PDA

View Full Version : Problem, Kakvo Da Pravq ?



OMG_WTF
04-02-2006, 15:34
Zdraveite Zna4i s Gadjeto mi, minalniq mesec go pravihme za parvi pat i tq be6e destvena... i do sega sme go pravili i bez prezarvativ oba4e ne cqlosten sex, ami az parvo q zadovolq s ru4i4ki i frenska lubov i sled tova tq mene, oba4e kato tq me zadovolqva , taka de sam go vkarval no za malko za okolo 1 min kolkoto da stane po priqtno i nikoga ne sam svar6val v neq... no sega cikalut i zakusnqva.... na 4tiq den ot zakusnenieto vzehme SURE TEST i toi pokaza 4e ne e bremena.... kogato vleznah v aptekata i poiskah da kupq 2 vida testove, tq mi kaza 4e nqma nujda i 4e SURE TEST vinagi bil veren... oba4e cikalut i vse o6te zakusnqva... i mi e mnogo pritesneno ... nqkoi mi kazaxa 4e v na4aloto na proletta zakusnqvalo ponqkoga, no pak mi e gadno.... kajete kakvo da pravq... i kolko struva edin abort v klinika (ne na 4erno vs da si e ok)

p.s. ne mi kazvaite pak da vzema test, 6toto tq tiq dni ne e v sofia, blagodarq vi.

djigi
04-02-2006, 15:39
Нещо ми се въртят 90лв., ама това съм го чела много отдавна и все пак мисля че няма да стигнете до там!

SweetBunny
04-02-2006, 15:43
Tq na kolko godini e, ako e po-malka ot 15, nai-veroqtno cikulut i da ne se e normaliziral 8-[ :smt004 i da zakusnqva ot samosebe si...
No 4esto kazano ste postupili dosta bezotgovorno...a i to4no za tezi testove "Sure Check" sum 4uvala, 4e ne sa verni :shock: :-k :smt017
Taka 4e zaduljitelno trqbva da si napravi nov test...

Kolkoto do aborta...vij mnogo e opasen, mnogo 4esto se slu4va sled nego jenata da nqma deca :( ili da se polu4at bolezneni uslojneniq...prosto e i mnogo opasen, i mnogo vreden :-s
Po princip struva 120lv (s upoika, a bez upoika, t.e. vijda6 kak ti izkarvat "bebeto" :? e 100lv), no sus suglasieto i na 2ta roditelq, ako e nepulnoletna :smt012

Ina4e moje i da napravite nelegalen abort (kato platite malko pove4ko na doktora), imam edna priqtelka deto si go e napravila za 350lv, i to v pokraininite na grada #-o :-# :smt017

nikitooo
04-02-2006, 15:44
Абсурд е да е бременна!!!

LoLita^
04-02-2006, 15:53
i az mislq 4e sas sigurnost ne e bremenna , a tova 4e i zakasnqva moje da e i ot pritesnenie za tova spoko :wink:

^KaSiDi^
04-02-2006, 16:41
ei po-spokoino,mislq,che nqma zashto da se pritesnqvash tolkova mnogo,moje da i zakysnqva ot izlishniq steres,koito si syzdavate v momenta,a ima i dr fakrtori,koito igraqt tuk(ako e pila antibiotici i t.n.,smqna na klimata i t.n.)
a i oshte neshto shtqh da ti kazvam,hubavo e zanapred da imate v predvid,che test za bremennost se pravi minimum 7 dena sled akta do kam 10,a vie ste go napravili na 4 ,malko netochno mi se struva,no opredeleno smqtam,che ne e bremenna,spoko aide uspeh [-o<

miloto_girl_4e
04-02-2006, 17:19
sineoka_kukla, в твоя пост 2 неща не ми се струват особено верни :!:
:arrow: 1. за да направи момичето аборт като е непълнолетно, трябва подписа на единият родител,
:arrow: 2. тест Sure Check в момента е най-сигурният тест на пазара :!:


по темата :arrow: за да сте 1000% сигурни, че мацката не е бременна :arrow: гинеколог :!:

OMG_WTF
04-02-2006, 18:34
mackata v kraq na qnuari navur6i 15, visoka e 1.50 i ne znam kvo drugo,,,, mislq 4e za sure test tova ne e vqrno i e veren... podpis trqbva na 1niq roditel (bratov4edka mi na 14 napravi abort a ba6ta i daje ne razbra) ina4e ne znam ot kakvo moje da zakusnqva... moje li da ne doide izob6to i da ne e bremena ??? 6toto i naposledak otslabna dosta i ne znam ot kvo e tva... moje i ot tva da i zakusnqva... edna priqtelka e taka 1 mesec ne i idva ama testovete se pokazvaha 4e ne e i drugiq mesec i doide... kato doide v sf da napravim li o6te 1 test ? i ne e da sme go pravili testa 4 dena sled tova... ima6e 6-7 dena nekade... 10x mnogo i sory za kirilicata no prosto nqmam vuzmojnost v momenta..

Carlos
04-02-2006, 18:48
Ami vij priqtel,mnogo e vuzmojno,napravo spored men e nai-veroqtno da ne i idva,tui kato e otslabnala poveche.A sushto vse oshte cikulut i ne se e "stabiliziral",taka che spoko!Ne se pritesnqvai,a za napred izpolzvai prezervativi :wink:

^JeWeL^
04-02-2006, 19:07
kogato pravih sex za pryv pyt sy6to ne izpolzvahme prezervativ i mi zakasnq ama kolkoto priqtelki sym pitala kazaha 4e bilo normalno tyi 4e edva li ima za ko da se pritesnqva6 :wink:

Sapphir
04-02-2006, 19:10
sineoka_kukla, в твоя пост 2 неща не ми се струват особено верни :!:
:arrow: 1. за да направи момичето аборт като е непълнолетно, трябва подписа на единият родител,
:arrow: 2. тест Sure Check в момента е най-сигурният тест на пазара :!:


по темата :arrow: за да сте 1000% сигурни, че мацката не е бременна :arrow: гинеколог :!:

edno ot neshtata v tvoq post ne mi se struvat osobenno verno test sure check e edin ot nai nesigurnite na pazara imam mnogo poznati da ne kaja bezbroi polu4ili greshna onformacia tochno ot tozi test..

SuN4o_F
04-02-2006, 22:05
ne vqrvam 4e e bremenna... vse pak e samo na 15 normalno da e s neredoven cikal pak i 6tom e otslabnala nqma za kakvo da se pritesnqvash,6te i doide...

ycMuBkaTa
04-02-2006, 22:11
Не се притеснявай и според мен не е бременна. Доколкото знам теста си е сигурен. Нормално е да и закъснява, остави времето, настинка или възрастта, ами като почнеш да водиш полов живот ти се разбутва малко или много цикъла. Поне при мен беше така. Ако искате вървете на гинеколог, за да сте спокойно, но за мен няма място за притеснение. Просто умната и правете го с презерватив, за да нямате такива шокови моменти.

SweetBunny
04-02-2006, 22:17
sineoka_kukla, в твоя пост 2 неща не ми се струват особено верни :!:
:arrow: 1. за да направи момичето аборт като е непълнолетно, трябва подписа на единият родител,
:arrow: 2. тест Sure Check в момента е най-сигурният тест на пазара :!:


по темата :arrow: за да сте 1000% сигурни, че мацката не е бременна :arrow: гинеколог :!:
Ami az specialno se 4udeh dali be6e nujen podpisut na ediniq ili i na dvata roditelq :-D
A kolkoto do testa...prosto edna priqtelka si be6e napravila 2testa "Sure Check" i ediniq be6e polojitelen, a drugiq otricatelen :shock: ](*,) Ne znam dali tova e nai-dobriq test, prosto iskah da kaja, 4e ne e koi znae kolko sigoren i da - nai-dobre trqbva da se otide na ginekolog :-) :-s

04-03-2006, 08:17
Споко бе!Цикълът и може да закъснява по какви ли не причини..,а пук и щом е била девствена е нормално да и закъснее,мобе да и закъснее и от стрес,смяна на климат ииии какви ли не др причини...вероятността да забременее след като не си свършил в нея е мн мн мн малка...на мен ми се случи същото преди няколко дни и се бях насмела че съм бременна..но се оказа фалшива тревога и слава богу O:) [-o< O:) [-o< ...ако толко мн се пак се притеснявате да си направи един тест,за да се успокоите..успех :wink:

nymphetamine_girl_199239
04-03-2006, 08:39
spored men ne e bremenna... ;-)

forlan
04-03-2006, 08:45
Ей значи тез арни български момичета , мн. секс правят , а дицата кой ши ги праи , моя съвет е от 12-годишни почвайте да правите деца на България , да има войници българската армия!

Glezlata
04-03-2006, 08:48
Eee spokoino pi4,nai dobroto re6enie e da otide na ginekolog,za da ste spokoini.No ti puk mn si se paniral,4ak za aborti misli6.Ne si sukratqvai jivota s tezi nervi,mislq,4e za 1 min 6ansa da e zabremenqla e dosta minimalen.Moje da i zakusnee po red rugi pri4ini! :smt016

vesi{P}
04-03-2006, 14:31
spored men ne e redno da si misli6 za abort vse o6te parvo q nakarai da probva i dryg test i togava ako se okaje 4e e bremenna i ako idvamata ste saglasni tq da napravi abort go napravete no ne zabravqite 4e aborta krie mnogo opasnosti i e vazmojno tq nikoga pove4e da nqma deca taka4e pomislete dobre

OMG_WTF
04-11-2006, 07:07
doide i \:D/ =D> [-o< [-o< [-o< ama s 10 dena zakusnenie... ot kakvo moje da e ? edin fr kaza 4e e iztrupval taka nqkolko pati s jena mu 6toto v na4aloto na proletta na neq i zakasnqvalo (na negovata jena)

kateto^^
04-13-2006, 09:28
pritesnqva6 sa za ni6to...i se pak edin abort ne e mnogo-onq den hodih pri lekarkata si da si zema izvinitelna belajka za daskaloto i na s1sednata vrata pi6e6e s golemi bukvi:ABORT-70 lv. naprau mi stana sme6no i drui ne6ta pi6e6e ama...se taq...

favor_91
04-14-2006, 08:18
normalno e v na4aloto na proletta da i zakusnqva ! SURE test spored men si e nadejden i vinagi pokazva to4no...6to se otnasq do aborta - po dobre nedei ! ima tema za tova po-gore

PleasureSeeker
04-20-2006, 15:11
Пич недей мисли за аборти...просто пролетта си казва думата...ще и закъснее малко...но всичко ще е наред спокойно :D