PDA

View Full Version : V men li e greshkata?Pomognete!



Izostavena
04-03-2006, 15:45
Zdraweite az sym edno obiknoveno momi4e, koeto se starae sys vsi4ki hora da se dyrji podobavashto.No qvno nqkyde byrkam, zashtoto neshtata izob6to nevyrvqt v kompaniqta, v koqto se dvija.
I se nadqvam to4no vie da mi kajete kyde byrkam za da se popravq.
Nai-4esto izlizame okolo 4-5 momi4eta...Sys 1 ot tqh sme zaedno ot kakto se pomnq-oshte ot bebeta maikite ni sa ni iskarvali zaedno da izlizame, s druga se poznavame ot 1 klas, a s ostanalite ot okolo 5godini.Da uto4nq sega sym na 17god.
Kakto ve4e kazah az vinagi sym se starala da sym dobra sys vsi4ki, da ne pravq konflikti i dori da gi izbqgvam i predotvratqva, izob6ot ne obicham da sporq s priqtelkite si i nikoga ne go pravq....spodelqm im vsi4ko vinagi tyi kato...do skoro misleh 4e te sa nai dobrite mi priqtelki i nai ve4e momi4eto s koeto sme zaedno ot 16 godini. NO v posledno vreme vsi4ko se promeni...te se tyrsqt zvynqt si da se ugovarqt da izlizat, izlizat navyn no...na men nikoi ne zvyni:( ako az ne im se obadq da gi pitam koag shte izlizame moje bi nikoi nqma da se seti da mi se obadi;( tova me naranqva izkliu4itelno mnogo. Prosto sqkash ve4e samo az gi tyrsq.A "uj nai dobrata mi priqtelka" s koqto sme 16 god znaedno jivee edin etaj pod men. Prosto ne moga da razbera neshty napravila li sym.....no ne smqtam 4e e taka:( Prosto mn me naranqvat...ugovarqt se da izliat v parka....a na men koi se obajda...:( Nikoi! Pomognete molq vi.kakvo trqbva da napravq?! Ako trqbva ...shtom ne jelaqt da izlizat s men az nqma da go pravq pove4e:( Ta "nai dobrata mi priqtelka" ponqkoga dori ne mi kazva i neshta koito kazva na drugite...prosot sa me otcepili a ne namiram pri4ina(edinstvenoto neshto za koeto moje da e zashtoto ot okolo 1godina i7-8 meseca imam seriozna vyrska, i izlizam i s priqtelq si po otdelno, no vinagi sym namirala vreme za tqh i nikoga ne sym gi zae**vala. no qvno te go pravqt :((( pomognete molq.kakvo se iziskva ot men? kakvo trqbva da napravq ?

mimZzZ
04-03-2006, 15:53
sedni i pogovori s tqh pitai gi za6to se dyrjat taka v teb li e pri4inata ako da kakva e ako e tova s gadjeto i obqsni 4e ne moje6 da go zarqzva6 vinagi za da izleze6 s tqh i ako e po vajen za teb ne i go kazvai za6toto 6te se po4uvstvat gadnu a ako ne e tova za gadjeto pitai kakva gre6ka si napravila i za6to se delqt ot teb probvai tova vinagi na6ta kompaniq kato se karame za ne6to sqdame na sledva6tiq den i si razqsnqvame vsi4ko i vsqka kazva kakvoto misli dori i jestoko da e NO ima golqm efekt i sled tova vsi4ko si e ok
4ak do dr skarvane :) :) :) :) :) i ako ti pomogne saveta mi pi6i i razkaji kak e protekyl razgovora USPEH !!!

Izostavena
04-03-2006, 16:04
Mersi mimZzZ....shte vidq kakvo shte napravq...mislq 4e naisitna shte pogovorq s tqh....zashtoto...do skoro az smqtah 4e tova sa nai dobrite mi priqtelki a sega izvednyj:( .....blagodarq vse pak

Jessika_MG
04-03-2006, 16:13
Mai nai-uda4niq otgovor e da se opita6 da govori6 s tqh.Ne gi ostavqi da ti minat s nomer "ne be ni6to nqma ne se pritesnqvai".Trqbav da si nastoqtelna, ako e zaradi gadjeto bi trqbvalo da te razberat, ako estestveno ne se deli6 ot tqh kakto kazva6.Kaji im 4e dyrji6 na tqh, 4e ne iska6 da gi gubi6.I az sam izpadala v sy6tata situaciq i nakraq kvo....sq ne sa mi nikvi priqtelki.Govori s tqh dokato ne e stanalo kysno!

white_chik
04-03-2006, 16:53
dokato 4etqh istoriqta ti si msileh to4no 4e ima ne6to,za koeto da ti zavijdat i za tva se durjat taka i togava pro4etoh 4e ima6 serizona vruzka i li4no za men ot tuk idva celiq problem.te moje bi ne ti se surdqt 4e ne namira6 vreme za tqh ami moje bi prosto se 4uvstvat gadno 4e ti ima6 gadje a te ne.a ako tva ne e pri4inata moje bi prosto si im omruznala i ve4e ne mogat da se zabavlqvat s teb,koeto gi kara da ne ti se obajdat i da izbqgvat sre6tite :roll: lele ne smqtah 4e sum sposoban na takiva razsujdeniq :mrgreen:

favor_91
04-06-2006, 20:29
popitai gi za6to se durjat taka s teb .... ako ne sa ti tolkova dobri priqtelki i nejelaqt da sa s teb ...prosto gi zaebi i to4ka.

Dese
04-07-2006, 11:06
ЗАВИЖДАТ :!: Преди година и аз бях в същото положение,ама направо като чете и все едно аз съм го писала... Та значи - имаш си сериозна връзка и се държиш добре с тях като се стараеш и да им огаждаш и да не ги нараниш... Там ти е грешката! Ей и а збях така и аз им се обадах и стана така, че почнах да се държа гадно с тях и да им казвам точно обратното дори да съм съгласна с тяхното мнение и почнах да се налагам. Изобщо не бях толкова добра с тях с всички както преди. Налагах се правих нещатат които сметна за добре и трагвах кадето си поискам - ефекта беше, че ме последваха във всяко едно нещо... Просто те съветвам да не си толкова добра с тях и да им се наложиш, за да те уважават повечко и да не ти се правят на такива. Ще видиш как ще почнат да те търсят - тук да се чакаме там да се чакаме... След като са ти толкова добри приятелки, като видят че можеш и без тях - ще хукнат след теб. Това си е лично индивидуално,ама при мен така се орпавиха нещата. Успех с приятелките ти!

Izostavena
04-07-2006, 11:19
Mersi momicheta:) za sega mislq 4e neshtata se opraviha...:) a kolkoto do tova dali revnuvat..dosta pyti sym se 4udila dali naistina e taka i v nachaloto mislq 4e naistina taka beshe no sega ve4e ne mislq 4e zavijdat zashtoto ...moje bi sviknaha...a kolkoto do nashite vzaimootnoshenie...mislq 4e za ve4e po staro mu..qvno ponqkoga vseki izpada v takiva situacii :) mersi mnogo vse pak za pomoshtta:>

Dese
04-07-2006, 11:21
Дано сме помогнали... Надявам се нещата наистина да са както преди :)

04-07-2006, 19:59
Kakto ve4e kazah az vinagi sym se starala da sym dobra sys vsi4ki, da ne pravq konflikti i dori da gi izbqgvam i predotvratqva, izob6ot ne obicham da sporq s priqtelkite si i nikoga ne go pravq....spodelqm im vsi4ko vinagi tyi kato...

хах ей тука ти е грешката моито момиче.Не бъди чак толкова добричка -те те имат за супер наивна и посредствена!!!Ако искаш да ти се обаждат за да излизате трябва да си вдигнеш рейтинга!Като за начало събери пари и си купи яки дрехи(това е задължително).След това им се обади да излезете но не се дръж мазно и не избягваи всички спорове а отстояваи позицията си!Покажи им че си нещо много повече от това което те си мислят за теб.Покажи им че си яка и имаш самочувствие!Не се мачкаи пред тях а им покажи че ако не ти се обаждат ще загубят единствено те. :twisted: Ако и това не помогне значи им кажи "fuck you" и си намери други приятели които ще те оценят като човек.good luck :smt023

ht_7j
04-07-2006, 20:58
Spored men tehniqt problem e, che si imah gadje. Pri tova shtom hodite ot tolkova mnogo vreme, znachi se obichate. Qd gi e...kolkoto i gadno da zvuchi. Te imat li si gadjeta? A serizoni vryzki? Otkoga zapochnaha tezi problemi? Ne e li otkogato s gadjeto ti ste stanali seriozni? Prosto te ne sa ti istinksi priqtelki, tova e. Mnogo e nepriqtno. Znam, zashtoto az go izpitah tova vednyj. Samo che ot priqtelite na gadjeto mi. Taka i ne uspqhme da se razberem. Mnogo zlobni mi se struvat tvoite "priqtelki". Izobshto ne se chudi zashto sa takiva i ne se samosyjalqvai...Izlez si s gadjeto i go ostavi da te radva. :-)

^-IanISexA-^
04-08-2006, 01:38
az mislq 4e ne trqbva da govori6 s tqh za tva v nikakuv slu4ai e taka izvestno vreme izob6to ne izlizai s teh po4ni da izlza6 s nqkoi drug i 6te vidi6 kak te sami 6te po4nat dfa te vikat 6toto 6te razberat 4e sa te zagubili

Sabrina27
04-09-2006, 20:14
Spored men te revnuvat ot priqtelq ti i nai veroqtno mislqt 4e ako stane ne6to ti 6te izbere6 nego a ne tqh...Poznata mi e taq situaciq... :-$

SummeRLove08
04-09-2006, 22:26
Ох мила с течение на времето се убеждавам че приятелите могат да бъдат истински и добри спрямо теб само когато го искат..Всмисъл знам че ще прозвучи банално,но не бъди сигурна че вече са ти най-добри приятелки. :| Те сигурно или ти завиждат или нещо ги е яд на теб щом като си добър и безкомфликтен човек.От теб не се изисква да правиш нищо и просто не се ядосвай др път като не те извикат на кафе.Ще знаеш какви са и няма да се очудваш.