PDA

View Full Version : Свърших вътре :(((



Pybuk
04-02-2006, 00:37
Здравейте некой може ли да ми каже какво да правя сега
какво да давам на момичето
без да вида докато сме го правили се е скъсал презарватива и свърших вътре
и сега ми е некво зверски притеснено
:(
дайте некав съвет :?


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

DrSmurph
04-02-2006, 01:31
САМО ПОСТИНОР ДУО МОЖЕ ДА ТИ ПОМОГНЕ! Двете хапчета на веднъж! Колкото по-скоро толкова по-добре. Действа най-ефикасно до 24 часа след инцидент, но може да се вземе до 72 часа

04-02-2006, 10:07
кога е била последната и менструация??
ако е била преди по- малко от 7 дена или преди пове4е от 17 дена най- вероятно няма да е бременна.
Ако последната и менструация е била преди 11 или 13 дни, тогава е много вероятно ве4е да е бременна,
постинор-дуо е хормонален препарат за прекъсване на ве4е настъпила бременност в първите няколко дни.
Действието му предстаялява аборт по биохими4ен на4ин и никак не е безвредно хап4е,
много ясно, 4е сега ти е терсене,
и аз да бях, и на мен щеше да ми е терсене,
повярвай ми, на твоята мацка сехга и е много по-терсене,
следващия път внимавайте пове4е :!:

04-02-2006, 10:35
da pie postinor duo kolkoto moje po skoro :!: :idea:

^KaSiDi^
04-02-2006, 10:38
POSTINOR DUO,tva e mai edinstvenoto reshenie,ama kato nishto sled tv a :!: shte i se obyrka vs(menstruaciqta i t.n.)ama ne vijdam da imate dr izbor,taka che...i zanapred vnimavaite poveche

LoRinSeR
04-02-2006, 10:40
САМО ПОСТИНОР ДУО МОЖЕ ДА ТИ ПОМОГНЕ! Двете хапчета на веднъж! Колкото по-скоро толкова по-добре. Действа най-ефикасно до 24 часа след инцидент, но може да се вземе до 72 часа

Направи така !

IdiOtKa
04-02-2006, 10:41
хахахха или постинор или луд касмет ... ако не пие постинор и и доиде идете поснете тото !

Composure
04-02-2006, 11:28
404

DrSmurph
04-02-2006, 12:26
най-вероятно аз... а може би не ме виждаш когати съм вътре?

:lol:

Composure
04-02-2006, 13:17
404

Labelle
04-02-2006, 13:59
За такива неприятни случай има една "бабина" хитринка - четвъртинка аспиринче. Веднага след половия акт момичето трябва да си го пъхне във влагаличето. Аспиринът (ацетизалова киселина) е съвсем безвреден и съчевременно като киселина убива сперматозоидите. Хубавото е, че не води до странични ефекти като хапчетата анити-бебе (постинор)

ПознаватеМЕ
04-02-2006, 15:28
Дреме ти на Ую !Бягай зад граница ! =D>

California
04-02-2006, 17:21
постинор-дуо е хормонален препарат за прекъсване на ве4е настъпила бременност в първите няколко дни.
Действието му предстаялява аборт по биохими4ен на4ин и никак не е безвредно хап4е,

По принцип е така, но не винаги се стига чак до прекъсване на бременността...
На яйцеклетката и трябва известно време да бъде оплодена, а Постинор може да предотврати нещата, така че до оплодена яйцеклетка да не се стигне изобщо...!
Ам... да добавя нещо по повод аспирина във влагалището...
Вие имате ли представа къде се извършва оплождането и къде са отишли спрематозоидите? Еми повярвайте ми това не е влагалището.... :smt017

Pybuk
04-03-2006, 22:45
Благодаря за помоща
днес взех постинор дуо
и днес и дойде
от една страна е радостно че и дойде
ама пък се вътрех тези хапчета ама ще си ги пазя винаги може да потрябват :)

Cha0
04-04-2006, 00:25
Благодаря за помоща
днес взех постинор дуо
и днес и дойде
от една страна е радостно че и дойде
ама пък се вътрех тези хапчета ама ще си ги пазя винаги може да потрябват :)

Ти си много смешен как може да кажеш че си се вътрил с тези хапчета.
1 ти си виновен че не си разбрал че си скъсал презерватива
2 момичето е щяло да забременее заради тебе и да се чуди какво да прави с детето защото до колкото знаеш един аборт не е полезен за момичетата.
3 дал си 10 лв и си оправил цялото положение и са вайкаш защо си ги дал
Голям си балък ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)