PDA

View Full Version : -=LiUbOv BeZ PoZnaNsTv0=-



miNiTo
04-02-2006, 17:08
spored vas vazmojno li da zaobi4a6 4ovek bez da go poznava6?smisal si pi6ete sms-i,e-maili,4at mat i t.n. no vsa6tnost nikoga da ne si vijdal tozi 4ovek na jivo
e kak mislite?

Glezlata
04-02-2006, 17:16
Razbira se,4e e vuzmojno ti se vlubva6 v 4oveka,a ne vuv vun6niq mu vid.Ako za tebe toi kato 4ovek e perfecten,mislq,4e dori da ne e mn hubav nqma da ti napravi vpe4atlenie \:D/

ProstoAz
04-02-2006, 17:20
Не мисля!
Ами ако някой ден се срещнеш с този човек? Между вас в 80% от случаите няма да прехвърчът искри, а ти искаш да ми кажеш, че един вид "ходиш" с него - в такъв случай как ще спиш с него, как ще го целуваш като не те привлича или още по-лошо - отблъсква те?
Това за мен е по-скоро - ПРИЯТЕЛСТВО!
За любовта трябва химия, привличане, искри, реален допир...

kAdrOkoSkA
04-02-2006, 17:28
Mislq che ne moje [-X :!: Tova sa iluzii zashtoto chrez e-mail-i, sms-i i chat ne mojesh da opoznaesh edin chovek. Moje da si se vlubila v tova koeto ti e pisal i ste si govorili, no nishto poveche :!: Puk i tova NE E LUBOV [-X Ne kazvam obache, che ako vzaimno se privlichate, no ne mojete edin razgovor da zavarjete, e po-dobriq variant :!:
Vapreki tova spored men NE MOJE [-X

Glezlata
04-02-2006, 17:32
A ako e vijdala negovi snimki?? Pak li mislite,4e ne e vuzmojno da se vlubqt? Az vse o6te si durja na tezata,4e e vuzmojno,vse pak 4ata,smsite pak sa vid o6tuvane! :smt059

kAdrOkoSkA
04-02-2006, 17:42
A ako e vijdala negovi snimki?? Pak li mislite,4e ne e vuzmojno da se vlubqt? Az vse o6te si durja na tezata,4e e vuzmojno,vse pak 4ata,smsite pak sa vid o6tuvane! :smt059

MIlichka, daje i sas snimki pak ne moje da ima takova neshto kato lubov i nikoi ne moje da me ubedi v obratnoto :!: Lubov moje d aima kogato si s tozi chovek, kogato ima istinski kontakt, kogato mojesh da vidish izrajenieto na liceto mu kogato mu kazvash "obicham te", kogato spodelqsh s nego hubavite i loshite momenti i t.n. Tova sa nai-obiknovenni neshta. MOga da ti izbroqvam hilqdi takiva, no lubov... [-X

miNiTo
04-02-2006, 17:47
mi az ne go obi4am,no toi taka tvardi
poznava se s edna moq fr
vijdala sam go na snimka i sme govorili po tela,no vse o6te ne sme izlizali
a az se 4udq dali da vqrvam na vsi4ko tova koeto kazva

P.S.pak i pitah za poprinipc kakfo mislite

Glezlata
04-02-2006, 17:48
kAdrOkoSke,kAdrOkoSke nie mai go oburnahme na spor mejdu nas dvete koi e prav! Prav nqma vseki si go znae za sebe si,nito az moga da te ubedq,nito ti men.Dai da zamul4im :-$ ,4e mai oburkahme momi4eto totalno :smt005 :smt058

sometimes_
04-02-2006, 17:49
Ne moje da ima takava liubov, zashtoto chovek ne moje da pokaje istinskata si syshtnost chrez sms-i i e-maili. Za da obiknesh edin chovek trqbva da go poznavash dosta dobre, ne mislq, che moje da syshtestvuva lubov mejdu nepoznati... :wink:

ExTr3m3_GiRL
04-02-2006, 18:57
Абе защо всички си мислите,че не може :-k
Разбира се че може е малко ще е някак си виртуално няма да е толкова истински, но пък като се видят?? Само да не заобичаш smsite му, emailite му,това което пише, а не самия него,има и такава вероятност!!! Мила трябва да се видиш с него!

ExTr3m3_GiRL
04-02-2006, 18:59
Абе защо всички си мислите,че не може :-k
Разбира се че може е малко ще е някак си виртуално няма да е толкова истински, но пък като се видят?? Само да не заобичаш smsite му, emailite му,това което пише, а не самия него,има и такава вероятност!!! Мила трябва да се видиш с него! Но трябва да си имаш едно на ум,че може да не е такъв за какъвто се представя(ох колко е изтъркано това ама вярно си е пък :roll: )

Angel_of_fate
04-02-2006, 19:07
Разбирасе ,че може :) !!! Имаш си такъв приятел ясно , имаш ли негова снимка ? Ще се срешнете , все пак любовта граници няма и можеш да я намериш навсякъде ;) . Аз така се запознах с приятеля си , а после той се оказа от мой град и се видяхме . Тей ,че споку , няма невъзможни неща :roll:

{b0nb0n4et0}
04-02-2006, 19:10
Може и още как :!: Моята саученичка си намери така приятел от чата и сега са женени :) само че без деца.

Angel_of_fate
04-02-2006, 19:12
Може и още как :!: Моята саученичка си намери така приятел от чата и сега са женени :) само че без деца.
Че тя на колко е години уе ? :)

midnight...
04-02-2006, 19:21
думите винаги могат да бъдат красиви, докато реалността много рядко...

piFka_LP
04-02-2006, 19:22
uff malko ne vuzmojno mi e
se pak.po 4ata horata (nqkoi) ne sa sebe si....
spored meme ne e vuzmojno samo ot 4ata ! bez da sa se vujdali

Angel_of_fate
04-02-2006, 19:33
uff malko ne vuzmojno mi e
se pak.po 4ata horata (nqkoi) ne sa sebe si....
spored meme ne e vuzmojno samo ot 4ata ! bez da sa se vujdali
Е нали НЯКОЙ , но е важно да се влюбиш в душата на човек не в външния му вид . За това е по добре в интернет ;)

piFka_LP
04-02-2006, 19:37
uff malko ne vuzmojno mi e
se pak.po 4ata horata (nqkoi) ne sa sebe si....
spored meme ne e vuzmojno samo ot 4ata ! bez da sa se vujdali
Е нали НЯКОЙ , но е важно да се влюбиш в душата на човек не в външния му вид . За това е по добре в интернет ;)
za teb jiviq kontakt ili internet sa po vajni
kakvo po hubavo da vidi6 4ovek da go dokosne6 otkolkoto da si pise6 nekfi bezmislici v 4ata :-k

Angel_of_fate
04-02-2006, 19:45
uff malko ne vuzmojno mi e
se pak.po 4ata horata (nqkoi) ne sa sebe si....
spored meme ne e vuzmojno samo ot 4ata ! bez da sa se vujdali
Е нали НЯКОЙ , но е важно да се влюбиш в душата на човек не в външния му вид . За това е по добре в интернет ;)
za teb jiviq kontakt ili internet sa po vajni
kakvo po hubavo da vidi6 4ovek da go dokosne6 otkolkoto da si pise6 nekfi bezmislici v 4ata :-k
Мисълта ми беше ,че ще е по-добре ако се запознаеш с някой по интернет и после се срещнете, ти по този начин се влюбваш в душата му . А като сте на вън , какво ? Докосваш го , но не го познаваш , обичаш нежната му кожа , мислиш си колко е красив той , а душата , какви са неговите чувства . Първо душата , после тялото :)

RoSsY88
04-02-2006, 19:57
Смешно нали ама никога не съм смятала да излизам с човек от чата,пак камо ли да хдоя с него...Дoкато рпеди година,а аз чатя от 5 години вече се натъкнах на един nick,същност той ме се включи.И попаднах на човек,който ме кефеше на снимката по вънност,по характер...Просто 2 седмици чат и се влюбихме един в друг преди да сме се видели на живо,то не бяха смс-и,обаждания...след тва излязохме и докато се видяхем хептен хлътнахме един по друг...И 5 месеца връзка,а ся приятелство :)

dr3am1rch3
04-02-2006, 20:13
ЛЮБОВ по смс-и :shock: ???абсурд!!!нестава то не е ли да си е до тебе човека да го опознаеш да се гледате в очите ... че така може да те лъже...не не за мен няма такава вероятност да се получи..съжелявам!

Sunny_stz
04-02-2006, 20:23
Estestveno ,4e nqma lubov po 4at,moje da po4uvstva6 nqkakvo privli4ane ot dumite mu,da ti haresvat dumite mu.No moje da ne e tova ,koeto o4akva6 v deistvitelnost,ob6tuvaneto po internet e razli4no,otkolkoto li4no!Po 4ata nemoje6 da opoznae6 4oveka i da vnikne6 v du6ata mu!
Ta nqkoi hora dori neznaqt kakvo e lubov....nqma da obqsnqvam...

Obichkam`Te
04-03-2006, 18:13
Amii Da..Vaznojmo e. Na men lichno mi se e sluchvaLo, obache si nqma nishty obshtoo s tova da si po cql den s nego da se gushkate, celuvate i t.n :))

miNiTo
04-04-2006, 18:01
Смешно нали ама никога не съм смятала да излизам с човек от чата,пак камо ли да хдоя с него...Дoкато рпеди година,а аз чатя от 5 години вече се натъкнах на един nick,същност той ме се включи.И попаднах на човек,който ме кефеше на снимката по вънност,по характер...Просто 2 седмици чат и се влюбихме един в друг преди да сме се видели на живо,то не бяха смс-и,обаждания...след тва излязохме и докато се видяхем хептен хлътнахме един по друг...И 5 месеца връзка,а ся приятелство :)

emi i pri mene e taka , samo 4e o6te ne sme se videli
no problemat e 4e se opasqvam 4e kato se vidim sqka6 si4ko 6te otmine...
use6tam nqkakfo prevli4ane kam nego,no ne liubov
moje bi samo za6toto si mislq 4e obi4am dr.no iskam da go zabravq 6tot nespodelenata liubov za mene ne e dosatat4na