PDA

View Full Version : Наще не искат да ми вземат НЕМСКА ОВЧАРКА :(



Adski tajnata
04-03-2006, 14:58
Pisna mi ve4e ot tqh samo povtarqt nqma da ti vzemem za6toto nqma koi da go izkarva navan a az vse im povtarqm 4e 6te go izkarvam.Horaa molia vi ako nqkoi znae lesen i efikasen na4in za ubejdavane MOLIA VI SE OT VSE SARCE da mi go kajete za6toto ve4e 6te poludeq.Blagodarq vi predvaritelno Molia vi pomognete:(:(:(:(:(

LyLa
04-03-2006, 15:03
xaxa abe q po spokoino ,za kvo ti e ku4e i az mnogo iskah ku4e i mnogo mu se radvam da,oba4e taka me murzi da go izvejdam a to trqbva da ti4a,i kato vali i e nekuv ku4i stud e tolko priqtno da go izvejda6 ,nema da ti kazvam kolko....!Za tva maikati e prata da ne ti dava 6e vidi6 kolko 6e ti e po lesen jivota bez ku4e,ili pone si zemi nekvo po normalno ku4e,a ne nemska ov4arka .Qvno va6te znaqt kolko 6e se griji6 za nego i ne iskat posle da si imat rabota s jivotni

sk8girL
04-03-2006, 18:30
Оф, аз имам същия пробрем :smt022 Само че аз искам такова кученце шар пей (ония набръчканите) и наште не ми разрешават [-X , нямало кой да се грижи.. аз съм щяла да го заеба на 2рата седмица и некви такива.Кво ли не им говорих и как ли не им се молих и не искат! Обещах им даже,че ако не се грижа за него да го продадат..ама пак не стаа , вече нямам нерви ](*,)

korn___
04-03-2006, 22:44
aide legai i ritai ! maminite mi de4ica .... znae6 li ako za seko ne6to trebe6e da civrq kato tebe 6te6e celiq svqt da e olqn sus moite mrunkaniq i sulzi !glezeni deca

teenkopele
04-04-2006, 00:14
Бъди 'доброто момиче' поне в тяхните очи. :wink:
(Слушай ги и т.н.)

priti_kiti
04-04-2006, 00:52
emi ot edna strana puk va6te sa pravi..6te moje6 li da go iskarva6 seki den,ti ne hodi6 li na u4ili6te...? a puk i edno ku4e iziskva mnogo griji a ti nadali 6te moje6 da mu gi dade6 :-s trqbva postoqnno da ima nqkoi s nego i t.n. kvo da ti obesnqvam nali i az sum imala ku4e vaob6te ne e tolko lesno kolkoto si misli6..
ot druga strana sum suglasna s korn__ :!: da ti imam problema...

beB_
04-04-2006, 02:19
aide legai i ritai ! maminite mi de4ica .... znae6 li ako za seko ne6to trebe6e da civrq kato tebe 6te6e celiq svqt da e olqn sus moite mrunkaniq i sulzi !glezeni deca

=D> \:D/ \:D/

sladkoto_Eli
04-04-2006, 12:00
Ti si po-dobre...na6te ne iskat da mi vzimat nikakvo jivotno :cry:

sometimes_
04-04-2006, 14:06
Emi predi nqkolko godini i na men ne iskaha da mi vzemat po syshtata prichina - che nqma da go gledam. Da, obache az sym si inat i si vzeh sama, bez da gi pitam, vzeh si pudelche, pribrah se v nas s nego i te se smiliha, nqmashe kak da go vyrna... I mi go ostaviha, ama da ti kaja pravi sa si vashite, shte ti pisne ot nego v edin moment. Az na moeto mu se ravah 1-2 meseca i sled tova...go ostavih v rycete na nashite. Sega, ako se setq, go razhojdam ot vreme na vreme... :wink: .

rusalkata_
04-04-2006, 18:16
:lol: аз досега не съм имала никаква животинка в нас.никаква!вече ми мина мерака.като малка само им мрънках на наще за куче или коте,ама не...постепенно ми омръзна да им мрънкам,разбрах че не е много хубаво да си имаш домашен любимец и се отказах... :roll: пък и за какво ми е дом.любимец,като си имам брат ми! :lol: :-D

Viche
08-06-2008, 12:26
да ти имам проблемите :D :D :D

Yancheto
08-06-2008, 13:24
Едно куче изисква страшно много грижи и средства.Особено ако е някакво като немската овчарка.А имаш ли достатъчно място , където да живее това куче?Ако живееш в панелка от 60 кв.,просто забрави.Ако си сигурна,че можеш да задоволиш потребностите на едно голямо куче,вече можеш да пристъпиш към убеждаване на родителите.Вземи си някаква малка животинка-рибки,хамстер,морско свинче...Покажи,че си отговорна и се грижиш добре за животното.Също така,можеш да вземеш да се грижиш за кучето на някой приятел,който заминава някъде.Успех!

Izzy_
08-06-2008, 15:50
Честно казано никак не е лесно да го гледаш т'ва чудовище. 8-) Пък и вашите като не искат..трябва да се примириш.

asasfdf
08-06-2008, 15:59
ем те ти го казаха..едно куче като немска овчарка изисква място, доста храна и следователно чести и дълги разходки..отделно големите кучета ще ти създават повече гадна миризма и мръсотия..

hAkEr4E
08-06-2008, 16:43
Стани овчар в Германия и ще ти купят...

Seducti0n
08-06-2008, 19:43
По-стара тема не можахте ли да изровите?! :-D