PDA

View Full Version : Извинете за темата , но ...



04-02-2006, 21:24
Проблема ми е , че имам нещо като точка върху пениса си ако мога така да се изразя!?

04-02-2006, 21:40
До сега не съм правил полов акт !Петното е с големина около половин см.!

DrSmurph
04-02-2006, 21:55
и къде се намира то4но? кога се появи? Какво е на цвят? на колко години си?

04-02-2006, 21:58
и къде се намира то4но? кога се появи? Какво е на цвят? на колко години си?

Върху главичката на пениса , не се сещам кога се е появило , но мисля , че е отдавна!Кафяво е на цвят , на 15 години съм!

DrSmurph
04-02-2006, 22:04
Върху самата главичка или върху кожата която покрива главичката? Не мислиш ли, че може да имаш това петно по рождение и да не си му обърнал внимание?

04-02-2006, 22:06
Върху самата главичка или върху кожата която покрива главичката? Не мислиш ли, че може да имаш това петно по рождение и да не си му обърнал внимание?

Аз съм обрязан и петното е върху самата главичка !
За това по рождение , дали ?Но това петно чак сега почнах да се тревожа за него ...

DrSmurph
04-02-2006, 22:11
някакви други оплаквания да имаш? Мисля, че не е нещо на което следва да обръщаш внимание. По-скоро го третирай като козметичен дефект отколкото като здравен проблем. Може да се махне вероятно, но незнам дали изобщо си струва усилията. Освен това не съм сигурен дали може, тъй като не съм го виждал.
Ако мислиш, че има какво да добавиш- пиши ми на мейла.

04-02-2006, 22:13
някакви други оплаквания да имаш? Мисля, че не е нещо на което следва да обръщаш внимание. По-скоро го третирай като козметичен дефект отколкото като здравен проблем. Може да се махне вероятно, но незнам дали изобщо си струва усилията. Освен това не съм сигурен дали може, тъй като не съм го виждал.
Ако мислиш, че има какво да добавиш- пиши ми на мейла.

Айде на ЛС да се разберем , ей сега ще се регна !
Благодаря ти за вниманието!