PDA

View Full Version : няколко въпроса



04-01-2006, 22:56
имам няколко въпроса относно първия път:
1.много ли боли и много кръв ли има?
2.колко време би трябвало да продължи?
3.какво да правя след като го напраим,да се гушна в него или да си взема нещата и да си тръгна,или да мина през банята за един душ?
това е,мерси предварително:)

ycMuBkaTa
04-01-2006, 23:06
1.много ли боли и много кръв ли има? - еми това е при всеки различно, мен не ме е боляло, кръв не е имало, но зависи основно от нагласата и от това момчето да те предразположи, тогава поне няма да те боли. Но въпреки това не е страшна болка, така че се преживява, спокойно
2.колко време би трябвало да продължи? - ми не очаквай часове и дни. Просто по-дъга любовна игра, за да те възбуди добре и после като те "отвори" може би ще приключи първия път
3.какво да правя след като го напраим,да се гушна в него или да си взема нещата и да си тръгна,или да мина през банята за един душ? - вземи си един душ и после като можеш си се гушни при него, все пак това е оляма крачка в живота ти :)
Айде умната и само с презерватив
:!: :!: :!: :!:

miloto_girl_4e
04-01-2006, 23:27
1.много ли боли и много кръв ли има? :arrow: индивидуално е ..при мен боля доста, имаше.. сравнително малко кръв... :wink:
2.колко време би трябвало да продължи? - колкото издържите :mrgreen:
3.какво да правя след като го напраим,да се гушна в него или да си взема нещата и да си тръгна,или да мина през банята за един душ? - аз се гушнах в него, лежахме малко и после отидох за един душ :-D (това първият път), следващите пъти... както дойде :wink:

04-01-2006, 23:37
и при мен беше като при miloto_girl-4e доста боля,имаше моменти,в които дори ми оставаше малко да се откажа,но сега стискаш малко зъби и след 5 мин вс е ок:)но теб може въобще да не те боли!
за дължината при мен лично не беше мн,защото и на него му беше за първи път:)
аз лично се гушнах в него,въобще не ми се ставаше от леглото:)

04-02-2006, 10:19
имам няколко въпроса относно първия път:
1.много ли боли и много кръв ли има?
2.колко време би трябвало да продължи?
3.какво да правя след като го напраим,да се гушна в него или да си взема нещата и да си тръгна,или да мина през банята за един душ?
това е,мерси предварително:)
1. зависи от дебелината и структурата на девствената ципа, ако е тънка ще ще те4е малко кръв, ако е дебела ще те4е много кръв,
а ако е с голям отвор може и изобщо да не те4е кръв,
относно болката, зависи от ли4ния ти раг на болка , от степента на възбуда и от умението на дефлоратора, но повярвай, един ден като се наложи да раждаш деца ще боли много, ама мнОООго пове4е.

2. "трябвало" това да не е зада4а за домашно??
зависи от пи4а , от настроението му, от физиологията му и от опиата му,
може да продължи твърде кратко, или доста дълго, средно продължава от 5 до 15 минути , но понякога продължава 4асове, ако на жената и е за пръв път пове4е от 20 минути си е живо мъ4ение.
3. Най-добре влезте двамата заедно в банята и си вземете един душ заедно.
а още по-добре да го направите в банята, за да не оцапате 4аршафите с кръв.

4.(съвет4е) ако пи4а е свестен ще те излиже едно хубаво преди да те отвори и после още веднъж в банята,
и докато те отваря ще използва презерватив,
и 5 ВАЖНО- най- добре е да си изберете някой ден малко преди или още по- добре малко след менструацията ти, по 2 ПРИ4ИНИ
а) така риска от забременяване , дори да се скъса презерватива е = 0
и б)- така майка ти няма да заподозре, като види кървавата дамслка превръзка в банята

а, да, и си носи еднадамска превръзка в 4антата за всеки слу4ай,
и хайде успешно, безболезнено и безпроблемно отваряне
\:D/

thirteen
04-02-2006, 10:44
Pri men nqmashe puk nikakva kruv... a i me bolq savsem savsem manichko :)
naistna e individualno zashtoto moi priqtelki mnogo mnogo gi e bolqlo... i krav e imalo i sa piskali revali deda gi znam :) pri men be6e leko..

^KaSiDi^
04-02-2006, 11:03
имам няколко въпроса относно първия път:
1.много ли боли и много кръв ли има?
2.колко време би трябвало да продължи?
3.какво да правя след като го напраим,да се гушна в него или да си взема нещата и да си тръгна,или да мина през банята за един душ?
това е,мерси предварително:)
1)men lichno mn me bolq,no ne teche kryv
2)mi pri men prdylji 20 min
3)hm...nie polejahme legnali malko i sled tv aaz si trygnah
a btw vsichko e individualno,az sam go naprvaial taka,dr po dr nachin,ti go napravi kakto smqtash za dobre :) :-k

avrora
04-06-2006, 14:58
имам няколко въпроса относно първия път:
1.много ли боли и много кръв ли има?
2.колко време би трябвало да продължи?
3.какво да правя след като го напраим,да се гушна в него или да си взема нещата и да си тръгна,или да мина през банята за един душ?
това е,мерси предварително:)
1. зависи от дебелината и структурата на девствената ципа, ако е тънка ще ще те4е малко кръв, ако е дебела ще те4е много кръв,
а ако е с голям отвор може и изобщо да не те4е кръв,
относно болката, зависи от ли4ния ти раг на болка , от степента на възбуда и от умението на дефлоратора, но повярвай, един ден като се наложи да раждаш деца ще боли много, ама мнОООго пове4е.

2. "трябвало" това да не е зада4а за домашно??
зависи от пи4а , от настроението му, от физиологията му и от опиата му,
може да продължи твърде кратко, или доста дълго, средно продължава от 5 до 15 минути , но понякога продължава 4асове, ако на жената и е за пръв път пове4е от 20 минути си е живо мъ4ение.
3. Най-добре влезте двамата заедно в банята и си вземете един душ заедно.
а още по-добре да го направите в банята, за да не оцапате 4аршафите с кръв.

4.(съвет4е) ако пи4а е свестен ще те излиже едно хубаво преди да те отвори и после още веднъж в банята,
и докато те отваря ще използва презерватив,
и 5 ВАЖНО- най- добре е да си изберете някой ден малко преди или още по- добре малко след менструацията ти, по 2 ПРИ4ИНИ
а) така риска от забременяване , дори да се скъса презерватива е = 0
и б)- така майка ти няма да заподозре, като види кървавата дамслка превръзка в банята

а, да, и си носи еднадамска превръзка в 4антата за всеки слу4ай,
и хайде успешно, безболезнено и безпроблемно отваряне
\:D/

Ами на мъжка сбирка ми разказаха за три дневно "мъчение". Първата вечер успял човека да смъкне само ношницата. На втората вече почнали да си "играят". И чак на втората се стигнало до "губене" на девственост ](*,) ](*,) ](*,)
И частта за нулевата възможност... Абе я иди чети образователни книжки! Няма такова нещо като нулева възможност за забременяване! На колко жени са им казвали, че са стерилни и колко от тях после случайно са забременявали... А пък и ако решим, че наистина може и да не забременее, айде да си поговорим за болестите предавани по полов път? И те ли умират около менструалния цикъл?

n0mak
04-06-2006, 15:07
имам няколко въпроса относно първия път:
1.много ли боли и много кръв ли има?
2.колко време би трябвало да продължи?
3.какво да правя след като го напраим,да се гушна в него или да си взема нещата и да си тръгна,или да мина през банята за един душ?
това е,мерси предварително:)

1. DA!!! Dokato trepe6 vietnamci ima MNOOOOGO KRUV... fur4i navsqkude, kraka ruce 4erni drobove... i kakto se kazva v edin film "DANCE ONE-LEGGED MOTHER FUCKER" :)

2. Dokato svur6at vietnamcite.

3. Gu6ka6 se v nego i se celuvate dokato vurvqt finalnite nadpisi.

akademika
04-06-2006, 15:12
По същата логика :
първият път като ти вадят зъб:
1.боли много ако няма упойка и тече кръв
2.докато го извадят
3.Гушкаш зъбчето

doomer
04-06-2006, 15:34
По същата логика :
първият път като ти вадят зъб:
1.боли много ако няма упойка и тече кръв
2.докато го извадят
3.Гушкаш зъбчето [-X

не гушкаш зъбчето , а по-скоро отивате в банята там се гушкате и повтаряте процедурата , накрая се къпете и после си тръгва...

favor_91
04-06-2006, 19:49
s gornite mneniq suvpada i moeto :)

kateto^^
04-06-2006, 21:13
abe...moje da te boli-individualno si e...kr1v ima , 6toto dokato ti go vkarva trqbva ti rask1sa devstvenata cipa.a p1k ti moje i da si q sk1sala dokato sportuva6,ili pri nqk1kvo natovarvane...taka 4e ne se strqskay ako nqma kr1v :) kolko tr1bva da prod1lji li...ami nqma to4no vreme...ima mom4eta koito sv1r6vat na 15-ta minuta...ima i takiva koito mogat da te la6kat 2 4asa :) hora sqk1kvi!ti ne se pritesnqvay ako toy sv1r6i predi ti da si,ne se ceremoni,ami mu poiskay ,,prod1ljenie,, samo za teb.nali se se6ta6 4e prod1ljenieto moje da e pod formata na masturbaciq naprimer-nay-uda4niq variant:)a p1k kato sv1r6ite nakraq...moje6 p1rvo da si po4ine6 malko,toy s16to 6te iska tova...posle ako 6te ostava6 v tqx moje6 i da go preg1rne6,ako li ne mu kaji 4e ti e vreme da tr1gva6 i ne zabravqy 4e ako ne go obi4a6 istinski,ne e nujno da go gleda6 v o4ite...:)

mis_marry_jane_13
04-06-2006, 21:23
1.много ли боли и много кръв ли има?-ako si si vtalpila 4e boli 6te te boli...ne e sigurno 4e 6te ima kruv,pri men nqma6e
2.колко време би трябвало да продължи?-do kolkoto re6ite
3.какво да правя след като го напраим,да се гушна в него или да си взема нещата и да си тръгна,или да мина през банята за един душ?-ami gu6ni se v nego za malko i posle ne e zle da si vzeme6 edin du6,no ne e garanciq 4e 6te ima6 sila :)

kateto^^
04-06-2006, 21:41
emi...to vsi4ki nie tva ti kazahme de...samo sa povtarqme de...:)

04-07-2006, 11:21
a az iskam da popitam....... sled kato te otvorat i ako eventualno te4e kruv trqbva li da si slaga6 prevruzka?
i o6te edin vypros mi ako momi4eto go e sram da vliza v 4ujdite ku6ti ili tam kvot e apartament li nqma zn...... abe ako go e sram da vleze da se izkupe? ne staa li posle u teh kat se pribere da se izkupe na spokoistvie?

Night_Knight
04-07-2006, 11:40
a az iskam da popitam....... sled kato te otvorat i ako eventualno te4e kruv trqbva li da si slaga6 prevruzka?
i o6te edin vypros mi ako momi4eto go e sram da vliza v 4ujdite ku6ti ili tam kvot e apartament li nqma zn...... abe ako go e sram da vleze da se izkupe? ne staa li posle u teh kat se pribere da se izkupe na spokoistvie?
може бе, може, нали съм добрата ламя спаска.

сега - хигиената е здраве. не те е срам да правиш секс с момчето, а те е срам да влезеш в банята. их ама сте и вие. :P

04-09-2006, 18:16
da de taka e ama ako na mackata i e za 1 pat? i o6te q e sram?

04-09-2006, 18:16
p.s i za prevruzkata ne mi be otgovoreno....... :P ? kajete

DeziRe
04-09-2006, 22:04
1.много ли боли и много кръв ли има? При всеки е различно....
2.колко време би трябвало да продължи? ми ако те боли много 5 мин
3.какво да правя след като го напраим,да се гушна в него или да си взема нещата и да си тръгна,или да мина през банята за един душ?
това е,мерси предварително:) :| ами ако имаш възможността вземи си душ и след това се гушни при него успех \:D/