PDA

View Full Version : Баща ми!!!



Potresenata i ot4aqnata
04-03-2006, 13:17
Баща ми-хм...колко много има да се спори и говори дали наистина ми е татко,дали го чувствам като такъв и това дали някога ще стане с гордост да кажа:"ЕТО ТОВА Е МОЯТ БАЩА!!!"

Нека тръгнем по пътя на логиката и нека се замислим той какво Е и какво Не е направил за мен самата.Ето и няколко хубави спомена(които почти не се личат)сред многото злини...като мъничка ме учеше да се преобръщам,да танцува с мен(разбира се пред приятели)и ме обичаше(ако може да се каже Обич)повече от кака Когато пораснах ме научи да играя табла и шах(е за това евала му,заслужава една целувка)-единственото най-хубаво нещо,което ще запомня от него Хех,само колко малко хубави спомени от моя "тати",ако на някого това го кажа ще се изсмее в очите-е ще го разбера и още как :?
А да сещам се и за още няколко момента (ако разбира се ,може да се каже,че са хубави),когато насила идваше с мен на лекар,зъболекар и веднъж на една родителска среща,май бе в 7ми клас..
От него никога не съм чула блага дума за мене :cry: виж обиди колкото щеш в изобилие ги има тях.Той почерни живота ни,той е демона в нашето семейство,но не го осъзнава или така му изнася и му е по-добре,а и дали някога се замисля как сме ние (аз и кака )неговите деца-ние имаме нужда от бащина обич,закрила,топлина и съвети...ама нали аз съм безчувствената кучка нямам нужда от такова нещо ](*,)
Той вече каква ли неме направи-уличница (ама тоя човек няма капка мозък-аз въобще не се обличам така,да не говорим за грима,държанието ми и вечерният час ,който все още имам )за първи път ми го изръси с висок и унизителен тон 10-ти клас ,че съм КУЧКА-само аз си знам как ме заболя,макар да зная що за стока е ,но това не е всичко ;( ,а до тук не споменах преди година ,когато сме били малки каква ИЗМЕТ е бил..-кръчми,сварки,мутри,връщан в къщи по никое си време,залози,липса на пари,вещи,заплахи и прочей.. :x Какъв срам е събирала кака по никое си време(вместо да спи ,щото утре е на даскало) да го издирва и връща от поредната сварка в някоя кръчма,а аз в къщи плача ли плача от страх от идното...,опитите за самоубийство от негова и от на мама страната -какво ни е били ,и после какво ти самочувствие след всичко това (това остава дълбок отпечатук в съзнанието ни ) ..Започнаха кризите,лекарите,сълзи,бол а и борба за по-добур живот.. той никога не се интересуваше,когато бяхме болни ,вечната му реплика "Оправяйте се " :|
Замина за чужбина и ето ти малко спокойствие,макар това пусто безпаричие
януари месец 2006г (12 клас)той твърдо и категорично заяви,че пари за след 12 клас независимо по какъв повод няма ми дава ,още по малко за образование(не че досега е давал -20 лв за целия месец,за закуска,навън ,лекар и дрехи ..това си е цяла ебавка ,но както и да е ) и това бе поредният тежък удар(само нз защо оща ме боли ) -вместо като БАЩА да се гордее,че дъщерите му искат да имат по-добър живот,да учат и да се борят,а той да съм си намерила работа (само ме упреква че от няколко месеца не работя,а аз се подготвям за изпити )-простак и на това му викам "любящ ТАТИ ",после защо не сме му казвали тате,ами как -като не го чувствам като такъв,нищо не прави за нас,а само с думи се хвали пред останалите "Аз това-онова за децата ..."-дръжки та той дори не ни познава(а и май няма желание)и вечното оправдание бил в чужбина ( е к'во и майка беше ,но знае всичко за нас ) ,бъхтил се(да работил е наистина,но за по -голяма доза РАКИЯ)за нас..дрън,дрън та пляс ...А да не забравя най-важното-винаги ,ще съм му благодарна ,че са ни създали (макар и съмненията му,че не съм негова дъщеря-а сме като 2 капки вода по външност)-е тук ще вмъкна едно 'Благодаря ти";)
а на 28.03(съвсем скорошна случка) отсече:"ще ти издуят тиквата"-е за него това вече е ставало и на няколко пъти съм правила аборд(разбира се,разноските от любовника),а той дори не знае че съм девствена (просто за секс не съм и мислила сред многото проблеми ,за съжаление всяко момче оприличавам на него ...) а тези момчета с които съм излизала са ми просто приятели,е с някои от тях съм разменила и по някоя целувка (но все пак съм на 19г ) и до там ..и едва не ме удари ,срамувал се бил от мен -само немога да разбера от кое-в къщи чистя,имам висок успех ,една приятелка,до 00часа най-късно съм вкъщи ...не го разбирам и това сие
Той е един Непукист,Алкохолик и Егоист,и неможе се осъзнае,че със всеки изминал ден омразата към него нараства,а обичта си отива ...след вечните му скандали,заплахи по наш адрес -мама,кака и аз ..а и най-лошото пред останалите извън дома се прави на света вода ненапита,че все ние сме виновните,с др е добър и мил,но не и с нас-а не би ли трябвало да е обратното,с него неможе се говори ,щото веднага се вдига вечният скандал .. защо нямам пари за развод ,и малко спокойствие на трите-имаме нужда ...към полиция няма как да се обърнем ,просто абсурд ,ще видя какво ще правя след като завърша

Исках само да споделя,да ми олекне малко тази болка ,която съм насъбрала в себе си ;(
Благодаря Ви,че прочетохте дългото ми излияние и 10х ,че обърнахте малко вниманив на моята проповед и мерси за коментарите,и съветите (разбира се,ако ги има )

Подпис: Отчаяната :-k

sk8girL
04-03-2006, 14:06
Лелее .. ;( Това не е човешко бе, тоя твоя баща е изрод ! Незнам какво да кажа и как да те посъветвам , искам да ти помогна , но наистина незная как.От поста ти разбирам , че май би дала всичко да се отървеш от него.Нямате ли някакви близки или приятели към които може да се обърнете за помощ , щом за полиция не може да се говори.Според мен най-разумно е да се обърнете към полицията...
Честно казано,няма семейство в което да няма по някой път кавги и раздори, ама вашия случай.. е наистина гаден:( У нас също се карам с баща ми,случвало се е да ме обижда и т.н , също имам вечерен час , но той ми е показал че ме обича и че всичко това го прави за мое добро,въпреки че много пъти ми е било адски гадно и тъжно, че така се държи с мен.

macka123
04-03-2006, 14:06
tova koeto ti se slu4va e ujastno.sorry no nz prosto kakuv suvet da ti dam.moga samo da ti pojelaq mnogo mnogo mnogo kusmet i dano vurje6 dvata kraq v jivota :(

Xplisit
04-03-2006, 14:15
Napulno te razbiram i znam kakvo e,za6toto az samata sum bila v podobno polojenie.Sega ne6tata se poopraviha s te4enie na vremeto.Neznam kakuv savet bih mogla da ti dam osven da 4aka6 i ako ne6tata ne se podobrqt ve4e 6te trqbva da napravi6 ne6to.Uspeh!

beb4eto_f
04-03-2006, 14:46
Mili4ka napravo tva e nqkav ujas ne ti zavijdam :? A ti si samo na 19 i ima6 takiva problemi.No takiva sa majete interesuva gi samy edno ne6to "sex" pone spored men de.A 6tom ve4e se samnqva6 dali si negova da6terq tova ve4e e adski seriozno.Mila pojelavam ti mnogo goliam uspeh i dano vsi4ko se upravi.

penywise
04-03-2006, 14:50
Аз съм израстнал без баща. Е? :?

LyLa
04-03-2006, 14:58
a az sum izrastnala s nai tupoto su6testvo na sveta podobno na goreopisanoto ,samo 4e dori ne mi e ba6ta ,e?

nymphetamine_girl_199239
04-03-2006, 17:15
e,moq ba6ta e su6tiq samo deto prebiva men i maika mi

04-03-2006, 19:27
e,moq ba6ta e su6tiq samo deto prebiva men i maika mi

ii kak go tyrpite,shto ne podadete jalba

nymphetamine_girl_199239
04-04-2006, 19:48
e,moq ba6ta e su6tiq samo deto prebiva men i maika mi

ii kak go tyrpite,shto ne podadete jalba

postoqnno govorq na maika mi zatova no tq ne se re6ava nikoga :smt010

sometimes_
04-04-2006, 20:10
:cry: Uff chudq se kak jiveesh ... Mnogo syjalqvam za vsichko, koeto ti se sluchva, no nikoi ot nas ne moje da ti pomogne :( . Trqbva da napravite neshto po vyprosa, obyrnete se kym blizki, rodnini...Nakarai maika ti da se razvede... Tova ne e jivot... Vsichki ot foruma biha iskali da ti pomognat, no nqma kak... Kakto vijdash ne si edinstvena s takyv problem... :(

sladkish4eto_f_sofiq
04-04-2006, 21:58
Ti mili4ka naistina si prejivqla ujasni neshta s tvoq bashta i az naistina mnogo ti su4uvstvam i sled vsi4ko tova sled kato si namerila sila da si izleesh dushata napravo shapka ti svalqm,jalko e 4e ima takiva roditeli
makar 4e nikoi ne si izbira roditelite tova si e napravo jestoko!Mnogo uspehi v jivota i vuv vsqko edno na4inanie mnogo celuvki! :smt006

04-05-2006, 15:06
Говори с майка ти да се разведат (дори и да нямате пари за развод, можете да изтеглите кредит, да вземете заем), обади се в полицията, намерете начин да се отървете от него, преместете се на квартира дори, ако смятате, че ще помогне. Ужасно е, но просто не знам с какво можем да помогнем :cry: :cry: :cry: :(

Ini4ka
04-06-2006, 15:07
Ami moga da ti kaja samo da ne se ot4aiva6 nikoga i da znae6 4e 6te doide i po dobar jivot... moito polojenie be6e podobno, na 15 sym maiak se e razvela s ba6ta mi kogato sym bila po4ti na 3, ojenila se e za 2 mi ba6ta, koito prebiva6e neq i men :( s vremeto si4ko se opravi no ne i haraktera mu, za vsi4ko mama vinovna, 4e nqma pari pak tq vinovna, a tq se skasva da raboti dokato toi si po4iva... sega ne6tata se poopraviha, tq go napusna no sestra mi koqto e ot nego i e na 11 re6i da ostane tam:( za men jivota se opravi, za maika mi sa6to, dori i za sestra mi za6toto tq se 4uvstva dobre, a toq ne i prai nikav problem... ta misalta mi ot vsi4koto tova be6e 4e izjivqh mnogo mnogo i psihi4eska i fizi4eska bolka no vsi4ko se opravi stiskam ti palci i na teb

Shantav^dakel
04-06-2006, 16:18
Честно казано някои от написаните неща все едно аз съм ги писала. И моят баща пие и не уважава никой, пък да не говорим, че винаги само той е прав. Вечерният ми час е абсурден за 19 годишна и как аз да мисля за момчета като нямам въпросната свобода за това, а той само ми мрънка да го запозная с обожателите си. Само, че никога не ни е лишавал от нищо и Слава Богу не ни е удрял. Честно казано има случаи, в които умирам от срам от него.
Надявам се да успеете да се справите и да се стараете да не ви пука много, защото няма да може да го промените.

ANTIHUMAN
05-30-2008, 08:40
:cry: Uff chudq se kak jiveesh ... Mnogo syjalqvam za vsichko, koeto ti se sluchva, no nikoi ot nas ne moje da ti pomogne :( . Trqbva da napravite neshto po vyprosa, obyrnete se kym blizki, rodnini...Nakarai maika ti da se razvede... Tova ne e jivot... Vsichki ot foruma biha iskali da ti pomognat, no nqma kak... Kakto vijdash ne si edinstvena s takyv problem... :(

+1 Живота е борба! Бори се ,като се махнеш от този ад наречен дом ,ти пожелавам да бъдеш по-добре и много щастлива! :-)

love_veselka
05-30-2008, 09:20
e,moq ba6ta e su6tiq samo deto prebiva men i maika mi

ii kak go tyrpite,shto ne podadete jalba

postoqnno govorq na maika mi zatova no tq ne se re6ava nikoga :smt010

оелел тфа е ужасно,имам едни комший.Мъжа постоянно пребива жената и тя от години е с него вече. Всеки заслужава по-добър живот...