PDA

View Full Version : --predpazvane--bremenost--



Glezli4ka
04-02-2006, 16:39
nqkoi moje li da me oputi kakva be6e onaq zavisimost mejdu cikula ti i vuzmiojnostta da zabremenee6...ne6to ot roda na 7 dena sled cikula(naprimer) veroqtnostta da zabremenee6 e po-golqma ili ne6to takova????
Drug vupros-ako moje tuk i doktor4eto da se vklu4i-vqrno li e tva,4e ako neposredstveno sled polov akt momi4eto sloji 4etvurt aspirin vuv vlagali6teto si,toi ubiva spermatozoidite????EFIKASNO LI E?thanks predvaritelno :D

ProstoAz
04-02-2006, 16:42
Периода с най-голяма вероятност за зачеване е периодът на овулация - обикновенно около 14тия ден от началото на менструацията (но само че при 28-дневен редовен цикъл). Т.е. става ти ясно, че ако не ти е редовен овулацията се измества! За това трябва да си особено предпазлива м/у 11 и 17 ден след началото на всяка менструация. Което обаче не значи, че извън този период няма опасност от бременност!!! Просто е по-малка!

Това за аспирина е пълна глупост! :wink:

Sapphir
04-02-2006, 19:21
na men pyk sa mi kazvali che nqkva si navrqla aspirin i naistina ne zabremenqla..

04-02-2006, 20:42
Be i az sum 4ula,4e s aspirina deistva,no ne sum sigurna..Ako ima nqkoi po-kompetenten da kaje

SuN4o_F
04-02-2006, 21:07
Периода с най-голяма вероятност за зачеване е периодът на овулация - обикновенно около 14тия ден от началото на менструацията (но само че при 28-дневен редовен цикъл). Т.е. става ти ясно, че ако не ти е редовен овулацията се измества! За това трябва да си особено предпазлива м/у 11 и 17 ден след началото на всяка менструация. Което обаче не значи, че извън този период няма опасност от бременност!!! Просто е по-малка!

Това за аспирина е пълна глупост! :wink:

mda napalno prava si \:D/

04-03-2006, 08:07
Една приятелка си беше сложила аспирин след гаф и не забременя,ноооо беше пила и постинор... :-k :smt017

04-03-2006, 10:42
imam 4uvstvoto,4e tova sa samo predpolojeniq ...mai nikoi ne e 100% siguren...nz ako praktikuvame t.nar. "prekusnat polov akt" s gadjeto mi i posle napravq nomera s aspirina 6te podeistva li da nqmam qdove,4e ne iskam da se nalivam o6te s protivoza4atu4ni,nai-malkoto za6toto mama ako razbere...6te me ubie,a puk s guma..prosto ne staa.