PDA

View Full Version : на коя среща



04-03-2006, 08:54
въпроса ми към всички е на коя среща позволявате вие момичета да ви опипват момчетата,а вие момчета кога го правите (говорим по принцип,щотооо всяко правило си има икзлшчение )
и кога за първи път му пускате..

n0mak
04-03-2006, 08:58
въпроса ми към всички е на коя среща позволявате вие момичета да ви опипват момчетата,а вие момчета кога го правите (говорим по принцип,щотооо всяко правило си има икзлшчение )
и кога за първи път му пускате..

Hahhahhahahahhhhahahahahahaha :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005




P.S. asl? 12 m sf horny?

Glezlata
04-03-2006, 08:58
Ami mn si zavisi ot momi4eto i mom4eto,ot obstanovkata,ot tova dali iskat,moje bi kogato sviknat edins drug,a ne jivotinskata... :mrgreen:

Krem4eto
04-03-2006, 08:59
въпроса ми към всички е на коя среща позволявате вие момичета да ви опипват момчетата,а вие момчета кога го правите (говорим по принцип,щотооо всяко правило си има икзлшчение )
и кога за първи път му пускате..

Около три срещи след целувката,за опипване.

04-03-2006, 09:00
Е, момчетата винаги са готови и винаги пробват пук когато им излезе късмета!А момичетата...зависи за какво опипване говориш...и на каква възраст си..

ycMuBkaTa
04-03-2006, 09:00
То за това си няма определена бройка. В смисъл първо се опознавате по-добре и тогава стигате до тези неща. Като почувстваш, че можеш да му имаш доверие.

sometimes_
04-03-2006, 09:30
Ami to si idva prosto, kogato usetish, che e doshyl momenta... :wink:

HeDa
04-03-2006, 09:31
Ami mn si zavisi ot momi4eto i mom4eto,ot obstanovkata,ot tova dali iskat,moje bi kogato sviknat edins drug,a ne jivotinskata... :mrgreen:
Suglasna sum... 8)

ThePainIsReaL
04-03-2006, 11:52
Хахаха .. :mrgreen: Бе .. що питаш такива глупости .. то си зависи от момчето и момичето

Инчи тоя отговор е най-добър :


То за това си няма определена бройка. В смисъл първо се опознавате по-добре и тогава стигате до тези неща. Като почувстваш, че можеш да му имаш доверие.

sladka_macka
04-03-2006, 11:55
Mi az mu puskam vseki pat kogato toi poiska :P :P :P

dinkisa
04-03-2006, 12:23
Mi az mu puskam vseki pat kogato toi poiska :P :P :P да се запознаем а :-D :smt006

n0mak
04-03-2006, 12:39
Mi az mu puskam vseki pat kogato toi poiska :P :P :P да се запознаем а :-D :smt006

4shh... sladkata macka IS MINE :-D da znae6 6te te otvli4am...

sladka_macka
04-03-2006, 12:41
ee az sam za vseki :wink:

Donidarko
04-03-2006, 12:48
EEE krai nqma dorejdane awe mili4ko 6to pi6e6 tuka q si ela pri mene mani gi tia :twisted: :-D

machoka
04-03-2006, 13:12
То за това си няма определена бройка. В смисъл първо се опознавате по-добре и тогава стигате до тези неща. Като почувстваш, че можеш да му имаш доверие.

Не е точно така. Момичетата може и да не си признават, но от мен ще знаете, че хлътне ли едно момиче по момче, което не познава, но направо иска да го изяде целия, ще му позволи всичко да направи с нея още на 10-тата минута, стига момчето да използва този факт както трябва. :wink:

Krem4eto
04-03-2006, 13:16
То за това си няма определена бройка. В смисъл първо се опознавате по-добре и тогава стигате до тези неща. Като почувстваш, че можеш да му имаш доверие.

Не е точно така. Момичетата може и да не си признават, но от мен ще знаете, че хлътне ли едно момиче по момче, което не познава, но направо иска да го изяде целия, ще му позволи всичко да направи с нея още на 10-тата минута, стига момчето да използва този факт както трябва. :wink:

Аз дори да хлътна по някой яко,си имам принципи...Които не пристъпям колкото и да ме карат,пък и ако едно иска да ме накара нещо по-рано от колкото трябва да си гледа работата!!!!!!!

machoka
04-03-2006, 13:21
Аз друго съм виждал по дискотеки :)

Харесва си момиче даден субект от мъжки пол, ама толкова много, че иска да го оближе целия. Онзи, фешън облечен красавец с дебел портфейл /имам предвид младеж, не мутра/, доста привлекателен /атлетично тяло, сладко лице, прекрасно ухаещ/, разчита импулсите на момичето - кани я на танц.. леко по лека танцът става по-еротичен, малко по-малко ръцете му слизат надолу по тялото на момичето, което няма нищо против, а и е приятно. Стига се до целувката, която в първия момент е невзрачна, но в последствие започват да дишат и двамата през носовете си и не си отлепят езиците 20 мин. Слизат от дансинга, сядат на едно ъгълче на сепарето и започват да се целуват, опипват и всичко останало.. и двамата са готини и на двамата им е приятно да го правят. За секс не говорим, въпреки че и това се случва в подобни ситуации.

Не ви ли звучи познато? 21 в., да живее разкрепостеността. "Курва" - в 19 в. би била такава, днес ще се нарече просто нормална тийнейджърка.

penywise
04-03-2006, 13:23
machoka

Pump it :smt016

Доста си прав... за съжаление (?)

Krem4eto
04-03-2006, 13:24
Аз друго съм виждал по дискотеки :)

Харесва си момиче даден субект от мъжки пол, ама толкова много, че иска да го оближе целия. Онзи, фешън облечен красавец с дебел портфейл /имам предвид младеж, не мутра/, доста привлекателен /атлетично тяло, сладко лице, прекрасно ухаещ/, разчита импулсите на момичето - кани я на танц.. леко по лека танцът става по-еротичен, малко по-малко ръцете му слизат надолу по тялото на момичето, което няма нищо против, а и е приятно. Стига се до целувката, която в първия момент е невзрачна, но в последствие започват да дишат и двамата през носовете си и не си отлепят езиците 20 мин. Слизат от дансинга, сядат на едно ъгълче на сепарето и започват да се целуват, опипват и всичко останало.. и двамата са готини и на двамата им е приятно да го правят. За секс не говорим, въпреки че и това се случва в подобни ситуации.

Не ви ли звучи познато? 21 в., да живее разкрепостеността. "Курва" - в 19 в. би била такава, днес ще се нарече просто нормална тийнейджърка.

Не виж в дискотеките са най-развалените хора.Аз съм против тези работи!Пък и тези които ходят по дискотеки,знаят какво може да се случи там,а именно това което си описал!

Iliqn4eto
04-03-2006, 13:40
аз пък мисля,че това не става само по дискотеките,когато си влюбен понякога не се замисляш и действаш немислимо ,а после като се замисляш си казваш"ауу това не бях аз" .. понякога очаквай неочакваното дори и от самия себе си .. казвам го от личен опит :lol:

machoka
04-03-2006, 13:54
Не виж в дискотеките са най-развалените хора.Аз съм против тези работи!Пък и тези които ходят по дискотеки,знаят какво може да се случи там,а именно това което си описал!

Именно, те заради това и отиват там. И момчета и момичета.

Дали е лошо - въпрос на ценности, морал -> все непознати понятия за съвременния тийн, но пречи ли му непознаването на тази материя да си живее живота и да се кефи на мах? Не, а в крайна сметка не е ли това най-важното? :wink:

sexy_diva
04-03-2006, 14:18
Momi4eto precenq koga iska da mu pozvoli da q opipva i koga da pravi sex s nego.Nqma pravila za tezi ne6ta.Vseki go pravi kogato preceni,4e e do6al momenta.