PDA

View Full Version : Кое е най-екстремното нещо,което сте правили???



ExTr3m3_GiRL
04-02-2006, 20:23
Е??? \:D/
Кое най-екстремното ви преживяване?

PLAMENKO
04-03-2006, 09:18
една сутрин се събудих върху гардероба ](*,) #-o 8-[

forlan
04-03-2006, 10:19
Ходих по една скала на около 50 м. над земята без да се държа никаде , след 5 път , забелязах че мястото се рони и са озовах държайки са за корена на едно дърво !Мина сполучливо то беше като дупка и нямаше начин да са махна , ама по корена са покатерих

sometimes_
04-03-2006, 11:27
Katerih se po skalite okolo edin vodopad. Po princip tam ne trqbva da se izkachva bez specialna ekipirovka, zashtoto e opasno, no s edni priqteli reshihme da probvame. Beshe dosta ekstremno prejivqvane, zashtoto skalite bqha hlyzgavi, pri tova beshe zima... A sliznato beshe ujasno trudno, no pyk beshe super qko :D .

i'm so excited!
04-03-2006, 11:43
ами бях на стара планина и имаше един много стръмен склон. и той просто ... свърши... на едно място.... :shock: и надолу беше като пропаст.... и на около 100м. надолу а може би и повече имаше някфо езеро...
и там дето свършваше склона имаше една много тънка пътечка или и аз не знам кфо , по което вървях с доста хора, освен сичко пръстта така се ронеше скапано. ооо екстремно беше :-D а още по-екстремно беше когато се подхлъзнах на едни изсъхнали листа и щях да падна долу :mrgreen:
или когато лежах на едни железопътни релси, но тва си беше пълна простотия от моя страна #-o

Aragorus
04-03-2006, 20:11
не се сещам за най-екстремното но днеска се стреснах доста
с 2 френда ходим да караме на стадиона на нашто село (Долен Чифлик)
обикаляме там дето хората бягат попринцип и то е сгория
ние се състезаваме кой ще направи най-малко време..
и така в разгара на надпреварата на единия завой миксера ми се поднесе (с 60 някъде) много и след това захапа и аз подскочих и се приземих на мотора :)...щях да се изкъртя в едно дърво

_SeXy_kIsSsS_
04-04-2006, 00:33
Да скоча от 3 етаж с чаршав :-D

MaPuXyaHa
04-04-2006, 01:47
Влакчето на ужасите в Париж :mrgreen:

midnight...
04-04-2006, 09:53
веднъж на един летен лагер исках да скоча от една скала(не много високо) във водата, както и да е скочих, потроших се малко но беше ЯКО :mrgreen: другото е малко по-обикновено, но и бънджито е нещо 8-[

penywise
04-04-2006, 10:11
Най-екстремното... напоследък ли?

Ми реших да вляза в една бензиностанция с 90... забавна случка беше...

sk8_dont_h8
04-05-2006, 18:38
Разкарвах се с 1 момче и 1 момиче по една не добре осветена уличка около 21.00, както сме си говорили зад нас се появила една група мангасари - 5-6 без аз да разбера и почнах д говоря нещо за циганите, сапуна и още нещо, като ги видех....кво да прая, кво да прая...разкрещях се "сички мангали на сапун, мама им циганска....да се е*а, мноо съм тъп, не требваше да пия така..." и онез ги чуам как се хилят ама аз се прая на яко пиян(въпреки, че не знам кво е чувството) и те май се хванаха - ама....мноу бой щех да ям...въпреки, че съм против расизма тогава бях ядосан на едни мангали дет` беха обрали един френд с дежурното "парите или живота"... :oops:
-
Също така в 7 клас(преди 2-3г) класната ми се обади на наш`те, че не съм бил на даскало от 2 седмици, а ме е видела по улиците - ей тва е екстремна ситуация - яко ми повдигна адреналина \:D/
-
Карам скейт ама не съм правил кой знае какво. Чакам да стана на 18 и да мина курсовете за парашутизъм и да скоча - тва ми е мечтата :wink:

_Jessy_
04-05-2006, 21:24
Az pyk vzeh, 4e sys vsi4kiq si akyl v glavata, pytuvah na STOP ot Stara Zagora do Plovdiv... s o6te 2 momi4eta... E NQMA TAKOVA IZJIVQVANE! Naistina si e ekstremno! pytq e okolo 2 4asa, za teq 2 4asa 987584957 pyti mi idva6e da si zabiq glavata nqkade i o6te neznam kolko pyti si kazah - "moito momi4e, ti syvsem otka4i..." :) Adrenalina be6e na MAX :) Da me pita 4ovek 6to go napravih... :D

hamsterka
04-06-2006, 12:01
emi az vednuj bqh na seloto mi i ne me puskaha da izlqza 6toto bqh sgafila i re6ihme s bratov4ed mi da izlezeme prez prozoreca ot 3-q etaj na ku6tata s vuje...ok..ama vuje nqma i nie vurzahme 3 4ar6ava i az trugnah purva 6toto bqh po-leka i slizam si az spokoino i izvednuj se razvurzvat 4er6afite i se ozovavam v pirogov.mnogo be6e ekstremno povqrvaite.

rangelova
04-06-2006, 22:02
lele kakvi situacii samo...nai-mi haresa tova za sabujdaneto na garderoba i za varzanite 4ar6afi...mnogo zdravoooo.Az sa6to sam extremen 4ovek-mn si padam po ludite raboti.Pravila sam sqkvi 6turotii.nz koe e nai-extremnoto ama mn se kafih kato sko4ih za prav pat s banji lastik na slan4ev brqag,ili pak kato mi se nalkoji da se ka4a po uluka do 3-q etaj i to posred bqal den na glavnata ulica v grada ni (kvo da napravq dr kato brat mi be6e zaklu4en) eee pone posle me pisaha vav vestnika !!! Dr ludo ne6to hmhmhmh...aa vednaj si bqah uvila zmiite(imame 3 zmii) okolo vrata i stresnah brat mi kato se napravih na umrqala-toi gorkiq kak se upla6iiii... :-)

х
04-07-2006, 08:32
...скок с бънджи...или секс в община варна...дърпане на спира4ния лост на влака...или обиколки на бегом около блока по пра6ки...да продължавам ли???? [-X ::: =D>

Dorianchety
04-07-2006, 08:47
mi prez terasata sas zasilka...(bez da iskam ,se pa no nacelih vratata) :)

favor_91
04-08-2006, 01:02
spuskah se ot ledenika (pe6tera tuk vuv vra4ansko ) i se zabih v 1 kola s okolo 40 km/h.othvur4ah i stro6ih prednoto stuklo....posledstviq-ruka,s4upena na 2 mesta,puknato rebro i scepena glava :) samo za tova se se6tam

TheDarkLady
04-08-2006, 11:47
Bqhme,vlezli s edni priqteli v edin stroej yj da go razgledame i kato bqhme nekude na 3-tia etaj paza4a ni spipa i kato ni podgoni....az mojah da stigna samo do 1-via etaj i se izgubih ,sko4ih prez edin balkon(ama dolu ima6e ot oniq garaji deto kolata sliza po edno nanadolni6te) i to se edno ot 2-ria etaj se pliosnah dolu ,ama vednaga pobegnah i sled tva se razminah s edin s4upen krak :-D Adrenalina mi be6e nad MAxa

FikyScHetOo
04-08-2006, 21:23
sk8_dont_h8 ми то в подобни и аз...така де....май се води екстремно да те гонят пияни мангали....ваще да те приберат пияна от даскало...да те гони злобно куче...да те гонят от ресторант (при положение че не си в него ХААХХА) или да те возят на колело в насрещното на магистрала, докато се състезава (твоя шoфьор) със още двама...да те возят на BMX без спирачки по стръмна улица...случки много...иначе съм присъствала и на още други такива

Estranged
04-08-2006, 22:08
Еми.... Би трябвло да е едно скокче със ски. Беше някъде към един метър височина и изхвърчах малко нависоко. Пребих се де :lol: как няма да се прибия. Но беше доста страшничко :lol:

Беше ми подскочило много сърцето, когато се качих за първи път на Кулата, но впоследствие осъзнах че тя даже е жалка :lol:

А насклоро направих едно много екстремно нещо - докоснах се до един парапет в една галерия във Флоренция (Офици) . Бях точно пред "Раждането на Венера", на Ботичели, и се облегнах на един парапет и цялата галерия запищя и към мен се втурнаха някакви смахнати италиански куки. Опраихме положението де :lol:

Абе аз не съм много екстремна личност :lol:

Едит: Сетих се че веднъж ядох фикус (трилистник). А той е малко отровен :lol: И почна да ми пари в устата и да изкарвам километражни плюнки 8) . Лекарката в даскалото ми (тя е луда и винаги говори такива неща) ми обясняваше че ще умра в Пирогов в 4 без 15, обаче 4 без 15 мина и аз оживах. Осъзнах че фикусът не става за ядене :idea:

PLAYBOY4O
04-08-2006, 23:37
Блъснахме са с една кола!!Яко!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Колата не стааааааа за нищо!! :mrgreen: :evil: :evil:

FuckThePolice
04-13-2006, 17:35
Mi az malko prekalih s ekstremnite prejivqvaniq na edin pojar....gore6e edna ky6ta...na poznat priqtel...i az s vsi4kiq si akyl vleznah sled edin pojarnikar bez da me vidqt ostanalite...samo s kaska....Be6e dosta veselo,gore6to i zadu6no...Zavarih frienda na stylbite...a pojarnikara be6e v drugata staq...i po4nah go vla4a...lele hubu 4e ne vleznah sama...6ot to4no kat doide pojarnikara i mi pomogna po byrzo go izdyrpame....se sruti malko ot etaja...Be6e mnooo qko....adrenalina na 100%...ma posle ne bqh obelila duma 2 dena(na6te ne znaqt za tfa 6ot 6me zastrelqt ako razberat)

{P}HoNeY{P}
04-14-2006, 08:47
Ska4ala sam s bandji i be6e jestoko, no nai-ludoto be6e da sko4a ot edna skala na 100i ne6to metra napravo v moreto!!!!!!!!!!
Be6e jestoko!!!!!!!!! :mrgreen: :-D :mrgreen:

Bleika
04-14-2006, 12:47
Сещам се само за скокове със ски

someone`
04-14-2006, 14:11
ami taka neka pomislqq zna4i vednaj se pokaterih na pokriva na edno u4ili6te po keremidite pred pogleda na u4enici i u4iteli a i keremidite bqha hluzgavi i nakloneni..sushto taka se bqh ka4il na edna otvesna skala na vyrha koqto se rone6e i edna gre6ka i umirash..drugoo...sko4ih vednaj ot pokriva na edno zavedenie varhu pqsuka sus zasilka...letqh nqkolko metra no nishto mi nqma6e posle..

Death_F
04-14-2006, 14:22
Катерихме се по една скала напълно отвесна в много нертезво състояние...ма беше ми супер...друго скачала съм от 2-рия етаж в даскало...счупих си капачката на коляното .Спускха се се от един водопад.Обиколих парапета на една кула (се едно ходих на въже) и не паднах о.0 странно нали...много съм добра и...де да знам много неща не съм скачала с бънджи щот не ме пуснаха на тая година ще скачам вече кат отида на Варна ... :-D