PDA

View Full Version : procheti



ot4aenoto momi4e ;(
04-02-2006, 11:49
uf sq 6 vi rakaja
i taka prez lqtoto hodeh s edno mom4e adski mn go haresvah i toi moje bi mi be6e purvata lubov mn go obi4ah hodihme nekade okolo 2 meseca toi me pregru6ta6e celuva6e me po 4eloto no nikoga no ne n6 po seriozno prosto hodehme ei taka dori i nz dali hodehme...toi me zarqza 6tot sum si stoqla samo pred pc-to sum bila mn tupa
.....oba4e sega se otvorih i hodq na disko s 3-4 priqtelki
minalata sedmica toi me vidq be6e s edin negov fr i mi se usmihna
v4era kato hodih pak go vidqh i po4ti prez cqloto vreme gledah kum nego toi mislq 4e ne me zabelqza ufff o6te e v surceto mi nemoga prosto taka da zarovq 4uvstvata si nego no i neznam kakvo i da napravq ujasno mi e zle v4era kato se vurnah ot disko se napih da udavq mkata si no i tova ne pomogna cqla no6t plakah i si misleh za nego kakvo moga da napravq pone da budem s nego priqteli kato nemoje ne6to pove4e......

shtampata
04-02-2006, 11:52
Без да се обиждаш, ама верно си тъпа! :::

sometimes_
04-02-2006, 11:58
I kakvo iskash da ti kajem nie? Kato iskash da ste pone priqteli, govori s nego, predloji mu da idete na kafe...

04-02-2006, 11:59
Без да се обиждаш, ама верно си тъпа! :::
ti puk si mn ostur!
Ne se otchaivai napravila si greshka,no sega sled kato veche izlizash i se sreshtate po diskoteki i kuponi toi shte zabeleji che veche ne si predishnoto zatvoreno momiche i ako ne si mu bezrazlichna 100% shte deistva,no i ti mu pokaji che ne ti e bezrazlichen..uspeh :)[/i]

Glezlata
04-02-2006, 12:16
Govori s nego vse pak ste bili gadjeta,namekni mu,4e ima6 o6te 4uvstva kum nego i mu predloji da izlezete nqkude \:D/

sk8girL
04-02-2006, 12:24
Хей , споко бе! 1.Направи така че ти да се чувстваш добре, да не ти пука от нищо.Не му показвай, че още го харесваш и да тичаш по него.Дръж се малко по недостъпно, той определо ще забележи че си се променила.. Другия път като идеш на диско , мини така случайно покрай него и го заговори , може да му предложиш някой път да ти се обади за кафе и ако го направи значи не си му безразлична:) Айди успех!:)

musik
04-02-2006, 12:38
ami prosto mnogo izdrebnqva6
jivei si jivota i pravi kvoto na tebe ti haresva a ne tova,koeto drugite iskat da vidqt ot tebe-tva e 4isto gubene na vreme.pravi kvoto iska6
samo edno pomni-
AKO TI SAMA NE SE UVAJAVA6 NQMA KAK NQKOI DRUG DA TE UVAJAVA

taka 4e kakvoto i da pravite pazete dostoinstvo za6toto bez nego ne ste za nikude [-X

sexy_dizzy
04-02-2006, 12:52
Направила си добре че си почнала да ходиш по дискотеки!По този начин е много лесно да спечелиш вниманието му,а и постепенно да си го върнеш!Но ако си затворена---по-добре забрави! [-X Танцувай някъде близо до него,покани го да танцувате заедно,изглеждай така че все едно живееш за мига,бъди весела и дори да ти откаже танц продължавай да се веселиш!Танцувай с някое момче пред него,за да поревнува малко и малко да погъделичкаш мъжкото му его,защото си била негова,а ся те пипа некъв си.На едно момче не трябва да се показва,че страдат за него,защото товасамо му вирва носа повече и не помага!Задължително трябва да се забавляваш!А и облечи нещо предизвикателно,някоя къса поличка и тогава вече е твой,гарантирам ти!

HeDa
04-02-2006, 12:55
I kakvo iskash da ti kajem nie? Kato iskash da ste pone priqteli, govori s nego, predloji mu da idete na kafe...
Mi da...suglasna sum kakvo mojem da ti kajem nie..Puk i po razkara razbiram , 4e si malka ne mnogo amam si malka o6te...moje bi sled edna godina 6te razbere6 to4no za kakvo stava vapros :-# ...

04-02-2006, 12:57
Направила си добре че си почнала да ходиш по дискотеки!По този начин е много лесно да спечелиш вниманието му,а и постепенно да си го върнеш!Но ако си затворена---по-добре забрави! [-X Танцувай някъде близо до него,покани го да танцувате заедно,изглеждай така че все едно живееш за мига,бъди весела и дори да ти откаже танц продължавай да се веселиш!Танцувай с някое момче пред него,за да поревнува малко и малко да погъделичкаш мъжкото му его,защото си била негова,а ся те пипа некъв си.На едно момче не трябва да се показва,че страдат за него,защото товасамо му вирва носа повече и не помага!Задължително трябва да се забавляваш!А и облечи нещо предизвикателно,някоя къса поличка и тогава вече е твой,гарантирам ти!
ami v4era bqh s edna kusa polika i edna razgolena bluza...vurtqh se okolo nego..ama i edno zdr ne polu4ih :smt018

{b0nb0n4et0}
04-02-2006, 13:10
По добре не се занимавай не си заслужава :wink:

04-02-2006, 13:13
По добре не се занимавай не си заслужава :wink:
nemoga da go zabravq prosto o6te go obi4am nemoga da go zabravq tolkova lesno daje imah 2 gadjeta sled nego no vonagi se se6tam za nego kogato buda s drugi ujasno e imam 4uvstvoto 4e toi vinagi 6te mi ustane v surceto

avito_{P}
04-02-2006, 13:51
6te ti kaja moqta gledna to4ka po slu4aQ.pri men e po4ti su6toto polojenie za tova smqtam 4e donqkude 6te uspeq da ti dam suvet a ti ako iska6 go priemi.az obi4am 1 mom4e ot godina i polovona ve4e.lqtoto toi me haresva6e(a kum tova se stremqh ot4aqno)no se naloji da se otkusna ot nego za 1 mesec.kato se vurnah vsi4ko se be promenilo i suotvetno i 4uvstvata mu.opitah se da mu buda priqtelka no ne se polu4i.i nerazbiraneto be6e ot negova strana.sega o6te go obi4am no nqmam sili da se borq pove4e za nego.kazvat 4e nadejdata umira posledna no kogato vsi4ko drugo umre idva i neiniq red.6te te posuvetvam da produljava6 taini4ko da go obi4a6 no samo ti i da re4em nai dobrata ti pr.da znaete.gledai go s gord i pronicatelen pogled.nali znae6-4ak kogato mom4etata izgubqt ne6to togava osuznavat kvo sa izpusnali.dokato taini4ko o6te go obi4a6 oglejdai se i za drugi ribi v moreto.svetut e pulen s mom4eta koito te 4akat taka 4e se vglejdai vuv vseki simpatqga na ulicata.ta moje toi da e sledva6tata ti golqma liubov,znae li 4ovek..... :roll:

04-02-2006, 13:57
avito_{P}
v momenta az si imam gadje i toi mn me obi4a no nemoga da zabravq vuprosnoto momi4e dori i v4era na disko cqla ve4er go gledah i gledah toi da ne vidi 4e go gledam moje bi i toi ima nqkakvi 4uvstva o6te kum men makar i nezna4itelni za6toto predi edna sedmica kato me vidq mi se usmihna v4era toi be6e s priqteli i kakto vidqh mai o6te si nqma gadje adski sum oburkana sega......

nymphetamine_girl_199239
04-02-2006, 13:58
Хей , споко бе! 1.Направи така че ти да се чувстваш добре, да не ти пука от нищо.Не му показвай, че още го харесваш и да тичаш по него.Дръж се малко по недостъпно, той определо ще забележи че си се променила.. Другия път като идеш на диско , мини така случайно покрай него и го заговори , може да му предложиш някой път да ти се обади за кафе и ако го направи значи не си му безразлична:) Айди успех!:)
;-)

Krem4eto
04-02-2006, 14:13
Говори с него!Кажи,че искаш да ходите заедно на диско,а след едно-две ходения му кажи,че още го харесваш!!!

piFka_LP
04-02-2006, 19:16
em sledva6tiq put kato vidi6 go zagovori i go pokani dai izlezete primerno :)