PDA

View Full Version : Съвет относно проблем с мойта



somebody
04-02-2006, 21:01
Значи преди два месеца се запознах с едно момиче по irc и така се запознахме, после излизахме заедно на кафето, навън, обсъждахме проблемите си и си говорихме доста, по едно време разбрахме, че трябва да видим какво ще излезе от това и така тръгнахме заедно.И така до преди няколко дена, цял месец и няколко дни, докато по едно време всичко това СПРЯ.Бяхме заедно следобяда и се разхождахме из НДК и парка наоколо и стана време тя да си ходи и я изпратих.Усмихна се и замина, без целувка, без чао и т.н.След 1 час реших да и се обадя да се видим пак на следващия ден, обаче тя не вдигна.Реших, че не е в нея телефона или не го е чула и се обадих пак.Звъннах, затвори ми.Мислех, че момента не е подходящ и сега е заета.Обадих и се пак след 1-2 часа и пак ми затвори.Пратих и смс да попитам защо ми затваря, тя не отговори.На следващата сутринта вече бях доста огрижен, обадих и се пак, но пак ми затвори.На следващото обаждане -> "Телефонът на абоната не е включен".И така до сега.Това трае вече няколко дни, при което вече почти спирам да мисля за нея, явно и тя за мене.Та от всичко това което ви разказах искам да м идадете съвет горе долу какво да правя от тук на сетне.Не искам да я загуба, искам да си продължим да сме заедно и да не се спира до тука.В момента нея я няма в София и не мога да се свържа или да говора с нея лично, но когато си дойде ще отида, ако все още не е късно.

WILD__BOY
04-02-2006, 21:06
Не и се обаждай от твоя телефон бе хитър! Обади се от друг и я помоли да се видите.

teenkopele
04-02-2006, 21:10
А така,

Обади й се от друг телефон.

Защо го прави? ...може би просто е решила, че не си й интересен и не иска вече да се виждате, но не е искала да ти го казва директно, а да ти го покаже. :)

Успех. :wink:

somebody
04-02-2006, 21:11
Пробвах го и този номер, няма смисъл.

04-02-2006, 21:13
По добре да ми каже какво всъщност чувства, за да знам какво да правя и аз, а не да ме оставя в размисли какво съм сгрешил, макарче не сме се карали от няколко седмици и няма обяснение за това.

WILD__BOY
04-02-2006, 21:21
По добре да ми каже какво всъщност чувства, за да знам какво да правя и аз, а не да ме оставя в размисли какво съм сгрешил, макарче не сме се карали от няколко седмици и няма обяснение за това.

Е как да ти кажем какво чувства?! :shock: :-D :-D :-D :-D Аве ти редовен ли си? 8-[

teenkopele
04-02-2006, 21:27
Аз съм имал такъв проблем и за голямо мое съжаление нищо не помогна. :?
Рано или късно ще успееш да преодолееш случилото се.
Вече дали ще е по-трудно или по-лесно...зависи. :)
Успех. :wink:

Dr. Kazimbutt
04-02-2006, 21:28
Чичка, не се занимавай с нея. Щом те е зарязала ей-така, без обяснение, без нищо, значи всичко е приключило.

П.П. Оправи си правописа.

somebody
04-02-2006, 21:34
Сорка за правописа ама сега се прибирам и горе долу не мога д вида какво пиша (ако ме разбирате кво иам в предвид).

WILD_BOY - имах предвид, да ми кажете начин, че да я попитам какво чувства и какво ще правим от тук на сетне.Май ти си нередовния, а? :mrgreen:

p4elata_brumze - вече го преодолявам и почти не мисля за нея, просто се питам за причината.

mnogomili4kata-sf
04-02-2006, 21:42
Хм....станна работа!И е мн глупаво да се криеш така от някого #-o
Няма смисъл...а да не би да се е случило нещо,което да я е разочаровало...примерно нещо да си и казал без да се усетиш,че ще я засегне???

`Death`Whore`
04-02-2006, 21:44
Ще ти кажа какво чувства - абсолютно нищо. И е страхливка, щом те зарязва по възможно най-тъпия начин.

{b0nb0n4et0}
04-02-2006, 22:02
Moже да си сгрешил нещо,а може просто да харесва друг и да я е страх да ти го каже

ycMuBkaTa
04-02-2006, 22:24
Mоже изобщо да не те е харесвала чак толкова и да не е знаела как да ти го каже, а и доста често "чувствата" дето ги има в чата наживо всъщност не са си баш така.
Тъпо е от нейна страна, че не може дори да ти каже в очите истината.
Според мен не се занимавай с нея, остави я тя да те потърси, ако не те - здраве да е, намери си друга, не е нито първата, нито последната

sometimes_
04-03-2006, 09:17
Ще ти кажа какво чувства - абсолютно нищо. И е страхливка, щом те зарязва по възможно най-тъпия начин.
Syglasna sym... Ne q tyrsi daje, shtom ne mislish veche za neq-ostavi q da si jivee mizerniq jivot.

Jessika_MG
04-03-2006, 16:38
Moje nqkoi da i e kazal ne6to lo6o za teb..ili 4e q l1je6 li nz, i sega da iska da ostavi ne6tata taka....se edno ti si znae6 4e si sbyrkal.Ako e taka normalno e da ne iska da ima vryzka s teb.No pyk si dlyjen da razbere6.Moje da iz4aka6 1-2 dni i da q potyrsi6 pak.

penywise
04-03-2006, 16:39
Ми... на понятието "мойта" и аз нямаше да искам да те чувам брато

miNiTo
04-04-2006, 17:35
az vikam izob6to da ne se zanimava6 s neq
6tot o4eizvadno e 4e tq ne iska
ne se kosi i gledai napred ima mnoo dr momi4eta koito dori da skasat s tebe ne biha go napraili po toq tap na4in...pf [-X

^_-KriSiTU-_^
04-04-2006, 18:15
На мен ми се случва горе-долу същото с момче от чата. Уж много се харесвахме, видяхме се няколко пъти и след това той просто изчезна. Не ми вдига като му звъня.. :( Може би си има проблеми... май аз съм му била най-големия проблем. Но както казвам аз - майната му, да не е единствен. Бих те посъветвала и ти да направиш същото - такива хора не заслужават внимание :!:

Bubanata
04-04-2006, 19:44
NAchi tq ili ne iska povech e da e s teb ili neshto e zgavila i to mnogo zle!!!PO dobre pomoli nqkoq neina priqtelka za pomosht i razberi neshto dokato tq reshi da ti vdigne telefona :roll: ili prosto ako znaesh kude hodi na kafe ili neshto takova otidi tam suvsem sluchaino!!