PDA

View Full Version : Каква е тази мания?!?!



{b0nb0n4et0}
04-02-2006, 11:29
Абе хора защо всички момчета искат да приличат на културисти :x Това вече стана някаква мания.Всички ходят да дигат,тъпчат се с хапчета(дори не се замислят дали това им вреди) :( Знам че много от момичетата си падат по корави момчета,но на мен ми е тъпо да гледам във фитнеса момченца на 14 15 години дето се праят на мъже.Слагат за охрана в дискотеките момчета на по 17 години :shock: Тва според мен не е нормално [-( Пък и на мен лично ми харесват слабички момчета. Че въпроса ми е :
Как Вие приемате това?И какви момчета точно ви харесват(слаби или корави)? :smt006

djigi
04-02-2006, 11:44
Мен лично ми се обръщат червата, когато видя културист! Хубаво е едно момче да има мускули, ама наистина се прекалява- а и тези анаболи (без коментар) Кльощави момчета - пак не! На мен ми харесва нещо по средата на двете крайности, просто да изглежда мъжествено, иначе телосложението не е от нещата, които ми правят първо впечатление!

Sapphir
04-02-2006, 12:13
185/80

RoyTheReaper
04-02-2006, 12:31
kakuf e problema 4ovek da razviva tqloto si? muskulite ne se pravqt samo zaradi momi4etata, a za zdrave i samo4uvstvie. i kakvo kato sa na 14-15 godini? tova e idealnata vuzrast da se zapo4ne, za6toto togava organizma zapo4va da otdelq testosteron v golemi koli4sestva.

hranitelni dobavki - moje za prekaleno klio6tavite. anaboli - pove4e vreda otkolkoto polza. nai dobre sa si naturalnite muskuli.

04-02-2006, 12:42
Анабол, анабол ти ме правиш като вол!

Ако искаш здраво мускули да имаш,
Трябва яко химия да взимаш!

Labelle
04-02-2006, 12:43
Момичето говореше за комплексарите , които на всяка цена трябва за 6 месеца примерно от 60 килограма да станат 80 като 20-те доълнителни да са само мускули. Спортът е хубаво нещо, а фитнесът е най-добрия начин за поддържане на хубава фигура, спор няма. Момиче съм но пак мога да отговоря какъв им е проблема на тези, които са превърнали това в житейска цел - самочувствие, желание да бъдат готини и забелязани на всяка цена, желание да могат да се мерят с готиния батко , които ходи със "звездата на класа" и достатъчно малко мозък за да не разбират, че тези неща трябва да се правят постепенно, не за 6 месеца, а за 2 години например, както и достатъчно малко мозък за да схванат, че могат да развиват и други качества, които са също толкова важни :)

nikitooo
04-02-2006, 13:11
Момичето говореше за комплексарите , които на всяка цена трябва за 6 месеца примерно от 60 килограма да станат 80 като 20-те доълнителни да са само мускули. Спортът е хубаво нещо, а фитнесът е най-добрия начин за поддържане на хубава фигура, спор няма. Момиче съм но пак мога да отговоря какъв им е проблема на тези, които са превърнали това в житейска цел - самочувствие, желание да бъдат готини и забелязани на всяка цена, желание да могат да се мерят с готиния батко , които ходи със "звездата на класа" и достатъчно малко мозък за да не разбират, че тези неща трябва да се правят постепенно, не за 6 месеца, а за 2 години например, както и достатъчно малко мозък за да схванат, че могат да развиват и други качества, които са също толкова важни :)

Мислиш ли че фитнесът прави най трайната фигура? Ходи на фитнес 6 месеца 3 пъти в седмицата по един час и другите 6 месеца не прави абсолютно нищо за фигурата си! :arrow: Някой със горе-долу твоите килограми и фигура да плува 6 месеца 3 пъти в седмицата по 1 час и в следващите 6 месеца да не прави нищо свързано със спорт.Сравни фигурите и драсни ЛС.

:arrow: А по темата : :arrow: Не ходя на фитнес и не ми правят впечатление напомпаните и мисля че повечето момичета биха избрали по 'слаботелесните' ако онези са 'силнотелесни' :twisted:

P.P Сорри за тъпия пост!
P.P2 Тъпичък съм!

MUSIK
04-02-2006, 14:03
VSEKI IMA PRAVO NA IZBOR-NA NQKOI IM LIPSVA MOZAK I ZA TOVA GO IZBIVAT V TAQ POSOKA
VSI4KO TRQBVA DA E V UMERENI KOLI4ESTVA-V PROTIVEN SLU4AI 8) :smt038 POVE4E VREDI OTKOLKOTO DA IZGRAJDA SAMO4UVTVIE I ZDRAVO TQLO

IKisseDAGirL
04-02-2006, 14:12
Мен лично ми се обръщат червата, когато видя културист! Хубаво е едно момче да има мускули, ама наистина се прекалява- а и тези анаболи (без коментар) Кльощави момчета - пак не! На мен ми харесва нещо по средата на двете крайности, просто да изглежда мъжествено, иначе телосложението не е от нещата, които ми правят първо впечатление!
точно!
и аз съм на тва мнение ;-)

e4o
04-02-2006, 14:33
vse o6te ne vsi4ki mom4eta sa zaribeni po taq maniq :-D

stereophonix
04-02-2006, 15:07
heh .. mene ne mi haresvat nekvi KULTURISTI! daje sa mi mn grozni.. ama vse pak e dobre mom4eto da ne e nekvo hilavo.. da ima hubavo dupence, korem4e, race, grab .. ama da ne prekalqva de.. (:

LoLita^
04-02-2006, 15:27
interesna tema bih kazala :)
az li4no haresvam po-qki4kite , v smisal naprimer moq priqtel- toi ima mnogo musluli i postoqnno trenira pak i tova mu e rabotata 6toto vse pak e fitnes instruktor i da vi kaja 4esno si e super. Az mislq 4e mnogo ot momi4etata si padat po takiva maje 6toto sam zabelqzala 4e dori kogato sme zaedno ne spirat da go zaglejdat drugi momi4eta, no vajnoto e 4e az si go haresvam takav ,vse pak.
A otnosno onezi pikluvci na po 16-17 god deto hodqt blaskat i se mislqt za mnogo vajni- mnenieto mi e ujasno mnogo sa mi sme6ni4ki milite ama nali i te iskat da prili4at na golemite batkovci tai 4e neka im prostim :)

Axel_f
04-02-2006, 15:32
Хъмм ми като гледам всички сме на 1 мнение 8) И мен не ме кефят с мноогоо мускули,и все пак трябва да има,щото иначе .... :-D Ама пък клющави момчета...честно казано хич не ми харесват :? де да знам,като че ли моят тип са по-нисички и набити :P А да и супер много се кефя на силни ръце...МмМмМ :-)

nikitooo
04-02-2006, 15:36
Дай да допълним темата да разбираме кое се предпочита : (Говоря за телосложение , а не ВИЗИЯ)

МАРИЯН от ББ2 или МИРО от ББ2

Axel_f
04-02-2006, 15:40
Дай да допълним темата да разбираме кое се предпочита : (Говоря за телосложение , а не ВИЗИЯ)

МАРИЯН от ББ2 или МИРО от ББ2

Ха ха ха нито един от двамата Ха ха ха :lol: Това ако са мъже :lol:
И все пак ако ставаше въпрос за тяло Миро много ясно...Ама 1-во е пълен женчо,лигльо и тн,2-ро в лице хич не ме кефи :-D

nikitooo
04-02-2006, 15:41
Дай да допълним темата да разбираме кое се предпочита : (Говоря за телосложение , а не ВИЗИЯ)

МАРИЯН от ББ2 или МИРО от ББ2

Ха ха ха нито един от двамата Ха ха ха :lol: Това ако са мъже :lol:
И все пак ако ставаше въпрос за тяло Миро много ясно...Ама 1-во е пълен женчо,лигльо и тн,2-ро в лице хич не ме кефи :-D

Бтв говорим за телосложение , не четеш ли? #-o

Axel_f
04-02-2006, 15:46
Дай да допълним темата да разбираме кое се предпочита : (Говоря за телосложение , а не ВИЗИЯ)

МАРИЯН от ББ2 или МИРО от ББ2

Ха ха ха нито един от двамата Ха ха ха :lol: Това ако са мъже :lol:
И все пак ако ставаше въпрос за тяло Миро много ясно...Ама 1-во е пълен женчо,лигльо и тн,2-ро в лице хич не ме кефи :-D

Бтв говорим за телосложение , не четеш ли? #-o

Опа вярно... :oops: Чета ама нещо :-D И все пак Миро

ЛОЛИТАА
04-02-2006, 15:46
Казвате за мускулести,казвате и за средно положение,а какво казвате за тези които са слаби и стават за манекени,които разбира се не са кокал до кокал..слаби са да но имат хубаво устроена структура.Аз мисля че те са най-секси..Приятелят ми е 176 висок и е 59 кг,слаб е но има перфектното тяло според мене!
Какво МИслите за този тип момчета ?

i'm so excited!
04-02-2006, 15:53
въобще не харесвам напомпанииииии :smt108 все едно не е мъж, а биче. пълна отврат

nikitooo
04-02-2006, 15:55
въобще не харесвам напомпанииииии :smt108 все едно не е мъж, а биче. пълна отврат

:!:

{b0nb0n4et0}
04-02-2006, 16:00
Пооспокоих се честно да ви кажа :roll: мислех си, че повечето момичета харесват здравеняците,а се убедих че не е така. :) 10x на всички

ProstoAz
04-02-2006, 16:18
Аз пък обичам мускулести мъже и не виждам нищо лошо в това някой да ходи на фитнес и да поддържа еднo страхотно тяло! Не обичам нито кльощавичките, нито разплутите с шкембеца мъже!
Обичам спортисти. :lol:

nikitooo
04-02-2006, 16:26
Обичам спортисти. :lol:

и по точно културисти! :lol: :mrgreen:

miNiTo
04-02-2006, 16:29
e ko i az harevsam muskolesti4kite.sas steganto tqlo i qko korem4e det se vijdat plo4ici.NO OPREDELENO MRAZQ KULTURISTI!telata im sa gadni basi super sme6no izglejda,a da ne govorim za tiq momI4eta...primerno tez det digat tejseti
ujas! :smt019 :smt018

nikitooo
04-02-2006, 18:37
Тъпчете се с химий и чакайте да ви стане х**

nikitooo
04-02-2006, 18:38
Случвало ми се е да попадам на гафове по тези предавания дето ги критикуват и даваха там културистите и един от 'гащите' му почна да пада памук!!! Толкова се хилих :arrow: Пийте химий!!

ProstoAz
04-02-2006, 21:57
Оф, това което виждате по телевизията, имам предвид телата на културистите по време на състезания, далеч не са истинските им тела. Преди състезания те се подготвят по специална програма, за да изглеждат така. В действителност обаче са съвсем различни (отпуснати).
Защо като се каже "мускулест мъж" трябва да разбирате "културист", човек с напомпани до неузнаваемост мускули, та чак грозни? Вие виждали ли сте такива някъде другаде, освен по състезания?

И под спортисти по-скоро имах предвид футболисти и плувци. :wink:

nikitooo
04-02-2006, 22:01
Оф, това което виждате по телевизията, имам предвид телата на културистите по време на състезания, далеч не са истинските им тела. Преди състезания те се подготвят по специална програма, за да изглеждат така. В действителност обаче са съвсем различни (отпуснати).
Защо като се каже "мускулест мъж" трябва да разбирате "културист", човек с напомпани до неузнаваемост мускули, та чак грозни? Вие виждали ли сте такива някъде другаде, освен по състезания?

И под спортисти по-скоро имах предвид футболисти и плувци. :wink:

Тялото на един плувец стои много по естествено от тялото на фитнес маниак.Културистите спортуват по програма преди състезания и се мажат с нещо , което подчертава 'формите' им.

ProstoAz
04-02-2006, 22:07
Естествено, че се мажат с нещо (съжелявам, че не помня точно какво), но само за да лъщят.
Един приятел на бишото гадже на сестра ми беше културист, даже спечели 1во място на някакво състезание, но именно от гаджето на сестра ми знам колко плачевно изглежда, когато не се подготвя за състезание, защото той целия е просто химия.
И отново - защо всички си представяте такива хора след като чуете "мускулести мъже"? Мускули в границата на нормалното се получават и от редовно спортуване и подходящ хранителен режим. Красиви мускули...

nymphetamine_girl_199239
04-03-2006, 09:11
e ko i az harevsam muskolesti4kite.sas steganto tqlo i qko korem4e det se vijdat plo4ici.NO OPREDELENO MRAZQ KULTURISTI!telata im sa gadni basi super sme6no izglejda,a da ne govorim za tiq momI4eta...primerno tez det digat tejseti
ujas! :smt019 :smt018

to4no taka! :mrgreen:

ycMuBkaTa
04-03-2006, 09:21
Определено не харесвам яко напомпани момчета, но не виждам и нищо лошо в това момчетата да ходят на фитнес, то е същото да кажем момичетата да не ходят. Всеки си има някакво телесложение и ако фитнеса може да ти го дооформи тогава какво лошо има в него.

ledenata_kralicA
04-03-2006, 13:31
az opredeleno ne si padam po "Planini Ot Muskuli"
predpo4itam po slabi4ki,no stegnati

white_chik
04-03-2006, 13:43
ne haresvam nekvi super muskulesti,no nqmam ni6to protiv mom4eto da e stegnato.A kato ima plo4ki na korema =P~

penywise
04-03-2006, 13:56
Тия с хаповете, прахчетата и квото още има - абсолютно комплексирани мухльовци.
Само дето не знаят на какво ще заприличат като спрат да тренират.

А и в крайна сметка това в гащите ми е малко по-важно (поне на мен)...

Какво да ви кажа. На мен лично си ми харесва да съм "голям".
Не мога да разбера защо момичетата/жените харесват някакви... посрани момченца, които спокойно могат да носят панталоните на гаджетата си.
Напук на тия "стандарти" аз си се кефя на пълната противополжност на "гей-бандита" (G unit, слушаме Ванко 1, танцуваме по прашки на чалга в Амор" ](*,) :lol:

Другото си е моя работа. Който ме харесва - ще ме харесва като това, което съм. За останалите "искам да съм як, за да ме харесат" типа обяснсних - комплексари

Пепи Дъ Ай
04-03-2006, 13:56
Абе хора защо всички момчета искат да приличат на културисти :x Това вече стана някаква мания.Всички ходят да дигат,тъпчат се с хапчета(дори не се замислят дали това им вреди) :( Знам че много от момичетата си падат по корави момчета,но на мен ми е тъпо да гледам във фитнеса момченца на 14 15 години дето се праят на мъже.Слагат за охрана в дискотеките момчета на по 17 години :shock: Тва според мен не е нормално [-( Пък и на мен лично ми харесват слабички момчета. Че въпроса ми е :
Как Вие приемате това?И какви момчета точно ви харесват(слаби или корави)? :smt006
Кажи ми дискотека с 17 годишна охрана?

{b0nb0n4et0}
04-03-2006, 16:11
Na Zlatni pqsuci ,i sa moi li4ni poznati teq ot ohranata i sa na 17 godini.Ama sa si celi mutri :?

DeSsY`
04-03-2006, 16:20
Хубаво е момчетата да имат някви мускули, а не да изглеждат като хилки. Но все пак не трябва да се прекалява, защото многото и големи мускули изглеждат гадно. :wink:

Glezlata
04-03-2006, 16:31
Za men muskolite sa si muskoli i mn mi haresvat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,mnogo sa sexy muskolestite muje i mi se vijdat po mujestveni! :smt019

Пепи Дъ Ай
04-03-2006, 20:04
не се чудете на по 17-18 много яки няма. Вече на 21-22 и нататък може... тука митове и легенди... 180 100кила без корем - тогава някой е много як!

S C A N D A L O U S
04-03-2006, 20:32
PO SEXY NE6TO OT ATLETI4EN MUJ S KRASIVO LICE I TQLO ZA MENE NQMA NA ZEMQTA! A NE SI MISLETE,4E KATO STANAT NA 23-25 GOD I TE IZVENUJ IM NABUBVAT MUSKILUTE I OP! STAVAT HUBAVCI! EVALA IM PRAVQ NA MOM4ENCATA DETO SE TRUDQT O6TE OT SEGA DA SA KRASIVI I SAS ZDRAVI TELA- RAZBIRA SE NE NA TEZI KOITO PREKALQVAT S DOBAVKITE! A KAKVO 6TE KAJETE ZA GROZNITE MOM4ENCA,BEZLI4NI EDNI TAKIVA DETO GI IMA S TONOVE PO ULICITE? EDNO TAKOVA NERAZVITO SA6TESTVO LI PREDPO4ITATE ILI EDIN SILEN OFORMEN KRASAVEC????

cvety_i_bebeto
04-03-2006, 21:22
predpo4itam...slabi4ki...sas stegnato tqlo...kato gadjeto mi

sladkoto_Eli
04-04-2006, 10:52
Абе хора защо всички момчета искат да приличат на културисти :x Това вече стана някаква мания.Всички ходят да дигат,тъпчат се с хапчета(дори не се замислят дали това им вреди) :( Знам че много от момичетата си падат по корави момчета,но на мен ми е тъпо да гледам във фитнеса момченца на 14 15 години дето се праят на мъже.Слагат за охрана в дискотеките момчета на по 17 години :shock: Тва според мен не е нормално [-( Пък и на мен лично ми харесват слабички момчета. Че въпроса ми е :
Как Вие приемате това?И какви момчета точно ви харесват(слаби или корави)? :smt006

napulno si prava...No ne e 4ak tolkova priqtno da xodi6 s nqkva kle4ka...A be nqkakvo sredno polojenie :D

light_purple
04-05-2006, 11:25
Spored men kultoristite sa ujasno grozni osobeno ako sa niski.Ako 6te sa s muskoli triabava da sa visoki i vse pak s ne tolkova golemi muskoli kato na kultoristite.Az su6to si padam po slabi mom4eta

Malko_kote
04-07-2006, 10:45
Mi macka, az haresvam po-muskolestite mom4eta, no v4era s maika mi gledahme nqkakvo predavane s super muskolesti muje.Razbira6 li te bqha kato 4udovi6ta.Ne haresvam muskoli 4ak do takava stepen men me kefi KIRIL VUO4EV.Toi ima strahotno tqlo.Mn me kefi i samata mu viziq, no e tipi4no j*golo.No ina4e si prava, za tazo ohrana i hap4etata, no obezatelno mom4etata ne trqbva da si sedqt vku6ti i da sa klo6tavi i slabi.Trqbva da trenirat, no na vuzrasta 14-15 god, tova trqbva da e po malko. :) :!:

04-07-2006, 22:03
Абе хора защо всички момчета искат да приличат на културисти :x Това вече стана някаква мания.Всички ходят да дигат,тъпчат се с хапчета(дори не се замислят дали това им вреди) :( Знам че много от момичетата си падат по корави момчета,но на мен ми е тъпо да гледам във фитнеса момченца на 14 15 години дето се праят на мъже.Слагат за охрана в дискотеките момчета на по 17 години :shock: Тва според мен не е нормално [-( Пък и на мен лично ми харесват слабички момчета. Че въпроса ми е :
Как Вие приемате това?И какви момчета точно ви харесват(слаби или корави)? :smt006

Ем и аз тва се чудя..ама и каква е тая мания при повечето от момичетата..руса коса и сини лещи (тип фолкпевица)

Nedi4ka
04-07-2006, 22:30
Na mene li4no ne mi haresvat mom4etata s mnogoto muskuli.Predpo4itam nqkoi s slabi4ko no stegnato tqlo,a ne nqkoi koito e tri pati kolkoto mene i me kompleksira.Az sam nqkakvo slabi4ko i kato zastana do nqkoi batko s mn muskuli mi stava nqkvo tapo.Gadni sa hilavite mom4eta ama pak kulturistite sa otvratitlni :-&

DarkSanctuary
04-08-2006, 00:24
Хич не ме дървят мускулестите мъже...винаги са ме отблъсквали прекалено напомпаните мачовци! :? Кефя се на нек'ви слабички та чак кльощави(е не прекалено много де!). :mrgreen: