PDA

View Full Version : kak da poludeee????



pLaMa4eTo
04-03-2006, 09:31
emi stava duma za tova:

s biv6iq mi iame ugovorka 4e 6e se vijdame za sex... i predi sme go pravili kato bqhme zaedno, no tozi pyt iskam da e razli4no... moje li nqkoi da mi dade malki syvet4eta kak da go pobyrkam o6te predi da sme po4nali sys sy6testvenata 4ast...??? prosto iskam predi da po4nem da pravim sex da go nakram da poludee i tolkova mnoy da me poiska 4e da ne izdyrja nito sekunda poe4e! :) ahah molq vi daite nqkfi malki syvet4eta ili trik4eta- 6te sym super blagodarna \:D/

LoRinSeR
04-03-2006, 09:36
emi stava duma za tova:

s biv6iq mi iame ugovorka 4e 6e se vijdame za sex... i predi sme go pravili kato bqhme zaedno, no tozi pyt iskam da e razli4no... moje li nqkoi da mi dade malki syvet4eta kak da go pobyrkam o6te predi da sme po4nali sys sy6testvenata 4ast...??? prosto iskam predi da po4nem da pravim sex da go nakram da poludee i tolkova mnoy da me poiska 4e da ne izdyrja nito sekunda poe4e! :) ahah molq vi daite nqkfi malki syvet4eta ili trik4eta- 6te sym super blagodarna \:D/

Няма трикове за това. Започни с орален секс, но така че ти да водиш играта ( ако ме разбираш ). Дръж се по най-мръсния начин, който умееш. Пъшкай, говори му мръсотии. Това ще подейства. Изобщо се постарай в акта ти да си действащата, не той. И не на последно място, облечи се предизвикателно. Успех !

pLaMa4eTo
04-03-2006, 12:07
hm... ok ama qvno ne razbrahte to4no za kfo pitam... 6toto iskam prosto ei taka bez da sme po4nali da praim sex da me iska... ina4e py6kane i oralen sex... ok... vyprosa mi e dali moje da ima nqkfo trik4e(dumi4ka,jest ili deistvie) koeto da nakara mom4eto da poludee vednaga? ot ne6to myni4ko 8-[

^KaSiDi^
04-03-2006, 12:26
mi kato se vidite oblechi se taka po sexy,naprimer s nqkvi kysi shortichki ili nqkva kysa polichka,iztyrvi si nqkolko pyti neshto i tochno pred ochite mu se nadupi da go vzemesh,polei se s sokcheto i po vyzmojnost sama se izbliji,ako ste u vas ili u tqh prez cqloto vreme se izlijavai,kolkoto v po nestandartni pozi si,tolkova po palavi misli mu se vyrtqt v glavata,a sled kato pochnete da pravite sex,spri vs pone tri pyti(nastroi nqkakva alarma da zvynne,kaji na nqkoq priqtelka,zabravila si boilera i nz tam oshte kakvo)nai-nakarq shte umira za teb....aide uspeh mila :smt016

Nofacenoname
04-03-2006, 18:07
mi kato se vidite oblechi se taka po sexy,naprimer s nqkvi kysi shortichki ili nqkva kysa polichka,iztyrvi si nqkolko pyti neshto i tochno pred ochite mu se nadupi da go vzemesh,polei se s sokcheto i po vyzmojnost sama se izbliji,ako ste u vas ili u tqh prez cqloto vreme se izlijavai,kolkoto v po nestandartni pozi si,tolkova po palavi misli mu se vyrtqt v glavata,a sled kato pochnete da pravite sex,spri vs pone tri pyti(nastroi nqkakva alarma da zvynne,kaji na nqkoq priqtelka,zabravila si boilera i nz tam oshte kakvo)nai-nakarq shte umira za teb....aide uspeh mila :smt016
Облечи си супер секси!Сложи някакви готини прашки и секси сутиен и няма да може да ти устои =P~ 8-[

theworldleader
04-03-2006, 18:11
Щом ще е преди секс, ще е някаде у вас или у тях.
Може преди да трябва да доиде да се изчипкаш за да си микричка и като дзвънне, отиваш и му отваряш с кърпа на теб, без друго от долу или сложи на бързо едни предизвикателни и хубави прашки.

Като влезнете, нещо го избазикай и му кажи, че тука има закон, които влезне да съблече нещо<ще разбере базика и смисала>, ако тръгне направо да те ... му кажи, алоо в нас си, аз командвам и някаква готина усмивка, за да му стане готино.

след това до като си мокра още от душа, тръгни към него и УЖ случайно да ти падне кърпата пред него и като види прашките или ако си гола, не може да не полудее.

След това ти си знаеш ;]

Успех.

LUdiq
04-03-2006, 18:44
qk e nomera sas xavliqta na ceci penev naistina 6te otka4i i po dobre badi 4isto gola ot li4en opit znam i na mene gadjeto mi napravi toq nomer ama si e qk napravi go

S C A N D A L O U S
04-03-2006, 19:45
:)
moqt muj dnes mi kaza 4e samo kato go pipna po rukata i mu stava..a ne e piklio..kakto i da e
vajno e povedenieto...i oblekloto su6to...napravi se da izglejda6 mnogo jjenstvena i 4uvstvane s grim,izberi si i podohdq6ti drehi i se drug kato jena...meka, strastna topla...da vidi6 kak 6te te piska,i to nqma da spre da misli za tebe i sled sexa:)povqrvai mi,dokazano e;)

cvety_i_bebeto
04-03-2006, 22:14
Щом ще е преди секс, ще е някаде у вас или у тях.
Може преди да трябва да доиде да се изчипкаш за да си микричка и като дзвънне, отиваш и му отваряш с кърпа на теб, без друго от долу или сложи на бързо едни предизвикателни и хубави прашки.

Като влезнете, нещо го избазикай и му кажи, че тука има закон, които влезне да съблече нещо<ще разбере базика и смисала>, ако тръгне направо да те ... му кажи, алоо в нас си, аз командвам и някаква готина усмивка, за да му стане готино.

след това до като си мокра още от душа, тръгни към него и УЖ случайно да ти падне кърпата пред него и като види прашките или ако си гола, не може да не полудее.

След това ти си знаеш ;]

Успех.

tazi ideq me radva...super e.. \:D/

nyx40
04-03-2006, 22:28
Може ли и едно мъжко мнение да вкарам???

Значи съдя от личен опит и няма гаранция, че и на твоя пич ще му хареса!

Пробвай със целувки с език по вратът му, пусни му език в ухото(ако ме разбираш), може докато го близваш по ухото да го гризнеш! Целувки по гърдите също мисля, че биха помогнали, гали го нежно с върха на пръстите от гърдите, през стомаха, та почти до пениса!Може да пробваш със силно притискане към него, отъркаване в пенисът му(това е хубаво докато е по панталони или боксерки евентуално) Друго, което може да помогне е да му шепнеш мръсни и перверзни неща или неща, които знаеш че биха му харесали!Ако разбирам правилно искаш изцяло ти да си водеща в играта, пробвай и с пошляпване по задника и още и още някакви такива дребни нещица, мисля, че с мойте и идеите по-горе на останалите ще се справиш-все пак ти го познаваш и най-добре знаеш как да го предизвикаш :mrgreen:

Айде...УСПЕХ ;-)

pLaMa4eTo
04-03-2006, 22:56
hehee... ideqta s havliikata adski mnoy mi haresa... oba4e problema e 4e sigurno 6e sme u tqh... ta to4no za tfa iskah syvet kak samo s govorene i jestove da mu se priiska da me hvyrli v legloto... mda mislq 4e nqkoi ot ne6tata biha mi pomognali i blagodarq... oba4e ako sym u tqh... hm... 6te mi se da vidq o6te 4-5 mneniica po vyprosa ... ama vse pak 10x \:D/

nyx40
04-03-2006, 23:08
:mrgreen: А защо не комбинацията Белезници + Стриптииз? :mrgreen: :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :smt079 :smt079 :smt059
То не че съм подстрекател към по-екстремни преживявания, ама определено ще го изкефи това :mrgreen:

pLaMa4eTo
04-03-2006, 23:10
heh... nyx40 4akai we... samo na 16 sym vse o6te.... trudno 6e se sdobiq s beleznici \:D/ ina4e... za striptiiz - nz malko iam kompleksi ot tqloto mi... koeto sa mi kazvali 4e mnogo spi4a mom4etata :([/u]

nyx40
04-03-2006, 23:16
За белезниците, ако си в София, нема да имаш грижи, че то и където и да живееш няма да имаш- срещу 18лв. в оръжейния магазин може да се сдобиеш със съвсем истински белезници :mrgreen:

Виж за спичането относно тялото-това си е проблем, които си е на психологическа основа, преодолява се, но в случая идеята ми е тъпа, щом няма да ти е комфортно, просто няма смисъл!

Толкова от мен!

УСПЕХ :smt023

Cha0
04-04-2006, 00:12
амии в Космуполитан пише такива тайнички и ..... също може да му направиш стриптииз..... и да му се дърпаш и така ....
УСПЕХ

FDD
04-04-2006, 02:21
Хехехе, или сте още много малки (което ме самнява) или не сте достатъчно извртени за такива неща. Аз пък мога да ти кажа, че ако ти стиска да не си даржиш устата затворена оня може да се изпразни и преди да сте почнали да правите секс. Говори му нещо от сорта (ТУКА ТОВА ЩЕ ПРОЗВУЧИ ГРУБО ОБАЧЕ В СИТУАЦИЯТА В КОЯТО ЩЕ СТЕ ВИЕ НЯМА ДА ИМА ЗНАЧЕНИЕ СПЕЦИФИКАТА НА ИЗРАЗИТЕ) та да си дойдем на думата: "Нямам търпение да ми разтвориш п**ката" , или "искам да усетя езика ти върху клитора ми" ..за нещо е такова става вапрос, е виж аз съм момче и съвсем сериозно ти казвам, че такива остри думи адски бързо възбуждат и развинтват въображението на всеки/всяко мъж/момче. Може да ти звучи прекалено вулгарно ама все пак нали искаш да го "пощуриш".
Това е, success ! Послушай ме, със сигурност няма да изгубиш от тая работа !!!

LUdiq
04-04-2006, 05:30
emi 6tom 6te ste y tqx oble4ise sexi po poli4ka i nqkvo kaso potni4e i y tqx si iztarvi ne6to i se navedi da go vzeme6 ama pred nego da te vidi xybavo nadaqvam se i moq savet da ti pomogni 8)

pLaMa4eTo
04-04-2006, 09:37
hmm... mersi mersi na vsi4ki... oba4e nqkak si-mom4eto ne e sviknalo da mu govorq takiva ne6ta 6toto po princip ne go pravq.... i 6e e malko stranno da izsko4a s ne6to takova ;-) ne bihte li se stresnali ako momi4eto vi nikoga ne e govorilo takia rauti i izvednyj po4ne???

penywise
04-04-2006, 09:39
Аз бих останал приятно изненадан :oops:

pLaMa4eTo
04-04-2006, 09:41
Аз бих останал приятно изненадан :oops:

da de, ama bi li se izkefil tolkova 4e da poludee6 i da ti se pravi sex??

penywise
04-04-2006, 09:48
Миличка - ние мъжете сме наистина много просто устроени...

При положение, че едно момче те харесва е достатъчно да отидеш до него, да му прошепнеш "нещо" в ушето, като се постараеш да бъде с топъл дъх, така, че да настръхне целия (ама не да му издухаш тъпанчето!), да прокраш пръстче по гушата му (нежно!)... после АКО искаш да правите секс... ами - достатъчно е да му се "отъркаш"... сещаш се. Това си е "ваша техника" (на жените) - точно като малко котенце. Допираш гърдите си към неговите, котето към краката му... едно-две докосвания ("неагажиращи") - и трябва да е МНОГО ТЪП ако не схване намека... ( бе доста по-верноятно е след 5 мин такива заигравки той да свърши и... :oops: )

Виж.. в случай, че не изпитва някакво специално влечение към теб... (няма грозна жена, има трезвен мъж)... ма тва са други ситуаций ;)

Fat_phil
04-04-2006, 09:56
sega shte ti obqsnq :

LAPASH MU GO(k**a) I E LUD PO TEB!!!!!!!!!!
POSLE TI GO SLAGA V GUZA I POLUDQVA OSHTE POVE4E!!!!1

penywise
04-04-2006, 09:58
sega shte ti obqsnq :

LAPASH MU I E LUD PO TEB!!!!!!!!!!
POSLE TI GO SLAGA V GUZA I POLUDQVA OSHTE POVE4E!!!!1

Е трябва да има и любовна игра :oops:

Ма като му го налапаш не секс ще му се приправи секс, ами...

Иначе като в тая песничката на Хиподил - "Ти ме гледаше любовно... а аз те шиб@х във гъз@..."

n0mak
04-04-2006, 10:04
heh hubu tuka ne beh prav.. na edit

Fat_phil
04-04-2006, 10:27
Vie dvamata preuveli4avate stoinostta na svirkata.. se edno 7 jeni i 1/4 v bulgariq mogat i pravqt svirki.. ta ako nqkoia razbira6 li napravi svirka tva e vurhovnoto udovolstvie i napraooooooooooo...... q po dobre 6ibnete po edno m-tel relax-4e.. svirki 6mirki... probvayte zlata gospodarka i togava govorete.. muhaha :mrgreen:

P.S. kakvo da lapa ne razbrah??


TIho SELTAK, 4eti predi da govorish

04-04-2006, 10:30
Чети преди да пишеш бе Уесли :!:

Fat_phil
04-04-2006, 11:30
Чети преди да пишеш бе Уесли :!:


da ti kaja samo 4e e Westlie (Уестли) be Уесли

theworldleader
04-04-2006, 11:51
Я виж ти, пожънах успех ;]

Хм, щом ще сте в тях може да му се дърпаш, ама някакси по закачливо.
Или да му се закачаш, да го пляскаш лекичко, ,да го обарваш<уж без да искаш>, мръсни думички от сорта<ще те ме пляскаш ли>, някакви такива и мисля, че ще имаш успех ;]

Успех от мен ;]

penywise
04-04-2006, 11:58
Я виж ти, пожънах успех ;]

Хм, щом ще сте в тях може да му се дърпаш, ама някакси по закачливо.
Или да му се закачаш, да го пляскаш лекичко, ,да го обарваш<уж без да искаш>, мръсни думички от сорта<ще те ме пляскаш ли>, някакви такива и мисля, че ще имаш успех ;]

Успех от мен ;]

От тоя план няма да стигнеме и до средата и вече ще я плющя :twisted:

theworldleader
04-04-2006, 12:01
хЕхе, ще му се дърпа, но не много, че взело момчето да се откаже ;]
ще му се закача, това ще помогне, убеден съм ;]

penywise
04-04-2006, 12:03
Ей... да ви имам проблемите... нека някоя мацинка дойде да ми се чуди как да ме накара да полудея пък ще видим :smt035 :smt080

theworldleader
04-04-2006, 12:05
ХахА, тигър си.
То си е така де, ама момичето не иска направо да и скочи и да я ..., а иска да го дразни, да е властна, то и няма лошо де ;]

dinkisa
04-04-2006, 12:37
варзва го са леглото и му запушпа устата ( на мен са ми го праили :-D )ама така че да си марда краката демек само разете след което започваш да му танцуваш и да го дразниш като стане тварде напечено ти ше забележиш кат го погледнеш :---) :smt016 :smt016

penywise
04-04-2006, 12:50
Да бе, като почне да ме дразни така ше стана с все леглото...
Сега ще се дразниме (като любовна игра), или ще се мъчиме :smt005

Fat_phil
04-04-2006, 12:55
ХахА, тигър си.
То си е така де, ама момичето не иска направо да и скочи и да я ..., а иска да го дразни, да е властна, то и няма лошо де ;]


po skoro q ostavqsh da si misli 4e vlastna i taka ina4e e gotinko da q gledash kak si igrae s nego(malkiq pojarnikar)!!!

^KaSiDi^
04-04-2006, 13:02
ama kato ste v tqh shte ste sami nali? 8)

04-04-2006, 13:16
ne maika mu i ba6ta mu 6e sedat v drugata staq i 6e gledat sapunki i 6e pu6at marihuana dokato slu6at kak onaq se previva pod napora na orgasma..

^KaSiDi^
04-04-2006, 13:18
ne maika mu i ba6ta mu 6e sedat v drugata staq i 6e gledat sapunki i 6e pu6at marihuana dokato slu6at kak onaq se previva pod napora na orgasma..
breh,che si zabaven :twisted: :twisted: :twisted:

pLaMa4eTo
04-04-2006, 17:56
basi vie go obyrnahte na super zle... da sami 6e sme... mersi na u4tivite hora za pomo6tta a na teq det samo si trupat mneniq s nqkfi gluposti i nalivat i floodqt ... da si gledat rabotata./.. bih iskala da pomolq moderatorite da zaklu4at temata... spored men e priklu4ena... ot tuk natatyk 6e se spravqm i sama... basi i horata :smt017

pOny
04-05-2006, 12:58
Ами трябва да бъдеш МРЪСНИЦА отвсякъде , почвай със свирките , може да вкараш събличане и вадене на члена с уста , някви такива, пушкай повече, мятай му се на члена по мръснишки , менкай позите и т.н.

theworldleader
04-05-2006, 13:01
basi vie go obyrnahte na super zle... da sami 6e sme... mersi na u4tivite hora za pomo6tta a na teq det samo si trupat mneniq s nqkfi gluposti i nalivat i floodqt ... da si gledat rabotata./.. bih iskala da pomolq moderatorite da zaklu4at temata... spored men e priklu4ena... ot tuk natatyk 6e se spravqm i sama... basi i horata :smt017

Споко бе душко.

Послучай поне един от моите съвети.

Късмет ;]

Fat_phil
04-05-2006, 14:57
uuu kvo se qdosa tolkova de spoko!!! ti nishto ne 4etesh ili ne ti iznasq ne znam :roll:

gosho ot pochivka
04-05-2006, 16:06
ne se surdi choveche slunceto napeche veche... az sum ico i se uvolnqvam skoro be


ko a ti kaa ti si nestandartno pogulnato purjola kazvaiburzo parola svetlio sapuna got selce ot rotata ne e dobre skoro be

a SluT FrOm HeaVeN
01-08-2007, 14:04
Ako sTe NQKude NA KAfe VinAgi Ima tirKoVE....SexI oBleKlo ObLizVAne NA ustnI doKOsVAne NA bedRA alA bala...viNAgi MOjesh DA go NAKArash da POludee A OsveN toVA PrAvi sE NA nedOstuPna vinAgi PoMAgA 8) YSPExiI

koalka
01-08-2007, 14:18
Темата е стара.

BorderManager
01-08-2007, 14:20
Обуй си шотландска поличка и пред голата си оная работа си закачи пражка... шунка! Да те пляска по клитора.
После му се връцни така и... :smt007

01-08-2007, 14:21
emi stava duma za tova:

s biv6iq mi iame ugovorka 4e 6e se vijdame za sex... i predi sme go pravili kato bqhme zaedno, no tozi pyt iskam da e razli4no... moje li nqkoi da mi dade malki syvet4eta kak da go pobyrkam o6te predi da sme po4nali sys sy6testvenata 4ast...??? prosto iskam predi da po4nem da pravim sex da go nakram da poludee i tolkova mnoy da me poiska 4e da ne izdyrja nito sekunda poe4e! :) ahah molq vi daite nqkfi malki syvet4eta ili trik4eta- 6te sym super blagodarna \:D/

Пробвай да го подгониш с ножиците, толкова ще се възбуди че даже ще тича :lol: :lol: