PDA

View Full Version : Как се запознавате с момичета/момчета?



forlan
04-03-2006, 11:35
Как се запознавате с момичета/момчета , имате ли нещо заучено , знам че повечето пъти просто на момента го правите , но разкажете как сте си патили при определени изрази или как остават с добро впечетление момичетата/момчетата?!

skate_warrior
04-03-2006, 12:52
Mi az s edno moe biv6e gadje se zapoznah mnogo sme6no. Hodime si s edin friend na nqkude i se hilehme super zlobno i az ne pomnq to4no za kakvo to ne e i ot zna4enie. I minavame prez edin podlez (edvam di6ame ot smqh) i gledame nekvi dve macki. I ednata (bude6toto mi gadje) vika "kvo se smeete be kreteni takiva?!" i az otidoh i i kazah "nqkakuv problem li ima?" i tq vika "tolkova li sme sme6ni ,a?" i az "ne , v nikakuv slu4ai...sega kakvo 6te ni nabiete li?" tq : "ne ,nqma, mnogo si mi simpati4en" i ottam ve4e si stisnahme rucete , zapoznahme se , tq mi dade tel-a i , az i se obadih i taka.. :mrgreen:

sladka_macka
04-03-2006, 12:54
Emi kvo da ti kaja az nai mnogo obi4am da se zapoznavam s mom4etata v diskotekite tam e nai qko nqkvo po4va6 da mu tancuva6 da mu se svalq6 da go celuva6 awe v diskoto nai si me kefi :!: :!: :!:

skate_warrior
04-03-2006, 12:56
Emi kvo da ti kaja az nai mnogo obi4am da se zapoznavam s mom4etata v diskotekite tam e nai qko nqkvo po4va6 da mu tancuva6 da mu se svalq6 da go celuva6 awe v diskoto nai si me kefi :!: :!: :!:

da be i da se okaje 4e taq deto mi se svlalq ima gadje s ruka 3 puti po-golqma ot men ... i nali se se6ta6 kakvo stava :D :D :D ](*,)

sladka_macka
04-03-2006, 12:59
Emi kvo da ti kaja az nai mnogo obi4am da se zapoznavam s mom4etata v diskotekite tam e nai qko nqkvo po4va6 da mu tancuva6 da mu se svalq6 da go celuva6 awe v diskoto nai si me kefi :!: :!: :!:

da be i da se okaje 4e taq deto mi se svlalq ima gadje s ruka 3 puti po-golqma ot men ... i nali se se6ta6 kakvo stava :D :D :D ](*,) awe tva e druga tema na razgovor :P :P :P

n0mak
04-03-2006, 13:00
Emi kvo da ti kaja az nai mnogo obi4am da se zapoznavam s mom4etata v diskotekite tam e nai qko nqkvo po4va6 da mu tancuva6 da mu se svalq6 da go celuva6 awe v diskoto nai si me kefi :!: :!: :!:

da be i da se okaje 4e taq deto mi se svlalq ima gadje s ruka 3 puti po-golqma ot men ... i nali se se6ta6 kakvo stava :D :D :D ](*,) awe tva e druga tema na razgovor :P :P :P

Tva e temata "Kak se zapoznavate s gadjeto na onaq deto vi e svalqla v diskotekata, 4iato ruka e ne vednuj ne dva puti a celi tri puti po golqma ot va6ata!!" :smt014

i'm so excited!
04-03-2006, 13:07
отивам подавам ръка, казвам си името и се ухилвам ей така => :-D .
може да изминат няколко секунди докато човека загрее кво става, но винаги се получава и в замяна получавам => :mrgreen: :mrgreen:

machoka
04-03-2006, 13:09
Запознаваш се така, както се запознаваш с всички. Ако се държиш нетипично и несвойствено за теб и 'играеш роля', ще се разбере по-късно и това само ще те нарани повече. Бъди естествен/а и да не ти пука какво става. По-добре някой да не те хареса, от колкото да хареса ролята ти, не теб самия/самата.

penywise
04-03-2006, 13:09
Че какво против хората с големи ръце *понякога и гаджета :?

Как се запознаваме.
Купон. Пиеме. Скоро сме пияни. Скоро сме много пияни.
Мацка... ядене. Сложна дилема. Здрасти мацка, ае ми сготвиш, че ми се яде? "хихи, къв си сладък"... иска да се целуваме, ма аз съм гладен.

Понякога се жертваш - трябва да се поцелуваш малко преди яденето, но друг път направо ядеш и гледах нежно (там да се радва и мацето)...

Ма сериозно - храната много сближава хората ;)
А за дискотеки... тия неща с натискането стават само по детските дискотеки :smt008

Предполагам, че аз в случая съм гаджето с 3хРъката :lol: :lol: :mrgreen:

n0mak
04-03-2006, 13:11
oh peny ur so smart and smooth... /bow before teh great 0n3

:unimpressed:

penywise
04-03-2006, 13:14
Ако ми кажеш, че предпочиташ 100 грама пиклива мръвка пред ядене... сорка бате, до тук си ](*,) [-X

n0mak
04-03-2006, 13:17
Ако ми кажеш, че предпочиташ 100 грама пиклива мръвка пред ядене... сорка бате, до тук си ](*,) [-X

ne, az predpo4itam 100 grama 24-ri karatovi diamanti po princip.. ina4e na vuprosa ti gledai 9 sedmici i polovina, e tva e film za hranata i sexa!

penywise
04-03-2006, 13:22
Пуу... да ти имам чувстото за хумор. Кво си се натегнал, човек да не каже някоя простотия #-o

Ти гледай "21 грама" - филм за живота :D

n0mak
04-03-2006, 13:34
Пуу... да ти имам чувстото за хумор. Кво си се натегнал, човек да не каже някоя простотия #-o

Ти гледай "21 грама" - филм за живота :D

pro6tavai ne6to sum se vkisnal.. ina4e e v moi stil i az bih napisal onova za hranata... huhuhu :) kultovo :mrgreen:

LyLa
04-03-2006, 13:35
vsu6tnost ne obi4am da se zapoznavam ,po skoro mom4eto da poeme iniciativata ,a ako mi dopadne 6te mu otvurna sus su6toto :mrgreen:

Krem4eto
04-03-2006, 13:47
Ами по принцип винаги съм се запознавала чрез общи приятели,които примерно са ми дали GSM или нещо такова,но със съвсем непознати,нямам им доверие!!!

penywise
04-03-2006, 13:48
А бе като се замислиш и приятелите са ти непознати преди да се запознаете :-k

:mrgreen: