PDA

View Full Version : какво мислите за простотията и оправдавате ли я ако ....



lainagovna
04-04-2006, 01:02
примерно простакът е бил пян да кажем? аз обикновенно не я толерирам обаче като се напия ставам неузнаваем проооостак и само се излагам пред хората. много ме е яд и много си мисля какво съм направил ама немога да върна времето назад... :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: :( :(

priti_kiti
04-04-2006, 01:06
...zatova se misli predi da se pravi ne6to.
:arrow: sledovatelno ne,ne q toleriram.

SummeRLove08
04-04-2006, 01:28
Не мисля, че един нормален човек би толерирал простотията.Може би в такова състояние каквото ти каза,но ако не е то просто този човек не е достоен за уважение от околните :!:

Labelle
04-04-2006, 01:38
Не я толерирам игнорирам я т.е. игнорирам човека/хората, които притежават това "качество"

04-04-2006, 02:05
Толерирам я, човек не трябва да се взима твърде насериозно. Не е задължително постоянно да вършиш простотии, но е препоръчително да отделяш малко време и за тях - по-лесно минава времето, изпускаш напрежението.

Master_88
04-04-2006, 07:34
Опитвам се да избягвам прости хора,въпреки че се срещат много често

WILD__BOY
04-04-2006, 07:43
Простотия от пиянство най мразя. Тогава на най-голямите тъпаци им идва куража!

M@Dn3Ss
04-04-2006, 07:46
Не мисля, че един нормален човек би толерирал простотията.Може би в такова състояние каквото ти каза,но ако не е то просто този човек не е достоен за уважение от околните :!:

Не смиял, че си свъвсем права. Просто има случаи, в които "простакът" просто неволно става такъв. А и зависи вече в каква степен е въпросната простотия. понякога даже може да бъде забавно.

Иначе, да - толериам я и не ме е срам да го кажа! Естествено всичко си има граници :wink: .

machoka
04-04-2006, 08:37
Не смиял, че си свъвсем права. Просто има случаи, в които "простакът" просто неволно става такъв.

Простакът си е простак, независимо дали неволно става такъв или нарочно се държи като идиот.
Да, алкохолът не прощава никому, но аз не правя простотии като се напия, и понеже с нищо не съм по-различен от другите, това означава че и за тях е напълно възможно.

Не одобрявам толерирането на глупостта и простотията и повдигането и в култ.

04-04-2006, 09:00
da be sega 6te kaje6e 4e i vicovete ne haresvate,neobi4ate da se smeete i da se zabavlqvate.6to puk da ne odobrqvam prostotiqta,tq si e mn qko ne6to!razbira se govorq ne za nqkakvi izrodski izpylneniq,ami prosto malki takiva gluposti,koito sa zabavni i sme6ni.apuk to kato se napie6 tva ve4e naistina e mn tupo i go mrazq nqkoi da si pravi kvoto si iska i da se misli za velik ......

vra4ka
04-04-2006, 09:28
Не я толерирам. Но пиянска простотия при единички случаи се прощава.
Нещото , което най-мразя е невъзпитаността. А тя е в тясна връзка с простотията. :roll:

penywise
04-04-2006, 09:31
Като се нафиркаш е адски фън ;)
Ако си имаш възпитанието няма да правиш... кой знае какви простотий ;) :-D

Sinister_Doll
04-04-2006, 09:59
Ako az prosteq, nqma problemi...
Ako gledam drug kak prostee super mn se drazq.
Opravdavam samo sobstvenite si deystviq.

Dr. Kazimbutt
04-04-2006, 10:08
Аз не оправдавам простотията, независимо дали е била повлияна от действието на алкохола.

i'm so excited!
04-04-2006, 10:17
мухахахаха, аз съм си голяма простачка по природа и се чувствам много добре :-D

rosskata
04-04-2006, 10:40
:-D Aз обичам простотията. По-скоро хора, които могат и да бъдат възпитани и са интелигентни- когато такива изпростяват, е много забавно и яко. Както каза един гост, изпускаш парата като се държиш просташки, и е веселба. Естествено, трябва да се уцели времето и мястото за това.

За хора които са си простаци и не могат иначе- ми и те не ми пречат :)

ledenata_kralicA
04-04-2006, 10:43
ммми аэ като ми е тъпо и скучно си правя някви простотийки,ама по принцип не съм эа :-) :) :roll:

^FaiNt^F
04-04-2006, 10:45
Sklonna sym da q toleriram v opredeleni slu4ai....dori az samata ponqkoga se dyrja.....leeeko prosta6ki :lol: ama poprincip ne i obry6tam vnimanie......

midnight...
04-04-2006, 10:49
всяка простотия си има граници и независимо дали я оправдаваме или не - има я. идиотизма от алкохола е възножно най-отблъскващ ](*,), но всеки почти е имал такъв момент :-#

hamilcar
04-04-2006, 11:31
Не я толерирам.

ExTr3m3_GiRL
04-04-2006, 12:44
Еее много е относително!
Когато ми е тъпо и скучно и аз правя някакви си простотий да..обачее при по-големи количества и при хора,които по природа са си простаци и не могат по друг начин да се държат..разбира се, че не я толерирам [-(
А за простотия,породена от пиянство еее грозно е #-o И все пак зависи от много неща....

04-04-2006, 13:14
da toleriram q. vseki ima pravo na gre6ki.

04-04-2006, 18:55
:-D Aз обичам простотията. По-скоро хора, които могат и да бъдат възпитани и са интелигентни- когато такива изпростяват, е много забавно и яко. Както каза един гост, изпускаш парата като се държиш просташки, и е веселба. Естествено, трябва да се уцели времето и мястото за това.

За хора които са си простаци и не могат иначе- ми и те не ми пречат :)
bravo tova be6e nai-dobriq i krasiv otgovor na tazi tema.i az sym na sy6toto mnenie =D> =D> =D>