PDA

View Full Version : сутрин...



mnogo_sladi4ka_15
04-03-2006, 13:52
Колкото и да е разнообразен откъм ситуации, денят на всеки от нас е изпълнен с някакви повтарящи се действия, които сами си изграждаме....т.е. навиците:)
Хрумна ми да ви питам какви са първите неща, които правите сутрин преди да излезете от къщи? Имате ли си някакъв свой "ритуал" който ви подготвя за задачите през деня? И смятате ли, че наистина е точна сентенцията:"Денят се познава от сутринта"...или с други думи доколко нагласата ни след ставане определя хода на предстоящия ден?

Например на мен са ми много важни първите 5мин. след събуждането, в които просто се прозявам и "търкалям" в леглото....без тях ми е като секс без предигра:))))
Също след стандартните процедури с душа в банята....обичам още с мократа коса да си прегледам пощата или темите във форума;)
Откакто спрях цигарите - вече не ми се пие и кафе-общо взето този култов навик при мен липсва, но без нещо шоколадово - не мога...:(
И ключовия момент: винаги преди да изляза: слушам няколко любими песни, които ме настройват позитивно за деня....

machoka
04-03-2006, 13:58
Дните са ми толкова дълги и претрупани с много важни задачи, които трябва да свърша, че излизам повечето пъти по тъмно и се връщам по тъмно. Вечерта не си спомням това, което съм закусвал днес ли е било или е било в минал ден - толкова 'отдавна' ми се струва.

Така че, цялата ми сутрин минава в преразпределение на програмата през деня и във вайкане как тези стотици неща просто не е възможно да се свършат за ден.

foulmist
04-03-2006, 14:10
Колкото и да е разнообразен откъм ситуации, денят на всеки от нас е изпълнен с някакви повтарящи се действия, които сами си изграждаме....т.е. навиците:)
Хрумна ми да ви питам какви са първите неща, които правите сутрин преди да излезете от къщи? Имате ли си някакъв свой "ритуал" който ви подготвя за задачите през деня? И смятате ли, че наистина е точна сентенцията:"Денят се познава от сутринта"...или с други думи доколко нагласата ни след ставане определя хода на предстоящия ден?

Например на мен са ми много важни първите 5мин. след събуждането, в които просто се прозявам и "търкалям" в леглото....без тях ми е като секс без предигра:))))
Също след стандартните процедури с душа в банята....обичам още с мократа коса да си прегледам пощата или темите във форума;)
Откакто спрях цигарите - вече не ми се пие и кафе-общо взето този култов навик при мен липсва, но без нещо шоколадово - не мога...:(
И ключовия момент: винаги преди да изляза: слушам няколко любими песни, които ме настройват позитивно за деня....

du6, forum, e-mail, pesni4ki :shock: 4e ti v kolko 4asa stava6 az kat stana v 6:45 i v 7:30 sam na daskalo izmivam se zybkite tralala v kenefa i obli4am se i begam na daskalo :mrgreen: pyk po4ivnite dni stavam kysn o ala bala malko na vyn posle na kompa posle pak na vyn i tva gore dolu posle zaspivam q u nas q na skameika \:D/ :mrgreen:

mnogo_sladi4ka_15
04-03-2006, 14:13
ми миличак аз съм втора смяна и съм на даскало от 1 .30 и имам доста време сутринта :smt016 :smt016 :smt016 :smt016

DeSsY`
04-03-2006, 14:42
Ставам, после следват 10-15 минути в банята, обличам се, оправям си косата и след тва на даскало.А следобед на тренировки. :wink:

CVETELLINA
04-03-2006, 14:48
ми ставам в 6:00,къпя се,обличам се,гримирвам се там гланцове ала бала,обличам си якето и изчезвам за даскало...перфектно ми минава сутринта,а? :-D

ledenata_kralicA
04-03-2006, 14:55
mi az sutrin stavam(v 7.10)i purvata mi rabota e da otida do wc i kato se
vidq na kvo prili4am da se ujasq:)
miq si o4ite,obliam se,ne6to se 6lqq,miq si zubkite i v 8.00 izlizam za trenirovki(pfu,de da ne bqha tolkova rano :smt012 )
i kato se vurna se kupq,u4a si i kisna vuv foruma:)

Devilsplaymate
04-03-2006, 15:08
Kato sega sym 2ra smqna , vyrgalqm se do 10 4asa , u4a , sedna na pc-to , qm , miq se i trygvam na daskalo

InHell
04-03-2006, 15:30
Ставам сутрин в 5:30, изкъпвам се(поне половин час под душа, иначе нещо не ми е както трябва), приготвям си каквото ще ми трябва за през деня(мр3, дискове, батерии, документи или каквото там ми трябва го хвърлям в раницата), слушам малко музика и в 6:30 бягам за лекции.

MaPuXyaHa
04-03-2006, 15:31
Ами за понеже съм си 1ва смяна :) от няколко години насам...ставам в 6и 10 влизам в банята къпя се за 5минутки излизам обличам се мия си очите зъбите слагам си парфюмец слагам си мп3 то и започвам да слушам радио Фреш :) със Тео и Киро след това вече е станало 6:30 отивам на кафе с 3 от моя клас :) едно момиче и две момчета пием едно кафе до към 7:20 и 7:30 сме в даскало в стаята готови за час!!!! :lol:

hamilcar
04-03-2006, 15:36
Сутрин ставам 6:15 едвам съм си отворил едното око и сядам на компютъра.

b0n3
04-03-2006, 16:46
Събуждам се 7:00 и до около 7:20 се опитвам да стана, мия се, обличам се криво-ляво и към даскало.

midnight...
04-03-2006, 17:01
аз и да съм първа и да съм втора смяна като стана вече няма никой у нас
та значи ставам веднага пускам някоя много енергична песничка отправям се към банята(златни минутки за разкрасяване :mrgreen: ), след това към кухнята пускам си кафенцето и докато стане преглеждам имейла, след това вече пия кафенцето, обличам се и айде да ме няма :-D

sherry
04-03-2006, 17:06
Когато съм на училище , ставам в 6 и 10 сутринта, ходя до банята,още по пижамка отивам да си направя кафе и сядам на дивана.Пия си кафето и сменям каналите..ако през деня ще имам важно контролно,седя ,затрупана с учебници и се нервирам,често си изливам и кафето :lol: После поглеждам с ненавист часовника,отбелязвам,че е станало време да се обличам,защото приятелките ми идват да ме викнат в 7 и 10 за училище.Така...в 7 ставам от дивана,измивам си чашата от кафето,отивам в стаята си,обличам се набързо,слагам си чантата с тетрадките в коридора,да ми е близко,когато звънне звънеца.Отивам пред огледалото,сресвам се.
Когато имам повечко време , слагам си малко пудра,гланц и черен молив.Звънецът звъни...Приятелките нервно ми казват да побързам :lol: Суетя се,докато си оправя нещата,които съм разхвърляла.Обувам се,грабвам чантата,телефна и ключовете и излизам.

Някой път наистина когато сутринта ти тръгне на зле, денят ти продължава по същия начин.Един път се скарахме с майка ми и после цял ден бях нервна,следваха ядове след ядове :(

През уикенда и ваканциите обичам да спя до по-късно,някой път се излежавам в леглото до обяд,а друг път предпочитам да стана по-рано,за да имам повече време да оправя из дома,да изляза и да изляза някъде.Често събота и неделя ставам в 10 сутринта,за да гледам "Кръгът на Доусън"

foulmist
04-03-2006, 17:47
ми миличак аз съм втора смяна и съм на даскало от 1 .30 и имам доста време сутринта :smt016 :smt016 :smt016 :smt016

emi togava moje \:D/ :roll: :wink: :smt016

rosskata
04-03-2006, 17:54
Aлармата звъни. Изключвам я. Тя кучката пак звъни :smt011 . Пак я изключвам. Но тя не се отказва. Няма да се разберем така- изключвам я така, че да не звънуи повече... :-D Но понеже това съм го предвидила вечерта, почват едно след друго през пет минути да дръначат "събитията" на телефона ми- Ставай ве! Още ли не си станала... И т.н... :(

В някои случаи и те не помагат и спя до 10, изпускайки лекции, работа или там където трябва да ходя.

В други случаи най-накрая след половин час титанична борба с тъпите аларми, ставам... Вие ми се свят (трябва да пия кафе..) ПОглеждам се в огледалото- плаша се до смърт :shock: :shock: :shock: . Трябва да се гримирам...
Не мога да си намеря гримовете. Сестра ми ги е свила- мразя я ще я убия!!! :smt021 Дънките ми са мокри. Другите са за пране, а никъде не мога да си открия панталона :smt102 . Ровя в купчината, псувайки, докато ги намеря.
Няма ми го сутиена. След 10 минути го намирам в банята. Сещам се, че не съм се изкъпала. :smt103 Водата е студена- е поне вече не ми се вие свят, дигна ми се кръвното. :-s
Спъвам се в нещо в коридора. Чантата ми. Вътре са гримовете, но вече нямам време- пак ще плаша хората. Мокра ми е косата, но нямам време да я суша. Слагам си шапка, която така ми смачква косата, че няма да я сваля цял ден. .. :-k

Тръгвам...
Връщам се за ключовете. Търся ги.
Връщам се за портфейла. Няма го. Взимам пари от касичката на малката.
Забравих да си изпия кафето, кафемашината ще гръмне... :?
Връщам се за студентската книжка. няма я. Майната и. :smt013

Тичам за автобуса. Изпускам го.Следващия е след 20 минути и е икарус... ](*,)
Няма да ходя на лекции. Първо ще пия кафе.

magesnik
04-03-2006, 17:57
Събуждам се в 7 без 15,ставам в 7 без 10 псувайки живота що ме е прецакал да живея в България.След това криво ляво се обличам,продължавайки да псувам.Мия се някак си,оправям си мешката за даскало,взимам пари от наще и излизам ядосан от нас,после настроението ми се оправя след като си додремя в рейса. :)

theworldleader
04-03-2006, 18:03
Ставам в 6 и 20, отивам до тоалетната, върша работа <малка> :wink: , после си пускам душа, отивам си до стаята, събличам се, взимам си една голяма кърпа и скок до банята, влизам в душ кабината, сапонисвам се, изплаквам се, мия си очите и зъбите под душа, пак се изплаквам, слагам малко шампоан на косата, изплаквам и нея и спирам водата, обувам си джапанките, слагам си кърпата, подсушавам се в банята и скок до стаята.
там сядам на леглото, оставям си джапанките, събличам си кърпата, слагам си нови слипчета<най-вече>, слагам дезадурант<май не се пише така>, слагам някоя блузка, някакви дънки, нещо от горе<това до сега, ама нещо времето се оправя и май без нещо от горе ще минеме>, слагам парфиум.
След това виждам каква ми е програмата, слагам си там тетрадките които ми трябват в чантата, слагам си я на гърба, взимам си ключа, заключвам си стаята, отивам до стаята на брат ми, чукам му на вратата, казвам му чао и опа на долу по стълбите до спалнята на нашите, казвам, че тръгвам, да ми дадът пари също казвам и излитам ;]

white_chik
04-03-2006, 18:04
emi sega sum vtora smqna i sutrin kato stana purvo vlizam v banqta miq se ala bala po4istvam si liceto,miq zubkite i sled tva sqdam na kompa i proverqm po6tata i forum4eto.sled tva govorq po telefona i predi da trugna za daskalo slu6am nekolko pesni4ki.

Sinister_Doll
04-03-2006, 18:13
Budq se v 05:30 ot uporitoto zvunene na budilnika, GSM- a i vklu4vaneto na TV- to i zqpkam nqkvi animacii (:
Stavam v 05:50. Za 10 min sum se izmila, namazala sum si liceto s protivopupkovi 6itni... Ako sum stanala po- rano si vzimam du64e. Do 06:20 si izbiram drehite, obli4am se, narejdam si ne6tata, koito si nosq po kitkite i vrata i se parfumiram. Do 06:40 sum se namacala s o4na liniq, 4eren moliv, senki i spirala i sum se sresala. Do 06:50 sum si opravila me6kata. Tova vklu4va zaduljitelnoto nabutvane na 4etka za kosa, dezodorant, neseser s grimove, otvara4ki, himikalki i drugi polezni ne6ta, tefter sus stihotvoreniqta. Sled tova si provejdam zaduljitelen monolog. Pitam se dali sum si vzela portmoneto, klu4oivete, telefona, MP3 Playera, dopulnitelna bateriq za nego, cigari i zapalka. Dokato si otgovarqm si pribiram vuprosnite predmeti v me6kata ili po djobovete. Puskam kafeto na ba6ta mi i go budq. Vzimam si pari i izlizam
Mn mi e vajno da minavam po strogoopredele put, dokato slu6am muzika i si pripqvam po ulicata. Podminavam si purvata spirka na troleq za da si dopu6a fasa i se ka4vam na vtorata i to zaduljitelno ot poslednata vrata, kato vinagi si mislq, 4e otzad sedqt freakovete, starcite i policaite (dulga istoriq)... Slizam ot troleq, stigam pred daskalo, vzimam si 3 v 1 i si palq fas.
Ot tam natatuk ne6tata se razvivat razli4no vseki den.
Ako propusna, koeto i da e ot tezi deystviq ne se 4uvstvam 4ovek...

_SeXy_kIsSsS_
04-04-2006, 00:27
Ми сутрин ставам в 8 часа мия си зъбките и очите,обличам се оправям си косата слушам музика и след това отивам да тичам.Връщам се,взимам душ приготвям си дрехите за даскало..обличам се оправям си косата след това закусвам,мия си зъбките отивам на кафе и по някога след това играя билярд или тенис на маса и заминавам за даскало.. :mrgreen:

ExTr3m3_GiRL
04-04-2006, 12:05
Амии да видим :-k
Събуждам се в 7:00 от ужасното звънене на GSM-а :( ставам към 7:15
отивам в банята там 5-10 мин, щото просто нямам време за повече от късното ми ставане. Докато се обличам и пъхам в чантата си вземъзможни глупости и гримове да се гримирам на даскало щото не съм могла сутринта съм пуснала някоя супер якичка песен на компа. Следва редовния скандал с майка,че не мога да си намеря нещата и се моткам много( в повечето случай това ми разваля настроението,но после се оправям).Излизам, виждам че съм забравила нещо,връщам се вземам го (почти винаги е mp3-ката ми) осъзнавам,че закъснявам много и тичам до даскало.
Не мисля,че както започнеш деня така ще ти върви,или поне при мен е така,сутрин ставам почти винаги супер изнервена,но после съм в чудесно настроение :lol:
Когато не съм на даскало :arrow: ставам към 11-12 часа къпя се оправям се,гримирам се и излизам или сядам на компа още необлечена и неоправена :-D Това е общо взето! :smt016 :smt016 :smt016

_Jessy_
04-04-2006, 17:45
Takammm... na4i 1-vo magiqta e da si 4uq nqkoq ot 3-te alarmi na telefona, koito zvynqt sutrin... sledva6tata magiq e da stana. Ottam natatyk vsi4ko proti4a po sledniq na4in - PALQ CIGARA - zadyljitelno :) Dokato q pu6a slagam kafe, izbiram si drehite, namiram gotina muzika po TV-to... i fasa svyr6va... Sledvat zybkite i sutre6nata uplaha pred ogledalceto :D kakto i da e... kafetop ve4e e gotovo, 4a6kata i v moita staqqq... sledva super ekspeditivno obli4ane, grimirane, kato s izvajdaneto na grim4etata se pali o6te edin fas - bez nego ne6tata ne sa sy6tite, moje da izgori bez dori da sym si drypnala, no e ZADYLJITELEN :) Sled tova vikam taxi, dokato doide si pribiram 2-3 tetradki v nqkoq torbi4ka, sresvam se, slagam nqkvi paty4ki iiiiii... BEJ da me nqma ! :)

Ot tam natatyk... vsi4ko e myglqvo pone do 2-riq 4as v daskalo... posle se sybujdam i takaaaaaa :)

mnogo_sladi4ka_15
04-04-2006, 17:49
Takammm... na4i 1-vo magiqta e da si 4uq nqkoq ot 3-te alarmi na telefona, koito zvynqt sutrin... sledva6tata magiq e da stana. Ottam natatyk vsi4ko proti4a po sledniq na4in - PALQ CIGARA - zadyljitelno :) Dokato q pu6a slagam kafe, izbiram si drehite, namiram gotina muzika po TV-to... i fasa svyr6va... Sledvat zybkite i sutre6nata uplaha pred ogledalceto :D kakto i da e... kafetop ve4e e gotovo, 4a6kata i v moita staqqq... sledva super ekspeditivno obli4ane, grimirane, kato s izvajdaneto na grim4etata se pali o6te edin fas - bez nego ne6tata ne sa sy6tite, moje da izgori bez dori da sym si drypnala, no e ZADYLJITELEN :) Sled tova vikam taxi, dokato doide si pribiram 2-3 tetradki v nqkoq torbi4ka, sresvam se, slagam nqkvi paty4ki iiiiii... BEJ da me nqma ! :)

Ot tam natatyk... vsi4ko e myglqvo pone do 2-riq 4as v daskalo... posle se sybujdam i takaaaaaa :)

браво но теб :D :D :D :D :D :D

Aragorus
04-04-2006, 18:35
7 часа е, алармата ми звъни и с точно премерено движение я спирам.
..лежа 1 минута и след това се излюпвам.
Ставам, обличам се, слагам си овесени ядки с мляко да се накисват, минавам през банята, после отивам в кухнята изяждам купичката с ядките, вземам си раницата и заминавам.

favor_91
04-10-2006, 09:13
ami az kato stana sutrin....1. se turkalqm v legloto 15 min....posle piq edin topul 6okolad sedna pred pc-to...vlezna vuv foruma :-) slu6am 2 3 pesni i izlizam :wink: :)

penywise
04-10-2006, 09:17
ставам
мързи ме
не мога да си отворя очите

пикая, мия си зъбите, закопчавам панталона и ризата - едновременно, че ме мързи
мързи ме

излизам
паля колата
тръгвам за работа
стигам
пия кафе

събуждам се
вече съм адекватен
ям
пия кафе
мързи ме
пиша у форума
буден ли съм?

а добро утро!

bulgarche
04-10-2006, 09:33
Поглеждам часовника и след това дали някой не ме е търсил през ноща и чета, ако са ми писали някви съобщения на мобилния. Ако ми е пуснат компа там кой ми е писал, чатя малко...и главно с глупости се занимавам

SoFt-WitteD
05-18-2006, 10:19
1va smqna

Alarmata na telefona zv1nka 6:30 , poglejdam stenniq 4asovnik s 1 oko - 7:32 tova mi stiga za da sko4a ot legloto si i 4ak togava da se setq 4e ot 2 godini stenniq mi 4asovnik e s 1h i 2min napred.minavam prez koridora za da stigna do kuhnqta i da si pusna kafe ma6inata. Otnovo prez koridora za da stigna do wc , sledva puskane na winamp'a i t1rsene na nqkoe qko radio , poglejdam 4asovnika na pc'to vlizam v banqta ( 4esto zabravqm da si vzema havliq ) izlizam otivam v kuhnqta kadeto me 4aka kanata s kafeto nalivam si kafe , t1rsq si drehi k' da napodobqvat u4ili6tnata uniforma obli4am se v koridora pred ogledaloto otivam do kuhnqta za da si vzema pepelnik i kafeto vr16tam se pred ogledaloto sled 5 min minavam pred pc'to za da spra winamp'a i da si vzema klu4ove , telefon , portfeil i dr. prostotii k' 6te mi trqbvat prez denq, obuvam se i sedq pred vohdnata vrata i se 4udq dali ne sam zabravil ne6to, zaklu4vam vratata , vlizam - izlizam ot asansiora , presi4am i sam pred daskalo.

teenkopele
05-18-2006, 12:32
Ставам 6, 6 и малко, с мъка се обличам и отивам до банята, оправям се и излизам. Понеже спирката е на 10-15мин. някъде от нас, тичам до нея, за да се събудя още малко.
После хващам 72 и към даскалото.
Яко купон, а?!? \:D/ :mrgreen: :lol:

anonymous464110
05-18-2006, 13:33
piq kafe,kupq se i si misq zubite...sutrin e 6ibano

Bamfi
05-18-2006, 13:50
Аларма в 7 без 10, спирам я на втората секунда и скачам, по пътя към банята ми причернява, отнасям ъглите, залитам, но се оправям как да е, после минавам през кухнята да видя колко градуса е навън. След това си оправям леглото, обличам се и в 7:05 съм в кухнята и се наслаждавам на солидна закуска до 7:15, аз по принцип каквото и да правя, не мога без да закусвам. След това си мия зъбите, оправям си лицето, косата, грабвам раницата и - навън.

moonbeam
05-18-2006, 13:55
off,mrazq sutrinite,avtobusa mi e v 6:30.Purvata mi alarma zvani v 05:30h,spiram q i pak zaspivam za 15 min,posle mi zvani v 05:45,5 min se tarkalqm v legloto,zvani mi preiqtelkatav 05:55 i ve4e kategori4no stavam,otivam do banqta,obli4am se,grimirvam se,opravqm si kosata i kam 06:25 izlizam i qk sprint na dolu :lol:

Boot
05-18-2006, 14:15
Вие сте луди. Тела ми почва да бръмчи в 5.55, 5 минути се опитвам да се сетя дали съм на работа или на училище. Ако съм на работа спя до 8 и 30. Ако съм на училище още 15 минути събирам сили да станаставам - баня, пъхам си боклуците в раницата, хващам някакви дрехи, стягам си връзките на обувния материал и се омитам.

TikvenaElhichka
05-18-2006, 14:22
Ставам към 7:15, обличам се, мотая се едно 10-12 минути из банята, закусвам, оправям си леглото и в 8 без пет офейквам на даскало...

teenkopele
05-18-2006, 14:25
Budq se v 05:30 ot uporitoto zvunene na budilnika, GSM- a i vklu4vaneto na TV- to i zqpkam nqkvi animacii (:
Stavam v 05:50. Za 10 min sum se izmila, namazala sum si liceto s protivopupkovi 6itni... Ako sum stanala po- rano si vzimam du64e. Do 06:20 si izbiram drehite, obli4am se, narejdam si ne6tata, koito si nosq po kitkite i vrata i se parfumiram. Do 06:40 sum se namacala s o4na liniq, 4eren moliv, senki i spirala i sum se sresala. Do 06:50 sum si opravila me6kata. Tova vklu4va zaduljitelnoto nabutvane na 4etka za kosa, dezodorant, neseser s grimove, otvara4ki, himikalki i drugi polezni ne6ta, tefter sus stihotvoreniqta. Sled tova si provejdam zaduljitelen monolog. Pitam se dali sum si vzela portmoneto, klu4oivete, telefona, MP3 Playera, dopulnitelna bateriq za nego, cigari i zapalka. Dokato si otgovarqm si pribiram vuprosnite predmeti v me6kata ili po djobovete. Puskam kafeto na ba6ta mi i go budq. Vzimam si pari i izlizam
Mn mi e vajno da minavam po strogoopredele put, dokato slu6am muzika i si pripqvam po ulicata. Podminavam si purvata spirka na troleq za da si dopu6a fasa i se ka4vam na vtorata i to zaduljitelno ot poslednata vrata, kato vinagi si mislq, 4e otzad sedqt freakovete, starcite i policaite (dulga istoriq)... Slizam ot troleq, stigam pred daskalo, vzimam si 3 v 1 i si palq fas.
Ot tam natatuk ne6tata se razvivat razli4no vseki den.
Ako propusna, koeto i da e ot tezi deystviq ne se 4uvstvam 4ovek...

Доста забавно ежедневие. :lol:

i_want_u_f
05-18-2006, 21:31
stavane-10 sutrinta
puskam kompa
otivam do kenefa-pishkam :oops:
miq si liceto i zubite
kupq se
sabli4am se
4akam Maia(edna frendka)
tq nosi neshtu za hapvane i piivane i vodi oshte nqkoi s neq
mini mini kupon4eto zapo4va SEGA (i ne prodaljava mnogo-okolo 2-3 4asa)
i qqqqq kakfo stanalo vreme za daskalo :cry: ujas

machoka
05-18-2006, 21:48
В повечето дни - ставане в 8, в банята + закуска до 9.. в 9 сядане зад инструмента - до към 1:30.. в 1:30 за малко на компютъра, но съм твърде скапан и се принасям директно в хоризонтално положение до 4 часа.. или спане или слушане на записи - тогава ставам, хапване обилно и сядане отново на инструмента - до различно.. средно до 20 часА.. може и 19:30, може и до 21.. зависи дали е споряла работата... след това душ, защото вече съм станал на животно от цял ден бачкане, ако съм жив все още - компютър + записи, ако не пак хоризонтално и записи.. записи.. записи..

и общ взето това е... когато са ми свободните дни.. принципно вечер излизам, но това значи че не съм бачкал като хората, щото ако е било така, няма да имам сили след 8-10 часа да кърша снага където и да било.

През останалите дни е по-различна програмата, но няма да ми стигне времето да я опиша :)

neMec`
05-18-2006, 21:52
kato sum vtora smqna stavam v 12 i 30 izmivam se opravqm se zimam kot mi trq za daskalo i 1 bez 10 zaminaam za daskalo tui e sutrnita :wink:

ErinEverly
05-18-2006, 22:08
Еми...
1. Ставам закъснявайки от графика :lol:
2. Изклювам звука на телефона
3. Къпа се и пия кафе, пушейки, завита в халата ми. Понякога го правя рано сутринта (към 7) на балкона. Доставя ми огромно удоволствие да седя, да пуша, да гледам небето и да си пия кафето. А и сутрешният въздух ме събужда.
4. Слушам музика, ест на любимата ми група (не е нужно да я споменавам, вие си я знаете вече :lol: ). Ако не чуя поне една тяхна песничка - денят ми е скапан.
5. Обличам се, пускайки клиповете на групата ми на телевизора. Обикновенно го правя не пре телевизора, защото гардеробът ми има 2 огромни огледала.
6. Често по вртеме на обличането (обикновено след слагането на сутиена) танцувам, пеейки някоя бунтарска песничка, гледайки се в огледалото :lol: Странно колко харесвам тялото си сутрин.
7. Чиста си ушите. Ако 1 ден не ги почистя и почват да ме сърбят ужасно.
8. Гримирам се, но само фон дьо тен-а, пудрата, черния молив и спиралата слагам. Преди да сложа червилото трябва да изпуша цигара, наслаждавайки се на очите си пред огледалото, и да си измия зъбите.
9. Излизам

П.П. Не съм самовлюбена, просто съм искрена :lol:

Labelle
05-19-2006, 00:08
30 минути звъни аларма на телефон с гадна вибрация , която направо ми бърка в мозъка......... Сядам на ръба на леглото - 15 мин взиране в нищото - къде съм, какъв ден е днес , колко е часа, какво трябва да правя , имам ли с някой да излизам, не трябваше ли да ходя еди къде си, трябва ли ми нещо , което бих забравила в суматохата........ Като си отговоря на всичко се преминава към ставане и обичайните сутрешни дейности.

gigi_00
05-19-2006, 14:15
Ставам в 7:05 оправям се за 10мин (обличане-талетна-баня)
Когато имам време ям и трагам за Даскало :)