PDA

View Full Version : Даите да обмениме полезна информация ;]



theworldleader
04-03-2006, 18:47
Даите да обмениме полезна информация за това как да изненадваме все повече и повече гаджетата си.
Винаги ми е много приятно когато карам приятелката ми да се усмихва, било то за малък жест, било то за подаръче, било то за услуга или подобно.
Когато имам възможност измислям нешо за да се усмихне, да бъде щастлива, да види, че мисля за нея.
Кажете как по точно го правите Вие.
Ако е с подаръци, то какви са те.
Ако е с жестове, какви.

Разбира се, че и обръщам нормалното внимание всеки път когато се виждам, но мисля,
че това е обикновенно и всяко нещо по различно я радва все повече и повече.

Споделете ;]

Ludata_Mi6ka
04-03-2006, 19:30
Когато имам възможност измислям нешо за да се усмихне, да бъде щастлива, да види, че мисля за нея.
да бяха всички така... ;D


Ако е с подаръци, то какви са те.
Ако е с жестове, какви.

За да зарадваш едно моми4е не е нужно да подъряваш някакви огромни и прескъпи подаръци ..дори и една роза стига, но да е подарена с мн любов и нежност...а за жестовете показвай и че я обичаш, че си до нея във всеки един момент (но не прекалявай все пак) и това ще я прави много щастлива.. :)

theworldleader
04-03-2006, 19:34
Разбира се, че какъвто и да е подаръка, то ако е с голямо желание и любов няма начин да не и хареса.

cvety_i_bebeto
04-03-2006, 19:35
eto o6te edin kato gadejto mi...slava bogu 4e ne e edinstven...
toi e mnoigo nejen...men me pravi mnogo 6testliva..samo kato mi govori kolko mnogo me obi4a..kato govori za bade6teto mu..i 4e me vklu4va v nego...a za podaraci..az nai-se radvam na plu6eni igra4ki...obi4am da mi posveti nqkoq gotina pesni4ka...no mnogo pve4e obi4am az da go karam da se usmihva i az da mu pokazvam 4e go obi4am..

theworldleader
04-03-2006, 19:37
eto o6te edin kato gadejto mi...slava bogu 4e ne e edinstven...
toi e mnoigo nejen...men me pravi mnogo 6testliva..samo kato mi govori kolko mnogo me obi4a..kato govori za bade6teto mu..i 4e me vklu4va v nego...a za podaraci..az nai-se radvam na plu6eni igra4ki...obi4am da mi posveti nqkoq gotina pesni4ka...no mnogo pve4e obi4am az da go karam da se usmihva i az da mu pokazvam 4e go obi4am..

същото е и при мен, много много, ама много обичам да гледам как се усмива и да знам, че е заради мен, винаги когато е усмихната аз съм на небето от щастие

Krem4eto
04-03-2006, 19:40
Не я познавам твоята приятелка,но ако си пада по романтиката,може да направиш нещо такова...Подаръци?Защо не!Ето ти нещо много романтично,момичетата се ласкаят,ако подариш цвете на някоя среща :smt055 Това е идея!

theworldleader
04-04-2006, 11:43
Не я познавам твоята приятелка,но ако си пада по романтиката,може да направиш нещо такова...Подаръци?Защо не!Ето ти нещо много романтично,момичетата се ласкаят,ако подариш цвете на някоя среща :smt055 Това е идея!

Хех, това е ясно, правя го по някой път ;]

ExTr3m3_GiRL
04-04-2006, 12:43
Ех успокои ме,че има и момчета като теб,но със сигурност са малко :( както виждам само момичета са писали!!!


Не я познавам твоята приятелка,но ако си пада по романтиката,може да направиш нещо такова...Подаръци?Защо не!Ето ти нещо много романтично,момичетата се ласкаят,ако подариш цвете на някоя среща :smt055 Това е идея!

Мда точно така на нас ни трябва просто внимание,нежност,ласки и на едно цвете летим в облаците :) А ти искаш нещо ново, нещо различно? Еми направи нещо от теб, нещо, за което си се сетил сам :) нещо от твоите ръце :)

theworldleader
04-04-2006, 12:51
Ех успокои ме,че има и момчета като теб,но със сигурност са малко :( както виждам само момичета са писали!!!


Не я познавам твоята приятелка,но ако си пада по романтиката,може да направиш нещо такова...Подаръци?Защо не!Ето ти нещо много романтично,момичетата се ласкаят,ако подариш цвете на някоя среща :smt055 Това е идея!

Мда точно така на нас ни трябва просто внимание,нежност,ласки и на едно цвете летим в облаците :) А ти искаш нещо ново, нещо различно? Еми направи нещо от теб, нещо, за което си се сетил сам :) нещо от твоите ръце :)

Какво например ?
Картичка със сърчица, нещо мило и някакво послание ? ;]

sometimes_
04-04-2006, 12:56
Ех успокои ме,че има и момчета като теб,но със сигурност са малко :( както виждам само момичета са писали!!!


Не я познавам твоята приятелка,но ако си пада по романтиката,може да направиш нещо такова...Подаръци?Защо не!Ето ти нещо много романтично,момичетата се ласкаят,ако подариш цвете на някоя среща :smt055 Това е идея!

Мда точно така на нас ни трябва просто внимание,нежност,ласки и на едно цвете летим в облаците :) А ти искаш нещо ново, нещо различно? Еми направи нещо от теб, нещо, за което си се сетил сам :) нещо от твоите ръце :)

Какво например ?
Картичка със сърчица, нещо мило и някакво послание ? ;]
Ami spored men e dobra ideq ! Edna sobstvenorychno izrabotena, originalna kartichka, s lubovno poslanie, zavyrzna s pandelchica na edna chervena roza... Az bih se raztopila pri takyv jest :D .

ExTr3m3_GiRL
04-04-2006, 12:59
Ами да защо не, ето виждаш ли сещаш се сам! Мисля, че си много романтичен и мил, за да измислиш нещо хубаво, с което ще я зарадваш много :) Картичка,послание..незнам,н о да е нещо от теб самия! Виждайки,че си си направил труда да направиш нещо за нея тя още повече :smt007

theworldleader
04-04-2006, 13:00
Малей, дадохте ми идейка, мерси ;]

Rooney
04-04-2006, 18:46
Хм, интересни неща :) Аз също подарявам някои собственоръчно изработени нещица, и сега точно майсторя една къщичка от клечки за зъби :) А най-хубавото е, че вътре съм скрил едно хубаво писанце, ако евентуално някой ден ме напусне, и реши да счупиш къщичката, ще види колко съм държал на нея :)

Rooney
04-04-2006, 18:50
Хм, сега се досетих нещо друго. Не съм го пробвал още, но дали ще се хареса на някое момиче, ако види на дисплея на телефона ми нейна снимка, малко пообработена на компютъра, и отдолу надпис "my love" :) Хех, дори може да стане и не с телефон, ами чрез принтер, или пък ако се намират някои художници, рисувате вашата "любима" по "някакъв" начин и отдолу същото (а защо не нещо оригинално) надписче... трябва и това да пробвам :)

kiselka
04-04-2006, 19:58
mi 4ove4e....ako iska6 da raznoobrazi6 moje6 da probva6 da q iznenada6 s ne6to neu4akvano:)naprimer sloji mn mn lista ot cvetq na edno leglo(u vas naprimer:P) i zapali sve6ti...pusni muzika det mn haresvate i q pokani "u6"da gledate film.e sq oba4e da ne si pomisli 4e govora nepremenno za sex...ne..prosto e romanti4no(ili pone ako nqkoi go napravi za men 6a go obi4kammmm mnogo :smt007)
ta taka....
sajalqvam ako ne6to sam vi oteg4ila...

=]]]
04-04-2006, 20:34
si4kite idei sa mn dobri :)az 6te dobavq o6te edna i sum ubedena 4e 6te i haresa prosto otiva6 v ounto ili umbopo i i pravi6 nqkakvo durveno gerdan4e po tvoi izbor :)posle kato i kaje6 4e ti si go pravil mn 6te q zaradva6 ....vpro4em ne e zaduljitelno da e gerdan4e moje da e grivna obici i o6te kakvo li ne:)YspeHH:P

DeziRe
04-04-2006, 20:40
Zna4i az sym momi4e. I hodim s priqtelq mi ot 4 meseca. NO mislq 4e trqbva malko raznoobrazie vyv vryzkata i dotuk se pisa pove4e s kakvo moje edno mom4e da te iznenada i e mnogo po lesno,no kogato stava na vypros za mom4e ve4e e dosta po trudno . Ta az iskam da mu se izvinq za nqkoi neshta koito sym napravila i za koito mnogo syjalqvam i iskam da mu kaja i pokaja kolko mnogo go obi4am . Oba4e iskam da e neshto originalno a nishto ne mi idva naum ako nqkoi ima nqkakvi idei neka gi spodeli pls

DeziRe
04-04-2006, 20:41
]]]si4kite idei sa mn dobri :)az 6te dobavq o6te edna i sum ubedena 4e 6te i haresa prosto otiva6 v ounto ili umbopo i i pravi6 nqkakvo durveno gerdan4e po tvoi izbor :)posle kato i kaje6 4e ti si go pravil mn 6te q zaradva6 ....vpro4em ne e zaduljitelno da e gerdan4e moje da e grivna obici i o6te kakvo li ne:)YspeHH:P
hmmmm... :-k tova s gerdan4eto e dobra ideq no az sym ot vratsa i tuk ne mislq 4e ima takiva mesta v koito pravqt gerdan4eta...ako nqkoi znae kyde ima neka spodeli #-o

04-04-2006, 21:22
hmmm..momi4e stegni se! vij za izvinenie..prosto mu go kaji v o4ite-bez da ovart6.celuni go mn strastno kakto nikoga i ...mu pokaji 4e darji66 na nego super mnoo ...to tva si go znae6 de :) hmm pak za tva kak da go iznenada6 ima mnoo ne6ta koito moje6 da napravi6.
mom4etata(ili pone do kolkoto sam zabelqzala) haresvat spontannite i neplanirani ne6ta.prosto badi samata ti.iznenadai go:)

HeDa
04-04-2006, 21:29
Mi kajete kak moga da iznenadam az priqtelq si, to momi4e e po lesno da se iznenada spored mene...abe nz kajete kak moje da iznenadame edno mom4e :-#

kiselka
04-04-2006, 22:17
ami...malko se 4uvstvam tapo 6ot..kazvam kvot bix napravila az no nz kak 6te go priemete vie :roll: no nm
mi ne6to izklu4ix v momenta..hmmm...sigurno 6a sa povtorq ama napravi ne6to koeto toi ne e o4akval ot teb..smisal ne lo6o a dobro ,ne6to koeto toi haresva a ti ne si 4ak tolkova zapalena.. :smt017 dokato se rzxojdate iz parka prez lqtoto,izti4aite pod praska4kite i se poradvaite na momenta:) nz dali ne zvy4i banalno ili prekaleno sladnikavo.... :smt012 sq tva sa se6tam uspex!dano izmisli6 ne6to po originalno.

Devilsplaymate
04-04-2006, 23:19
Za mene li4no podarycite ne sa tolko vajni... iskam prosto da me darqva s vnimanie i da me obi4a (silna duma ama kvo da kaja .. 'xaresva' ? :shock: ) . Za tova gledam tova da davam i az

theworldleader
04-05-2006, 09:26
Това за листата от цветя съм го мислил и има как да стане работата, за в нас говоря, но мисля, че вместо да хвана и да късам лисатата от розите примерно, ще е по хубаво да и подаря един голям букет цветя.
Символичното е ясно, че една розаа също стига, но фрапиращо поне според мен ще бъде един букет от 51 рози. ;]

penywise
04-05-2006, 09:28
Това за листата от цветя съм го мислил и има как да стане работата, за в нас говоря, но мисля, че вместо да хвана и да късам лисатата от розите примерно, ще е по хубаво да и подаря един голям букет цветя.
Символичното е ясно, че една розаа също стига, но фрапиращо поне според мен ще бъде един букет от 51 рози. ;]


Ами... правил съм го веднъж. Един единствен път. Грамадна кошница със 101 кърваво червени рози в нея.

Повече никога няма да го направя


(останалото е без значение)

theworldleader
04-05-2006, 09:33
Брат ми също го направи с 101 рози ама не в кошница, а като букет, няма да ти казвам колко грамадно изглеждаше, ти знаеш ;]

А иначе като се замисли човек, един голям букет първоначално ще изглежда фрапиращо и шокиращо и естествено ще зарадва момичето, ама по-големия букет не значи по-голяма обич, знам ли.. ;]