PDA

View Full Version : lo6o li e postypila?



kupondjiikata
04-03-2006, 15:33
Taka.Zna4i,istoriqta mi se otnasq za men,za nai-dobrata mi priqtelka i za biv6iq mi.
V petyk,vzeh nai-dobrata si priqtelka na selo.Da,sigyrno se smeete,no kompaniqta tam,v koqto se sybiram e strahotna.Zapoznah q s vs,vkliu4itelno i s biv6iq mi.Poprincip s nego ve4e nqmam ni6to ob6to i ne iskam da imam.Dori ne go obi4am ve4e.
O6te na vtorata ve4er te trygnaha nanqkyde.Nablijava6e vremeto da se pribirame,a tqh o6te gi nqma6e.Kakto si sedqhme kompaniikata,nai-dobrata mi pr-X,da q nare4em,mi cykna.Az i zvynnah,za da vidq kakvo iska i tq mi kaza,4e Y-biv6iq mi,q e ostavil nqkyde i se e pribral i tq se e izgubila.Bqh sp pritesnena,kakvo li ne mi mina prez glavata.Trygnah da q tyrsq.Nai-nakraq te dvamata doidoha.Az po4nah sp mn da q pregry6tam,prosto mi padna kamyk ot syrceto.
Kogato se pribrahme,tq mi razkaza uj vs,no na dr den razbrah,4e izob6to ne e taka.Okaza se,4e tq se e mlqskala s nego,4e sa se pregry6tali i t.n.Evala i davam za tva,no ima6e edno ne6to,ot koeto mi stana sp gadno.Tva,koeto mi kaza po telefona,4e e se e bila izgubila,e lyja.
Taka,dobre.Na 3-tiq den te trygnaha.Gadno mi e ot fakta,4e tq-nai-dobrata mi pr,e trygnala s Y,vypreki,4e znae kolko myka mi e pri4inil,ili kakvi ne6ta e vyr6il i t.n.Ve4e ne moga da i imam doverie vypreki,4e gledam da se dyrja taka,sqka6 ni6to ne e stanalo.Ne iskam priqt.ni otn. da se razvalqt.Ot edna str,az ocenqvam fakta,4e tq mi prizna vs,no ot druga-tva e povedenie na edna dolna licemerka.Predstavqte li si?"S kogo hodi6?" "Ami s biv6iq na nai-dobrata mi priqtelka." Kajete ne6to po vyprosa.Kakvo da pravq?Znam,4e priqtelstvoto e mn po-vajno,no....Pak kazvam,4e az ne izpitvam ni6to kym nego,no e dosta kofti situaciq.
4akam otg vi!Blagodarq za tyrpenieto. :smt010 :cry: :( :? :smt090 :smt088

dream_for_you
04-03-2006, 15:43
priqtelkata ti e postupila mn tupo,za6toto te e izlugala.imalo e i dr na4in,vse pak ste nai-dobri fr i tq bi trqbva da znae,4e ve4e ne izpitva6 ni6to kum vuprosnoto mom4e i e mojela da ti kaje napravo za namereniqta si sprqmo nego,a ne da te luje i kara da se pretesneva6.az li4no ne odobrqvam postupkata i,na men su6to bi mi stanalo mn kofti ako moq priqtelka postupi taka.preceni sama dali si zaslujava da produljite priqtelstvoto si,za6toto vseki pravi gre6ki.az su6to mn bqh sgafila s ednata si priqtelka,no tq mi prosti i sega nikoga nqma da napravq takava gre6ka

white_chik
04-03-2006, 16:03
emi priqtelkata ti e kurva.4estito!prosto i otrej kvitanciqta-kaji i 4e ne iska6 i ne mjoje6 da ima6 ni6to ob6to s takava kato neq

Jessika_MG
04-03-2006, 16:27
Priqtelka...za6to o6te q nari4a6 taka.Mnogo best fr-ki se karat zaradi mom4eta i smqtam 4e tova si pada adski TYPO!6tom tq e na qsno sas vsi4ko, za da postypi taka trqbva da e mislila samo za sebe si -> ne ti e nikva fr-ka.Kakvo da pravi6 s neq? - Nz, moje bi stoi dale4...E ako vryzkata ot seloto se prekysne kato doidete v grada moje da se opita6 da i prosti6 ama ina4e... NE.Spored men ne si zaslujava.Takiva li4nosti az ne gi priznavam 6tot ne struvat [-X =; :evil:

kAdrOkoSkA
04-03-2006, 16:35
Za men tova e PREDATELSTVO :!: Tova che te e izlagala e dostatuchno krasnorechivo che ne struva :!: Dori i da nqmash chuvstva kam nego i tq go e haresala , trqbvalo e pone da pogovorite i togava da deitva s nego - da se celuva i pregrashta i t.n. Na mnenie sam che trqbva da si pogovorite i ako tq ti e fr naistina - shte te razbere i shte napravi neshto za da popravi rabotite. A ako ne - otdrapni se bez kavgi i tem podobni.

sexy_diva
04-03-2006, 16:37
E,tq edva li e sred nai-dobrite ti priqtelki 6tom e tragnala s biv6iq ti i te e izlagala...vse pak ako mn darji6 na va6eto priqtelstvo q ostavi da izjivee avanturata s nego i si ostanete priqtelki.

dr3am1rch3
04-03-2006, 17:33
А ве ти тая приятелка ли я наричаш??? :shock: :shock: :shock:

IKisseDAGirL
04-03-2006, 17:35
аз пък не споделям всеобщото мнение
защо всички започнахте да съдите онова момиче?!

вярно е, че по телефона те е излъгала, но сигурно го е направила, за да не ти стане гадно :roll: после обаче явно е размислила и е решила да ти каже истината - добро решение от нейна страна...
що се отнася до момчето.. ми ти си казала, че нямаш чувства към него, кво очакваш? :? тва че си ходила с него значи ли, че вече е с етикет "не се доближавай, забранено за употреба" :-s :?:
била си с него преди и сега кво, никой няма право да го докосва ли? нали вече не го харесваш :roll: остави и другите да са щастливи..
апък и всеки човек има право да обича и да бъде обичан - това, че момчето преди е правило някакви си там простотии не означава, че и ся ще прави :wink:
а приятелката ти не е избирала кого да харесва: все пак тези неща не ги определяме сами и винаги може да има преплитане на интереси и цели :roll:

така че според мене ти трябва да погледнеш малко по-свободно на нещата и да приемеш всичко с усмивка :) не се тормози за такива глупости.. и за момче, към което явно вече нямаш чувства :-)

n0mak
04-03-2006, 17:37
Abe 6to za imena za X i Y... az ako se kazvah taka do sq da sum si teglil edin koren kvadraten na venite...

strange__
04-03-2006, 19:37
аз пък не споделям всеобщото мнение
защо всички започнахте да съдите онова момиче?!

вярно е, че по телефона те е излъгала, но сигурно го е направила, за да не ти стане гадно :roll: после обаче явно е размислила и е решила да ти каже истината - добро решение от нейна страна...
що се отнася до момчето.. ми ти си казала, че нямаш чувства към него, кво очакваш? :? тва че си ходила с него значи ли, че вече е с етикет "не се доближавай, забранено за употреба" :-s :?:
била си с него преди и сега кво, никой няма право да го докосва ли? нали вече не го харесваш :roll: остави и другите да са щастливи..
апък и всеки човек има право да обича и да бъде обичан - това, че момчето преди е правило някакви си там простотии не означава, че и ся ще прави :wink:
а приятелката ти не е избирала кого да харесва: все пак тези неща не ги определяме сами и винаги може да има преплитане на интереси и цели :roll:

така че според мене ти трябва да погледнеш малко по-свободно на нещата и да приемеш всичко с усмивка :) не се тормози за такива глупости.. и за момче, към което явно вече нямаш чувства :-)

Споделям мнението ти...ебати вие я изкарахте по-черна от дявола :-s Кое по-точно е предателство?! Това са чувства бе хорааа кога ще разберете,че ако можехме сами да определяме кого да обичаме нямаше да има разбти сърца и несподелена любов ](*,) Остави я да бъде щастлива с това момче към което сама казваш ,че не изпитваш нищо....
Единственото,за което не я оправдавам е че те е излъгала,но нали все пак ти е казала истината :arrow: "По-добре късно,от колкото никога!"
Айде помисли си пак :wink:

cvety_i_bebeto
04-03-2006, 19:44
аз пък не споделям всеобщото мнение
защо всички започнахте да съдите онова момиче?!

вярно е, че по телефона те е излъгала, но сигурно го е направила, за да не ти стане гадно :roll: после обаче явно е размислила и е решила да ти каже истината - добро решение от нейна страна...
що се отнася до момчето.. ми ти си казала, че нямаш чувства към него, кво очакваш? :? тва че си ходила с него значи ли, че вече е с етикет "не се доближавай, забранено за употреба" :-s :?:
била си с него преди и сега кво, никой няма право да го докосва ли? нали вече не го харесваш :roll: остави и другите да са щастливи..
апък и всеки човек има право да обича и да бъде обичан - това, че момчето преди е правило някакви си там простотии не означава, че и ся ще прави :wink:
а приятелката ти не е избирала кого да харесва: все пак тези неща не ги определяме сами и винаги може да има преплитане на интереси и цели :roll:

така че според мене ти трябва да погледнеш малко по-свободно на нещата и да приемеш всичко с усмивка :) не се тормози за такива глупости.. и за момче, към което явно вече нямаш чувства :-)


napalno sam saglasna,ti ne si imala ni6to ob6to s nego...vie npravo na smart 6te e osdite...kvo e tva otno6enie...vse pak ti e kazala istinata..

Angel_kiss
04-03-2006, 20:38
Ми мила не мисля,че това е лошо или поне за мене,защото аз самата при условие,че нищо не изпитвам към това момче няма логика да се сърдя нито на него нито на нея!!!!

^sladyranka`
04-03-2006, 21:10
hm.. predi vreme i az bqh popadnala v takava situaciq..samo kadet moito be6e po gadno...zavarih nai dobrata si pr i gadjeto mi zaedno... togava se razdelih s gadjeto i prekratih vsqkakvi otno6eniq s priqtelkata mi... saveta mi e i ti da postapi6 taka... na tvoe mqsto i az bih se 4uvstvala mnogo gadno...

kupondjiikata
04-04-2006, 07:37
Ima o6te 1 podrobnost.Ako ne be6e 1 dr momi4e,tazi nqma6e da mi kaje ni6to i 6tqh da razbera ot dr.Tq ne mi e ist pr.Pyk i nikoi ot kompaniqta ne q odobrqva.Mn razmi6lqvah po tova dali 6te6e da mi kaje ako ne q bqha navili. :evil: :smt013 :smt012 Togava naistina nqma6e da i progovorq NIKOGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A tva kak vi izglejda?

kupondjiikata
04-04-2006, 07:42
аз пък не споделям всеобщото мнение
защо всички започнахте да съдите онова момиче?!

вярно е, че по телефона те е излъгала, но сигурно го е направила, за да не ти стане гадно :roll: после обаче явно е размислила и е решила да ти каже истината - добро решение от нейна страна...
що се отнася до момчето.. ми ти си казала, че нямаш чувства към него, кво очакваш? :? тва че си ходила с него значи ли, че вече е с етикет "не се доближавай, забранено за употреба" :-s :?:
била си с него преди и сега кво, никой няма право да го докосва ли? нали вече не го харесваш :roll: остави и другите да са щастливи..
апък и всеки човек има право да обича и да бъде обичан - това, че момчето преди е правило някакви си там простотии не означава, че и ся ще прави :wink:
а приятелката ти не е избирала кого да харесва: все пак тези неща не ги определяме сами и винаги може да има преплитане на интереси и цели :roll:

така че според мене ти трябва да погледнеш малко по-свободно на нещата и да приемеш всичко с усмивка :) не се тормози за такива глупости.. и за момче, към което явно вече нямаш чувства :-)





Nz kakvo da mislq,za6toto moje da se kaje,4e do skoro go haresvah.Tq daje e kazala:"Ole,ama tq go haresva i ne iskam da razbira,4e sme bili zaedno.Molq te,nedei da i kazva6." Uffff ve4e mi idva da se hvyrlq ot nqkyde ](*,) Nz ve4e........

IKisseDAGirL
04-04-2006, 08:05
ами да, не е искала да разбираш, за да не се почувстваш зле :wink:
апък май и ти незнаеш кво искаш, защото първо каза, че нямаш чувства към него, а сега твърдиш, че може би е обратното :roll:
и кво като никой не я одобрявал?! да няма по чуждото мнение да се водим... не я одобряват щото е ново момиче, погледите са насочени към нея, събира по-голям интерес и момичетата почват да завиждат.. тва е напълно нормално :roll:
остави ги двамата да си живеят живота и не им се меси 8) то е ясно, че сега малко й завиждаш:) но няма кво да се прави
тя да не е виновна, че си е харесала точно него :roll:

He3HauKa
04-04-2006, 08:21
Ami milichka moq savet e da si podbirash priqtelkite ..... I moqta uj nai dobra priqtelka varti kurvenski nomera zatova gledam da q darja na strana ot sebe si i ot priqtelq mi ...I tazi sashtata moq nai dobra priqtelka beshe kazala na bivshiq mi koito mn obichah -,,Nqma da se zanimavam s teb shtoto nai dobrata mi pr.te obicha inache...zashto ne?I taka az izlqzah vinovna pred nego i t.n... No kvo ima da se obqsnqvam v nqkoi sluchai mom4etata mogat da sa mn po dobri priqteli ot kolkoto momichetata .. Taka che mila taq pikla ne ti e nikva priqtelka i chisto i prosto mojesh da q zarejesh v seloto deto e bivshiq ti i da si q ostaish da si varti kurvenskite nomera tam :smt019

Fat_phil
04-04-2006, 08:34
Awe hora vie v koi vek jiveeete we???? :shock: :shock: :shock:
taka purvo kum teb - edinstvenoto tupo neshto koeto priqtelkata ti e napravila e tova 4e te e izlugala 4e se e izgubila shtoto si se pritesnila!!!!

a tova 4e e trugnala s BIVSHIQ TI - Y nqma nishto loshto ti sama kaza, 4e VE4E NE GO OBI4ASH I 4E NE ISKASH NISHTO OBSHTO DA IMASH S NEGO taka 4e ...........kakvo tolkova minaloto e minalo ne mojesh da go promenish!!!!!!

ta nqma nishto predatelsko v tova!!!

ThePainIsReaL
04-04-2006, 10:13
Тя ти е приятелка , ама трябва да мисли и за собствените си чувства . След като вече не го обичаш , къв ти е проблема . Тя пък може да го заобича . Кофти щеше да е ако ти си падаше по него . Просто погледни глобално на ситуацията - тя ти е приятелка и е хепи , и нали именно това искаме за приятелите си - да са хепи :mrgreen:

Fat_phil
04-04-2006, 11:09
ne mislite li 4e sum prav?

kupondjiikata
04-04-2006, 11:53
Edinstvenoto re6enie e kato se uverq sama. :smt017 :smt009

Bubanata
04-04-2006, 13:35
na teb moje da ti e kofti za tova che sa trugnali zashtoto si hodela s nego!!No tq e postupila mnogo eguistichno sprqmo teb!!!!!!!A i shte ti dam edin suvet(ako iskash go priemi) v jivota ti i samo ti si si nai-dobrata priqtelka!!!!I spored mne trqbva da i napravish neshto gadno i ti za da i go vurnesh!!!!!I ne i se doverqvai veche tolkova mnogo!Uspeh :-)