PDA

View Full Version : --=Da Promenish=--



kAdrOkoSkA
04-03-2006, 17:01
Mogat li da se promenqt horata spored vas? I kak shte promenite nqkoi, koito sabiraiki se s novi hora se "razvalq". Kak shte go varnete kam tova koeto v deistvitelnost e?

dr3am1rch3
04-03-2006, 17:11
Един човек може да се промени единствено ако тои желае това!Насила просто нестава...

babi_girl
04-03-2006, 17:15
Един човек може да се промени единствено ако тои желае това!Насила просто нестава...
напълно съм съгласна

kAdrOkoSkA
04-03-2006, 17:16
Taka e, no e jalko da gledash kak chovek na koito darjish se provalq i pilee jivota si :cry:

dr3am1rch3
04-03-2006, 17:23
Жалко е но неможе да се направи нищо...и аз имам един такъв приятел...мн му приказвах но той не чува.. :cry:

kAdrOkoSkA
04-03-2006, 17:26
I sega da stoq sas skrasteni race ... ](*,) :cry:

nymphetamine_girl_199239
04-03-2006, 17:28
nai dobrata mi pr e v atkava kompaniq opitah se da gi razdelq no ne stana i sega bog znae kakvo pravi..dori ne si govorim... :cry:

sexy_dizzy
04-03-2006, 17:28
Някои хора се променят с мисълта че така правят впечатление и са някакви важняри не знам какви си!Любовта например променя.Ти какъв човек по-точно искаш да промениш,защото ако е някой който те обича ще е по-лесно.Зависи как се държиш с него.Споделяйте си повече!По друг начин не ние,а ти сама трябва да си помогнеш!

kAdrOkoSkA
04-03-2006, 17:31
nai dobrata mi pr e v atkava kompaniq opitah se da gi razdelq no ne stana i sega bog znae kakvo pravi..dori ne si govorim... :cry:

kak :?:

kAdrOkoSkA
04-03-2006, 17:34
Някои хора се променят с мисълта че така правят впечатление и са някакви важняри не знам какви си!Любовта например променя.Ти какъв човек по-точно искаш да промениш,защото ако е някой който те обича ще е по-лесно.Зависи как се държиш с него.Споделяйте си повече!По друг начин не ние,а ти сама трябва да си помогнеш!

Toi e izbral da sloji zabavlenieto na nai-purvoto mqsto i da zagurbi vsichko ostanalo, a men ne me obicha, inache shtqh da se spravq s tova :roll:

Ludata_Mi6ka
04-03-2006, 20:12
Един човек може да се промени единствено ако тои желае това!Насила просто нестава...

напълно сам съгласна с това, ако сам не се усети навреме и не предприеме нещо по въпроса няма кой да му "набие" в главата какво е лошо и какво не за него ..:/

flying_girl
04-03-2006, 20:27
Ami imam edna priqtelka koqto promeni gadjeto si napalno predi toi se zanimava6e sas tamni dalaverki razni sega vaob6te ne se se6ta daje za6toto tq mu e zabrabila i toi darji na neinata duma

cvety_i_bebeto
04-03-2006, 20:49
polovinata mi priqteli s koito hodeh...sega sa v takava kompanq...i zatavat pov4e i pove4e...kato kaja ne6to mi vikat ti zavijda6 6toto ve4e ne si pri nas...a pak te sa e..x ti provalite

kAdrOkoSkA
04-03-2006, 20:56
Tva e strashna gluposti da ti kazvat che zavijdash :!: Mn e tupo podobno otnoshenie :!: Men hem me e qd na nego hem mi e machno i iskam da e kakavto e bil predi...

Atika
04-03-2006, 21:05
Vij mila .. bolezneno e .. no vseki jivee jivotyt si kakto mu haresva ..nai dobriq mi priqtel tragna po patq na narkotici,prostitutki i tn .. seshtash se .. mnogo me boleshe .. opitah se da ostana do nego za da go nakaram da spre .. osven che ne mojah , toi sprq da me dopuska do sebe si .. po4na da mi kreshti i kakvo li oshte ne .. a beshe nai miloto momche na sveta .. vinagi shte mi lipsva .. ne spiram da se pritesnqvam za nego .. sega sme samo poznati .. no toi izbra svoq pyt .. Nie sme obiknovenni hora ne moje da pravim chudesa ..

teenkopele
04-03-2006, 21:12
Според мен един човек не може да бъде променен на сила. Това може да стане само ако той самият има желание за това. :wink:

black_heart
04-03-2006, 22:42
Mne,4ovek ne se promenq.4ovek podtiska edni ka4estva v sebe si i izkarva drugi na qve,no vsi4ki te sa fakt i sa zalojeni v nego.Toi se IZmenq s te4enie na vremeto,zaradi okolnite-ako ob6tuva6 s narkomani moje da ne stane6 kato tqh,no po4va6 da misli6 kato tqh,ako si sas naduvki i ti stava6,ako si s tarsa4i na silni use6taniq i ti pretrapva6 skoro...prosto tova stava,iska6 ne iska6 6tom si s tiq hora ti neusetno stava6 edin ot tqh.To za tva se kazva 4e 4ovek se poznava po priqtelite,ti moje da si razli4en,da ne si saglasen s tqh,no...malko ili mn ste ednakvi
4ovek ne se promenq,toi si ostava takav kakavto e,samo s te4enie na vremeto proqvqva edno ka4estvo,a ne drugo i .t.n.
A otnosno ne6to drugo-s govorene ni6to ne stava,govori6 govori6 na priqtel i toi znae 4e si prav i kima glava utvarditelno,a v sledva6tiq moment-pak sa6toto...Prosto ne ti li se slu4i ne moje6 da razbere6 kakvoto i da e ](*,) [-X :smt017

ThePainIsReaL
04-04-2006, 10:49
Няма да имаш голям успех , ако той сам не го поиска .. . :?