PDA

View Full Version : Първи симптоми за бременност...



FDD
04-04-2006, 01:28
Значи на мойта приятелка й закъснява вече 3ти или 4ти ден. Опасявам се, че може да е станал някой гаф на 14тия ден след последния ден от цикала й (нали тогава може да забременее)..както и да е има много подробности около случея, но мисълта ми беше да ви питам какви са първите симптоми на бременността. За да сте на ясно става вапрос за нощта на 16ти или 17ти март т.е. преди почти 1 месец, не е взимала никакви медикаменти, но в посочената нощ само първия път беше без презерватив останалите 4 със надявам се качествени "гуми". Доколкото помня преди 3-4-5 дни й беше много лошо, виеше й се свят, имаше температура, повръщаше и се и беше много отпаднала. По същото време тъкмо беше тоя БУМ на пролетния грип и се надявам всичките тези симптоми да са били точно за грипа, а не за бременност.
Ако някой знае (предполагам има доста такива) и не го затруднява моля да ми посочи възможните симптоми за бременност около този период. Имайте в предвид, че това с гаденето, световъртежа и т.н. беше само онзи ден който посочих (преди 3-4-5 дни). Мерси предварително и се надявам да прочета адекватни отговори. Все пак въпреки отговорите ако й закъснее още 2 дни ще си направи тест.
Благодаря предварително още веднъж.

LUdiq
04-04-2006, 05:52
ei 4ovek spoko i az si mislq 4e e grip tazi data det si kazal mart celiq ima6e grip i moje da e grip spoko :-)

Ani_girl
04-04-2006, 06:09
tova 4e i zakusnqva ne zna4i 4e e bremenna na men mi e zukasnqvalo s 2 sedmici no kakraiq si mi e idvalo moje da i zakenqva poradi hilqdi pri4ini i edna ot tqh moje da e ot pritesnenie 4e ne i idva no za da se uveri dali e bremenna ili ne e nai dobre da si vzeme test za bremennost uspeh !

WILD__BOY
04-04-2006, 06:12
Ми най-сигурният симптом е теста за бременност. Да си направи един и след няколко дена още един. Поне ще сте сигурни. ;)

04-04-2006, 13:12
moje da i zakusnqva po mn prichini no ne e izkluchena i tazi da e bremenna nai-dobre da si napravi test za da e sigurna..i nadqvam se spokoina

04-04-2006, 13:32
Прекалено рано е за каквито и да е симптоми!

redrouZ
04-03-2008, 06:55
:o

petervuto
04-03-2008, 07:26
Тест може да се направи 2 седмици след акта, тогава е най - сигурен. А закъснението може би е защото след като си го правила без предпазни средства си се сетила, че е трябвало да ползваш, и си се притеснила. Или пък просто си бременна..

В този случай само теста може да каже.

hottie
04-03-2008, 07:28
При всяка жена симптомите са много идивидуални - някоя може да има гадене и световъртеьж, друга не. Най-добре е да си направите тест.