PDA

View Full Version : Презервативът и начинаещия



HiTMe
04-04-2006, 07:24
Не знам дали някой от вас се е сблъсквал с проблем като моя, но имам реални шансове да правя секс с едно момиче, но това ще ми е първият път и проблема е че не мога да избера презерватив, и ви моля ако някой може нека каже каква големина на пениса на какъв размер презерватив отговаря, а и кои марки са наи-добри.
:smt012 :smt011 :smt017

penywise
04-04-2006, 07:58
Размера е универсален ;)
Може да се разтегне и до метър... стига да имаш капацитета :mrgreen:

Марка - най-добрите от всички ползвани излязоха Life Styles Еxtra Safe. Една бяла опаковка са. Не са сухи, не са и прекалено мазни. Приятно ти е (учудващо за презерватив) и са... просто най-яките :)

Durex! НИКОГА! Те се късат. Или са прекалено сухи...

HiTMe
04-04-2006, 08:06
Благодаря, penywise, да си жив и здрав :D

penywise
04-04-2006, 08:23
Важното е да си мислиш за малкия пожарникар на първо място 8-[

В никакъв случай някви "наливни" презервативи (за по 20 ст бройката)...

Не знам - мерак ми е да пробвам и тия на United Colors of Beneton презерватичетата ;)

Нещата които те "притесняват" са - да е сигурен презерватив (ФАКТ е, че при 28% от правенето на секс с презерватив той се къса. Четох го някъде... Другото е - да ти е КЕФ, щото парче латекс на оная ти работа не е много кеф да ти кажа...
Питали са ме момичета какво му е толкова по-различното... най-простия пример за който се сетих е - "представи си да ти галят клиторчето през гумена ръкавица за пране... дали ще усещаш кой знае какво?"

И... най-добре си го сложи сам. Момичетата има дълги нокти (аз мойте ги ям като съм нервен... несъзнателно). А ако е неопитна то този "процент за късане" идва основно от това...

Може да пробваш и ти някой и да споделиш, успех :twisted: :mrgreen:

HiTMe
04-04-2006, 08:44
Е, надали аз ще пробван някой презерватив ей-така, искам да използвам само качествени (между другото можеш ли да ми кажеш колко струва, примерно, един презерватив Life Styles Еxtra Safe), че да не стане резил 8)
Пък за това колко е удобен - аз искам на момичето да му е кеф, пък за мен не ми пука.

penywise
04-04-2006, 08:49
А бе... на момичето може да и некомфортно ако не е достатъчно възбудена... или презерватива е от скапан материал и като е сухичка да я боли (или ако той самия е много сух)...
Ма ти нали си Казанова, тия проблеми няма да ги имаш ;)

Иначе са между 3 и 4 лв... зависи от къде ги купуваш.
Аз даже си бях взел от същите една голяма опаковка - 12 ли бяха вътре... нещо такова. За около 10-тина лева.

HiTMe
04-04-2006, 08:56
А за едно е*ане колко заминават?
:?:

penywise
04-04-2006, 09:00
Хихи ;)
Това си зависи МНОГО от теб и ДОСТА от момичето...
Зависи колко можеш да издъжиш, което е главно от настроение и физическо състояние. Ако не си правил секс повече от месец не се чуди на полов ако 10 мин...

След 3-тия път обаче вече почти "не ти пука" - т.е. вече нямаш такова напрежение, действаш спокойно и издържаш дълго. На 2-рия, тредия път (според зависи) може да го откараш и до час и половина като пич...
А колко време имате, тя колко ще издържи и т.н. си зависи от вас ;)

Бе...аз взимам по 2 опаковки най-много. Макар, че след 2-рия път си го карам на без презерватив... не е много препоръчително обаче. Ако мацката ти взима противозачатъчни и т.н. - естра, стига да си сигурен, че няма да ходиш после и ти на гинеколог за нещо лепнато.

Бе... ако имате цяла нощ и тя не заспи, или ти не заспиш, или пък си и разбил гълабарника - вземи 2 опаковки (6 броя) ;)

Fat_phil
04-04-2006, 09:03
life styles rullz!!!

penywise
04-04-2006, 09:05
life styles rullz!!!

Ай ;)

Освен този Extra Safe (те са НОВИ, не се бъркай със старите бели!)
Може да пробваш и черния - той също е :smt007

Fat_phil
04-04-2006, 09:47
life styles rullz!!!

Ай ;)

Освен този Extra Safe (те са НОВИ, не се бъркай със старите бели!)
Може да пробваш и черния - той също е :smt007

ooo az 4erniq otdavna sum go probval x3a si e ;)

dinkisa
04-04-2006, 09:50
незнам за вас ама аз сам почти на 15 и кат отидох до аптеката и казах оная така ме гледа и се усмихва че ми стана яко неудобно :oops: :oops:

penywise
04-04-2006, 09:52
Хех, такива проблеми нямам.. отдавна ;)

Влизаш, крещиш на опашката - "ЧАКА МЕ ЧОВЕК НА ЛЕГЛО - СПЕШНО Е!!!" - и те ти правят място. На касата - "6 презерватива и един вазелин" и после те гонят със запалени факли 8-[ :mrgreen:

dinkisa
04-04-2006, 19:23
даде ама аз съм от не наи на хаканите траха ми 5 мин да влеза в аптеката па после оная кат ме зяпна :oops: :oops: :oops: :oops: