PDA

View Full Version : Държание ;)



Iliqn4eto
04-01-2006, 23:15
Е приятели преди известно време споделих така да се каже какво ме тревожи ;)но сега отново имам нужда от вашата помощ :)
Е с това момче станахме гаджета ,мн е мил ,внимателен ,че понякога ми се струва че не е истина,че всичко набързо ще свърши ,а и едва се оправих от предишната любов,която бе несподелена,не съм готова отново да го преживея
Та незнам този човек наистина ме подлудява,с него може да се говори на всякаква тема и най-лошото е ,че аз всичко си казвам,нищичко не крия,а все пак това е рисковано и незнам.. а ак започна сега да се държа малкопо -студено и да не говоря толкова той ще си помисли,че аз съм загубила интереса към него,а като съм откровена ме е страх да не му стана безинтересна [-( това няма да го приема :( нали по-добре малко загадъчна,да аз знам ,обаче ми е много трудно ,той знае как..Оф даваите съвети какво да правя :-&

sk8girL
04-01-2006, 23:24
Слънчице , влюбена си до уши :> Когато си влюбен изпитваш желание да споделяш мн неща с човека до теб , да говориш , да търсиш постоянно неговото разбиране.Хубаво е , че му имаш доверие и му споделяш , не се дръж хладно с него, но се убеди наистина, че няма да те прецака.И един съвет винаги си имай едно на ум, недей да се влюбваш чак толкоз [-X , по добре е да показваш любовта си в по малки количества ,Айди успех! Ама ми се струва, че тва момче е пич , той ти го е доказал с държанието си :smt052

djigi
04-02-2006, 08:49
Ах, за какво се притесняваш! Разбира се, че като му споделяш няма да му станеш безинтересна..... зависи и какво му разказваш- имам познати, които обожават да си разкажат ежедневието си с най-малките подробности ("И пътувам в автобуса, а около мен" следва описание на всички околни -край на случката) Давай напред и се радвай на щастието си

machoka
04-02-2006, 10:02
Остани си на гребена на вълната на любовта и се наслаждавай на удоволствието до край :wink:

sometimes_
04-02-2006, 10:08
Остани си на гребена на вълната на любовта и се наслаждавай на удоволствието до край :wink:
Kogato si napylno otkroven s edin chovek mu pokazvash, che go obichash. Ne se pritesnqvai, nqma da mu stanesh bezinteresna :) . Ako i toi te obicha shte oceni iskrenostta ti.
Uspeh! \:D/

{Tedy}
04-02-2006, 10:55
i az sam taka,oba4e ne se vijdame 4esto i me e strax da ne sam go izpla6ila i da neiska da e s men :smt010 :cry: xodim ot 6 dena i sme se vijdali samo 2 pati strax me e [-o< dano da gre6a

MUSIK
04-02-2006, 15:22
AMI NE SE PRITESNQVAI
PRAVI TOVA KOETO TI E NA SURCETO-A KAKVOTO IMA DA SE SLU4VA TAKA ILI INA4E 6TE SE SLU4I
NO TOVA KOETO IZJIVQVA6 E MNOGO KRASIVO TAKA 4E NE SI SUZDAVAI SAMA GRANICI \:D/

Glezlata
04-02-2006, 16:31
Produljavai v su6tiq duh,ni6to ne promenqi,toi te haresva takava kakva si i moje bi tova,4e mu kazva6 vsik4o e v + za tebe \:D/

miNiTo
04-02-2006, 16:53
hi4 ne se kosi :)
radvai se 4e daje te izslu6va i naistina ti e v + tova 4e si iskrena (dano ne samo prekaleno)