toi da predprieama pyrvata krachka :) .

{Tedy}
04-02-2006, 13:33
Zvannax mu i toi mi kaza 4e 6te mi se obadi utre(mnogo studeno govori6e) :cry: :smt010 :smt064

CVETELLINA
04-02-2006, 13:45
Останаха 3 месеца - ако се обичате ще го изтраете. 7 клас е тъпо преживяване.дам, много тъпо,като се сетя аз миналата година нямах време за нищо.... :? ама малко остана дано всичко се оправи :wink: :wink:

SummeRLove08
04-02-2006, 13:54
Спокойно,като минат изпитите ще има повече време.Така става обикновенно.
Ех..ми дано да се представи успешно,за да е имало наистина полза от тва че не сте се виждали често. :lol: :lol: :shock:

dinkisa
04-02-2006, 14:11
даже по рано ще можете до края на април ше му писнат уроците и ше почне да живеи се пак иде лято :wink: (поне аз така бех )

{Tedy}
04-02-2006, 14:29
Utre 6te se vidim i 6te govorq s nego :) dano da ne me laje :---) i da se razberem kakvo 4uvstvame edin kam drug i dano da me xaresva i toi [-o< :smt008

Krem4eto
04-02-2006, 14:43
Аз сам на 14 и имам приятел с няколко месеца по малак от мен,но е в по долен клас,и у4и за изпити и неможем да се виждаме 4есто. Той все ми казва,4е ще излезнем,но все отлага 4е има урок,но когато сме заедно се 4увствам перфектно и имам 4увството,4е ни6то,и никой не саществува освен нас , но когато се разделяме искам да умра,защото може скоро да не се видим . Какво да направя , за да се виждаме по 4есто, времето без него е цяла ве4ност ;( Може би си мислите,4е сам много малка и се фантазирам,ама наистина ми е много гадно без него, мисля 4е го оби4ам . :smt060

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§
Ако наистина го харесваш трябва да правиш компромиси!!!

sexy_diva
04-03-2006, 16:41
Иаз съм на мнение,че трябжа да правиш компромиси щом го харесваш.Все пак тези изпити са важни за него.

Malko_kote
04-03-2006, 19:44
Macki ne mi se surdete, ama tva deto govorite tq da mu se obajda i da go 4aka, ne e pravilno.Sega ne trqbva da mu zvuni6 i da pravi6 purvata kra4ka, naprotiv stoi si na gaza i go ostavi toi da deistva.Tva e golqma gre6ka na vsi4kite f, 4e vinagi te pravqt purvata kra4ka.nali nie sme nejniq pol, nas trqbva da ni svalqt i da ni zvunqt za da izlezem.Ako toi ne ti zvini go zaebi i ne misli za nego, a ako sled u4ebnata god, toi ne te potursi mu tegli edna maina i go zabravi. :)