PDA

View Full Version : ybivat hora...



shosholinka
04-02-2006, 18:55
hei horica super mn mi e bolno..., vse pak sme v balgariq, a na nikoi ne my dreme za absoliutno ni6to...! V4era razbrah 4e kole6ka na maika mi e bykvalno zakolena ot priqtelq si, jenata ima dve deca i se e ma4ila da se ytarve ot tozi ne6tastnik, koito sled kato q ybiva se obesva, a kakvo e napravila balgarskata policiq, kogato gorkata jena se e poma4ila da se za6titi 4rez neq, kakto vijdate- NI6TO.... nie stoim tuk i si govorim koi koga misli da pravi sex, koga mu do6lo i dali da se brasneme otdolo... oks i tova e normalno ema super brytalno e da se slu4vat tezi ne6ta, a na nikoi da ne mu dreme... nedai si boje na nqkoi da mu se slu4i ne6to... parvo nemoje da se za6titi, vtoro ako e prqko zasegnat po nikakav na4in nemoje da si otmasti 4rez sad... neznam horica... pomislete i za tova tezi mijavi problem4eta vse se razre6avat... vajnoto e da sme jivi i zdravi

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

>MiMkIsS4e<
04-02-2006, 19:11
Е мн ясно,че ни дреме,ама ние какво може да направим по въпроса??? :shock:

midnight...
04-02-2006, 19:41
ами това си е реалността и от нас зависи дали ще живеем или съществуваме

nikitooo
04-02-2006, 19:57
Кво можем да направим кажи ве midnight... И да пусне темата ако иска в Фън бахти простата ....

Кво ме интересува кой коя заклал ? Аре да се спасявам аз не съществувам , аз живея! :!:

{b0nb0n4et0}
04-02-2006, 20:03
bih iskala da napravq ne6to samo kaji kakvo i 6te ho napravq za da prestanat ubiistvata

teenkopele
04-02-2006, 23:28
ами това си е реалността и от нас зависи дали ще живеем или съществуваме

Напълно съм съгласен. :wink:

favor_91
04-09-2006, 10:24
mm..mnogo si prava!tova za ubiistvoto si e naistina gadna istoriq...no moje bi trqq po4nem da jiveem

TheDarkLady
05-18-2006, 14:16
Такива неща е имало, има и ще има винаги...това е реалността..във всяка секунда стават убииства..докато някои прави секс друг умира..трети се ражда четвърти е пребит..пети преуспява ....реалност...лоша или добра вси4ки сме в нея и трябва да преудоляваме лошите неща и да се радваме на добрите!!

MiRaCuLiXbb
05-18-2006, 16:25
Еми разкарайте се от тая държава, това го говоря от доста време.

vra4ka
05-21-2006, 20:18
Мила, виждаш на никой не му пука докато не му дойде на главата и това е най-лошото. Мислила съм какво може да се направи с хора с психични проблеми. Навсякъде има такива хора и е късмет, че не си замесен с такива....

fti4ka
05-23-2006, 01:20
aбе още ли не сте разбрали в ква помия живеем... баси тъпата страна.. мразя я таа шибана българия...

IKisseDAGirL
05-23-2006, 11:11
Такива неща е имало, има и ще има винаги...това е реалността..във всяка секунда стават убииства..докато някои прави секс друг умира..трети се ражда четвърти е пребит..пети преуспява ....реалност...лоша или добра вси4ки сме в нея и трябва да преудоляваме лошите неща и да се радваме на добрите!!
подкрепям мнението ти :roll:
това, че се случват такива ужасни неща, не означава, че трябва във всеки един момент да мислим за тях и да се страхуваме или обвиняваме.. или съжаляваме...
подобни случки показват, че животът продължава и трябва максимално да му се наслаждаваме, защото има хора, които не са имали тая възможност :roll: да се радваме на удоволствията, които той ни предлага докато друг страда не е грешно, а така трябва да бъде, тъй като не трябва да пропиляваме и секундичка щастливи моменти :)

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО
05-25-2006, 18:44
aбе още ли не сте разбрали в ква помия живеем... баси тъпата страна.. мразя я таа шибана българия...
Такива хора са само за съжаление!Би ли ми казала някоя страна,където да не стават убийства,изнасилвания,граб ежи?А?Или си прекалено потънала в комплексите си за да проумееш,че такива неща са ежедневие във ВСЯКА ЕДНА СТРАНА по тоя шибан свят?Бахти заблудените хора...Чула от некой наркоман,че България била много "тъпа" и почва да повтаря,като папагал!!!

MiRaCuLiXbb
05-25-2006, 19:21
Тоя па, скапаняк. Естествено, че по целия свят има убийства и грабежи, но бройката е важна. Ае ти малоумен ли си ве, малее бахти келеша. Тук знаеш колко хора са над закона ве. Знаеш колко корупция има, колко незаконни сделки, изнудвания, лъжи и измами има в тая държава. Ти излизаш ли на улицата ве? Четеш ли вестници и слушаш ли новини? Май досега не са ти отваряли очите, не ти го и пожелавам, но ще дойде и тоя момент, бъди сигурен.

05-25-2006, 20:20
Абе ей путко кирлива,ако си много си смел зад компютъра,а?Хайде,като толкова ги разбираш кажи ми колко?Колко има тук и колко примерно в САЩ?

MiRaCuLiXbb
05-25-2006, 21:53
Хаха смел съм бил. Не съм смел, а имам очи и мозък.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-14-2006, 22:30
tova koeto kazvash naistina e mnogo tujno :( no tova nqma da se promeni taka e bilo i predi taka i shte bude i navsqkude gi ima tezi neshta ne samo v bg :?