PDA

View Full Version : Как беше първият път?(към мъжете)



forlan
04-03-2006, 10:04
Имам впредвид , опишете от началото до края , понеже все още съм девствен и си имам представа ,но искам да попитам примерно с какво да я отворя с пръсти , с хуй или т.н. като я отворихте какво правихте , как и т.н !
Моля ви опишете!

penywise
04-03-2006, 10:17
Както се казваше в един филм... "...It's just a pussy..."

Въобще да не ти пука.
Защо се притесняваш? И какво питаш за "с пръсти ли да я отворя..." - на теб ли ти е за първи път или на нея?

Ако на нея - ми... зависи си от нея. От момиче до момиче има огромна разлика.

Ако на теб ти е за първи път - пфу, трябва да ти кажа, че... по-скоро след края ще ти е интересно. Все пак е изцяло ново чувство.

Жените (момичетата) ги е страх да не ги заболи, мислят си за кво ли не, пък и все пак веднъж се къса химена... За тях е важно. После цял живот ще помнят първия път с първия мъж, бла-бла...

При нас мъжете просто е едно ново нещо, чувство... преживяване. Както искаш го наречи. Но въобще не му отдавай голямо внимание и значение.

forlan
04-03-2006, 10:22
Както се казваше в един филм... "...It's just a pussy..."

Въобще да не ти пука.
Защо се притесняваш? И какво питаш за "с пръсти ли да я отворя..." - на теб ли ти е за първи път или на нея?

Ако на нея - ми... зависи си от нея. От момиче до момиче има огромна разлика.

Ако на теб ти е за първи път - пфу, трябва да ти кажа, че... по-скоро след края ще ти е интересно. Все пак е изцяло ново чувство.

Жените (момичетата) ги е страх да не ги заболи, мислят си за кво ли не, пък и все пак веднъж се къса химена... За тях е важно. После цял живот ще помнят първия път с първия мъж, бла-бла...

При нас мъжете просто е едно ново нещо, чувство... преживяване. Както искаш го наречи. Но въобще не му отдавай голямо внимание и значение.

И на двамата , та остава проблема с пръсти или не , защото то една малка дупка като я видях ми призля :mrgreen:

penywise
04-03-2006, 10:30
Ми глей са - няколко варианта:

Чешеш, чешеш... (почваме от далече) - по някое време изневиделица се хващаш с две ръце за задника (за засилка) - и и го набиваш до дъжката... \:D/

Номер 2 - нарича се "бегемотска бомба" - качваш се на бюро, маса... или направо на гардероба. Хвърляш се и... (тук има техника) - ръцете и краката трябва да сочат към тавана, а корема да е издут и надолу към пода. Моли се да уцелиш дупката [-o< , че иначе от х*я ти няма да остане нищо при грешка 8-[

Хуу де - майтап да става ;)

Като ви е първи път и на двамата - ще се ПИТАТЕ (освен пипате) и ще се УЧИТЕ заедно. То ако ставаше 100% идеално... няма срамно да питаш преди да действаш... все пак тя поне малко повече познава собственото си тяло нали ;)
Но не очаквай чудеса (все пак номер 1 си е номер 1)

По-нататък ще откриете тайните и на ан@лния кекс и както казваше една приятелка - "Ще те боли веднъж, ще те боли втори път... после все там ще искаш да те боли" :-D
(ало! ти на нея с ан@лните неща, да вземеш ти да се напуцаш!) :-&

forlan
04-03-2006, 10:34
Ми глей са - няколко варианта:

Чешеш, чешеш... (почваме от далече) - по някое време изневиделица се хващаш с две ръце за задника (за засилка) - и и го набиваш до дъжката... \:D/

Номер 2 - нарича се "бегемотска бомба" - качваш се на бюро, маса... или направо на гардероба. Хвърляш се и... (тук има техника) - ръцете и краката трябва да сочат към тавана, а корема да е издут и надолу към пода. Моли се да уцелиш дупката [-o< , че иначе от х*я ти няма да остане нищо при грешка 8-[

Хуу де - майтап да става ;)

Като ви е първи път и на двамата - ще се ПИТАТЕ (освен пипате) и ще се УЧИТЕ заедно. То ако ставаше 100% идеално... няма срамно да питаш преди да действаш... все пак тя поне малко повече познава собственото си тяло нали ;)
Но не очаквай чудеса (все пак номер 1 си е номер 1)

По-нататък ще откриете тайните и на ан@лния кекс и както казваше една приятелка - "Ще те боли веднъж, ще те боли втори път... после все там ще искаш да те боли" :-D
(ало! ти на нея с ан@лните неща, да вземеш ти да се напуцаш!) :-&

Ми твоя първи път с кво беше?

shtampata
04-03-2006, 10:35
Е па първия път беше весело... :mrgreen:
...пипаш нещо..то мокро...и космато :lol:

Хаха..мушнеш нещо, тя не вика нищо :-k
...а вътре меко, топло и влажно! \:D/

По едно време ти става едно такова убаво...вадиш и пълниш пъпчето! :::

forlan
04-03-2006, 10:39
Е па първия път беше весело... :mrgreen:
...пипаш нещо..то мокро...и космато :lol:

Хаха..мушнеш нещо, тя не вика нищо :-k
...а вътре меко, топло и влажно! \:D/

По едно време ти става едно такова убаво...вадиш и пълниш пъпчето! :::

Има обица там , няа стани и аз го планувах :-({|= ](*,) :mrgreen:

`Death`Whore`
04-03-2006, 10:41
...защото обицата И покрива пъпа и целия корем?

forlan
04-03-2006, 10:41
...защото обицата И покрива пъпа и целия корем?

По - яко е да са получи локвичка :mrgreen:

rowzz
04-03-2006, 10:46
Ми глей са - няколко варианта:

Чешеш, чешеш... (почваме от далече) - по някое време изневиделица се хващаш с две ръце за задника (за засилка) - и и го набиваш до дъжката... \:D/

Номер 2 - нарича се "бегемотска бомба" - качваш се на бюро, маса... или направо на гардероба. Хвърляш се и... (тук има техника) - ръцете и краката трябва да сочат към тавана, а корема да е издут и надолу към пода. Моли се да уцелиш дупката [-o< , че иначе от х*я ти няма да остане нищо при грешка 8-[

Хуу де - майтап да става ;)

Като ви е първи път и на двамата - ще се ПИТАТЕ (освен пипате) и ще се УЧИТЕ заедно. То ако ставаше 100% идеално... няма срамно да питаш преди да действаш... все пак тя поне малко повече познава собственото си тяло нали ;)
Но не очаквай чудеса (все пак номер 1 си е номер 1)

По-нататък ще откриете тайните и на ан@лния кекс и както казваше една приятелка - "Ще те боли веднъж, ще те боли втори път... после все там ще искаш да те боли" :-D
(ало! ти на нея с ан@лните неща, да вземеш ти да се напуцаш!) :-&
\:D/ =D> \:D/ \:D/ =D> \:D/ =D> \:D/ =D> \:D/ =D> \:D/ =D> \:D/ =D> \:D/