PDA

View Full Version : Заплашват приятелката ми ...



The PoNy-GoTh
04-02-2006, 13:12
Незнам с кои да споделя този проблем и незнам какво да правя за това ще се обърна към вас - дано някой може да ми помогне.

Преди няколко дни приятелката ми се е прибирала с рейс след училище и пред нея са седяли 2-ма мангали които са я гледали през цялото време.Изведнъж единия я е погледнал и е поклатил глава (заканил и се е ) и е размахал пръст към нея (все едно някой ти казва - "внимавай"), обърнал се е към другия мангал и му е казал - "до 2-3 седмици" ... когато разбрах за това много се стресирах тъй като приятелката ми е от градчето в което преди малко повече от месец бяха убити 2 момичета (Пазарджик) а там е доста опасно... Моля ви някой ако може да ми даде съвет какво да правя
:smt010

piFka_LP
04-02-2006, 13:16
gadno trqa da bude mn vnimatelna i da izbqgva da hodi sama

MUSIK
04-02-2006, 13:21
VEDNAGA DA SPODELI S RODITELITE SI TOVA NE6TO-ZADULJITELNO
SMQTAM 4E TE 6TE PRECENQT DALI DA SE OBURNAT KUM POLICIQTA.

HORA V TAZI VRUZKA ISKAM DA VI KAJA
BUDETE PO-VNIMATELNI ,NE SE OTNASQITE NAIVNO KUM JIVOTA,ZA6TOTO IMA MNOGO UJASNI HORA

The PoNy-GoTh
04-02-2006, 13:25
VEDNAGA DA SPODELI S RODITELITE SI TOVA NE6TO-ZADULJITELNO
SMQTAM 4E TE 6TE PRECENQT DALI DA SE OBURNAT KUM POLICIQTA.

HORA V TAZI VRUZKA ISKAM DA VI KAJA
BUDETE PO-VNIMATELNI ,NE SE OTNASQITE NAIVNO KUM JIVOTA,ZA6TOTO IMA MNOGO UJASNI HORA
1- ако се обърне към родителите и ще и забранят всякакво излизане навън - а тя излиза само когато аз съм там и в много редки случаи с приятели (големи компании поне 4-5 човека) и не стои по-късно от 20:00 - когато съм там я изпращам винаги до тях за да знам че е добре.
2- Родителите и незнам с какво биха и помогнали тъй като могат само да я заключат в тях и ... дори не познават тези цигани...
3- за полиция неможе и да се говори тъй като те ще реагират чак когато се случи нещо (моля се на Господ да не стане това) ... Дори и засилените мерки във градчето в което е тя - Пазарджик ... незнам дали биха помогнали но все пак пиша тази тема защото преди малко повече от месец бяха убити по брутален начин 2 момичета от същият град ](*,) :smt010

midnight...
04-02-2006, 13:41
леле тфа си е доста страшничко, ами според мен най-добре винаги където и да ходи да е с компания ако е възможно де

Krem4eto
04-02-2006, 14:25
Много лошо...Най-добре,когато е вън,винаги да е с някой!Да избягва да ходи сама...

Glezlata
04-02-2006, 14:43
:smt010 mn tujno,no mislq,4e naistina trqbva da kaje na roditelite si,nie nemojem da poglednem na ne6tata taka kakto te,dori i da q zaklu4at,pone znae6,4e ni6to lo6o nqma da i se slu4i nali??? 6te se vijdate v tqh ili v nqkoe maximalno blizko zavedenie.Vij nasitina ne e 6ega rabota i mn dobre go razbira6,taka,4e vzemete nqkakvo re6enie.Neka da smeni putq po koito se pribira,s razli4en reis da patuva,ako e vuzmojno! I nikoga da ne e sama.No neka spodeli s roditelite si!!! [-o<

sometimes_
04-02-2006, 14:46
Roditelite i trqbva da znaqt i te da precenqt kakvi merki da predpriemat. Mnogo e glupavo da ne im se kaje. Shteli da q zakliuchat vkyshti... Ami neka, po-dobre li shte e sled 1 mesec da q namerqt ubita (nedai si Boje) ??? Ti si i priqtel vse pak, pomisli za neq i za dobroto i, a ne za tova, che nqma da izliza [-X . Ako trqbva i kym policiqta da se obyrne, tova ne e shega-rabota.
A pyk drugiq variant e, kakto kazaha, nikoga da ne e sama, no tova ne e garanciq, che nqma da i se sluchi neshto.
Kajete na roditelite i, tova e nai-dobroto reshenie. I sam znaesh kak sa ubiti momichetata v Pazardjik, ako bqh na tvoe mqsto lichno shtqh da otide pri tehnite i shtqh da im kaja. Golqma rabota, che nqma da izliza, shte hodish do tqh da se vijdate !!! ](*,)

MUSIK
04-02-2006, 14:58
AZ PRODULJAVAM DA TVURDQ 4E TRQBVA DA KAJE NA RODITELITE SI-
NQMA NIKOI NA SVETA KOITO POVE4E DA E ZAGRIJEN ZA NEQ OT RODITELITE I-NQMA ZNA4ENIE DALI 6TE Q ZAKLU4AT-STAVA VUPROS ZA JIVOTA I TAKA 4E TRQBVA DA SE MISLI TREZVO A NE DETINSKI-RE6ENIETO SI GO VZIMATE VIE NO MISLETE ZA SVOETO BLAGOPOLU4IE A NE ZA TOVA DALI 6TE MOJETE DA IZLIZATE ILI NE-I DA NE IZLIZATE SVETUT NQMA DA SVUR6I NO AKO IZLIZATE PRI TOVA POLOJENIE MOGAT DA SE SLU4AT NEPOPRAVIMI NE6TA
DALI TOGAVA 6TE SE 4UVSTVA6 DOBRE-NEDAI SI BOJE [-X

djigi
04-02-2006, 15:04
Според мен просто са се закачали! "до 2-3 седмици" - нищо не значи, тя от къде е сигурна, че се е отнасяло за нея! Все пак ромите са си .... (да не нарушавам т.12)

seksi_kote_f
04-02-2006, 16:10
Emi vinagi da bude s nqkoi da ne e sama i ako moje po vujmojnost da kaje na policiqta(tova v kraen slu4ai)am moje i da pomogne

nymphetamine_girl_199239
04-02-2006, 19:32
Roditelite i trqbva da znaqt i te da precenqt kakvi merki da predpriemat. Mnogo e glupavo da ne im se kaje. Shteli da q zakliuchat vkyshti... Ami neka, po-dobre li shte e sled 1 mesec da q namerqt ubita (nedai si Boje) ??? Ti si i priqtel vse pak, pomisli za neq i za dobroto i, a ne za tova, che nqma da izliza [-X . Ako trqbva i kym policiqta da se obyrne, tova ne e shega-rabota.
A pyk drugiq variant e, kakto kazaha, nikoga da ne e sama, no tova ne e garanciq, che nqma da i se sluchi neshto.
Kajete na roditelite i, tova e nai-dobroto reshenie. I sam znaesh kak sa ubiti momichetata v Pazardjik, ako bqh na tvoe mqsto lichno shtqh da otide pri tehnite i shtqh da im kaja. Golqma rabota, che nqma da izliza, shte hodish do tqh da se vijdate !!! ](*,)

prava e!

aqweR
04-02-2006, 19:59
самозащита му е майката :) полицията е направо глупост.. родителите ще те панират повече от колкото вече си...

купувате си едно спрейче... винаги може да помогне
ако имате възможност и знаете от къде взимате един електрошок или кво се пада не знам :)
ако момичето найстина не е слабо взимате една палка(ама тези хубавите с пружина и желязно топче на върха) завеждаш приятелката ти до някое дърво в парка(за предпочитане е да сте извън погледите на хората щото е странно :Р) и я караш да удря с палката по дървото докато не свикне с нея и не я е страх да удря(това задължително трябва да го направите за да не посере като и дойде някой)

циганите са страхлив народ както се казва "убиеш ли един другите от страх ще умрат" (разбира се тук не говорим за убийство)

моля спестете си негативните коментари по поста ми! не вярвам някой да познава ... ромите... толкова добре - живях близо до циганския квартал доста време

покажеш ли им че няма да се оставиш да те закачат ще те оставят на мира иначе става по-лошо и по-лошо

"бе ти луд ли си тя е момиче" - всеки човек трябва да може да се защитава било то от цигани или някой друг
"ще се съберат тълпа" това става само, ако пребиеш някои от тяхните, а не само от удар или спрей в лицето т.е. някоя дреболия... (ако найстина се събере тълпа прибягваш до полиция(гледката си заслужава - как роми се разбягват от патрулката))

RUSNAKA
04-02-2006, 20:19
abe shte im eb* mai*ata na tea shibani cigani kolko trebva da gi biem tea!tea si praat kvo iskat zakona gi pazi i si praat aa maik* im de*a!emi bate po dobre tam kadeto ti e priqtelkata da hodi s nekvi taka biq4i kakto se kajva!a bratle na tebe ti kajvam kato hoish tam nosi si nekoq bratva ili bohalk ai gi po4vai nema kakvo da 4akas!!! shte se zakanvat abe maika..... :smt011 :smt011 :smt011 :smt013 :smt013

PLAMENKO
04-03-2006, 09:09
Незнам с кои да споделя този проблем и незнам какво да правя за това ще се обърна към вас - дано някой може да ми помогне.

Преди няколко дни приятелката ми се е прибирала с рейс след училище и пред нея са седяли 2-ма мангали които са я гледали през цялото време.Изведнъж единия я е погледнал и е поклатил глава (заканил и се е ) и е размахал пръст към нея (все едно някой ти казва - "внимавай"), обърнал се е към другия мангал и му е казал - "до 2-3 седмици" ... когато разбрах за това много се стресирах тъй като приятелката ми е от градчето в което преди малко повече от месец бяха убити 2 момичета (Пазарджик) а там е доста опасно... Моля ви някой ако може да ми даде съвет какво да правя
:smt010

пич на колко години си ? зимаи една тръба и ги потроши от бой ама не ходи сам земи 2-3 ма приятели с тебе и им ебете мамата!

04-03-2006, 09:12
VEDNAGA DA SPODELI S RODITELITE SI TOVA NE6TO-ZADULJITELNO
SMQTAM 4E TE 6TE PRECENQT DALI DA SE OBURNAT KUM POLICIQTA.

HORA V TAZI VRUZKA ISKAM DA VI KAJA
BUDETE PO-VNIMATELNI ,NE SE OTNASQITE NAIVNO KUM JIVOTA,ZA6TOTO IMA MNOGO UJASNI HORA
И аз съм на това мнение!

forlan
04-03-2006, 09:16
Незнам с кои да споделя този проблем и незнам какво да правя за това ще се обърна към вас - дано някой може да ми помогне.

Преди няколко дни приятелката ми се е прибирала с рейс след училище и пред нея са седяли 2-ма мангали които са я гледали през цялото време.Изведнъж единия я е погледнал и е поклатил глава (заканил и се е ) и е размахал пръст към нея (все едно някой ти казва - "внимавай"), обърнал се е към другия мангал и му е казал - "до 2-3 седмици" ... когато разбрах за това много се стресирах тъй като приятелката ми е от градчето в което преди малко повече от месец бяха убити 2 момичета (Пазарджик) а там е доста опасно... Моля ви някой ако може да ми даде съвет какво да правя
:smt010


пич на колко години си ? зимаи една тръба и ги потроши от бой ама не ходи сам земи 2-3 ма приятели с тебе и им ебете мамата!
Една тръба им е малко!

HeDa
04-03-2006, 09:26
леле тфа си е доста страшничко, ами според мен най-добре винаги където и да ходи да е с компания ако е възможно де
Mi da suglasna sum , kolkoto moje pove4e hora da ima s neq , ne samo 1 priqtelka , shtoto za tiq mangali edna 6te e trudno da i napravqt ne6to ako e samo s edno momi4e o6te , pone mom4e da ima s neq :-#

HeDa
04-03-2006, 09:28
леле тфа си е доста страшничко, ами според мен най-добре винаги където и да ходи да е с компания ако е възможно де
Mi da suglasna sum , kolkoto moje pove4e hora da ima s neq , ne samo 1 priqtelka , shtoto za tiq mangali edna 6te e trudno da i napravqt ne6to ako e samo s edno momi4e o6te , pone mom4e da ima s neq :-#

Гост_
04-03-2006, 21:10
Проблема може да бъде много сериозен , защото тези които не са от Пазардйжик(аз съм от там) си нямат представа колко цигани има там и колко опасни могат да бъдат.То половината се мислят за по важни от куките.Има места дето е фул с цигани , и дори и патруките ги е страх да ходят. Имам предвид че може това да е било просто шега (дано да е така) но ако това което са казали са го имали наистина в предвид не ми се мисли какво може да стане. Никакви спрейчета или тръби не могат да помогнат тук, ако тези гадни мангали решат да направят някоя глупост :roll: :smt011 :smt011

04-03-2006, 22:41
Дюд, относно приятелката ти вземете поговорете, да смени пътя по които минава и да не минава по съмнителни улички.Относно тебе, вземи един бокс и го слагай в джоба преди да излезеш.Имах една случка преди време, прибрах се по една уличка, защото много ми се спеше и реших да мина от там.Бокса беше в мене и имаше некви мангаля, където седяха и пушеха.Минах покрай тях и онея почнаха да се забързват към мене.Бръкнах в джоба и го извадих веднага.После гледай обратната случка -> аз ги гоня те бягат :lol:

Вземете некакви предпазни мерки за това как се прибира.Също така да гледа да бъде повече в компания, с фр или някой познат, да не е сама

penywise
04-04-2006, 07:10
Бокс имаш ли? Или метална тръба... нещо си...

Знаеш как се процедира нататък. После уведоми някой... за постижението си :mrgreen:

Fat_phil
04-04-2006, 08:54
emi gledai da ne q ostavqsh sama ;) shtoto si ebalo mamata ina4e a tiq mangali trqbva da gi izgorqt na klada shte im e*a mamata

ashly besnata
04-04-2006, 09:56
mi.....hora kvo da vi kaja,osven banaliq otgovor da ne se dviji sama,az su6to polu4avam zaplahi samo,4e po telefona,4e 6teli a me prebiq i nqkvi takiva i to ot mom4eta,za6toto na skoro bqh prebila edna 17 godi6na i ot togava me zapla6vat,ne 4e men me e strah imam mnogo priqteli mom4eta oba4e pak si me pla6i vupreki 4e nikoga ne se pribiram sama pak si me e strah

forlan
04-04-2006, 20:10
Всичките мангали на салами , ко са занимаваш , ако са я срещали другаде носи си нож и отиди с нея , покажи острието и е ясно , че ще отпрашат , мангалите са много страхливи ... ще подейства!

The PoNy-GoTh
04-09-2006, 07:49
Blagodarsko na vsichki za mneniqta i za tova che mi helpnahte malko :) za sega si se dfijka f golemi kompanni & nundjako v neq (tyi kato s boks da udrq e malko kofti za rycete - ako ne ucelish to4no) ... lelei sq sym v pz - tiq cigani sa otvrat .. navsqkade kato minesh pokrai nqkoi i ta zqpat kato izvanzemno ](*,) :smt013

misshha
04-09-2006, 09:05
vaob6te da zabravi da hodi sama da ho di s mom4eta pove4e i momi4eta moje ama ne samo da e spo golqma kompaniq da se pribira ili ako ima nqkoi kam neinata ulica da se delqt taksito da en se pribira s reis takak e po dobre trqbva da ni6to na sveta da ne q ostavate sama
DANO NI6TO DA NE I SE SLU4I POJELAVAM I GO !!!!!

someone`
04-09-2006, 12:25
4ovek kaji i da byde mnogo ama mnogo vnimatelna i kato izliza ot u4ili6te da ne izliza sama ami v kompaniqta na sau4enieci...AKO NQKOI MANGAL DOKOSNE PRIQTELKATA MI SHTE VZEMA EDNA TRUBA I SHTE GI UTREPQ!

favor_91
04-09-2006, 20:13
gadno trqa da bude mn vnimatelna i da izbqgva da hodi sama
osven tova 6to ne doide 2 sedmici da ti pogustuva malko :-) nali ste si fr

Stanny
04-10-2006, 15:59
Пич ако см на твое място ще см постоянно с нея няма да я оставя да отиде сама до магазина. :wink:

penywise
04-10-2006, 16:00
Пич ако см на твое място ще см постоянно с нея няма да я оставя да отиде сама до магазина. :wink:

съвсем без да се обиждаш... ма като ти гледам аватара и с нея, и без нея... се тая ;)

no offence buddyhttp://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/darkskywalker/Smileys/Hippy.gif

ZaViNaGi*Ne6tAsTnA
04-10-2006, 16:19
mi mislq 4e dori da i zabranat da izliza trq da kaje na tehnite po dobre da si sedi v ka6ti otkolkoto da se izgavrat s neq i posle da q ubiqt neka da pomisli vyrhu tva :smt012

Shantav^dakel
04-10-2006, 17:10
Не мисля, че в този случай полицията ще помогне.
Най-добре постоянно да е с някой, както казаха повечето, които са дали мнение. По възможност този някой да е стабилен, за да може да я защити в случай на някакви проблеми.

ATAKABG
04-13-2006, 01:42
Ми да не ходи сама вечер,да гледа да е с компания и да избягва мангали и всякакви такива съмнителни типове.

McFaraOnA
04-13-2006, 09:53
Събираш няколко човека твои приятели които си сигорен че ако стане някъв бои няма да избягат...и ги дебнеш тия мангали долни в продължение на няколко дена на тая спирка и ги смазвате от бои като ги видите да ги среснете поне малко и така...поне аз тва бих направилhttp://qdvp.fhhost.com/images/smiles/Battered.gifhttp://qdvp.fhhost.com/images/smiles/Battered.gifhttp://qdvp.fhhost.com/images/smiles/Battered.gif

pitbullbg
04-13-2006, 13:28
ami kfo da kaja volen siderov!!! i na sapun... pi4... nz na kolko si no ne q ostavqi sama nikade!!! zemi si ne6to s teb nqkvo noj4e ili ne6to podobno ili kato q izpra6ta6 i gledai vinagi da q izpra6ta6 pone da ne si samo ti a i nqkoe drugo mom4e pone dokato ne otihnat ne6tata a i tova s noj4eto ne e izklu4eno nosi si... nz dr kfo da izmislq :smt071 :smt070 :smt067 :smt068 :smt066

tedy1_baby
04-13-2006, 13:51
naistina e vajno vseki 4ovek da znae kak da se za6titava.ako tq ne moje da se za6titava sama trqbva ili nqkoi da q nau4i,ili da ima pridrujitel na vsqkyde,koito da q za6titava(kato naprimer ti samiq).drugiq variant e da smeni mar6ruta kym ky6ti.a tretiq,koito spored teb e nai-nejelatelen,no ne i spored nas,e da se ovedomqt roditelite.tova e

Danielle
04-13-2006, 14:21
kaji-rechi vsichki sme na endo mnenie: NIKOGA SAMA!!!
trqbva vinagi da e s kompania!!!!! ne mislq che ako se pokrie za izvestno vreme ili neshto tako tva she pomogne...
a shto ne vzeme da obadi teq mangali v POLICE-to?? v smisal.. tam da gi opishe nekvi takiva...
ah kak mrazq mangali!

McFaraOnA
04-13-2006, 18:06
Тия гадни мангалиии ще им еб* майката долна,гаднааа :evil: http://qdvp.fhhost.com/images/smiles/Battered.gifhttp://qdvp.fhhost.com/images/smiles/Battered.gifhttp://qdvp.fhhost.com/images/smiles/Battered.gifhttp://qdvp.fhhost.com/images/smiles/Battered.gif